MENÜ

Hakan Çelik

Hakan Çelik ile ilgili tüm haberleri, son dakika Hakan Çelik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Hakan Çelik haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.724 Hakan Çelik haberi bulunmuştur.

Hakan Çelik Haberleri

Emekli olamayan çiftçiye kredi müjdesi

Emekli olamayan çiftçiye kredi müjdesi

CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, borcu yüzünden emekli olamayan Bağkurlular için Ziraat Bankası ile yaptıkları kredi protokolünün bir benzerini çiftçiler için yapacaklarını açıkladı.

16.02.2018Ekonomi
Ali Sabancıya büyük ödül

Ali Sabancı'ya büyük ödül

Türkiye ile Fransa arasındaki ekonomik ilişkilere yaptığı katkı nedeniyle Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve Esas Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Sabancı’ya Fransa’nın en prestijlisi sayılan ‘Chevalier dans I'Ordre National de la Légion d'Honneur’ nişanı verildi.

14.02.2018Gündem
2071’e kadar su sıkıntısı yok

2071’e kadar su sıkıntısı yok

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul’da su sorunu hiç yaşanmasın diye başlatılan Melen Projesi’nde sona yaklaşıldığını belirterek “İstanbul’da 2018’de sıkıntı yok, Melen sonrası 2071’e kadar su sıkıntısı yaşanmayacak” diye konuştu.

11.02.2018Ekonomi
Kurtulmuş: Booking’e kısıtlama olmamalı

Kurtulmuş: Booking’e kısıtlama olmamalı

KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ‘booking.com’ isimli internet sitesinin kapatılmasının ardından son durum hakkında konuştu. CNN TÜRK’te Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Bakan Kurtulmuş, “Öncelikle şunu söyleyeyim Booking’in kontrollü olması lazım ama kısıtlama olmaması lazım. Herkesin bunu kullanabilmesi, Türkiye’den rezervasyonun yapılması gerekir. Serbest piyasa bakımından da bu önemli” dedi.

27.01.2018Ekonomi
Mete Yarardan Afrin yorumu

Mete Yarar'dan Afrin yorumu

Güvenlik politikaları Uzmanı Mete Yarar, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in konuğu oldu. Terör örgütüne ait bir tünelin akıllı bombayla vurulduğu görüntüyü yorumlayan Yarar, "Bunların vurulamayacağını düşünüyorlardı. 72 uçakla operasyon yapılıyor. Dünyada bunu yapabilecek ülke sayısı 5'i geçmez" diye konuştu.

21.01.2018Gündem
Fırata yılın temsilcisi ödülü

Fırat'a yılın temsilcisi ödülü

Anadolu Yayıncılar Derneği 3’üncü Anadolu Medya Ödülleri Ankara’da düzenlenen törenle verildi.

16.01.2018Gündem
Mustafa Tuna: Çukurambar da öldü

Mustafa Tuna: Çukurambar da öldü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, CNNTürk'te Hakan Çelik'in konuğu oldu. Tuna, "Rant esaslı bir imar durumu olmayacak. Rant esaslı ne demek? Etrafında dubleks binalar var gelmiş 20-32 katlı emsal almış. Bunlar öldü artık, Allah rahmet eylesin" dedi. Tuna, "Çukurambar bölgesindeki binalar öldüler, ölecekler. 5-10 sene sonra taşınırlar. Çok yoğun, otopark problemi olacak. Çok kötü, çok yüksek binalar var. Oradaki binaların altındaki otoparklar, ofis sahiplerinin bir iki arabasına ancak yeter. Oraya müşteri gelmeyecek mi? Ne olacak yavaş yavaş oradaki ofisler boşalacak göreceğiz. Ben öyle emsal falan veremem. Çukurambar da öldü" dedi.

14.01.2018Gündem
İlber Hocadan, Örneke Nuh tufanı yanıtı...

İlber Hoca'dan, Örnek'e Nuh tufanı yanıtı...

İlber Ortaylı, Nuh tufanına ilişkin 'Hz. Nuh'un oğluyla cep telefonuyla konuştuğunu' iddia eden İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek'e yanıt verdi. İlber Hoca, "Bilimadamının her şeyden önce kavramları, her şeyden önce terminolojiyi kullanması lazım. Başka iş yapsın. Bu çok kaba bir şey. Bunu kalkıp milyonların önünde konuşmak inanılmayacak bir şey" diye konuştu.

7.01.2018Gündem
Prof. Dr. Celal Şengör tartışma başlattı... Saçmalık, kendi işini yapsın

Prof. Dr. Celal Şengör tartışma başlattı... 'Saçmalık, kendi işini yapsın'

Prof. Dr. Celal Şengör'ün Fatih Sultan Mehmet ile ilgili söylediği, "Fatih'in Müslümanlığı dahi tartışılıyor. Sekreterine 'ben Muhammed'in dediklerine inanmıyorum' demiş. Bunu söyleyen Bayezid'in kendisi" şeklindeki sözlerine tarihçilerden tepki geldi. Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, "Bunun deli saçmalığından öteye giden bir yanı yoktur, asla doğru bir şey değildir. Fatih Sultan Mehmet'in Hristiyan olması, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Müslüman olması iddiasıyla eş değer saçmalıktır" dedi. Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu ise, "Ben jeolojik etüt yapıyor muyum? Celal Hoca da kendi işini yapsın. Tarihi tarihçiler yazar" diye konuştu.

1.01.2018Gündem
Mor Beyin tuzağını Feyzioğlu açıklamıştı

'Mor Beyin' tuzağını Feyzioğlu açıklamıştı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan flaş Bylock açıklaması geldi ve 11 bin 480 kişinin telefonuna iradesi dışında Bylock yüklendiği belirtildi. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, geçtiğimiz hafta sonu yaptığı açıklamada FETÖ'nün 'Mor Beyin' tuzağını anlatmış ve 11 bin kişinin nasıl şüpheli durumuna düştüğünü anlatmıştı.

27.12.2017Gündem
Kan donduran ifadeler... Bunlar beni öldürecek

Kan donduran ifadeler... "Bunlar beni öldürecek"

Adana'da üniversite öğrencisi genç kızın, erkek arkadaşının kasıtlı olarak araçla çarpması sonucu yaralandığı iddiasıyla ilgili biri tutuklu 4 sanığın yargılanmasına başlandı.

25.12.2017Gündem
Yıldırıma flaş çağrı... Koltuğu, Koça bırak

Yıldırım'a flaş çağrı... 'Koltuğu, Koç'a bırak!'

Fenerbahçe'de, Mayıs ayında yapılacak kongre öncesi, Başkan Aziz Yıldırım'a flaş bir çağrıda bulunuldu...

9.12.2017Futbol
Gayrimenkulün yıldızları

Gayrimenkulün yıldızları

İnşaat ve gayrimenkul sektörünü uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirildi. Yarışmada 5 ana kategoride 38 ödül sahiplerini buldu.

29.11.2017Ekonomi
Amerika için Alman elektriği

Amerika için Alman elektriği

Daha önce ABD’de New York taksi ve Miami belediyesi otobüs ihalelerine katılan Karsan, şimdi de şansını Amerikan Posta Servisi’nde (USPS) deniyor. USPS’nin 6.3 milyar dolarlık “yeni nesil dağıtım aracı” için prototip üretecek 6 şirketten biri olan Karsan, bunun için BMW ile tedarik anlaşması yaparak, elektrikli i3 modelinin altyapısını, motorunu ve bataryalarını kullanacak.

26.11.2017Ekonomi
Dev ihalede büyük ortaklık

Dev ihalede büyük ortaklık!

Daha önce ABD’de New York taksi ve Miami belediyesi otobüs ihalelerine katılan Karsan, şimdi de şansını Amerikan Posta Servisi’nde (USPS) deniyor. USPS’nin 6.3 milyar dolarlık “yeni nesil dağıtım aracı” için prototip üretecek 6 şirketten biri olan Karsan, bunun için BMW ile tedarik anlaşması yaparak, elektrikli i3 modelinin altyapısını, motorunu ve bataryalarını kullanacak.

26.11.2017Ekonomi
Uyuşturucuya atık sudan takip

Uyuşturucuya atık sudan takip

BAŞBAKAN Yardımcısı Recep Akdağ, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerdeki atık sularda, uyuşturucu ya da uyarıcı maddeleri izlemeye başlayacaklarını söyledi.

26.11.2017Gündem
Uyuşturucu ile mücadelede yeni dönem Atık sular izlenecek

Uyuşturucu ile mücadelede yeni dönem! Atık sular izlenecek

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, uyuşturucu ile mücadelede yeni adımlar atılacağını belirterek, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyük şehirlerdeki atık sularda, uyuşturucu ya da uyarıcı maddeleri izlemeye başlayacaklarını söyledi. Akdağ, "Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu" kurmak üzere olduklarını, bunun altında "uyuşturucu", "sigara", "alkol" ve "teknoloji" bağımlılığıyla mücadele grupları oluşturacaklarını kaydetti. Başbakan Yardımcısı Akdağ, sigara kullanım oranının alınan tedbirlerle yüzde 32'lerden 27'lere düştüğünü ancak yeniden 30'a çıktığını belirterek, "Alınan tedbirlerle daha da inecek. Kontrol etmek zorundayız" dedi. Akdağ, Malatya'da bazı Alevi vatandaşların evlerinin işaretlendiği olayla ilgili olarak da, "Bunlar, kabul edilemez, bugüne kadar nasıl bu işlerin üzerine hassasiyetle gidildiyse şimdi de hassasiyetle gidilir, gidilmelidir" dedi.

26.11.2017Gündem
Başakşehir satılıyor mu Gümüşdağdan flaş açıklama...

Başakşehir satılıyor mu? Gümüşdağ'dan flaş açıklama...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulübün satılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını ancak ortak bir çalışma için arayışlarının olduğunu söyledi.

25.11.2017Futbol
Erdoğan 29 Ekim resepsiyonunda konuştu... Ödülleri açıkladı...

Erdoğan 29 Ekim resepsiyonunda konuştu... Ödülleri açıkladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'de 29 Ekim resepsiyonunda konuştu. Erdoğan, Kültür ve Sanat büyük ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim resepsiyonunda, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu üyesi Vuslat Doğan Sabancı ile bir süre sohbet etti.

29.10.2017Gündem
Bu bina sadece taş mekân değil ideallerimizin aynası

Bu bina sadece taş mekân değil ideallerimizin aynası

Erzincan Lisesi ‘Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu’ törenle açılırken konuşma yapan öğrenci Tuba Nur Bulut, “Bu binada yapacağımız her türlü faaliyet,  ileride bizim de okulumuz için bir tuğla dahi koymak adına bugün burada bize örnek olan Sayın Aydın Doğan’a vefamızın bir simgesi olacaktır. Bu bina sadece bir taş mekân değil ileride vatanına faydalı olacak öğrencilerin ideallerinin aynasıdır” dedi.

25.10.2017Gündem
Erzincan Lisesi Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu açıldı

Erzincan Lisesi 'Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu' açıldı

Aydın Doğan Vakfı'nın Kurucusu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın 1958 yılında mezun olduğu Erzincan Lisesi'nin çok yönlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapımını üstlendiği 'Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonu' düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreninde Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner duygulu anlar yaşadı.

25.10.2017Gündem
Bilecik’ten Kılıçdaroğlu’na yanıt: İş dünyasını iyi savunduğumuzu düşünüyorum

Bilecik’ten Kılıçdaroğlu’na yanıt: İş dünyasını iyi savunduğumuzu düşünüyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TOBB ve TÜSİAD’ın sessiz kaldığı yönündeki eleştirilerine Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik cevap verdi. Bilecik, “365 günün 200 gününde pek çok konuyu dile getiriyoruz. İş dünyasını iyi savunuyoruz” dedi.

14.10.2017Ekonomi
Zülfü Livaneli, İBB Başkanlığına aday olacak mı

Zülfü Livaneli, İBB Başkanlığına aday olacak mı?

Sanatçı Zülfü Livaneli, 2019'da İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı ya da cumhurbaşkanlığı için aday olup olmayacağı sorusuna canlı yayında yanıt verdi.

8.10.2017Gündem
İşte CHPnin İstanbul için ilk adayı

İşte CHP'nin İstanbul için ilk adayı!

CNN Türk'te, Hakan Çelik'in sunduğu "Hafta Sonu" programına konuk olan TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, yerel seçimlerde partisinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

7.10.2017Haber
İşte CHPnin İstanbul için ilk adayı

İşte CHP'nin İstanbul için ilk adayı

CNN Türk'te, Hakan Çelik'in sunduğu "Hafta Sonu" programına konuk olan TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, yerel seçimlerde partisinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak için yola çıktığını açıkladı.

7.10.2017Gündem
Ucuz ete yeni formül

Ucuz ete yeni formül

YÜKSEK kırmızı et fiyatları Türkiye gündemini sıkça meşgul eden konulardan biri. Bugüne dek büyükbaş hayvan ithalatı da olmak üzere pek çok formül deneyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı şimdi yeni bir proje ile halka ucuza kırmızı et ulaştırmayı planlıyor.

1.10.2017Ekonomi
Korkunç olayı Ece aydınlatacak

Korkunç olayı Ece aydınlatacak!

Eski erkek arkadaşının kamyonetle üzerinden geçtiği Ece Çelik’in tedavisi sürüyor. Halen bilinci kapalı olan genç kızın ifadesi davaya ışık tutacak

27.09.2017Gündem
‘Oscar’lı emlakçılar

‘Oscar’lı emlakçılar

Hürriyet Emlak, “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri ödüllendirdi. Bu yıl ikinci kez düzenlenen organizasyonda 27 emlak ofisi ödüle değer görüldü. Törene katılan Hürriyet Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı, “Çok kısa bir süre içinde eminim ki bu organizasyon hem gelenekselleşecek hem de sektörün en prestijli ödül töreni hâline gelecek” dedi.

22.09.2017Ekonomi
Emlak sektörünün “Oscar”ları sahiplerini buluyor

Emlak sektörünün “Oscar”ları sahiplerini buluyor

Hürriyet Emlak, “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri ödüllendiriyor. İş Bankası, IKEA, D-Smart ve ERA Türkiye’nin Platin Sponsor olarak yer aldığı törende, emlak sektörünün önde gelen temsilcileri bir araya gelecek.

20.09.2017Emlak
Fahiş fiyata satmak ve zorunlu kılmak doğru değil

'Fahiş fiyata satmak ve zorunlu kılmak doğru değil'

DÜN Hürriyet gazetesinin ‘Velinimet diye, soyuyorlar’ manşetiyle duyurduğu, özel okullarda kıyafet ve kırtasiye ürünlerini zorunlu kılarak piyasadan 3-5 kat fazla fiyata velilere satılmasına Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’tan da tepki geldi.

16.09.2017Ekonomi
Emlak projeleri tek çatı altında

Emlak projeleri tek çatı altında!

Hürriyet Emlak, Türkiye'nin emlak projelerini tek çatı altında topluyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların ilgi duyduğu yüzlerce proje, Hürriyet Emlak’ın ‘emlak projeleri’ sayfasında sunuluyor.

14.09.2017Emlak
Sevgili kurbanı Ece artık konuşamayacak

Sevgili kurbanı Ece artık konuşamayacak

Adana’da ‘sevgili’ kurbanı olan Ece, tam 35 gündür komada. Doktorlar ise ümitsiz!

5.09.2017Gündem

Yazar Sonuçları

İttifak

Benzer partiler vardır.

22.11.2017

Nahum projeye dahil edilir mi?

GEÇTİĞİMİZ hafta Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından, ‘Türkiye’nin otomobili’ni yapacak 5 grup daha doğrusu 5 babayiğit açıklandı ve imzalar atıldı.

5.11.2017

Türkiye’nin hamleleri

Türkiye, Fırat Kalkanı harekâtından sonra, bir başka önemli hamle için düğmeye bastı. Rusya, İran ve dolaylı olarak Suriye hattındaki temasları sonrasında İdlib için harekete geçti.

8.10.2017

Haberi yerinde izlemenin üstünlüğü

HÜRRİYET Dünyası, güçlü ekipleriyle haberi yerinde izleyerek geçtiğimiz hafta da yazılı, dijital ve görsel basında büyük fark yarattı.

24.09.2017