GeriRüya Tabirleri Rüyada keçi görmek ne anlama gelir? Rüyada keçi sürüsü görmenin tabiri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada keçi görmek ne anlama gelir? Rüyada keçi sürüsü görmenin tabiri

Rüyada keçi görmek ne anlama gelir? Rüyada keçi sürüsü görmenin tabiri

"Rüyada keçi görmek hayırla tabir edilir. Bu rüya dünya malına, bolluğa rızka yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada keçinin yaptığı eylemler ile rüya yorumu değişebilmektedir. İşte rüyada keçi görmek ve diğer keçi ile alakalı rüya yorumları."

Rüyalarda görülen hayvanlar, türlerine göre farklı şekillerde yorumlanır. Yapılan yorumlarda, bu hayvanın gerçek dünyada temsil ettiği değerler de göz önüne alınır. Buradan hareketle keçi, genellikle sevilen ve faydalı bir hayvan olarak tanımlanır.

Rüyada Keçi Görmek

Sevimli bir hayvan olan keçinin rüyada görülmesi de sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Keçi, eski anlatılardan ve mitolojilerden bu yana sevinçlerin, kutlamaların temsilcisi olmuştur. Rüyada keçi görmek, yaşamdaki olumlu değişimleri temsil etmektedir. İnsanların yaşamında bir bahar coşkusu gibi gelecek iyi gelişmeler, bu rüyanın yorumudur.

Bu rüyayı gören kimseler büyük bir kısmete nail olur. Rüya kimi zaman miras almak şeklinde yorumlanabilir. Veya hiç umulmadık bir anda gelecek iyi fırsatların temsilcisidir. Rüyasında beyaz bir keçi gören kimse, tüm sıkıntılarından arınır. Kahverengi keçi görmek ise, evlat sahibi olmakla açıklanmaktadır. Bazen de bu rüya hayırlı bir kısmetle evlenmeye yorulur.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Bir kimsenin rüyasında çok sayıda keçiyi görmesi de genellikle iyi yorumlara sahiptir. Eğer görülen keçi sürüsü, yaban keçilerinden oluşuyorsa bu rüya zengin bir eşe yorumlanır. Erkekler için zengin bir kadınla evlenmek şeklinde açıklanır. Kadınlar için ise, hayalindeki eşi bulmaya yorumlanır.

Bir kimse rüyasında bir bahar ortamında keçi sürüsü görmüşse, bu tüm sıkıntıların bittiğine işarettir. Bu kimse borçları varsa bunları öder. Hastalığı varsa iyileşir. Bir hedefi varsa, bu hedefe hızla ilerler. Ve başarılı olur.

Rüyada Keçi Yavruları Görmek

Rüyada görülen keçi yavruları da olumlu yorumlara sahiptir. Bu rüya evlat sahibi olmak isteyenler için bir evladın müjdecisidir. Bekarlar için evlenmek anlamına da gelir. Bir kimse rüyasında bir keçi yavrusunu bulduğunu görürse bu, büyük bir kısmet bulmaktır.

Bulunan kısmet, kişinin niyeti ve amacına göre yorumlanır. Eğer kişi daha refah dolu bir yaşam istiyorsa bu rüya refaha yorulur. Eğer kişi çocuk sahibi olmak istiyorsa, bulduğu keçi çocuğa işarettir. Eğer kişi evlenmek istiyorsa, bu rüya evliliğe yorumlanır.

Rüyada keçi yavrusunu kucağında tutmak, büyük bir rızka kavuşmaktır. Rüyada keçi yavrularını beslemek, iyi bir ortaklık anlamına gelir. Bu kişinin bir iş kurma niyeti varsa, bu işte çok başarılı olur.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

Rüyada görülen dişi keçiler, bolluk ve bereketle açıklanır. Bu kimsenin hanesinde büyük bir bolluk hasıl olur. Bu rüya kişinin imtihanlarını başarıyla geçtiğini gösterir. Ve artık imtihanları karşılığında rahat etmeyi hak etmiştir. Bu kişinin hanesinde bir daha darlık meydana gelmez. Tüm hedeflerine kolayca ulaşır. Dünyada ve ahirette rahat eder.

Rüyada görülen dişi keçiler, tüm kederleri geride bırakmayı temsil eder. Rüya sahibinin hanesinde sıkıntılar varsa, bunlar giderilir. Ailevi sorunları varsa, çözülür.

Rüyada Erkek Keçi Görmek

Rüyada erkek bir keçi görmek, güce yorumlanır. Rüya sahibi büyük bir güce ve kudrete kavuşur. Kendi yaşamındaki tüm sorunları, aklının gücüyle çözer.

Rüyada görülen erkek keçi, kimi zaman da maddi güce işaret eder. Rüya sahibi kazandığı maddiyat sayesinde hiç kimseye muhtaç olmadan yaşamını sürdürür. Bu rüya bazen de yeni bir ev veya mal satın almaya yorumlanır.

Rüyada Keçinin Sütünü Sağmak Veya Keçi Sütü İçmek

Rüyada görülen keçi sütü, helal rızka delalettir. Rüya sahibi, çabaları sonucunda helalinden bol rızka sahip olur. Bu kimsenin gittiği yol doğru ve dürüst bir yoldur. Rüyada keçinin sağılması, hayırlı amelleri göstermektedir. Bu rüyayı gören kimse, kendi çabalarıyla zenginliğe kavuşur.

False