EKSTRA
MENÜ

Elektrik

Elektrik haberleri sayfasında güncel ve son dakika Elektrik hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 106.984 Elektrik haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Elektrik, elektrik yüklerinin varlığıyla ve akışıyla ilgilenen fiziksel olguların bütünüdür. Elektriğin birçok alanda gözle görülebilir çeşitli etkileri vardır. Bunlara örnek olarak yıldırım, statik elektrik, elektromanyetik ürünlenim ve elektrik akımı verilebilir. Bunlara ek olarak, elektrik radyo dalgalarının oluşumunu sağlayan ve var eden elektromanyetik radyasyon ile ilgilidir.

 

Devamı...

Elektrik Haberleri

O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

Sadece gösteri dünyasının değil dünyanın, meraklı bakışları en çok üzerinde toplayan kraliyet ailesi üyelerinin de gündeminden hiç düşmüyor estetik müdahaleler. Daha yeni 40 yaşına girmiş olmasına rağmen İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton, diğer gelin Meghan Markle başta olmak üzere hepsi düzenli aralıklarla estetik kliniklerini ziyaret ediyor. Hatta bazen yapılan müdahaleler öylesine göze batıyor ki eleştiri konusu bile oluyorlar. Ama sık sık estetik kliniklerin kapısını çalıp yıllara direnmeye çalışan bu ünlüler arasında bazı istisnalar da var elbette. İşte o da bu istisnalardan biri.

25.09.2021Magazin
Mezunu olduğu okulda işe başladı

Mezunu olduğu okulda işe başladı

İzmir’de yaşayan, 3 çocuklu ailenin en küçüğü Mustafa Eres (25), hafif düzeyde zihinsel engelli olarak dünyaya geldi. Bornova Hasan Tahsin Özel Eğitim Meslek Okulu’nun kapısından 8 yıl önce giren Eres, okul takımında futbol oynamaya başladı. Zihinsel Engelli Milli Takımı’na kadar yükselen Eres, 2016’da mezun olduğu okuluna 4 yıl sonra memur olarak atandı.

25.09.2021Eğitim
Kural yok, baskı yok, bir gemi ve kripto para var dediler ama... Başlarına gelmeyen kalmadı

'Kural yok, baskı yok, bir gemi ve kripto para var' dediler ama... Başlarına gelmeyen kalmadı!

Kuralların, baskının olmadığı, tüm alışverişlerde kripto paranın kullanıldığı, özgürlüğün sınırsız olduğu bir toplum hayaliyle yola çıktılar ama sonuç hüsran oldu. İşte üç meraklı milyonerin dev bir fiyaskoya dönüşen çılgın projesi...

25.09.2021Dünya
Tuncelide teröristlere ait 5 odalı sığınak imha edildi

Tunceli'de teröristlere ait 5 odalı sığınak imha edildi

Tunceli kırsalında, teröristlere yönelik sürdürülen 'Eren-7 Mercan-Munzur' operasyonunda tespit edilen 5 odalı sığınak, güvenlik güçlerince kullanılamaz hale getirildi.

25.09.2021Gündem
Mısır’da önce bir Nil gemi turu yapın

Mısır’da önce bir Nil gemi turu yapın!

Mısır gezisini taçlandırmanın yolu kesinlikle Nil nehri gemi turundan geçiyor. Nil nehri gezisi esnasında, nehrin her iki yakası boyunca uzanan inanılmaz güzellikteki tarihi ve ilgi çekici doğal güzelliklere hayran kalacaksınız... Nehrin her iki yanı da gezi boyunca palmiye ağaçları, sebze ve muz bahçeleri, değişik türde yemyeşil ağaçlarla kaplı. Yeşilliğin bittiği yerlerde de kum tepeleri ve çöl yükseliyor… Yeşilliğin bitip çöle karıştığı yerlerde ortaya çıkan ışık yansımaları özellikle bir tapınağın üzerine düştüğünde insana nefes kesici güzellikte manzaralar sunuyor...

25.09.2021Avrupa
Yemende başkent karanlığa gömüldü

Yemen'de başkent karanlığa gömüldü

Yemen'in geçici başkenti Aden'deki Elektrik Kurumu'nun depolarındaki yakıtın tükenmesi nedeniyle kente elektrik verilemediği belirtildi.

25.09.2021Dünya
Sonbaharda kamp bir başka güzel... Uzmanlar önerdi: 7 şehirden 15 seçenek

Sonbaharda kamp bir başka güzel... Uzmanlar önerdi: 7 şehirden 15 seçenek

Ekim ayına sayılı günler kaldığına göre artık sonbahar kampı için hazırlık yapmanın zamanı geldi demektir. Çünkü ekim ile birlikte doğa tam anlamıyla güz renklerine bürünmüş oluyor ve ortaya harika manzaralar çıkıyor. Biz de uzmanlarımıza "En güzel sonbahar kampı nerede yapılır?" diye sorduk; 7 şehirden 15 kamp alanı önerdiler. Çoğu hem ücretsiz hem de bolca aktiviteyi barındırıyor.

25.09.2021Gündem
Süper Ligde 1.5 yılda 101 forvet transfer edildi

Süper Lig'de 1.5 yılda 101 forvet transfer edildi

2020-21’de 62, bu yaz ise 39 golcü oyuncu aldık. Takımların neredeyse tamamının tek santrforlu düzende oynadığı Süper Lig kulüpleri son 1.5 yılda tam 101 golcü transfer ederek ilginç bir istatistiğe imza attı.

25.09.2021Futbol
İtfaiye kırmızısı geri döndü

İtfaiye kırmızısı geri döndü

İstanbul İtfaiyesi’nin lacivert renkli üniformaları, modacı Arzu Kaprol’ün tasarladığı ‘itfaiye kırmızısını’ barındıran kıyafetlerle değiştirildi.

25.09.2021Gündem
Erdoğan: Yenilenebilir enerji kaynaklı kurulu güçte dünyada 12nci sıradayız

Erdoğan: Yenilenebilir enerji kaynaklı kurulu güçte dünyada 12'nci sıradayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Enerji Diyaloğu Toplantısı'na video mesaj gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında iklim kriziyle mücadele edeceklerini belirterek, "Yenilenebilir enerji kaynaklı kurulu güçte Avrupa'da 5'inci, dünyada 12'nci sırada yer alıyoruz" ifadelerini kullandı.

24.09.2021Gündem
Çinden kripto paralara yasak

Çin'den kripto paralara yasak

Çin, kripto para ticaretine yönelik baskıyı yoğunlaştırdı. Çin Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu ile Çin Merkez Bankası, kripto para madenciliği ve kripto para ticaretine karşı bir kez daha harekete geçti. Çin'in hamlesiyle Bitcoin de geriledi.

24.09.2021Haber
Ankarada metro ve otobüslerin son sefer saatleri değişti... İşte sefer saatleri

Ankara'da metro ve otobüslerin son sefer saatleri değişti... İşte sefer saatleri

Başkentte, 27 Eylül Pazartesi gününden itibaren EGO otobüslerinin normal hatlarda son sefer saati 24.00'ten 01.30'a, metro seferleri 01.00'e, otobüslerin metro ring hatları ise 01.40'a alındı.

24.09.2021Gündem
Ankarada metro ve otobüslerin son sefer saatleri değişti

Ankara'da metro ve otobüslerin son sefer saatleri değişti

Ankara'da 27 Eylül Pazartesi gününden itibaren EGO otobüslerinin normal hatlarda son sefer saati 24.00'ten 01.30'a, metro seferleri 01.00'e, otobüslerin metro ring hatları ise 01.40'a alındı.

24.09.2021Gündem
Kripto paralar için yeni hamle Tüm dünyayı etkileyecek... Çinden yasak geldi

Kripto paralar için yeni hamle! Tüm dünyayı etkileyecek... Çin'den yasak geldi

Çin, kripto para ticaretine yönelik baskıyı yoğunlaştırdı. Çin Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu ile Çin Merkez Bankası, kripto para madenciliği ve kripto para ticaretine karşı bir kez daha harekete geçti. Çin'in hamlesiyle Bitcoin de geriledi.

24.09.2021Ekonomi
Gitar Türleri Ve Özellikleri Nelerdir Gitar Kaça Ayrılır, 4 Telli Gitar Nedir

Gitar Türleri Ve Özellikleri Nelerdir? Gitar Kaça Ayrılır, 4 Telli Gitar Nedir?

Gitar bir çalgı türüdür. Bu enstrüman parmaklar yardımı ile ya da penayla çalınabilmektedir. Şekil olarak sekize benzer. Yan bölümleri oval bir şekle sahiptir. Gitar türleri ve özellikleri nelerdir? Gitar kaça ayrılır, 4 telli gitar nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

24.09.2021Araştırma
Kimyasal Tepkime Türleri Nelerdir Kimyasal Reaksiyon Tipleri Nelerdir

Kimyasal Tepkime Türleri Nelerdir? Kimyasal Reaksiyon Tipleri Nelerdir? 

Kimyasal tepkimeler atomların arasında mevcut olan kimyasal bağların kopması ile oluşmaktadır. Kimyasal tepkime konusunu merak edenler için kimyasal tepkimenin ne demek olduğunu, kimyasal tepkime türlerini ve özelliklerini derledik.

24.09.2021Araştırma
Son dakika... Bebeğe koronavirüs aşısı iddiasında yeni gelişme Soruşturma başlatıldı

Son dakika... Bebeğe koronavirüs aşısı iddiasında yeni gelişme! Soruşturma başlatıldı

Bir bebeğe yanlışlıkla koronavirüs aşısının yapıldığı iddiasıyla ilgili İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı sorumlu kişiler hakkında taksirle yaralamaya sebebiyet verme suçundan soruşturma başlattı.

24.09.2021Gündem
Motor Türleri Nelerdir, Kaça Ayrılır Elektrik Motoru Çeşitleri Ve Tipleri Nelerdir

Motor Türleri Nelerdir, Kaça Ayrılır? Elektrik Motoru Çeşitleri Ve Tipleri Nelerdir?

Motorlu araçlarda, aracın beynini motorlar oluşturuyor. Hayatı kolaylaştırmaları, iş yükünü hafifletmeleri açısından çok önemli görevleri bulunuyor. Farklı enerji formlarında çalışan motorlar bulunuyor. Her birinin çalışma prensibi farklıdır. Motor türlerini, neler olduğunu öğrenip, günlük hayatınızda bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Motor türlerini, kaça ayrıldıklarını, elektrik motor çeşitlerini, tiplerini detaylı olarak derledik.

24.09.2021Araştırma
Doktorlar açıkladı: Neden herkes birdenbire hastalanmaya başladı

Doktorlar açıkladı: Neden herkes birdenbire hastalanmaya başladı?

Son zamanlarda ağır bir soğuk algınlığı yaşayıp, Covid-19 testiniz negatif çıktıysa yalnız değilsiniz. Dünya genelinde bir çok insan yaşadığı ağır grip ve soğuk algınlığından şikayetçi. Uzmanlar ağır enfeksiyonların sebebini koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılmasına bağlıyor.

24.09.2021Dünya
Son Dakika: Giresunspor maçı sonrası o görüntü Mesut Özil ve Vitor Pereira...

Son Dakika: Giresunspor maçı sonrası o görüntü! Mesut Özil ve Vitor Pereira...

Süper Lig'in 6. haftasında sahasında GZT Giresunspor'u 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de yüzler gülüyor. Sarı lacivertli ekipte Mesut Özil ve Vitor Pereira'nın maç sonu sahada objektiflere takılan görüntüleri çok konuşuldu.

24.09.2021Futbol
1 aylık bebeğe yanlışlıkla COVID aşısı

1 aylık bebeğe yanlışlıkla COVID aşısı

Prof. Dr. Zafer Kurugöl’ün, “Bebeklere yanlışlıkla COVID-19 aşısı yaptılar” sözleri tartışma yarattı. Aile hekimleri, “Kurumumuzda böyle bir hata asla yapılmaz, bu talihsiz açıklamayı kabul etmiyoruz” diye tepki gösterdi. Sağlık Bakanlığı da iddianın kaynağı hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

24.09.2021Gündem
Son Dakika: Mesut Özil Fenerbahçede özüne döndü En çok koşan ve...

Son Dakika: Mesut Özil Fenerbahçe'de özüne döndü! En çok koşan ve...

Son dakika haberi... Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil formunu yükseltiyor. Giresunspor maçının en fazla koşan 3. futbolcusu olan sarı lacivertli oyuncu, takımının 2. golünü kaydederken, bu sezon tüm kulvarlarda 4 gole direkt katkı yaptı.

24.09.2021Futbol
Türkiye’nin iklim öncüsü gençleri

Türkiye’nin iklim öncüsü gençleri

İklim krizine karşı acil ve etkili adımlar atılmasını talep eden iklim aktivistleri tüm dünyayla eş zamanlı olarak bugün bir araya geliyor. Yaşları 16,17 ve 18 olan Melisa Akkuş, Baran Örnek ve Seren Anaçoğlu iklim kriziyle ön saflarda mücadele eden gençlerden sadece üçü.

24.09.2021Gündem
Perakendeciler AVM’leri bakanlığa şikâyet etti

Perakendeciler AVM’leri bakanlığa şikâyet etti

Giyimden takıya, ayakkabıdan ev tekstiline Türkiye’nin en büyük markalarını çatısı altında barındıran Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) başkanı Sinan Öncel, perakendecilerin kiranın dışında AVM’lere ödediği yıllık 4 milyar lirayı aşan genel gider faturası içinde yaklaşık 1.5 milyar liralık bölümün ‘sisler’ içinde olduğunu, ne için ödeme yaptıklarını bilmediklerini iddia ederek, Ticaret Bakanlığı’na başvuruda bulundu.

24.09.2021Ekonomi
YEKA GES-3 ihaleleri için aday YEKA alanlarını duyuruldu

YEKA GES-3 ihaleleri için aday YEKA alanlarını duyuruldu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları Güneş Enerjisi Santralleri-3 (YEKA GES-3) ihalelerinde aday YEKA alanlarını açıkladı.

24.09.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu, Kızılcahamam Hastanesi Köprülü Kavşağının açılış töreninde açıklamalarda bulundu

Bakan Karaismailoğlu, 'Kızılcahamam Hastanesi Köprülü Kavşağı'nın açılış töreninde açıklamalarda bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti hükümetinden önce yapılan yatırımların yetersiz olduğunu belirterek, "Halka hizmet etmek yerine farklı konulara odaklananlar, ülkemizin yerinde saymasına neden oldular. Yol, su, elektrik diye göreve gelenler, hiçbir soruna çare olamadılar" dedi.

23.09.2021Haber
Bakan Karaismailoğlu: Farklı konulara odaklananlar, ülkemizin yerinde saymasına neden oldu

Bakan Karaismailoğlu: Farklı konulara odaklananlar, ülkemizin yerinde saymasına neden oldu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti hükümetinden önce yapılan yatırımların yetersiz olduğunu belirterek, "Halka hizmet etmek yerine farklı konulara odaklananlar, ülkemizin yerinde saymasına neden oldular. Yol, su, elektrik diye göreve gelenler, hiçbir soruna çare olamadılar" dedi.

23.09.2021Ekonomi
Bakan Soylu yüz tanıma projesini böyle duyurdu: Geçebilen daha görmedim

Bakan Soylu yüz tanıma projesini böyle duyurdu: Geçebilen daha görmedim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İkinci Uluslararası Güvenlik Kongresi'nde yaptığı açıklamada, "En iyi ses analizini yapacaksınız dedik, muhteşem bir program ortaya koydular. 'Yüz tanımada sizi kimse geçmeyecek' dedik. Şu anda bizim yüz tanıma programımız var. Amerika da dahil olmak üzere kimsenin bunun yanından geçtiğini düşünmüyorum. Bize de yakın zamana kadar çok yüz tanıma programı getirdiler. Bizim arkadaşlarımızın yaptıklarını geçebilen daha yüz tanıma programı görmedim" dedi.

23.09.2021Gündem
Oktay: Savunma sanayinde yeni konseptler geliştiren bir Türkiye var

Oktay: Savunma sanayinde yeni konseptler geliştiren bir Türkiye var

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, TEKNOFEST'e yaptığı ziyarette, "Artık dünyadaki bütün konseptleri, savunma sanayi alanındaki bütün paradigmaları yıkarak yeni konseptler geliştiren bir Türkiye var" değerlendirmesinde bulundu.

23.09.2021Ekonomi
Beşiktaştaki İETT otobüsü kazasının şoförü konuştu Hakim 8 saniye deyince... İşte ifadesi

Beşiktaş'taki İETT otobüsü kazasının şoförü konuştu! Hakim '8 saniye' deyince... İşte ifadesi

İstanbul Beşiktaş'ta çift katlı İETT otobüsünün bariyere çarpması sonucu 1 kişinin hayatını kaybetmesine, 1 kişinin de yaralanmasına neden olan şoför Baki Tatlı'nın ifadesi ortaya çıktı. Tatlı ifadesinde "Telefona 3-5 saniye baktım. Şarjın yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol etmek istediğim esnada bariyerlere vurdum. Pişmanım" dedi. Hakim, "Dosyaya göre 8 saniye bakmışsın." diye sorunca sanık Tatlı, "Telefona 5 saniye baktığımı düşünüyorum" dedi.

23.09.2021Gündem
Ünlüler hayatlarının en zor deneyimini anlattı: Beni taciz edenin bebeğine annelik yapamazdım

Ünlüler hayatlarının en zor deneyimini anlattı: Beni taciz edenin bebeğine annelik yapamazdım

ABD'de son dönemin en çok tartışılan konularından biri Teksas eyaletinde çıkarılan kürtaj yasası. Bu yeni yasaya göre 6 haftayı geçmiş bir gebeliğe son veren ya da buna yardımcı olan herkes hakkında dava açılabilecek. Altı haftalık bu sürede birçok kadının hamileliğini fark etmesi zor olduğundan bu yasa ile eyalet sınırları içinde kürtaj yasaklanmış olacak.

23.09.2021Magazin
Maltepede İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı

Maltepe'de İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı

İstanbul Maltepe'de D-100 Karayolu Küçükyalı mevkii Kartal istikametinde İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı. Kazada bir yolcu yaralanırken, D-100 Kartal istikameti trafiğe kapandı.

23.09.2021Haber
Sona gelindi... Bayraktar DİHAnın 2022de seri imalata geçmesi planlanıyor

Sona gelindi... Bayraktar DİHA'nın 2022'de seri imalata geçmesi planlanıyor

İlk kez TEKNOFEST'te sergilenen ve uçuş testlerinde sona gelinen Bayraktar Dikey İniş Kalkışlı İnsansız Hava Aracı Sistemi'nin (DİHA) seri imalat ve teslimatlarının 2022 içerisinde yapılması hedefleniyor.

23.09.2021Ekonomi
Maltepede İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı

Maltepe'de İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı

İstanbul Maltepe'de D-100 Karayolu Küçükyalı mevkii Kartal istikametinde İETT otobüsüyle kamyonet çarpıştı.

23.09.2021Gündem
Son dakika... İETT otobüsü ile kamyonet çarpıştı D-100 karayolu bir süre kapandı

Son dakika... İETT otobüsü ile kamyonet çarpıştı! D-100 karayolu bir süre kapandı

İstanbul Maltepe'de D-100 Karayolu Küçükyalı mevkii Kartal istikametinde iddialara göre bir otomobilin sıkıştırdığı kamyonet sürücüsü ani fren yapınca arkadan gelen İETT otobüsü kamyonete çarptı. Kazada bir yolcu yaralanırken D-100 Karayolu bir süre trafiğe kapandı.

23.09.2021Gündem
İklim krizi ‘faturası’

İklim krizi ‘faturası’

Küresel ısınma bu yaz rüzgâr ve hidroelektrik enerji üretimini olumsuz etkileyince ihtiyaç doğalgazdan karşılandı. Ancak şimdi kış arifesinde gaz stokları son yılların en düşük seviyesinde. Bu da fiyatlar üzerinde yukarı yönlü baskıya neden oluyor. Doğalgaz maliyetindeki artış ısınma faturasını yükseltmesinin yanı sıra et ve taze gıda üretimini bile olumsuz etkilemeye başladı, İngiltere’de rafların boş kalabileceği uyarısı yapıldı.

23.09.2021Ekonomi
İstanbul’a 100 teknelik Karapark

İstanbul’a 100 teknelik Karapark

İstanbul’da 2012 yılından bu yana İstinye ve Tarabya’da teknelere denizde park hizmeti veren İSPARK bu kez Maltepe’de karada park hizmeti vermeye başladı.

23.09.2021Ekonomi
Avrupada elektrik fiyatları rekor kırabilir

Avrupa'da elektrik fiyatları rekor kırabilir

Elektrik faturalarının yükseldiği AB ülkelerinde, salgın sonrası ekonomik toparlanma, küresel doğal gaza talebi artırdı. AB, enerji fiyatlarındaki duruma yönelik esnek seçenekler içeren telifler üzerinde çalışıyor.

23.09.2021Ekonomi
Uyuz böceği vücuttan nasıl atılır Uzun ne kadar sürede geçer

Uyuz böceği vücuttan nasıl atılır? Uzun ne kadar sürede geçer?

Uyuz hastalığı; sarcoptes scabiei ismi verilen ufak böceklerin sebep olduğu bir hastalık olup önemli bir cilt problemidir. Uyuz hastalığının bulaşıcı olduğu söylenebilir. Bu yüzden uyuz hastalığı ile alakalı bilgilerin, belirtilerin ve vücuttan nasıl atılacağının bilinmesi oldukça önemlidir. Peki, uyuz böceği vücuttan nasıl atılır? Uyuz ne kadar sürede geçer? İşte detaylar.

23.09.2021Araştırma

Yazar Sonuçları

Psikolojimizin de dengeli ve doğru beslenmeye ihtiyacı var…

Beden sağlığımız kadar psikolojik sağlığımız da çok önemlidir. Psikolojimizin de tıpkı bedenimiz gibi dengeli ve doğru beslenmeye ihtiyacı var. Bunun için duygu yönetimi önemli. Duygu yönetimi demek, beynimizdeki kimyasal eczanenin yönetimi demektir. Bir insanın psikolojisini iyi yönetmesi, beyin kimyasını iyi yönetmesi demektir. Yatırımda kaynak yönetiminde havuz formülü vardır. Havuzu büyük tutacaksın. En önemli psikolojik kaynağımız olan sevgiyi geniş tutacaksın. Sevgi cömerdi olacağız.

25.09.2021

Altı forma üstü sorma!

OKURLARIMIZDAN Semra Boyacı, Yunuseli Kanalı yürüyüş yolunda küçükbaş ve büyükbaş hayvanların gezdirildiğini belirterek şöyle diyor:

25.09.2021

Kemal Bey, bu liste biraz kasvetli biraz Ajda, biraz neşe katsanız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Spotify’a kendi adına bir müzik listesi koydu.

25.09.2021

Tren seferleri ne zaman?

Geçen haziran ayı içersinde Doğruca Köyü’nde yapılan toplantıda Bandırma- Bursa arasında çalışacak yüksek hızlı tren hattı ile Bursa-Bandırma 40 dakikaya ineceği bilgisi verildi.

24.09.2021

Sergen Yalçın Balotelli'nin nefis pasını gol yapabilirdi

Türkiye'nin ezberini bozup hala neşeli bir ülke olduğumuzu gösterebilirdi...

24.09.2021

Bir faremiz eksikti!

OKURLARIMIZDAN olan Esra A.’ya ‘geçmiş olsun’ diyor ve e-postasını özetimle aktarıyorum:

23.09.2021

Kürt meselesini çözelim çözmesine de mesele nedir?

Eskiden bana birisi “Kürt meselesi yok. Ne meselesi?” dediğinde...

23.09.2021