EKSTRA
MENÜ

Bilgi Yarışması

Bilgi Yarışması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bilgi Yarışması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.023 Bilgi Yarışması haberi bulunmuştur.

Bilgi Yarışması Haberleri

“TRT Bil Bakalım” zirveye yerleşti

“TRT Bil Bakalım” zirveye yerleşti

TRT’nin dijital atılımlarının son meyvesi yeni nesil bilgi yarışması “Bil Bakalım” uygulama marketlerinde zirveye yerleşti. Ücretsiz, reklamsız ve sürekli güncellenen sorularıyla en çok indirilen uygulama olan TRT Bil Bakalım, yarım milyonu aşkın kullanıcı tarafından indirildi.

8.05.2021Televizyon
Türkiye’nin Yeni Bilgi Yarışması: TRT Bil Bakalım

Türkiye’nin Yeni Bilgi Yarışması: TRT Bil Bakalım

Son dönemde dijital atımlarıyla dikkat çeken TRT, yeni nesil bilgi yarışma uygulamasını kullanıma sundu. Ücretsiz, reklamsız ve sürekli güncellenen sorularıyla rakiplerine fark atmaya hazırlanan uygulama Android ve iOS marketlerden indirilebiliyor.

1.05.2021Televizyon
Kenan İmirzalıoğlu kendine tarih hocası arıyor

Kenan İmirzalıoğlu kendine tarih hocası arıyor

Kenan İmirzalıoğlu, “eğitimin yaşı yok” dedi ve tarih dersi almak için kolları sıvadı. Sunduğu bilgi yarışmasında genel kültürüyle göz dolduran ünlü oyuncu, insanlık tarihini detaylarıyla öğrenmek istiyor.

17.03.2021Magazin
Birlikte 23 Gün yarışma sonuçları belli oldu

'Birlikte 23 Gün' yarışma sonuçları belli oldu

Öğrencilerin ara tatilde eğlenceli vakit geçirmeleri için farklı sınıf düzeylerine uygun her güne özel bir etkinliğin yer aldığı 'Birlikte 23 Gün' tatil etkinlikleri hazırlanmıştı.

29.01.2021Eğitim
Siber Zeka Bilgi Yarışmasını kazanan isimler açıklandı

Siber Zeka Bilgi Yarışması'nı kazanan isimler açıklandı

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinin ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği Siber Zeka Bilgi Yarışması'nın kazananları belli oldu.

14.11.2020Teknoloji
Siber Zekâ Bilgi Yarışması sonuçları açıklandı

'Siber Zekâ Bilgi Yarışması' sonuçları açıklandı

Cumhurbaşkanlığı Dijital Ofisi tarafından düzenlenen Siber Zekâ Bilgi Yarışması'nın kazananları belli oldu.

13.11.2020Eğitim
Siber Zeka Bilgi Yarışması sonuçları ne zaman açıklanır

Siber Zeka Bilgi Yarışması sonuçları ne zaman açıklanır?

Siber Zeka Bilgi Yarışması ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için düzenleniliyor. Yarışmaya ilkokul öğrencileri 20-23 Ekim, ortaokul öğrencileri 24-27 Ekim ve lise öğrencileri 28-31 Ekim'de siberzeka.cbddo.gov.tr adresinden giriş yaparak katılabiliyorlar. Peki Siber Zeka Bilgi Yarışması sonuçları ne zaman açıklanır?

23.10.2020Gündem
Öğrencilerin siber farkındalık düzeyleri Siber Zeka Bilgi Yarışması ile artacak

Öğrencilerin siber farkındalık düzeyleri 'Siber Zeka Bilgi Yarışması' ile artacak

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, "Siber Farkındalık Ayı" etkinlikleri kapsamında Siber Zeka Bilgi Yarışması düzenlediklerini belirterek, yarışmayla ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin siber farkındalık düzeylerini artırmayı hedeflediklerini bildirdi.

23.10.2020Teknoloji
Sinem Kobal kimdir, kaç yaşında Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal doğum yaptı

Sinem Kobal kimdir, kaç yaşında? Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal doğum yaptı

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun bebeği dünyaya geldi. Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal dün gece özel bir hastanede suda doğum yaptı. Bu haberin ardından ünlü çift ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Peki Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu kimdir, kaç yaşında?

22.10.2020Magazin
Groupama, ‘Çak Beşlik’ ile kazandıracak

Groupama, ‘Çak Beşlik’ ile kazandıracak

Groupama Sigorta, hayata geçirdiği yeni uygulaması “Çak Beşlik” ile herkesin bilgisini sınarken, sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor. Apple Store ve Google Play Store platformlarından ücretsiz olarak indirilebilen bilgi yarışması 7 Eylül Pazartesi günü, saat 20.00’de başlıyor.

4.09.2020Sigorta
‘İslam Dünyası Gençlik Başkenti’ Dakka etkinliklere başlıyor

‘İslam Dünyası Gençlik Başkenti’ Dakka etkinliklere başlıyor

‘2020 İslam Dünyası Gençlik Başkenti’ ünvanına sahip olan Dakka, bu kapsamdaki etkinliklere 27 Temmuz’da başlıyor. İlk etkinlik ise Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün de konuşmacılar arasında yer aldığı ‘Uluslararası Genç Liderler Zirvesi’ olacak. Etkinliklerin tanıtımı için yapılan toplantıda konuşan Bangladeş Dışişleri Bakanı AK Abdul Momen, Bangabandhu’nun yüzüncü doğum yılına denk gelen bu ünvanın özellikle gençler arasında olumlu bir marka imajı yaratacağına inandıklarını söyledi.

25.07.2020Gündem
15 Temmuz liseler arası bilgi yarışması sonuçları açıklandı mı 15 Temmuz bilgi yarışması sonuçları sorgulama

15 Temmuz liseler arası bilgi yarışması sonuçları açıklandı mı? 15 Temmuz bilgi yarışması sonuçları sorgulama

15 Temmuz bilgi yarışması başvuruları yarışma saatine kadar http://ogmmateryal.eba.gov.tr/yarisma adresinden yapıldı. Yarışma 15 Temmuz 2020’de saat 12:30’da yapıldı. Peki 15 Temmuz liseler arası bilgi yarışması sonuçları açıklandı mı? İşte sonuçların açıklanacağı saat...

15.07.2020Gündem
Cumhurbaşkanlığı’ndan 15 Temmuz’da Twitter programı

Cumhurbaşkanlığı’ndan 15 Temmuz’da Twitter programı

15 Temmuz günü Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya hesabındaki profil fotoğrafı, şehit fotoğrafıyla değiştirilecek. Önceden tespit edilen 251 tanınmış kişinin sosyal medyadaki fotoğraflarına da şehitlerin fotoğrafları yerleştirilecek.

8.07.2020Gündem
Berk Keklik kimdir kaç yaşında İşte, hayatına dair merak edilenler

Berk Keklik kimdir kaç yaşında? İşte, hayatına dair merak edilenler

Berk Keklik, son günlerde sosyal medya üzerinden araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Hürriyet içim özel röportaj veren Berk Keklik, sosyal medyadaki popülaritesinin neden kaynaklandığına değindi. Peki, Berk Keklik kimdir ve kaç yaşında?

9.06.2020Hayat
EBA liseler arası bilgi yarışması sorgulama ekranı: 29 Mayıs İstanbulun fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları ogm.eba.gov.trde

EBA liseler arası bilgi yarışması sorgulama ekranı: 29 Mayıs İstanbul'un fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları ogm.eba.gov.tr'de

29 Mayıs İstanbul'un Fethi bilgi yarışması liseler arasında geniş bir katılımla gerçekleşti. Birbirinden farklı ödüllerin bulunduğu liseler arası bilgi yarışması sonuçları, ogm.eba.gov.tr üzerinden erişime açıldı. Yarışmaya katılım gösteren öğrencilerin gözü şimdi, 29 Mayıs liseler arası bilgi yarışması sonuç sorgulama ekranında. Peki, İstanbul'un fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları nasıl sorgulanacak? İşte, liseler arası bilgi yarışması sonuç sayfası

30.05.2020Eğitim
EBA liseler arası bilgi yarışması sonuç sorgulama: 29 Mayıs İstanbulun fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları ogm.eba.gov.tr

EBA liseler arası bilgi yarışması sonuç sorgulama: 29 Mayıs İstanbul'un fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları ogm.eba.gov.tr

29 Mayıs İstanbul'un Fethi bilgi yarışması liseler arasında geniş bir katılımla bugün gerçekleşti. Birbirinden farklı ödülü bulunan liseler arası bilgi yarışması sonuçları, ogm.eba.gov.tr üzerinden erişime açıldı. Yarışmaya katılım gösteren öğrencilerin gözü şimdi, 29 Mayıs liseler arası bilgi yarışması sonuç sorgulama ekranında. Peki, İstanbul'un fethi bilgi yarışması başvuru sonuçları nasıl sorgulanacak? İşte, liseler arası bilgi yarışması sonuç sayfası haberimizde...

29.05.2020Eğitim
MEB, İstanbulun fethine ilişkin bilgi yarışması düzenleyecek

MEB, İstanbul'un fethine ilişkin bilgi yarışması düzenleyecek

Milli Eğitim Bakanlığı'nca İstanbul'un Fethi ve Fatih Sultan Mehmet Liseliler Çevrim İçi Bilgi Yarışması düzenlenecek.

26.05.2020Gündem
EBA TV’de 19 Mayıs’a özel yarışma

EBA TV’de 19 Mayıs’a özel yarışma

MEB, EBA TV 19 Mayıs Özel Yayınında liseliler arası bilgi yarışması yapılacağını duyurdu. Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen üç ayrı yarışmanın ise sonuçları açıklandı.

18.05.2020Eğitim
Biraz şöhretli  hissetmeye kalktığımda ‘Tükürürüm senin şöhretine’ diyen bir annem var

Biraz şöhretli hissetmeye kalktığımda ‘Tükürürüm senin şöhretine’ diyen bir annem var

Tiyatro, sunuculuk, reklamlar, dizi ve sosyal medya... O, son dönemde her mecranın aranılan ismi. “Hayalini kurduğum şeyleri tek tek yaşıyorum. Hayal kurmaya devam edeceğim” diye anlatıyor hikâyesini. Enis Arıkan’la sosyal medyada başladığı yeni programı ‘Enis ve Enes’ vesilesiyle konuştuk.

Tuzla Belediyesi, Online Bilgi Yarışmasını başlattı

Tuzla Belediyesi, Online Bilgi Yarışması'nı başlattı

Tuzla Belediyesi, kültür, sanat ve eğitim hizmetlerini teknoloji imkanlarını kullanarak evlere ulaştırıyor. Uzaktan eğitim çalışmalarını internet üzerinden sürdüren Tuzla Belediyesi, online bilgi yarışması ile gençleri eğlenceli bir etkinliğe davet ediyor.

23.04.2020Teknoloji
23 Nisan bilgi yarışması aydınlatma metin

23 Nisan bilgi yarışması aydınlatma metin

www.hurriyet.com.tr/aile/yasam/testler/bilginizi-yaristirin-hem-eglenin-hem-kazanin-41497141 adresinde başlatılan 23 Nisan Bilgi yarışmasına dair Aydınlatıcı metin

21.04.2020Etkinlikler
Bilginizi yarıştırın hem eğlenin hem kazanın

Bilginizi yarıştırın hem eğlenin hem kazanın!

Yarışmamıza katıldığınız için teşekkür ederiz. Kazanların isimleri bu sayfada açıklanacak ve en kısa sürede hediye gönderimleri için iletişime geçilecektir.

17.04.2020Testler
23 Nisan bilgi yarışması katılım koşulları

23 Nisan bilgi yarışması katılım koşulları

Bayram coşkusunu hep birlikte yaşamak için ailecek yarışmaya ne dersiniz? En kısa sürede en çok doğru cevabı veren 50 kişi sürpriz hediyeleri kazanıyor. İşte 23 Nisan Bilgi yarışmasının katılım koşulları

17.04.2020Etkinlikler
‘Söz Meclisi’ne uzaktan eğitim arası... Şimdi online yarışma zamanı

‘Söz Meclisi’ne uzaktan eğitim arası... Şimdi online yarışma zamanı

Üniversiteler uzaktan eğitime başlamadan önce iki haftada bir öğrencilerini bir tarihi mekana toplayıp 'Söz Meclisi' adını verdiği programlar düzenleyen Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, evlerine dönerek, uzaktan eğitime devam eden üniversitelilerle irtibatı koparmamak için şimdi her gün bilgi yarışması düzenliyor.

11.04.2020Eğitim
Yeşilay Haftası etkinliklerle hatırlatılıyor - İşte Yeşilay Haftası şiirleri ve etkinlikleri

Yeşilay Haftası etkinliklerle hatırlatılıyor - İşte Yeşilay Haftası şiirleri ve etkinlikleri

Yeşilay Haftası etkinlikleri ve şiirleri için araştırmalar başladı. Yıllardır bağımlılıklarla mücadele eden, en köklü sivil toplum kuruluşlarından Yeşilay, bu yıl da Yeşilay Haftası dolayısıyla Türkiye’nin dört bir yanında etkinlik düzenleyecek. Etkinliklerle geçecek olan Yeşilay Haftası boyunca okullarda da bu haftanın anlam ve önemini ifade eden şiirler okunacak. İşte Yeşilay Haftası etkinlikleri ve şiirleri…

2.03.2020Gündem
Metroda düzenlediği bilgi yarışmasıyla fenomen olan Berk Keklik: Görenler ‘Yine yapacak mısın’  diye soruyor

Metroda düzenlediği bilgi yarışmasıyla fenomen olan Berk Keklik: Görenler ‘Yine yapacak mısın?’ diye soruyor

19 yaşında ve enerjisi çok yüksek. Hikâye anlatış biçimi ve beden dilini doğru kullanmasıyla dikkati çekiyor. Eğitim için geçen yıl Sivas’tan İstanbul’a gelmiş. Instagram’da 1 milyonun üzerindeki takipçiyi Sivas’ta çektiği videolarla edinmiş. Aklında hukuk olsa da lisedeki edebiyat öğretmeni onu tiyatroya yönlendirmiş. O gün bugün videolar çekiyor ve reklamcılık okuyor. Herkesin konuştuğu ‘papyonlu çocuk’ huzurlarınızda.

İlkokullara beden eğitimi dersi geliyor

İlkokullara beden eğitimi dersi geliyor

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İlkokullarda beden eğitimi olacak. Cumhurbaşkanımız bu konudaki talimatı Milli Eğitim Bakanımıza verdi" dedi.

25.02.2020Eğitim
Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İsterde Sinem Kobala selam gönderdi

Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'de Sinem Kobal'a selam gönderdi

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV'de yayınlanan fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de bu sefer de İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal ile ilgili bir soru soruldu. Kenan İmirzalıoğlu eşine yayından selam gönderdi.

8.12.2019Magazin
Kenan İmirzalıoğlu kimdir Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli

Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli?

'Deli Yürek' 'Acı Hayat' ve 'Ezel' dizilerinde canlardığı karakterlerle geniş kitlelerle tanınan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, şimdilerde bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster ile ekranlara geri döndü. Kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal'la 2016'da evlenen Kenan İmirzalıoğlu, kariyeri boyunca pek çok dizi, film ve reklamda rol aldı. Peki, Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında ve nereli?

13.10.2019Televizyon
‘Teacherman’ ile İngilizce öğrenmek ‘çocuk işi’

‘Teacherman’ ile İngilizce öğrenmek ‘çocuk işi’

Sakarya'da köy okulunda görevli İngilizce öğretmeni Emre Karakuş, gitar çalarak, hip-hop yaparak, kukla veya dans gösterisi, bilgi yarışması eşliğinde ders anlatarak öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlıyor. Öğrencilerin ‘Teacherman’ diye hitap ettiği Karakuş, ders saatleri dışında ilçede okullar arası İngilizce bilgi yarışmaları, tiyatro ve canlı müzik etkinlikleri düzenleyerek öğrencilerin dil konusundaki becerilerini arttırmayı amaçlıyor.

30.05.2019Eğitim
Adana Demirspor Ümit Özat ile 1 yıl daha

Adana Demirspor Ümit Özat ile 1 yıl daha

Adana Demirspor, teknik direktör Ümit Özat ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

7.05.2019Futbol
Prag’dan ödülle döndüler

Prag’dan ödülle döndüler

Matematik, coğrafya, biyoloji, fizik, kimya, Almanca ve İngilizce branşlarında düzenlenen ‘XV. Uluslararası Bilim Temelleri Urfodu Bilgi Yarışması’ yapıldı. Kazanan öğrenciler, Çekya’nın Prag şehrinde gerçekleştirilen yarışmalarda matematik ve biyoloji dalında birçok ödülün sahibi oldu.

25.04.2019Eğitim
Yarışma rekabeti

Yarışma rekabeti

Akıllı telefonlarda oynanan canlı bilgi yarışmaları peşinden milyonları sürüklemeye başladı. Belli günlerde belli saatlerde yayınlanan ‘Hadi’, ‘eleq’ ve ‘Oyna Kazan’ yarışmalarındaki soruları bilenlere günde onbinlerce lira para ödülü dağıtılıyor.

31.03.2019Ekonomi
Hürriyet Kitap Sanatın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi İlber Ortaylı

Hürriyet Kitap Sanat'ın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi İlber Ortaylı!

Hürriyet Kitap Sanat, Instagram hesabı üzerinden #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye ediyor. Bu hafta sorulan soruya doğru yanıt veren üç kişi İlber Ortaylı imzalı 'Bir Ömür Nasıl Yaşanır?' kitabını kazanacak.

25.03.2019Kitap Sanat
Rıza Baba sunacak

Rıza Baba sunacak

FENOMEN dizi “Arka Sokaklar”ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin, yeni bir projeyle daha ekrana gelmeye hazırlanıyor.

19.03.2019Televizyon
Hürriyet Kitap Sanatın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Sabancı Müzesinden

Hürriyet Kitap Sanat'ın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Sabancı Müzesi'nden

Hürriyet Kitap Sanat, Instagram hesabı üzerinden #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye ediyor. Bu hafta sorulan soruya doğru yanıt veren üç kişi S.Ü Sakıp Sabancı Müzesi'ndeki 'Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek' sergisinin katoloğunu ve davetiyesini kazanacak.

18.03.2019Kitap Sanat
Hürriyet Kitap Sanatın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Azra Kohenden

Hürriyet Kitap Sanat'ın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Azra Kohen'den

Hürriyet Kitap Sanat, Instagram hesabı üzerinden #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye ediyor. Bu hafta sorulan soruya doğru yanıt veren üç kişi Azra Kohen'in 'Gör Beni-İki Devrin Hikâyesi' kitabını kazanacak.

11.03.2019Kitap Sanat
Hürriyet Kitap Sanatın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Virginia Woolf

Hürriyet Kitap Sanat'ın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Virginia Woolf!

Hürriyet Kitap Sanat, Instagram hesabı üzerinden #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye ediyor. Bu hafta sorulan soruya doğru yanıt veren üç kişi Virginia Woolf'un 'Kendine Ait Bir Oda' ve 'Orlando' kitabını kazanacak.

4.03.2019Kitap Sanat
Hürriyet Kitap Sanatın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Orhan Pamuk

Hürriyet Kitap Sanat'ın bu hafta #pazartesikitabı hediyesi Orhan Pamuk!

Hürriyet Kitap Sanat, Instagram hesabı üzerinden #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye ediyor. Bu hafta sorulan soruya doğru yanıt veren üç kişi Orhan Pamuk'un 'Balkon' kitabını kazanacak.

25.02.2019Kitap Sanat
Hürriyet Kitap Sanat her pazartesi kitap hediye ediyor

Hürriyet Kitap Sanat her pazartesi kitap hediye ediyor!

Hürriyet Kitap Sanat, #pazartesikitabı etiketi altında her hafta pazartesi günü üç şanslı kişiye kitap hediye edecek. #pazartesikitabı günleri Haruki Murakami'nin 'Kumandanı Öldürmek' adlı kitabıyla bugün başlıyor.

18.02.2019Kitap Sanat
Tarım sektörünün dünya devleri Agroexpo İzmir’de

Tarım sektörünün dünya devleri Agroexpo İzmir’de

Geçen yıl 60 ülkeden 875 katılımcı firmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki “Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı”, 7-10 Şubat tarihleri arasında Fuar İzmir’de Türk tarımını dünya tarımıyla 14. kez buluşturacak.

9.01.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kendine tarih hocası arıyor

Kenan İmirzalıoğlu, “eğitimin yaşı yok” dedi ve tarih dersi almak için kolları sıvadı. Sunduğu bilgi yarışmasında genel kültürüyle göz dolduran ünlü oyuncu, insanlık tarihini detaylarıyla öğrenmek istiyor.

17.03.2021

O Madonna’dan bu Madonna’ya

Cuma akşamı erken saatlerde bir popüler mekan...

19.10.2020

Canan the Karatay

Kuzu ya, kuzu... Anasının kuzusu...

5.02.2019