EKSTRA
MENÜ

Enerji

Enerji haberleri sayfasında güncel ve son dakika Enerji hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 103.073 Enerji haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Enerji Haberleri

Yoğuşmalı kombi ne demek, ne işe yarar Yoğuşmalı kombi nedir

Yoğuşmalı kombi ne demek, ne işe yarar? Yoğuşmalı kombi nedir?

Sağlamış olduğu avantajlar ile beraber günümüzde yoğuşmalı kombi yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı bir çalışma prensibine sahip olan yoğuşmalı kombiler ev ve işyerleri ile beraber birçok farklı alanda değerlendirilmektedir. Peki, Yoğuşmalı kombi ne demek, ne işe yarar? Yoğuşmalı kombi nedir tüm detayları ile derledik.

25.10.2021Yaşam
Hermetik Kombi nedir Kombinin Hermetik olduğu nasıl anlaşılır Yoğuşmalı kombiden farkı nedir

Hermetik Kombi nedir? Kombinin Hermetik olduğu nasıl anlaşılır? Yoğuşmalı kombiden farkı nedir?

Kombiler atık gazın ortamdan ve cihazdan uzaklaştırılması için iki farklı yöntem ile birbirinden ayrılır. Bu yöntemlerden birincisi bacalı kombilerde bulunan tahliye şekli, diğeri ise, bacalı kombilere göre daha yeni bir teknoloji olarak da bilinen hermetik kombilerde bulunan tahlihe şeklidir. Genellikle kombiler, bu yöntemlerden hangisini kullanıyorsa onun adı ile Hermetik Kombi ya da Bacalı Kombi olarak bilinir. Hermetik kombi nedir detayları ile derledik.

25.10.2021Yaşam
Ceyhun Kazancıdan derbi yorumu Enerji katması açısından...

Ceyhun Kazancı'dan derbi yorumu! 'Enerji katması açısından...'

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, Galatasaray’a karşı bu galibiyeti almanın çok kritik olduğunu söyledi.

25.10.2021Futbol
Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğandan ilk değerlendirme: Daha dikkatli olacaklarına inanıyoruz

Büyükelçilerin geri adımı sonrası Erdoğan'dan ilk değerlendirme: Daha dikkatli olacaklarına inanıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 saat süren kritik Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 büyükelçinin Osman Kavala çıkışından geri adım atmalarını değerlendirirken, "Bizim amacımız kriz çıkarmak değil, Türkiye'nin onurunu, gururunu haysiyetini korumaktır. Bugün büyükelçiliklerden yapılan açıklamayla yanlışlıklarından geri dönülmüştür. Bu elçilerin artık daha dikkatli olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

25.10.2021Gündem
Dünya finalleri için geri sayım

Dünya finalleri için geri sayım

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde doğan Red Bull Basement, bugün pek çok ülkede daha iyi bir gelecek inşa etmek amacıyla teknolojinin gücünden yararlanan üniversite öğrencisi girişimcileri, kod yazarlarını ve inovasyon alanındaki fikir önderlerini desteklemeyi sürdürüyor.

25.10.2021Kampüs
Benzine 44 kuruş zam

Benzine 44 kuruş zam

Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 44 kuruş zam geldi.

25.10.2021Ekonomi
Bir yılda ünlü oldu, maaşlı işini bile bıraktı Ve hepsini Excelle yaptı

Bir yılda ünlü oldu, maaşlı işini bile bıraktı! Ve hepsini Excel'le yaptı

Sosyal medya videolarıyla bir gecede ünlü olanları bu aralar çok duyuyoruz ama bu genç kadın hepsinden farklı. Bir arkadaşının yönlendirmesiyle çektiği videolar sayesinde bir yıl içinde kendi işinin sahibi olan Kat Norton'ı siz de tanımalısınız...

25.10.2021Dünya
Alman ekonomisinin büyümesi son çeyrekte hız kesecek

Alman ekonomisinin büyümesi son çeyrekte hız kesecek

Almanya Merkez Bankası (Bundesbank), Alman sanayisinin tedarik darboğazlarından olumsuz etkilenmesi nedeniyle ülke ekonomisindeki büyümenin dördüncü çeyrekte muhtemelen önemli ölçüde yavaşlayacağını duyurdu.

25.10.2021Ekonomi
Rüzgarda 8 ayda devreye alınan kapasite yıllık bazda yüzde 180 arttı

Rüzgarda 8 ayda devreye alınan kapasite yıllık bazda yüzde 180 arttı

Türkiye'de yılın ocak-ağustos döneminde devreye alınan rüzgar enerjisi kapasitesi geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 180 artışla 1181 megavat oldu.

25.10.2021Ekonomi
Gazpromdan Türkiyeye 25 milyar metreküp doğal gaz

Gazprom'dan Türkiye'ye 25 milyar metreküp doğal gaz

Gazprom, Türkiye'ye bu yıl yaklaşık 25 milyar metreküp gaz sevk etmeyi planlıyor.

25.10.2021Ekonomi
AB, artan fiyatlara karşı yenilenebilir enerjiye hız veriyor

AB, artan fiyatlara karşı yenilenebilir enerjiye hız veriyor

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen "Avrupa şu anda petrolün yüzde 97'sini, kömürün yüzde 44'ünü ve gazının yüzde 90'ını ithal ediyor. Bu durum, ekonomimizi küresel enerji piyasalarındaki fiyat dalgalanmalarına karşı son derece savunmasız hale getiriyor" dedi.

25.10.2021Ekonomi
Almanyada çip sorununa çare arandı

Almanya'da çip sorununa çare arandı

Alman Sanayi Federasyonu (BDI), çip tedarikinde daha fazla bağımsızlığın ancak Avrupa düzeyinde devlet destekleri ile sağlanabileceğini bildirdi.

25.10.2021Ekonomi
Avrupalı yatırımcıların Türkiyeye ilgisinin artması bekleniyor

Avrupalı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisinin artması bekleniyor

Son dönemde IKEA, Boehringer Ingelheim, LPP ve DW Reusables gibi bazı uluslararası şirketler Türkiye'ye yatırım kararı alırken, yatırımcıların, sağladığı avantajlar dolayısıyla Türkiye ilgisinin devam etmesi bekleniyor.

25.10.2021Ekonomi
AK Partili Kandemir CNN Türkte anlattı: Dar gelirli vatandaşı rahatlatacak müdahale olacak

AK Partili Kandemir CNN Türk'te anlattı: Dar gelirli vatandaşı rahatlatacak müdahale olacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ekonomiye ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu ve milletin umudunun AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı olduğunu söyledi. Dar gelirli vatandaşın bolluk ve refah içinde olacağını belirten Kandemir, istihdam ve ihracatta rekorların kırıldığını da açıkladı.

25.10.2021Ekonomi
Uzay teknolojileri bağlamında bilim ve teknoloji farkındalığı

Uzay teknolojileri bağlamında bilim ve teknoloji farkındalığı

Öncelikle “uzay teknolojileri” kavramına açıklık getirmek gerekir. Bu bağlamda ilk olarak “uzay çalışmaları” kavramını açıklamak gerekir. “Uzay”, evrenin, dünyamızın dışında kalan kısmıdır. Dünya ise üzerinde yaşadığımız gezegen olup, atmosferi ile bir bütündür. Ne yazık ki atmosferin nerede bittiği konusunda kesin bir bilgimiz yoktur. Genel bir kabul olarak yeryüzünden 110 km yükseklik uzayın sınırı kabul edilir. Bu yükseklikte atmosferin yoğunluğu, yeryüzündeki değerinin yaklaşık olarak milyonda biri kadardır. Buna göre Yeryüzünden 110 km’den daha fazla yükseldiğimizde uzaya çıkmış sayılıyoruz ve bu bölgede yapılan çalışmalar “uzay çalışmaları” sayılır.

25.10.2021Eğitim
Doğal gaz ithalatı ağustosta yüzde 24,3 arttı

Doğal gaz ithalatı ağustosta yüzde 24,3 arttı

Türkiye'nin doğal gaz ithalatı ağustosta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 24,3 artarak 4 milyar 170 milyon metreküp oldu. Bu dönemde en fazla doğal gaz ithalatı 2 milyar 80 milyon metreküple Rusya'dan yapıldı.

25.10.2021Ekonomi
Yangına hazırlıkta 2. faza geçildi

Yangına hazırlıkta 2. faza geçildi

Geçen ağustos ayında yaşanan ve özellikle Muğla ve Antalya’nın birçok bölgesini etkisi altına alan yangın bölgede bulunan termik santralleri de tehdit etmişti. Yeniköy Kemerköy Enerji Genel Müdürü Serhat Dinç, korku dolu dakikaların yaşanmasına neden olan olaya ilişkin yaptığı açıklamada, yangın algılama sistemine sahip kameraların söndürme sistemini devreye aldığını kaydetti.

25.10.2021Ekonomi
Son dakika... İngiltere Genel Kurmay Başkanından Putin açıklaması: Ciddi bir tehdit

Son dakika... İngiltere Genel Kurmay Başkanı'ndan Putin açıklaması: Ciddi bir tehdit

Son dönemde hipersonik füze yarışına sahne olan dünya, İngiltere Genel Kurmay Başkanı Nicholas Carter'ın sözlerini konuşuyor. Carter, Putin yönetimindeki Rusya'nın gelişmiş silahlardan oluşan 'savaş sandığı' olduğuna dikkat çekerek bur durumu 'İngiltere için ciddi bir tehdit' olarak nitelendirdi.

24.10.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycana gidiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son bir yıl içinde üçüncü kez Azerbaycan'ı ziyaret edecek.

24.10.2021Gündem
Petrol üreticisi Suudi Arabistan sıfır karbona ulaşmayı hedefliyor

Petrol üreticisi Suudi Arabistan sıfır karbona ulaşmayı hedefliyor

Suudi Arabistan, "Yeşil Suudi Girişimi Forumu"nun ilk oturumunda, 2060 yılına kadar sıfır karbon emisyonuna ulaşmayı hedeflediğini duyurdu.

24.10.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: TCDD çevreci projelerle temiz enerjinin lokomotifi olacak

Bakan Karaismailoğlu: TCDD çevreci projelerle temiz enerjinin lokomotifi olacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının (TCDD), 2025 yılına kadar tükettiği enerjinin yüzde 50'yi aşkın kısmını yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılamayı hedeflediğini belirterek, "TCDD, çevreci projelerle temiz enerjinin lokomotifi olacak." ifadesini kullandı.

24.10.2021Ekonomi
Marmaranın risk haritası açıklandı

Marmara'nın risk haritası açıklandı

14 kent belediyesinin oluşturduğu Marmara Belediyeler Birliği; ekonomik durum, iklim krizi, göç, doğal afetlere yönelik 'risk' haritasını oluşturdu. İlgili bakanlıklar başta olmak üzere kamu kurumlarına 'tavsiye' niteliğindeki raporda "Marmara Bölgesi için yangın söndürme uçağı alınması, su kıtlığına çözüm arayışları" gibi dikkat çeken detaylar var...

24.10.2021Gündem
‘Geleceğin şartlarına uyumlu tarım ürünleri yetiştirmeliyiz’

‘Geleceğin şartlarına uyumlu tarım ürünleri yetiştirmeliyiz’

Bir yanda iklim krizinin etkileri artarken diğer yandaysa Paris İklim Anlaşması’nın Meclis’te onaylanması, Çevre Bakanlığı’nın ismine ‘iklim’in de eklenmesi gibi olumlu gelişmeler yaşanıyor. Peki, bu gelişmeler ışığında bizi nasıl bir gelecek bekliyor? Başta İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu olmak üzere doğanın korunmasıyla ilgili hemen tüm çalışmaların içinde yer alan, geçmişte Milli Parklar genel müdürlüğü yapmış olan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’a aklımızdaki soruları yönelttik.

24.10.2021Hürriyet Pazar
İzmirde başladı Türkiyede ilk...

İzmir'de başladı! Türkiye'de ilk...

Türkiye'nin ilk temiz hidrojen çözümleri ve inovasyonu fikir maratonu (ideathon) etkinliği, BEST For Hydrogen adı altında Yaşar Üniversitesi ev sahipliğinde başladı.

23.10.2021Ekonomi
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan 10 büyükelçi talimatı İstenmeyen adam ilan edilecekler

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '10 büyükelçi' talimatı! 'İstenmeyen adam' ilan edilecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vilayet Meydanı'nda düzenlenen Eskişehir Millet Bahçesi, İl Halk Kütüphanesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasıyla ilgili, "Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. 10 büyükelçinin bir an önce 'istenmeyen adam' ilan edilmelerini halledeceksiniz dedim" ifadelerini kullandı.

23.10.2021Gündem
Küresel piyasalarda gözler merkez bankalarına çevrildi

Küresel piyasalarda gözler merkez bankalarına çevrildi

Küresel pay piyasaları 3. çeyrek şirket bilançolarıyla alış ağırlıklı seyir izlerken, gelecek hafta başta Avrupa ve Japonya merkez bankalarının faiz kararları ile ABD ve Almanya'daki büyüme verileri olmak üzere yoğun veri gündemi takip edilecek.

23.10.2021Ekonomi
Açıkhava’da bir DJ

Açıkhava’da bir DJ

DJ/prodüktör Mahmut Orhan, yarın Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konserle bir ilke imza atacak. Elektronik müzikle senfoninin buluşacağı gecede DJ’e 31 kişilik orkestra eşlik edecek.

İkinci ek yerleştirmeler açıklandı: Üniversitelerin yüzde 86’sı doldu

İkinci ek yerleştirmeler açıklandı: Üniversitelerin yüzde 86’sı doldu

TYT barajının 140, AYT barajınınsa 170’e düşürüldüğü ve bu yıla özel uygulanan ikinci ek yerleştirmenin sonuçları açıklandı.

23.10.2021Eğitim
Bakan Dönmez: Yeraltı doğalgaz depolarının 4’te 3’ü doldu

Bakan Dönmez: Yeraltı doğalgaz depolarının 4’te 3’ü doldu

Dünyadaki gaz tedarik sıkıntısının Türkiye’yi etkilememesi için adımlar attıklarını ifade eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Yeraltı doğalgaz depolarımızın 4’te 3’ünü doldurduk. İnşallah önümüzdeki haftalarda da tamamını doldurmuş olacağız” dedi.

23.10.2021Ekonomi
Kurum: Hedef, yeşil kalkınma devrimini en iyi şekilde değerlendirmek

Kurum: Hedef, yeşil kalkınma devrimini en iyi şekilde değerlendirmek

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi'nde yapılan millet bahçesindeki ilk fidanların toprakla buluşması dolayısıyla düzenlenen programda konuştu. Kurum, "Bundan 50-60 yıl geriye gittiğimizde ülkemiz 1950'lerdeki sanayileşme devrimini kaçırmış, teknolojik devrimi de kısmen kaçırmış. İnşallah yeşil kalkınma devrimini en iyi şekilde değerlendirecek ve bu noktada lider ülke olacaktır" dedi.

22.10.2021Haber
Bakan Kurum: Yeşil kalkınma devrimi en iyi şekilde değerlendireceğiz

Bakan Kurum: Yeşil kalkınma devrimi en iyi şekilde değerlendireceğiz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi'nde yapılan millet bahçesindeki ilk fidanların toprakla buluşması dolayısıyla düzenlenen programda konuştu. Kurum, "Bundan 50-60 yıl geriye gittiğimizde ülkemiz 1950'lerdeki sanayileşme devrimini kaçırmış, teknolojik devrimi de kısmen kaçırmış. İnşallah yeşil kalkınma devrimini en iyi şekilde değerlendirecek ve bu noktada lider ülke olacaktır" dedi.

22.10.2021Gündem
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ABD Temsilciler Meclisinde Terörle mücadele vurgusu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ABD Temsilciler Meclisi'nde! 'Terörle mücadele' vurgusu

ABD Temsilciler Meclisi Dışişleri Komitesine, Türkiye'de Cumhuriyetin ilanının 98'inci yılını kutlamak üzere karar tasarısı verildi. Tasarıda Türkiye'nin terörle mücadelesine dikkat çekilirken, bu konudaki çabaları takdir edildi.

22.10.2021Dünya
ABden enerji fiyatları açıklaması: Endişe duyuyoruz

AB'den enerji fiyatları açıklaması: Endişe duyuyoruz

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa'nın yenilenebilir enerjinin yanı sıra nükleer gibi istikrarlı bir kaynağa ve geçiş sürecinde doğal gaza ihtiyaç duyduğunu söyledi. Avrupa'da tüketici ve işletmelerin artan enerji fiyatlarından endişe duyduğunu belirten von der Leyen, söz konusu enerji krizinin küresel bir durum olduğunu anlattı.

22.10.2021Dünya
Bakan Pakdemirli: Çiftçimizin alın teri karşılıksız kalmayacak

Bakan Pakdemirli: Çiftçimizin alın teri karşılıksız kalmayacak

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, çiftçilere seslenerek, "Çiftçimizin, yani sizlerin alın teri karşılıksız kalmayacak, mahsuller maliyetlerin üzerinde değer bulacaktır." dedi.

22.10.2021Ekonomi
Bakan Muş: İlk 9 ayda 20,7 milyar dolarlık ticaret hacmi yakaladık

Bakan Muş: İlk 9 ayda 20,7 milyar dolarlık ticaret hacmi yakaladık

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türkiye ile Afrika arasındaki dış ticaret hacminin her geçen yıl arttığını belirterek, "İlk 9 ay itibarıyla geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 27,2 oranında bir artışla 20,7 milyar dolarlık ticaret hacmi yakaladık." dedi.

22.10.2021Ekonomi
Bakan Varank: Organize sanayi bölgeleri birer ticarethane değildir

Bakan Varank: Organize sanayi bölgeleri birer ticarethane değildir

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Organize sanayi bölgeleri (OSB) birer ticarethane değildir. Eğer OSB sanayiciye hizmet etmek için varsa üretimi desteklemek için varsa buna uygun olarak hareket etmeleri gerekiyor" dedi.

22.10.2021Haber
Bakan Varank: Organize sanayi bölgeleri birer ticarethane değildir

Bakan Varank: Organize sanayi bölgeleri birer ticarethane değildir

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Organize sanayi bölgeleri (OSB) birer ticarethane değildir. Eğer OSB sanayiciye hizmet etmek için varsa üretimi desteklemek için varsa buna uygun olarak hareket etmeleri gerekiyor" dedi.

22.10.2021Ekonomi
Zorlu Enerji, Karadağda elektrikli araç şarj istasyonu ağı kuruyor

Zorlu Enerji, Karadağ'da elektrikli araç şarj istasyonu ağı kuruyor

Zorlu Enerji, Zorlu Energy Solutions (ZES) markası ile Karadağ'ın farklı şehirlerinde elektrikli araç şarj istasyon ağı kurulması amacıyla açılan ihaleyi kazandı.

22.10.2021Enerji
İstanbul Tiyatro Festivali ne zaman İşte İstanbul Tiyatro Festivali programı

İstanbul Tiyatro Festivali ne zaman? İşte İstanbul Tiyatro Festivali programı

25. İstanbul Tiyatro Festivali, 22 Ekim’de perdelerini açıyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda düzenlenecek 25. İstanbul Tiyatro Festivali, kasım ayına kadar devam edecek. İşte İstanbul Tiyatro Festivali programının detayları...

22.10.2021Gündem
Bakan Dönmezden doğal gaz açıklaması

Bakan Dönmez'den doğal gaz açıklaması

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez yer altı doğal gaz depolarının 4'te 3'ünün doldurulduğunu açıkladı. Bakan Dönmez daha önce yaptığı açıklamada doğal gaz arzında sorun olmadığını ifade etmişti.

22.10.2021Haber
Son dakika... Bakan Dönmezden doğal gaz açıklaması

Son dakika... Bakan Dönmez'den doğal gaz açıklaması

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez yer altı doğal gaz depolarının 4'te 3'ünün doldurulduğunu açıkladı. Bakan Dönmez daha önce yaptığı açıklamada doğal gaz arzında sorun olmadığını ifade etmişti.

22.10.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Daha az atık, daha temiz bir çevre

Kahvaltı masalarındaki ‘serpme kahvaltı’ modeli, otellerdeki ‘açık büfe’ uygulamaları pandemi önlemleri nedeniyle bir süre ara verse de, şimdilerde yine uygulanıyor... Kimse kusura bakmasın; ama bu uygulama ülkemizdeki gıda israfının en büyük nedenlerinden biridir diyebiliriz.

24.10.2021

Anılarımızı modifiye etmeye hazır mıyız?

Geçen hafta Cambridge Üniversitesi’nden uzmanlar istemediğimiz anıları değiştirebilmenin, hatta belki silmenin mümkün olabileceğini açıkladı. Peki, bizi biz yapan tecrübelerimizse eğer, anılarımızı sildirmek kendimize ait bir parçadan da vazgeçmek değil midir?

24.10.2021

Piyasalarda toplu yükseliş

Birbirine alternatif olan piyasalarda genelde benzer hareketler görülmez. Örneğin döviz, faiz yükselirken borsaların düşmesi olağan karşılanır. Ancak geçen hafta tam tersi bir durum yaşandı. Birbirine alternatif olan piyasalarda toplu yükseliş görüldü. Geçen haftanın bir diğer önemli gündem maddesi ise Merkez Bankası’nın faiz kararı oldu. Dışarıda ise zayıf gündem ve hareketsiz bir piyasa görünümü vardı.

24.10.2021

AB ile ilişkilerde kendini tekrarlayan temalar meselesi

Avrupa Komisyonu’nun Türkiye ile ilgili yıllık raporlarını değerlendirip üzerine yazı yazmak, her seferinde kendisini tekrarlayan rutin bir egzersize dönüşmüş bulunuyor.

23.10.2021

Yüz yüze eğitimin ilk 45 gününde öğretmenlerin pandemi sınavı

Geçen hafta pandemi döneminden etkilenen öğrencilerin yüz yüze eğitime geçişte ilk 40 günü nasıl geçirdiklerini aktarmıştım. Şimdi de sıra öğretmenlerde. Eğitim hayatının en kilit rolündeki öğretmenler, 45 gün boyunca yaşadıklarını ve karşılaştıkları zorlukları paylaştı...

23.10.2021