EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Eşref Hamamcıoğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 190 haberi bulunmuştur.

Eşref Hamamcıoğlu Haberleri

Cansun ağır basıyor

Cansun ağır basıyor

G.Saray kongre üyeleri, Olağanüstü Genel Kurul'da başkanını seçiyor
Aidatını yatıran 3406 üyenin oy hakkı bulunduğu saat 10.00'da Galatasaray Lisesi'nde başlayacak kongrede, Mehmet Cansun ile Ateş Ünal Erzen yarışacak. Başkanlığa yakın isim olarak gösterilen Cansun, "Dinamik bir ekiple görev yapacağım. Yarım kalan projeleri bir bir tamamlayacağım" dedi.

13.07.2001Spor
Yeni başkan Cansun

Yeni başkan Cansun

Olağanüstü Genel Kurul'da Ateş Ünal Erzen'le yarışan Mehmet Cansun, 537 oy farkla Galatasaray Kulübü'nün 31. başkanı oldu.

14.07.2001Spor Arena
Yeni başkan Cansun

Yeni başkan Cansun

Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na 972 oyla Mehmet Cansun seçildi. Cansun'un rakibi Ateş Ünal Erzen ise 435 oy aldı.

14.07.2001Spor Arena
Cansun fark attı

Cansun fark attı

Mehmet Cansun, kongreden zaferle ayrılarak Galatasaray'ın 31. başkanı oldu.

14.07.2001Spor
Cansun fark attı

Cansun fark attı

Olağanüstü genel kurulda başkanlık için yarıştığı Ateş Ünal Erzen'e karşı ezici bir üstünlük sağlayan Mehmet Cansun, mart ayına kadar sarı kırmızılı kulübün yeni patronu.

14.07.2001Futbol
Cem Uzana tokat

Cem Uzan'a tokat

G.Saray üyelerine hakaret etti, kulüpten uzaklaştırıldı. Divan Kurulu, 63 kabul, 2 ret oyuyla Cem Uzan'ı üyelikten uzaklaştırdı. Uzan, 1 yıl boyunca seçme, ömür boyu da seçilme hakkını kaybetti. Eski başkan.Faruk.Süren, stat projesi konusundaki açıklamaları nedeniyle Fatih.Altaylı’yı eleştirdi.

11.10.2001Spor
Günah çıkardı

Günah çıkardı

G.Saray Başkanı Mehmet Cansun, camiayı sarsan olaylara açıklık getirdi. Son yıllarda birbirimizle kavga etmekten yorulduk. Biz, kavgaların içinde olmamak için elimizden geleni yaptık. Terim ile fikir alışverişinde bulunduk.

16.12.2001Spor
Demokrasi rafa kalktı

Demokrasi rafa kalktı

G.Saray Kulübü Başkanı, ‘‘Fatih Altaylı'yı bir türlü susturamıyoruz. Abiyane olacak ama, fazla traş cildi bozar. Altaylı'da bu çıkışları ile kulübün yapısını bozdu. Fatih Terim'i hedef almak yanlış’’ dedi.

18.12.2001Spor
Kılıf arıyorlar

Kılıf arıyorlar

F.Bahçe'nin derbi için Metin Tokat'ı istemesi G.Saray'ı kızdırdı. Sarı kırmızılı yönetici Eşref Hamamcıoğlu, ‘‘Havayı gerginleştirmeye çalışıyorlar. Kötü sonuç çıkarsa, bahane hakem olacak. Şimdiden alacakları bir yenilgiye karşı kılıf hazırlamaya başladılar’’ dedi...

10.02.2002Spor
Galatasaraydan tribün boykotu

Galatasaray'dan tribün boykotu

Mehmet Cansun ile Eşref Hamamcıoğlu dışında kalan sekiz yönetici, Kadıköy’deki maçı şeref tribününde izlememe kararı aldı. Genel Sekreter Tuncer Hunca, ‘‘Taraftarımızla aynı sıkıntıyı çekeceğiz’’ dedi.

11.02.2002Spor
F.Bahçeyi yen 250 milyarı kap

F.Bahçe'yi yen 250 milyarı kap

Sarı kırmızılı yönetim, F.Bahçe maçında futbolculara ödenecek primi belirledi. Derbide alınacak galibiyette futbolculara 250 milyar lira dağıtılacak. Yönetici Eşref Hamamcıoğlu, derbi maçlarına özel bir prim sistemi olduğunu belirterek şunları söyledi: ‘‘Fenerbahçe maçının önemi bizim için ayrı. Ancak aklımız Liverpool’da’’ dedi.

14.02.2002Spor
Suç bizde

Suç bizde

Cansun: Futbolcularımızın agresifliği başlarına iş açtı. G.Saray Başkanı, hakem Ali Aydın'ın iyi maç yönettiğini ifade ederek, ‘‘Yönetim Kurulu olarak bu maçı kasetten izleyip, suçlu olanlara ceza vereceğiz’’ dedi. Yönetici Enis Sevil ise kartların değil, kötü futbolun hesabının sorulması gerektiğini söyledi.

17.02.2002Spor
Cimbom’a 100 trilyon

Cimbom’a 100 trilyon

G.Saray Yönetim Kurulu, yarın yapılacak mali kongrenin hazırlıklarını tamamladı. Yönetici Eşref Hamamcıoğlu, 2002 yılı sonuna kadar 100 trilyon lira gelir beklediklerini vurgulayarak, ‘‘Futbol takımından 30 trilyon, Sportif AŞ'den 24 trilyon, halka arzdan 28 trilyon, diğer kaynaklardan da 18 trilyon gelir elde etmeyi planlıyoruz’’ dedi. Hamamcıoğlu, yeni sezon için futbol şubesine 73 trilyon lira ayırdıklarını da belirtti.

28.02.2002Spor
Canaydından beklemezdik

Canaydın'dan beklemezdik

G.Saray Yönetimi, başkan adayı Canaydın'ın yaptığı eleştiriler karşısında şaşırdı. Yönetim adına konuşan Eşref Hamamcıoğlu, ‘‘Canaydın'ın basın önünde yeni rakamları açıklamamasını yadırgadık’’ dedi.

5.03.2002Spor
Cansun’dan gövde gösterisi

Cansun’dan gövde gösterisi

Camianın önde gelen isimlerinden Engin Kaptanoğlu, 2. Başkan olarak Mehmet Cansun'un listesine girmeyi son anda kabul ederken, eski yöneticilerden Adnan Polat da yönetim kurulu listesinde yer aldı.

21.03.2002Spor
Cimbomda seçim günü

Cimbom'da seçim günü

Mehmet Cansun ile Özhan Canaydın başkanlık için yarışacak. Sarı kırmızılı kulübün olağan genel kurul toplantısı bugün G.Saray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılacak. 4 bin 700 üyenin sandık başına gideceği kongrenin galibi, G.Saray'ı 2 yıl boyunca idare edecek.

22.03.2002Spor
G.Sarayda  yeni başkan Canaydın

G.Saray'da yeni başkan Canaydın

Galatasaray Kulübü'nün olağan seçim genel kurulunda açılan 15 sandık sonucunda, geçerli 3479 oyun 2089'unu alan Özhan Canaydın başkan seçildi.

23.03.2002Spor Arena
Suat haddini aştı

Suat haddini aştı

Galatasaraylı eski yöneticiler Tuncer Hunca ve Eşref Hamamcıoğlu, ünlü futbolcunun açıklamalarına ‘‘Yöneticilerimize saygısızca konuştu, meydan okudu’’ diye tepki gösterdi.

2.04.2002Spor
Canaydın devrimi

Canaydın devrimi

G.Saray Başkanı, futboldan gelen paraların amatör branşlara aktarılmayacağını belirterek, ‘‘Her şube, kendi parasını kendisi kazanacak’’ dedi.

12.04.2002Spor
Türkiye’deki yabancı sermayeye ‘İhale’ darbesi

Türkiye’deki yabancı sermayeye ‘İhale’ darbesi

Yeni İhale Yasası, sadece AKP Lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı değil, Türkiye'de yerleşik yabancı sermayeli şirketleri de rahatsız etti. Türk Fransız Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Eşref Hamamcıoğlu, ‘‘Yasa Türkiye'de yerleşik olana da yabancı muamelesi istiyor, bu önümüzü kesiyor’’ dedi.

18.01.2003Ekonomi
Çaylar ‘dışardan’

Çaylar ‘dışardan’

Dış kaynak kullanımı (outsource) firması Sodexho, hizmetlerini evden ve uzaktan çalışanlara göre yeniden düzenliyor. İşyerinde çalışanlara hizmet veren şirket, rotayı 'ev'lere çevirdi. Artık evden çalışanların da, yemek, temizlik, kuru temizleme, güvenlik vb. ihtiyaçları dışarıdan hizmet yöntemiyle karşılanacak.

24.05.2003Gündem
Fransız Sodexho yazlık villalara hizmet veriyor

Fransız Sodexho yazlık villalara hizmet veriyor

Fransız Sodexho firması, rotasının yazlıkçılara çevirdi. Ekonomist Dergisi'nin haberine göre, Sodexho, yazlık sitelere yemek dahil, genel temizlik, bahçe bakımı, havuz dezenfektesi, güvenlik, kafeterya, restoran, sıhhi tesisat ve ilaçlama hizmeti vermeye başladı.

19.07.2003Ekonomi
Asker ‘soğan’ soymayacak 500 milyon dolarlık iş doğacak

Asker ‘soğan’ soymayacak 500 milyon dolarlık iş doğacak

Türk ordusundaki ‘er ve erbaşın sıcak yemeğini’ catering şirketlerinden sağlaması dev bir pazar yaratıyor. Halen 75 bin kişilik yemeği özelliştirip özel sektöre 85 milyon dolarlık iş yaratan TSK'nın, birkaç yılda 400 bin kişilik yemek işini de aynı yöntemle özel sektöre ihale etmesi bekleniyor.

9.08.2003Ekonomi
Başkanın itirafı

Başkanın itirafı

Özhan Canaydın: Transferde başarısız olduk. Futbolcu alım satımında 16 milyon dolar zarar ettik. Gerekli izinleri alabildiğimiz taktirde gelecek sezon Ali Sami Yen Stadı'na döneceğiz.

28.02.2004Spor