EKSTRA
MENÜ

Ufo

Ufo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ufo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 798 Ufo haberi bulunmuştur.

Ufo Haberleri

CIA, elindeki tüm UFO belgelerini kamuya açtığını açıkladı

CIA, elindeki tüm UFO belgelerini kamuya açtığını açıkladı

Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nün (CIA) UFO'larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldı.

14.01.2021Teknoloji
CIAden şaşırtan hamle: Bütün UFO belgelerini kamuya açtılar

CIA'den şaşırtan hamle: Bütün UFO belgelerini kamuya açtılar!

Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü'nün (CIA) UFO'larla ilgili kamuya açık milyonlarca belgesi indirilebilir bir formatta erişime açıldı. CIA'in elindeki arşiv, 2,2 milyon sayfadan daha fazla belgeyi içeriyor.

13.01.2021Dünya
Son dakika haberler: Antalyada heyecanlandıran olay İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım

Son dakika haberler: Antalya'da heyecanlandıran olay! 'İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım'

Son dakika haberler...Antalya'nın Serik ilçesinde otel çalışanı Ali Can, kıyıdan açıkta deniz üzerinde havada duran bir cisim gördü. Ne olduğunu anlayamadığı cismin başkası tarafından da fark edildiğini ve kısa sürede ortadan kaybolduğunu söyleyen Ali Can, "İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım. Heyecanlandım, biraz da korktum. UFO gibi şeyler de aklıma geldi" dedi.

6.12.2020Gündem
Pentagonun UFO raporu sızdı: Savaş pilotunun çektiği fotoğraf ortaya çıktı

Pentagon'un UFO raporu sızdı: Savaş pilotunun çektiği fotoğraf ortaya çıktı

ABD'nin Savunma Bakanlığı'na ait 2018 yılında bir Amerikan savaş pilotu tarafından çekilen ve tanımlanamayan bir cisme ait olan fotoğraf basına sızdırıldı.

4.12.2020Dünya
Spotify, bu yılın en çok dinlenen müzik ve podcastleri açıkladı

Spotify, bu yılın en çok dinlenen müzik ve podcast'leri açıkladı

2020 yılının neredeyse sonuna geldik. 2020, fiziksel olarak çok uzun süre ayrı kaldığımız ama diğer yandan bir araya gelmenin bir şekilde farklı yollarını bulduğumuz bir yıl olarak hatırlanacak. Bu kapsamda Spotify da bu yıla damga vuran müzik ve podcast'leri paylaştı.

1.12.2020Teknoloji
Miley Cyrus: Bizi uzaylılar kovaladı

Miley Cyrus: Bizi uzaylılar kovaladı

Bir dönem adının karıştığı skandallarla gündemden düşmeyen Miley Cyrus, şimdi de ilginç bir iddiayla bütün dikkatleri üzerine çekti.

21.10.2020Keyif
YouTube, komplo teorisyenleriyle mücadele etmeye kararlı

YouTube, komplo teorisyenleriyle mücadele etmeye kararlı

Komplo teorileri sizin de ilginizi çekiyorsa haberiniz olsun, yakında bu tarz içerikler barındıran videoları bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü YouTube, komplo teorisyenleriyle ve izleyici kitlesini asılsız bilgilerle yönlendiren yayıncılarla mücadele etmeye kararlı.

21.09.2020Teknoloji
Japonyadan flaş UFO talimatı

Japonya'dan flaş UFO talimatı

Savunma Bakanı Kono Taro, silahlı kuvvetlere ülke içinde görüş alanlarına UFO'ların girmesi halinde kayıt alarak analiz etmeleri talimatını verdi.

15.09.2020Dünya
UFO tehdit mi araştırılacak

UFO tehdit mi araştırılacak

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), geçmişte ABD ordusu tarafından çekilen tanımlanamayan uçan obje (UFO) benzeri görüntülerin incelenmesi için bir araştırma gücü kurdu.

15.08.2020Dünya
CIAin gizli X dosyaları bulundu: UFOlar, metal bükücü genç...

CIA'in gizli 'X dosyaları' bulundu: UFO'lar, metal bükücü genç...

ABD merkezi istihbarat teşkilatı CIA'in gizli 'X dosyaları' ortaya çıktı. Dosyada, uçan dairelerden psişik güçlere kadar belgelenen birçok paranormal olay yer alıyor.

19.07.2020Dünya
Lufthansa ile UFO anlaştı, çalışanlar rahat nefes aldı

Lufthansa ile UFO anlaştı, çalışanlar rahat nefes aldı

Lufthansa ile kabin çalışanları sendikası UFO arasında süren görüşmelerde uzlaşma çıktı. Lufthansa yönetimi tarafından duyurulan uzlaşma sonucu, havayolu şirketi 500 milyon Euro’yu aşkın bir tasarruf yapabilecek. Bu durumda 22 bin çalışanın da işten çıkarılmasının önüne geçilecek.

25.06.2020Avrupa
9 milyar Euro yetmedi 26 bin işçi çıkaracak

9 milyar Euro yetmedi! 26 bin işçi çıkaracak

Devlet destekli 9 milyar Euro kredi bulan Lufthansa, şimdi de tasarruf önlemleri kapsamında çalışanlarının yaklaşık beşte birinin işine son vermeyi planlıyor.

11.06.2020Avrupa
Pilotlardan 350 milyon Euro’luk destek

Pilotlardan 350 milyon Euro’luk destek

Kovid-19 nedeniyle büyük kriz yaşayan Lufthansa’ya pilotlarından destek geldi. Pilotlar, maaşlarından vazgeçmeye hazır olduklarını bildirdi. Pilotlar Sendikası Cockpit, şirket yönetimiyle yaptığı görüşmede pilotların bu şekilde 350 milyon Euro katkı sunmaya hazır olduğunu iletti.

10.06.2020Avrupa
ABD, tüm dünyadan o yaratıkları gizliyor mu

ABD, tüm dünyadan 'o yaratıkları' gizliyor mu?

Bir yer düşünün ki yıllardır kimse esrarını çözemiyor ve hakkında inanılmaz söylentiler var...

20.05.2020Teknoloji
Pentagonun görüntülerindeki cisimler askeri casus uydu olabilir

'Pentagon'un görüntülerindeki cisimler askeri casus uydu olabilir'

İstanbul Üniversitesi (İÜ) Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) paylaştığı ve UFO'lara ait olduğu öne sürülen görüntülerdeki cisimlerin askeri casus uydu olabileceğini söyledi.

30.04.2020Teknoloji
Rizede heyecanlandıran görüntü: Bu yaşıma kadar böyle bir şey görmedim

Rize'de heyecanlandıran görüntü: Bu yaşıma kadar böyle bir şey görmedim

Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Sivritepe köyünde vatandaşlar tarafından görüntülenen gökyüzündeki sıralı parlak cisimler, heyecanla birlikte korku yarattı. Görüntüleri kayda alan Savaş Büyükterzi, “Ben bu yaşıma kadar böyle bir şey görmedim. Büyük heyecanla birlikte panikledik. O panikle Kelime-i Şahadet getirdik” dedi.

29.04.2020Gündem
Görüntüler şaşkınlık yaratmıştı... Uzaylılarla hiçbir ilgisi yok

Görüntüler şaşkınlık yaratmıştı... 'Uzaylılarla hiçbir ilgisi yok'

Türk uzmanlar, ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) yayınladığı görüntülerdeki cisimlerin adı gibi UFO (tanımlanamayan uçan obje) olduğunu, uzaylılarla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, ''Görünmeyen bir virüs dünyayı nasıl etkiliyor biliyoruz. Görüntüdeki cisim uzaylılarla ilgili olsa, etkisi Corona Virüsü de geçerdi'' dedi.

28.04.2020Haber
Görüntüler şaşkınlık yaratmıştı... Uzaylılarla hiçbir ilgisi yok

Görüntüler şaşkınlık yaratmıştı... 'Uzaylılarla hiçbir ilgisi yok'

Türk uzmanlar, ABD Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) yayınladığı görüntülerdeki cisimlerin adı gibi UFO (tanımlanamayan uçan obje) olduğunu, uzaylılarla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, ''Görünmeyen bir virüs dünyayı nasıl etkiliyor biliyoruz. Görüntüdeki cisim uzaylılarla ilgili olsa, etkisi Corona Virüsü de geçerdi'' dedi.

28.04.2020Gündem
UFO görüntüleri gerçek mi Sosyal medya Pentagon UFO görüntülerini konuşuyor

UFO görüntüleri gerçek mi? Sosyal medya Pentagon UFO görüntülerini konuşuyor

Pentagon UFO görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.2004 ve 2015 yıllarına ait olan üç UFO'nun videosu olduğu iddia edilen görüntülerde tanımlanamayan cisimlerin hareketleri görülüyor. Görüntüler ardından uzaylıların varlığı sosyal medya ve internette en çok konuşulan konular arasında yer aldı. 2004 yılına ilişkin olan UFO videosu 2017 yılında New York Times tarafından yayımlanmıştı. Videonun ardından, UFO görüntüleri gerçek mi? tartışması gündeme geldi.

28.04.2020Gündem
Pentagon üç UFO videosu yayımladı

Pentagon üç UFO videosu yayımladı

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Amerikan donanması pilotları tarafından çekilen üç UFO (Tanımlanamayan Uçan Nesne) videosunu yayımladı.

28.04.2020Teknoloji
Pentagon yayınladı Dünya bu görüntüleri konuşuyor...

Pentagon yayınladı! Dünya bu görüntüleri konuşuyor...

ABD Savunma Bakanlığı’ndan UFO görüntüleri yayınlayarak, kritik bir açıklamada bulundu. Pentagon, daha önce yayınlanan görüntülerdeki uçan cisimlerle ilgili "tanımlanamayan uçan nesneler" ifadesi kullanıldı.

28.04.2020Dünya
Pentagon, UFO görüntülerini yayınladı

Pentagon, UFO görüntülerini yayınladı

Pentagon’un 2004 ve 2015 yılları arasında kaydedittiği videoların "UFO" görüntüleri olduğu iddia edildi. ABD Donanmasına ait pilotların görev sırasında karşılaştıklarında kayda aldıkları, tanımlanamayan uçan nesnelere (UFO) ilişkin görüntüleri sosyal medyaya da düştü. 2004 yılına ilişkin olan UFO videosu 2017 yılında New York Times tarafından yayımlanmıştı.

28.04.2020Haber
SpaceXin uyduları Türkiye semasında görüldü, heyecan yarattı

SpaceX'in uyduları Türkiye semasında görüldü, heyecan yarattı

Kütahya'nın Emet ilçesine bağlı Yeniceköy de ikamet eden Halil Baş isimli vatandaş, gece yıldızları izlediği sırada çok sayıda sıralı ışığı gördüğünü belirterek cep telefonu ile resim çekip sosyal medyada paylaştı.

28.04.2020Teknoloji
Elon Musk ekibinin uzaya gönderdiği Starlink Uyduları nedir Starlink Uyduları Türkiyede nerelerde görüldü

Elon Musk ekibinin uzaya gönderdiği Starlink Uyduları nedir? Starlink Uyduları Türkiye'de nerelerde görüldü?

Elon Musk’un sahibi oldu SpaceX’in uzaya gönderdiği Starlink Uyduları'nın Türkiye'de de görülmesi gündem konusu oldu. Ufo'ya benzetilmesi nedeniyle tedirginlik yaratan uyduların daha sonrasında SpaceX’in 22 Nisan’da uzaya gönderdiği Starlink uyduları olduğu ortaya çıktı. Peki, Elon Musk ekibinin uzaya gönderdiği Starlink Uyduları nedir? Starlink Uyduları Türkiye'de nerelerde görüldü?

27.04.2020Gündem
Kahvenin Güzelliği: Kafein Aşılı Maske

Kahvenin Güzelliği: Kafein Aşılı Maske

Gönüllü karantina uygulamasıyla yuvamıza kapandığımız bugünlerde çalışma hayatına evden devam ediyoruz. Ofisteki çalışma alışkanlıklarımızı da tümüyle eve aktarıyoruz. Bunların başında da çalışırken içince sinirlerimizi yatıştıran kahve ritüelimiz geliyor. Oysa kahve sadece içim keyfi için değil, güzelliğimiz için de başvurmamız gereken gerçek bir kahraman.

15.04.2020Alışveriş
Havada, karada, denizde ve uzayda

Havada, karada, denizde ve uzayda!

Başkan Trump’ın direktifiyle kurulan yeni Uzay Kuvvetleri’nin nasıl görev yapacağı sosyal medyada merak konusu oldu. Gelin bildiklerimiz ışığında bir projeksiyon yapalım.

26.01.2020Hürriyet Pazar
Almanyada kabin personeli greve gitti

Almanya'da kabin personeli greve gitti

Lufthansa Group çatısında faaliyet gösteren düşük maliyetli hava yolu şirketi Germanwings'de kabin görevlilerince başlatılan grevin, 1 Ocak Çarşamba gece yarısına kadar devam edeceği bildirildi.

30.12.2019Ekonomi
Eurowings’te grev başladı: 180 uçuş iptal

Eurowings’te grev başladı: 180 uçuş iptal!

UFO sendikası çağrısıyla kabin çalışanlarının üç günlük grevi başladı. Eurowings yönetimi, sendikayı uzlaşmaya yanaşmamakla suçlarken, sendika yönetimi çalışanların talepleri yerine getirilmezse grevi genişleteceklerini duyurdu. Uyarı grevi yeni yılın ilk gününde de devam edecek.

30.12.2019Avrupa
Maradonadan olay röportaj: UFOlar beni kaçırdı

Maradona'dan olay röportaj: UFO'lar beni kaçırdı

Hayatının en büyük hatası olarak uyuşturucu bağımlılığını işaret eden Diego Armando Maradona, UFO'larla ilgili inanılmaz bir röportaj verdi.

21.12.2019Futbol
UFO, enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor

UFO, enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor

Yaptığı Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yeni teknolojilerin üzerinde çalışan ve ısıtıcı ürünleriyle bilinen UFO, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, cafe ve restoranlar ile marketler gibi büyük işletmelere özel ürettiği yeni ürünü ile enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor.

20.12.2019Teknoloji
Rus füzesi UFO sanıldı

Rus füzesi UFO sanıldı

Rusya'nın Hazar kıyısında Astrahan bölgesinde yer alan Kapustin Yar poligonundan gerçekleştirdiği kıtalararası “Topol-M” (Kavak ağacı) füze denemesi Türkiye’nin kuzeydoğu bölgelerinde UFO paniğine yol açtı.

1.12.2019Dünya
UFO sanılan cisim Rus füzesi çıktı

UFO sanılan cisim Rus füzesi çıktı

Rusya’nın çeşitli bölgeleri ile Türkiye'nın bazı illerinde vatandaşlar tarafından görülen ve birçok kişinin UFO (tanımlanamayan uçan nesne) sandığı ışık huzmesinin, Astrahan kentindeki Kapustin Yar uzay üssünden fırlatılan bir Rus balistik füzesi olduğu anlaşıldı.

30.11.2019Haber
Türkiyede de görülmüştü UFO sanıldı, Rusyadan resmi açıklama yapıldı

Türkiye'de de görülmüştü! UFO sanıldı, Rusya'dan resmi açıklama yapıldı

Rusya’nın çeşitli bölgeleri ile Türkiye'nın bazı illerinde vatandaşlar tarafından görülen ve birçok kişinin UFO (tanımlanamayan uçan nesne) sandığı ışık huzmesinin, Astrahan kentindeki Kapustin Yar uzay üssünden fırlatılan bir Rus balistik füzesi olduğu anlaşıldı.

30.11.2019Dünya
Ve Lufthansa’dan uzlaşma çağrısı

Ve Lufthansa’dan uzlaşma çağrısı!

Kabin çalışanları sendikası Ufo tarafından bugün başlatılan 2 günlük uyarı grevi nedeniyle bin 300 uçuşun iptal edildiği Lufthansa’dan uzlaşma çağrısı yapıldı.

7.11.2019Avrupa
Lufthansa’da 7-8 Kasımda grev var

Lufthansa’da 7-8 Kasım'da grev var

Almanya’nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa ve ona bağlı şirketlerde kabin çalışanları greve gidiyor. 20 Ekim’de uyarı grevi yapan çalışanlar, bu kez 7-8 Kasım tarihlerinde iki gün uyarı grevi yapacak.

4.11.2019Avrupa
ABD yerin altında ne saklıyor

ABD yerin altında ne saklıyor?

Bir yer düşünün ki yıllardır kimse esrarını çözemiyor ve hakkında inanılmaz söylentiler var...

22.10.2019Teknoloji
Kaos sürüyor... Ve uzatıldı

Kaos sürüyor... Ve uzatıldı

Alman Bağımsız Kabin Personeli Organizasyonu (UFO) Sendikası, Alman Lufthansa Group çatısında faaliyet gösteren düşük maliyetli hava yolu şirketlerinin de ücretlerin artırılması talebiyle kabin görevlilerince başlatılan "uyarı" grevinin gece yarısına kadar süreceğini duyurdu.

20.10.2019Ekonomi
Almanyada kabin personeli grevi uzatıldı

Almanya'da kabin personeli grevi uzatıldı

Almanya'da Lufthansa Group çatısında faaliyet gösteren düşük maliyetli hava yolu şirketlerinin de kabin görevlilerince ücretlerin artırılması talebiyle bugün başlayan uyarı grevi, gece yarısına kadar sürecek. 6 saatlik grevin 19 saate uzatılmasından sonra Almanya genelinde birçok uçuş da iptal edildi.

20.10.2019Ekonomi
Grev uzadı 500 uçuş, 10 binin üzerinde yolcu...

Grev uzadı! 500 uçuş, 10 binin üzerinde yolcu...

Alman hava yolu şirketi Lufthansa’ya bağlı Eurowings, Germanwings, Lufthansa Cityline ve SunExpress’in Almanya kabin çalışanları iş bıraktı. Bugün saat 05.00’te başlayan uyarı grevi, saat 11.00’de sona erecekti. Ancak sendika son anda uyarı grevini gece yarısına kadar uzatma kararı aldı. Grev nedeniyle sabahın ilk saatlerinden itibaren uçuşlar bir bir iptal edilmeye başlandı.

20.10.2019Avrupa

Yazar Sonuçları

2020 Z RAPORU

Enteresan bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

31.12.2020

Cebimde kaç milyon şarkı var her gün kaç şarkı ekleniyor

Spotify Güney ve Doğu Avrupa Yöneticisi Federica Tremolada ile pandemi dönemi müziği sohbeti devam ediyor.

14.09.2020

Konserler yolunu bulur

Karantina dönemindeki canlı yayın konserleri hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Canlı performanslar ufaktan hareketlenirken, festival haberleri bile gelmeye başlarken, “Ne oldu bu canlı yayınlara? Neden ücretliler bedavaları kadar ilgi çekmiyor?”u düşünmeye başladım...

3.09.2020

Bütün ihtişamlarıyla geri döndüler

Efsanevi bilimkurgu yazarı Arthur C. Clarke “İki ihtimal var: Evrende ya yalnızız ya değiliz. İkisi de eşit derecede ürkütücü” der. Dönem dönem uzaylı konusunun yeniden canlanıp gündeme geldiği, ibrenin “Galiba sahiden varlar!” eksenine kaydığı zamanlar oluyor. Şimdi, böyle zamanlardan biri...

31.05.2020

Annemi Babam Öldürdü mü? Gezegenler Ters!

Canım Okurlarım,Sonunda aylardır gezegenlerin bizi hazırladığı bu dönemin etkilerini hissettirdiği dönüşüm dönemine geldik.

19.05.2020

Hoş geldin Mayıs! Güzel şeylere ihtiyacımız var.

Günaydın mayıs ayı,Günaydın mayıs ayına kadar tüm çabasıyla gelmiş yıldız savaşçılarım,

2.05.2020

2019 Z raporu

Aralık ayının olmazsa olmaz “yılsonu aldım”cılarına ben de katılıyor ve 2019’un kapanış raporunu açıklıyorum... Geride bırakmaya hazırlandığımız yıla şöyle bir geri dönüp bazı işlere haklarını tekrar tekrar teslim etmezsek, yeni yıla giremeyiz gibi geliyor.

26.12.2019

Tüm gurbetçilerle düet yapacak gibi

Ezhel’in Hollanda’da yaşayan Türk rapçi Murda (Önder Doğan) ile yaptığı Aya müthiş ses getirdi.

18.12.2019

Günde 78 dakika müzik dinleyin

Bu iddialı açıklama bana değil, müzik platformu Deezer’a ait.

21.11.2019

Bir ‘Sandal’da iki yetenek

Zeynep Bastık, hayranı olduğu ve pek çok şarkısını yorumladığı Mustafa Sandal’la ‘Mod’da bir araya geldi. Sözü, müziği, düzenlemesiyle Sandal’ın ruhunu yansıtan şarkı, Bastık’ın varlığıyla mesajını güçlendiriyor.

16.11.2019

Kaset geri geliyor

“Şakadır yahu! Bu kadar olmaz. Millet CD almıyor, kaset ne alaka” diyerek güldüğüm bir haberle sizlerleyim.

17.10.2019