GeriEtkinlik Rehberi En Güzel Hediye: Yeni Bir Başlangıç
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En Güzel Hediye: Yeni Bir Başlangıç

En Güzel Hediye: Yeni Bir Başlangıç

"Online çözümlerin hayatımızı kolaylaştırdığı günümüzde, kağıda kaleme dokunmaktan vazgeçemeyenlerin tercihi Miya Design'ın hayat planlayıcı ajandaları; sıkıcı toplantılara, sınav stresine, günlük rutinlere ve diyette olanların hayatına renk getiriyor."

Trend ikon ve görsellerden oluşan kapak seçenekleri, isme özel hazırlanabilen çeşitleri, rengarenk sayfaları, hayatın her alanı için tasarlanmış stickerları ile ajanda kullanmayı eğlenceli hale getiren bu planlayıcılar, hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için harika bir Yılbaşı hediyesi olacak.

Hayat Planlayıcı Nedir?

Hayat planlayıcılar, herkesin bildiği ajandalardan farklı olarak rengarenk sayfaları ve hayat organize etmeye yönelik stickerları ile kırtasiyeseverlerin yeni tutkusu haline geldi. Hayat planlayıcınızda kısa dönem-uzun dönem hedeflerinizi oluşturabilir, aylık kitap ve filmlerinizi listeyebilir, doktor randevularınızı ve kilo hedeflerinizi takip edebilir, yeni alışkanlık kazanma çizelgeleri ile şekeri bırakabilir ya da su tüketimini arttırabilirsiniz. Hayatınızın her yönünü bir arada ele almanızı kolaylaştıracak planlayıcılar, aynı zamanda motivasyon sözleri ve tasarım sayfaları ile günlük rutininize eğlence katacak.

En Güzel Hediye: Yeni Bir Başlangıç

Hayat Planlayıcı Kullanmanın Faydaları Neler?

'Hayatınızı organize etmenin en eğlenceli yolu' mottosuyla tasarlanan hayat planlayıcılar bir yandan hayal gücünüzü geliştirirken, bir yandan da kendi hayatınıza uzaktan bakma imkanı sunuyor. Rengarenk sayfalar arasında yaşamınızı küçük parçalara bölerek değerlendirirken, olmak istediğiniz size ulaşmanız daha kolay hale geliyor. Bütçe planınızdan alışveriş takibinize, kilo yönetiminizden sevdiklerinizin özel günlerine kadar detaylı bir şekilde plan yapabileceğiniz bu ajandaları kullanmak ve onları süslemek bir zaman sonra kişinin kendisi ile başbaşa kaldığı bir zaman dilimine dönüşüyor ve bir hobi haline geliyor. Hedeflerinize ulaşırken size gereken motivasyonu sağlamalarının yanı sıra günlük rutinlerinizi eğlenceli hale getiren hayat planlayıcı tutkusu hayatlarımızda kalıcı olacağa benziyor.

False