GeriÜnlü Kombinleri Yetenekli, zarif ve çok seksi: Penelope Cruz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yetenekli, zarif ve çok seksi: Penelope Cruz

Yetenekli, zarif ve çok seksi: Penelope Cruz

"Çok güzel ve çok yetenekli bir kadın olmasının yanı sıra, Penelope Cruz aynı zamanda çok şık ve zarif olmayı da başarıyor. Görkemli törenlerde gözümüzü alamadığımız giysilerinin yanı sıra, özel hayatında da sportif ve zarif seçimleriyle fark yaratıyor."

Avrupa'nın en sıcak ülkelerinden birinden çıkan, en alımlı kadınlardan biri Penelope Cruz. Filmleri ve bu filmlerde gösterdiği yeteneği sayesinde Oscar'dan Golden Globe'a birçok ödül töreninde adaylık kazandı, birçoğunda da evine ödülle döndü... Ama bırakalım da güzel oyuncunun yeteneğini sinema eleştirmenleri anlatsın, gelin biz biraz Penelope Cruz'un stilinden bahsedelim.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Günlük hayatında zariflikten vazgeçmiyor...
Bana sorarsanız zarafet, giydiğiniz şeylerle ya da taktığınız aksesuarlarla ilgili değildir. Kabul ediyorum, doğru giysilerle kesinlikle zarif görünebilirsiniz ama Penelope Cruz için bu durum biraz daha farklı. O ister kot pantolon ve sweatshirt giysin, isterse seksi bir tuvalet giysin, fark etmiyor. Her iki durumda da Penelope Cruz oldukça zarif görünebiliyor. Kırmızı halıdaki hali zaten hepinizce malum. Özel hayatında da kot pantolon, spor ayakkabılar ve düz sandaletler Cruz'un vazgeçilmezlerinden...

Kot pantolonlarını bazen sade tişörtler ve neredeyse kalçalarına kadar uzanan botlarla, bazen de spor ayakkabılarıyla tamamlıyor. Şık olmak için en güvendiği şey ise, blazer ve smokin ceketleri. İlle de formal olması gerekmeyen davetlerde güzel yıldızı kot pantolonu ve smokin ceketiyle görmek mümkün.

Kırmızı halıda tam bir siyah tutkunu!
Özellikle gece elbiselerinde ve tuvaletlerde, Penelope Cruz'un en çok güvendiği renk siyah. Tabii ki esmer tenine yakışan her rengi çok güzel taşıyor üzerinde ama, ne kadar çok siyah giydiğine bakarak içinde en rahat ettiği renklerden birinin siyah olduğunu söyleyebiliriz.

Penelope Cruz genellikle uzun etekli tuvaletleri ve diz altında biten dar elbiseleri tercih ediyor. Ancak nadir de olsa onu mini eteklerin ve elbiselerin içinde görebiliyoruz. Şunu da belirtmekte fayda var ki, Penelope Cruz Hollywood'un takım elbiseyi en iyi şekilde taşıyan aktrislerinden. Oldukça maskülen giysilerin içinde bile, kadınsılığından hiçbir şey kaybetmiyor.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala

False