Bugün neler oldu?

Fantezi

Güncelleme Tarihi:

Fantezi haberleri sayfasında Fantezi hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3315 Fantezi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Fantezi haberleri

Çocuklarını evde bırakıp swinger partisine gittiler

Çocuklarını evde bırakıp 'swinger' partisine gittiler!

Adana'da 3 yıldızlı otelde 'swinger' partisi yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan karı kocanın evinde yapılan aramada, 4 yaşında bir kız çocuğu bulundu. Kızın, çiftin çocuğu olduğu, çiftin fuhuş yapmaya çıktığında çocuklarını evde yalnız bıraktığı belirlendi. Olay, Çukurova ilçesi, Karslılar Mahallesi'nde meydana geldi. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Figen-Fikret adlı hesap açan Gönül G. (30) ile Ahmet G. (35) çiftinin buradan tanıştıkları şahıslarla geceliği 5 ile bin 500 lira arasında değişen fiyatlarla swinger adı verilen eş değiştirmeli fuhuş yaptıkları ihbarını aldı.Polis bir süre savcılıktan alınan izinle çifti takibe başladı. Polis daha sonrada kendisi sosyal paylaşım sitesinden çifte arkadaşlık göndererek onlarla görüşmeye başladı. Yapılan görüşmenin ardından polis çift ile bin 500 lira karşılığında fuhuş yapmak için anlaştı. Çift polise bir 3 yıldızlı otel adresi verdi. Polis adrese giderek beklemeye başladı. Bir süre sonra Gönül G. otel odasına geldi. Polis genç kadının kocasını sordu. Genç kadın "Eşim size güvenirse daha sonraki fuhuş partilerine katılacak şimdi gelmeyecek" dedi. Bunun üzerine polis önceden seri numarası alınmış bin 500 lirayı kadına verdi. Daha sonrada kimliğini gösterip polis olduğunu söyledi. Bu sırada otelin dışında önlem alan polis genç kadını bekleyen kocasını otomobilin içinde yakaladı. Genç kadın ve kocası emniyete getirilerek sorguya alındı. Bu arada, polis çiftin evinde yaptığı aramada 4 yaşında bir kız çocuğu buldu. Kızın çiftin çocuğu olduğu, çift fuhuş yapmaya çıktığında 4 yaşındaki kız çocuğunu evde yalnız bıraktığı belirlendi. Polis bu durumu Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürlüğü'ne rapor etti. Genç kadın ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Ahmet G. adliyeye sevk edildi. Zanlı adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak

#Swinger
Şehirlerarası swingerlara suçüstü

Şehirlerarası 'swinger'lara suçüstü

Adana'daahlak polisi, fantezi iç çamaşırı dolu bavulla il il gezip geceliği binlira karşılığında "swinger" denilen eşli fuhuş yapan 2'si kadın 4kişiyi suçüstü yakaladı. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal paylaşımsitesi üzerinden 'Armina-Tan' kod adını kullanan Esra Ç. (22) vesevgilisi Sercan K.'nın (35) buradan tanıştığı evli ya da sevgili olançiftlerle geceliği bin lira karşılığında fuhuş yaptığı ihbarını aldı.İhbarı değerlendirip siteyi takibe alan polis, zanlıların çiftli fuhuş yaptığını belirledi.Polishemen savcılıktan alınan izinle müşteri kimliğinde internet üzerindengörüşmeye başladı. Kendilerini iş adamı olarak tanıtan polis internetüzerinden çifte iki çift olduklarını, kendilerine bir çift dahabulmalarını istedi.Esra Ç. isekendilerinin Mersin'de olduğunu, Adana'ya gelmek için 150 lira yolparası alacaklarını, geldiklerinde de bir gecelik fuhşun bedelinin çiftbaşına bin lira olduğunu, otelde ilişkiye girmediklerini, ev olmasıgerektiğini söyledi. Polisin verdiği adrese gelen çiftler kapıyı çaldı. Kapı açıldığında Duygu Ö. ve kocası Mustafa Ö. 15 Mayıs2015 tarihinde eş değiştirme olarak bilinen ‘swinger’ operasyonundayakalanıp cezaevine konulduktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbestkaldıkları için kapıyı açan polisi tanıdı.Bununüzerine yanındaki arkadaşlarına da "kaçın polis" diye bağırdı.Merdivenlerden kaçmaya çalışan 2'si kadın 4 kişi yakalandı. Yakalananzanlıların yanında da bir bavul ele geçirildi. Zanlılar emniyetegetirilerek sorguya alındı.

#Şehirlerarası
DAHA FAZLA #FANTEZİ HABERLERİ

Fantezi’a ait tüm site haberleri