EKSTRA
MENÜ

Bakan Kurum

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.842 haberi bulunmuştur.

Bakan Kurum Haberleri

Bakan Kurum, ABD Başkanı Bidenın İklim Özel Temsilcisi Kerry ile bir araya geldi

Bakan Kurum, ABD Başkanı Biden'ın İklim Özel Temsilcisi Kerry ile bir araya geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ABD Başkanı Joe Biden'ın İklim Özel Temsilcisi John Kerry ile görüştü.

22.07.2021Haber
Bakan Kurum, Bidenın İklim Özel Temsilcisi Kerry ile görüştü

Bakan Kurum, Biden'ın İklim Özel Temsilcisi Kerry ile görüştü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ABD Başkanı Joe Biden'ın İklim Özel Temsilcisi John Kerry ile görüştü.

22.07.2021Gündem
Bakan Kurumdan G20de iklim değişikliği ile topyekun mücadele çağrısı

Bakan Kurum'dan G20'de "iklim değişikliği ile topyekun mücadele" çağrısı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, G20 ülkelerine iklim değişikliğine ilişkin çağrıda bulunarak, "Türkiye olarak, iklim değişikliğiyle mücadelemizi kararlı bir şekilde sürdürüyoruz. Fakat bu mücadeleyi bir ülke tek başına sürdüremez. İklim değişikliği ve kirlilik sınır tanımıyor. Bu nedenle iklim değişikliği ve çevre sorunlarıyla mücadelede topyekun hareket etmek zorundayız." dedi.

22.07.2021Ekonomi
Son dakika... Rize ve Artvin’i sel vurdu... Bakan Soylu: Barajın patladığı iddiası doğru değil

Son dakika... Rize ve Artvin’i sel vurdu... Bakan Soylu: Barajın patladığı iddiası doğru değil

Rize genelinde devam eden sağanak yağış devam ediyor. CNN Türk'te 'Son 12 saattir 110 kilograma yakın yağış düştü' açıklamasında bulunan Vali Kemal Çeber, kayıp ihbarlarıyla ilgili de "Kayıp denen kişilere ulaşıldı. Herhangi bir kayıp olmadığı bilgisi aldık" dedi. Öte yandan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rize ve Artvin'deki sel felaketine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Yarın için de yağış uyarısı devam ediyor. Tüm tedbirlerimizi buna göre alıyoruz. Vatandaşımızın ‘baraj patlayıp geldiği’ yönündeki bilginin doğru olmadığını söylemek istiyorum. Bu bilginin yanlış olduğunu ifade etmeye çalıştık" dedi.

22.07.2021Gündem
Bakan Pakdemirli Marmara Denizinden hayalet ağ çıkardı

Bakan Pakdemirli Marmara Denizi'nden hayalet ağ çıkardı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, farkındalık oluşturmak için Marmara Denizi'nde dalış yaparak, balıkçıların avlanmak için attığı; ancak çeşitli nedenlerle denizde kalan 'hayalet ağlar'ı topladı.

21.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum, afet bölgesinde incelemede bulundu

Bakan Kurum, afet bölgesinde incelemede bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Amacımız Rize'de sel felaketinin yaralarını bir an önce sarmaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız da konuyu yakinen takip etmektedir. Alınması gereken tüm tedbirler alınarak, inşallah çok kısa zamanda daha önceki afetlerde Elazığ'da, Malatya'da, Van'da, Giresun'da, İzmir depreminde ne yapmışsak Rize'de de aynı anlayışla çalışmalarımızı yapacağız ve vatandaşlarımızı yeni, sağlam, güvenli konutlarına taşımış olacağız" dedi.

17.07.2021Ekonomi
Marmara için müjdeli haber: ‘Denize girin, balık yiyin’

Marmara için müjdeli haber: ‘Denize girin, balık yiyin’

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Marmara’daki müsilaja yönelik toksikolojik ve patolojik analizleri yaptık ve olumsuz bir duruma rastlamadık. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla denize girebilirler, güven içerisinde balık yiyebilirler” dedi.

15.07.2021Gündem
Son dakika haberi: Rize’de sel felaketi Peş peşe acı haberler...

Son dakika haberi: Rize’de sel felaketi! Peş peşe acı haberler...

Gelen son dakika haberine göre, Rize'de şiddetli yağışa bağlı oluşan sel ile heyelanlar nedeniyle kayıp olduğu bildirilen bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı, ölü sayısı 6'ya yükseldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Rize'deki sel ve heyelanlarla ilgili İçişleri Bakanı Soylu ve Rize Valisi Çeber ile telefonda görüşerek bölgedeki durum hakkında bilgi aldı. Erdoğan, Rize'de yaraların sarılması için devletin tüm imkanlarıyla vatandaşlarının yanında olduğunu belirtti.

14.07.2021Gündem
Son dakika... Haftalar sonra müjdeli haber Denize girebilir, balık yiyebilirsiniz

Son dakika... Haftalar sonra müjdeli haber! Denize girebilir, balık yiyebilirsiniz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı sonrası açıklamada bulundu. Bakan Kurum "Yüzme suyu alanlarında herhangi bir soruna rastlanmadı. Vatandaşlar gönül rahatlığıyla denize girebilir, balık yiyebilirler. Bilim insanlarımız yeni bir müsilaj oluşumunu beklemediklerini ifade ediyorlar" dedi.

14.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum: 2023 yılında özlediğimiz Aydere kavuşacağız

Bakan Kurum: 2023 yılında özlediğimiz Ayder'e kavuşacağız

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ayder Yaylası'nda yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 2022 yılı sonunda üst yapıya ilişkin faaliyetlerin biteceğini belirterek, "2023 yılında özlediğimiz Ayder'e kavuşacağız." dedi.

11.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum, Marmarada balıkların görünmeye başladığını kaydetti

Bakan Kurum, Marmara'da balıkların görünmeye başladığını kaydetti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'ndeki müsilajla mücadele kapsamında balıkların yeniden görüldüğünü söyledi.

10.07.2021Haber
Son dakika... Marmarada balıklar görünmeye başladı

Son dakika... Marmara'da balıklar görünmeye başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'ndeki müsilajla mücadele kapsamında balıkların yeniden görüldüğünü söyledi.

10.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum: 1,5 milyon konutun dönüşümünü başardık

Bakan Kurum: 1,5 milyon konutun dönüşümünü başardık

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bugüne kadar 1,5 milyon konutun dönüşümünü milletvekillerimizle belediye başkanlarımızla vatandaşlarımızla birlikte başardık. 81 ilimizde, sosyal donatılarıyla beraber 1 milyon bağımsız bölüm ürettik. 10 milyon vatandaşımız, sağlıklı konutlarda, güven içinde oturuyor" dedi.

10.07.2021Ekonomi
Yazlıklar dönüşüyor

Yazlıklar dönüşüyor

Pandemiyle birlikte talebin arttığı Bodrum’da yazlıklar dönüşüyor. Çağdaş Holding İcra Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar, “Bodrum’da çok fazla imarlı arsa kalmadı. Daha çok eski yapıların yıkılıp yeniden yapıldığı kentsel dönüşüm projeleri çoğalıyor” dedi. 1.5 yılda fiyatların yüzde 100’den fazla arttığını belirten Çağlar, eski yapılarda metrekare fiyatının 12 bin liraya, yeni konutlarda 20 bin liraya ulaştığını söyledi.

9.07.2021Ekonomi
Bakan Kurumdan müsilaj ile mücadelede sevindiren açıklama

Bakan Kurum'dan müsilaj ile mücadelede sevindiren açıklama

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum müsailaj ile mücadele edilen bir aylık süreçte güzel gelişmeler yaşandığını belirtirken, Marmara Denizi'nde topalanacak miktarda müsilaj olmaması nedeniyle 7 Temmuz'da temizlik çalışmalarının yapılmadığını ifade etti.

8.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum’dan müsilaja karşı öneri: Denize balık ilave etmeli

Bakan Kurum’dan müsilaja karşı öneri: Denize balık ilave etmeli

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi’ndeki müsilaj temizleme çalışmalarıyla ilgili bir grup gazetecinin sorularını yanıtladı. Tarım ve Orman Bakanlığı’yla birlikte yapılacak çalışmayla Marmara’ya balık bırakılabileceğini belirten Kurum, “Balık avlanmasıyla ilgili bir kısıtlamanın getirilmesi söz konusu olabilir. Bırakın tutmayı ilave vermek lazım” dedi, şu değerlendirmeleri yaptı:

7.07.2021Gündem
Bakan Kurum temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Bakan Kurum temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde toplam 10 bin 941 metreküp müsilajı temizlediklerini açıkladı.

6.07.2021Ekonomi
Bakan Murat Kurum açıkladı Sığınmacılar için 40 proje

Bakan Murat Kurum açıkladı! Sığınmacılar için 40 proje

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Türkiye'deki Sığınmacılar için Mali Yardım Programı kapsamında 15 yerel yönetimimiz için yaklaşık 5 milyar 800 milyon lira yatırım değerindeki 40 projeyi hayata geçiriyoruz" dedi.

6.07.2021Haber
Bakan Kurum açıkladı Sığınmacılar için 40 proje

Bakan Kurum açıkladı! Sığınmacılar için 40 proje

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Türkiye'deki Sığınmacılar için Mali Yardım Programı kapsamında 15 yerel yönetimimiz için yaklaşık 5 milyar 800 milyon lira yatırım değerindeki 40 projeyi hayata geçiriyoruz" dedi.

6.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum: Marmaramızı eski haline getireceğimizi düşünüyorum

Bakan Kurum: Marmara'mızı eski haline getireceğimizi düşünüyorum

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara'daki müsilaj problemine ilişkin 3 senelik takvim belirlediklerini belirterek, "Ama ben inanıyorum ki önümüzdeki 1,5-2 yıl içinde bu takvim ile birlikte adımlarımızı atacağız, o azot ve fosfor seviyesinde, olması gereken seviyeyi yakalamak suretiyle Marmara'mızı eski haline getireceğimizi düşünüyorum." dedi.

4.07.2021Gündem
‘Marmara mavisine kavuşuyor’

‘Marmara mavisine kavuşuyor’

Marmara Denizi’nde 10.4 metreküp müsilaj topladıklarını aktaran Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “25’inci günde 8 bin 427 denetimi tamamladık. Mevzuata uymayan işletmelerden 37’sini faaliyetten men ettik, 134’üne 17 milyon 99 bin TL idari para cezası uyguladık. 2 bin 231 atık su numunesi inceledik. Marmara mavisine kavuşuyor” dedi.

4.07.2021Gündem
Bakan Kurumdan birlik ve beraberlik vurgusu

Bakan Kurum'dan birlik ve beraberlik vurgusu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Her türlü engellemeye, terör girişimine rağmen bugüne kadar birliğimizi, beraberliğimizi bozmadık. Ne Mardin'de ne Diyarbakır'da ne Şırnak'ta birliğin, beraberliğin bozulmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz." dedi.

3.07.2021Gündem
Bakan Kurum: Mardinde tarihi dokuyu bozan yapıları temizleyeceğiz

Bakan Kurum: Mardin'de tarihi dokuyu bozan yapıları temizleyeceğiz

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Mardin’de ’İl Değerlendirme Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklamada, "Antik kent Mardin'de, tarihi yapıların dokusunu bozan yapıları temizleyeceğiz. Amacımız, eser siyaseti yapmaktır. Biz Cumhurbaşkanı’mızdan bunu öğrendik" dedi.

3.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum: 10 bin 434 metreküp müsilaj temizlendi

Bakan Kurum: 10 bin 434 metreküp müsilaj temizlendi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Mevzuata uymayan işletmelerden 37'sini faaliyetten men ettik. 134'üne 17 milyon 99 bin lira idari para cezası uyguladık" dedi.

3.07.2021Ekonomi
Bakan Kurum açıkladı 35 işletmeye 15 milyon 530 bin TL ceza

Bakan Kurum açıkladı! 35 işletmeye 15 milyon 530 bin TL ceza

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde toplam 8 bin 867 metreküp müsilajı temizlediklerini, 35 işletmeye 15 milyon 530 bin TL idari para cezası uyguladıklarını açıkladı.

30.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum: Sıfır Atık Hareketi ile ekonomiye 17 milyar TL katkı sağladık

Bakan Kurum: Sıfır Atık Hareketi ile ekonomiye 17 milyar TL katkı sağladık

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Sıfır Atık Hareketi’yle 1,5 milyon evin bir aylık elektrik ihtiyacı kadar enerjiden tasarruf ettik ve yine 16 milyon evin bir aylık su kullanımına denk gelen 437 milyon metreküp sudan tasarruf ettik. 17 milyon ton kullanılabilir atığı topladık, dönüştürdük ve ekonomimize 17 milyar TL katkı sağladık" dedi.

30.06.2021Ekonomi
Bir aydır müsilajı inceliyorlardı Sevindirici sonuçları açıkladı: En önemli bulgu, müsilaj ilk 30 metreye sıkışmış durumda

Bir aydır müsilajı inceliyorlardı! Sevindirici sonuçları açıkladı: 'En önemli bulgu, müsilaj ilk 30 metreye sıkışmış durumda'

Marmara'nın kâbusu olan müsilajı araştırmak için ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü'nün araştırma gemisi 'Bilim-2' bir aydır çalışma yapıyordu. Çalışmayı yürüten ekipten Doç. Dr. Mustafa Yücel'den sevindirici açıklama geldi. "En önemli bulgu, müsilaj ilk 30 metreye sıkışmış durumda'' diyen Yücel, ''Üremesinin, büyümesinin biraz durduğunu görüyoruz. Biz açıkçası yaz içerisinde daha duracağını öngörüyoruz" diye konuştu. İstanbul'daki müsilaj durumuyla ilgili de bilgiler veren Mustafa Yücel, ''Kuzey kısmının açıkçası büyük bir risk altında olduğunu görmedik. Boğaz'da ve İstanbul çevresinde bir risk söz konusu değil ama açıkta devam ediyor müsilaj'' ifadelerini kullandı.

29.06.2021Gündem
Bakan Kurum temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Bakan Kurum temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde temizlik seferberliğinin 21'inci gününde, toplam 8 bin 405 metreküp müsilajı temizleyerek, bertaraf ettiklerini duyurdu.

29.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum müsilaj ile mücadelede güncel rakamları açıkladı

Bakan Kurum müsilaj ile mücadelede güncel rakamları açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde toplam 7 bin 932 metreküp müsilajı temizlediklerini, bin 928 atık su numunesini laboratuvarlarda incelediklerini açıkladı.

28.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum duyurdu 7 bin 430 metreküp müsilaj temizlendi

Bakan Kurum duyurdu! 7 bin 430 metreküp müsilaj temizlendi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Çalışmalarımızın 19'uncu gününde toplam 6 bin 887 denetimi tamamladık, 1881 atık su numunesi inceledik" açıklamasında bulundu.

27.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum: Marmara’da 6 bin 929 metreküp müsilajı temizledik

Bakan Kurum: Marmara’da 6 bin 929 metreküp müsilajı temizledik

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'ndeki müsilaj seferberliğinin 18'inci gününde 425 bölgede çalışmaların sürdüğünü belirtti.

27.06.2021Gündem
Bakan Kurum’dan ’ambalajlı ürün’ açıklaması

Bakan Kurum’dan ’ambalajlı ürün’ açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "1 Ocak 2022 itibarıyla uygulanmaya başlayacak depozito sistemi ile içecekler öncelikli olmak üzere belirlenecek diğer ambalajlı ürünler depozito yönetim sistemi kapsamına alınacak" dedi.

26.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum Marmaradan temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Bakan Kurum Marmara'dan temizlenen müsilaj miktarını açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nden toplam 6.929 metreküp müsilajın temizlendiğini açıkladı. Kurum, kurallara uymayan 26 işletmeye faaliyetten men cezası ve 14 milyon 214 bin TL idari para cezası uygulandığını bildirdi.

26.06.2021Ekonomi
Bakan Adil Karaismailoğlu: Kanal İstanbul 12 yılda maliyetini çıkaracak

Bakan Adil Karaismailoğlu: Kanal İstanbul 12 yılda maliyetini çıkaracak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul projesinin 6 yılda biteceğini ifade ederek, “Bütçeye yük olmadan yapmaya çalışıyoruz. 15 milyar dolarlık bir proje bu. Ortalama 12 yılda kendi gelirini kendi kazanacağını raporlarımız gösteriyor” dedi.

26.06.2021Ekonomi
Kanal İstanbulda son durum görüntülendi

Kanal İstanbul'da son durum görüntülendi

Kanal İstanbul projesinin temel atma töreni öncesinde alanda çalışmalar son hızla devam ediyor. Kanal İstanbul üzerindeki 6 köprüden biri olacak olan Sazlıdere geçişi köprüsünün temeli 26 Haziran'da atılacak.

24.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum: Denizimizi tertemiz yapacağız

Bakan Kurum: Denizimizi tertemiz yapacağız

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, müsilaj çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada "Marmara Denizi'mizdeki müsilaj seferberliğimizi gece gündüz demeden hep birlikte çalışarak sürdürüyoruz. Denizimizi tertemiz yapıp masmavi görüntüsüne kavuşturacağız" dedi.

23.06.2021Gündem
Marmaradan temizlenen müsilaj miktarı belli oldu

Marmara'dan temizlenen müsilaj miktarı belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, toplam 5 bin 738 metreküp müsilajı Marmara’dan temizlediklerini açıkladı.

23.06.2021Ekonomi
‘Müteahhitlere tehdidi kınıyoruz’

‘Müteahhitlere tehdidi kınıyoruz’

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kanal İstanbul için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

23.06.2021Ekonomi
Marmaraya oksijen tedavisi Nefes boruları takıldı

Marmara'ya oksijen tedavisi! Nefes boruları takıldı

Marmara’yı kâbus gibi kaplayan müsilajla mücadelede yeni bir aşamaya geçildi. Deniz suyuna oksijen vermesi için Kanada’dan getirilen 5 cihaz, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla Kocaeli’de 4, İstanbul’da 1 noktaya yerleştirildi.

23.06.2021Gündem
Bakan Kurum: Kanal İstanbul Türkiyenin en çevreci şehircilik projesi olacak

Bakan Kurum: Kanal İstanbul Türkiye'nin en çevreci şehircilik projesi olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kanal İstanbul’un Türkiye'nin en çevreci şehircilik projesi olacağını söyleyerek, "Kanal İstanbul yüzde 52'si yeşil alandan oluşan, sosyal donatı alanları ve spor alanları açısından son derece zengin, Cumhuriyet tarihimizin en çevreci şehircilik ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak" dedi.

22.06.2021Haber
Bakan Kurum: Kanal İstanbul Türkiyenin en çevreci şehircilik projesi olacak

Bakan Kurum: Kanal İstanbul Türkiye'nin en çevreci şehircilik projesi olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kanal İstanbul’un Türkiye'nin en çevreci şehircilik projesi olacağını söyleyerek, "Kanal İstanbul yüzde 52'si yeşil alandan oluşan, sosyal donatı alanları ve spor alanları açısından son derece zengin, Cumhuriyet tarihimizin en çevreci şehircilik ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak" dedi.

22.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum: 16 işletme faaliyetten men edildi

Bakan Kurum: 16 işletme faaliyetten men edildi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "(Müsilajla mücadele) Yaptığımız denetimlerle Yalova'da 3, Balıkesir'de 3, Tekirdağ'da 9, Kocaeli'de 1 işletme olmak üzere 16 işletme faaliyetten men edildi" dedi.

22.06.2021Ekonomi
30 metre derinliği etkileyecek Müsilaj ile mücadelede yeni dönem

30 metre derinliği etkileyecek! Müsilaj ile mücadelede yeni dönem

Müsilaj problemi ile mücadele için denizin dibine oksijen verilecek. Daha önce Kanada'da tatlı suda denenen cihaz tuzlu suda ilk defa Türkiye'de denenecek. CNN Türk muhabiri Sema Akbulut detayları anlattı.

22.06.2021Ekonomi
Bakan Kurum toplanan müsilaj miktarını açıkladı

Bakan Kurum toplanan müsilaj miktarını açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum müsilaj seferberliğinde bugüne kadar 4.929 metreküp müsilajın toplanarak düzenli depolama sahalarına gönderildiğini açıkladı.

21.06.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sanayideki atık suların denetiminde özellikle küçük işletmelere dikkat...

Marmara Denizi’nde karşımıza çıkan deniz salyası (müsilaj) sorununun gerisinde üç faktör var Çevre Bakanı Murat Kurum’a göre.

10.07.2021

Marmara’yı kimler kirletti?

Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.(BAGFAŞ)…Halka açık değerli bir tesis…

25.06.2021

‘Armin Abi’ haksızlık yaptı

Ülkenin gündemi o kadar yoğun ve hızlı değişiyor ki etrafımıza bakamıyoruz.

25.06.2021