EKSTRA
MENÜ

Köy Yolu

Köy Yolu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Köy Yolu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.038 Köy Yolu haberi bulunmuştur.

Köy Yolu Haberleri

Kar kalınlığının yarım metre olduğu Tuncelide, küreme makineleriyle yoğun mesai

Kar kalınlığının yarım metre olduğu Tunceli'de, küreme makineleriyle yoğun mesai

TUNCELİ’de, dün gece saatlerinde başlayan kar yağışıyla kar kalınlığı, yer yer yarım metreyi buldu. İl Özel İdaresi'ne bağlı karla mücadele ekipleri, kapanan 132 köy yolunu ulaşıma açmak için küreme makineleriyle gece gündüz çalışıyor.

15.01.2021Gündem
Elazığda 34 köy yolu, kar nedeniyle ulaşıma kapandı

Elazığ'da 34 köy yolu, kar nedeniyle ulaşıma kapandı

ELAZIĞ'da, gece saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 38 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin, yol açma çalışmaları sürüyor.

15.01.2021Gündem
İstanbul’da başladı, Artvin’de devam etti, Şirince’de bitti

İstanbul’da başladı, Artvin’de devam etti, Şirince’de bitti

‘Güzel Ülke Atlası’ Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini çocuklara yönelik anlatan eğlenceli bir kaynak kitap. Yazarı Mutlu Tönbekici “Başka insanları, başka mimariyi gören çocuk merak etmeye, soru sormaya başlar” diyor.

10.01.2021Seyahat
Öfkeli şahıs, eski eşi ve arkadaşını silahla öldürdü

 Öfkeli şahıs, eski eşi ve arkadaşını silahla öldürdü

Mersin'de kıskançlık krizine giren bir kişi, otomobil içerisinde gördüğü eski eşi ile arkadaşını kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.

6.01.2021Haber
Bitlis’te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

Bitlis’te 137 köy yolu ulaşıma açıldı

BİTLİS’te 2 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları ulaşıma açılıyor. Kapanan 224 köy yolundan 137’si İl Özel İdaresi ekipleri tarafından ulaşıma açılırken, 87 köy yolunda ise çalışmaların devam ettiği belirtildi.

24.12.2020Gündem
Karadeniz’de kar esareti; 250 köy yolu kapandı

Karadeniz’de kar esareti; 250 köy yolu kapandı

DOĞU Karadeniz’in yüksek kesimleri, kar yağışıyla beyaza büründü. Bölge illerinin yükseklerinde, kardan kapanan 250 köy yolunun ulaşıma açılması için ekipler çalışma başlattı.

24.12.2020Gündem
Rizede kar yağışı; 89 köy yolu kapandı

Rize'de kar yağışı; 89 köy yolu kapandı

RİZE’nin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışı, iç kısımdaki ilçe merkezlerinde de etkili oldu. Kentin yükseklerinde, kardan kapanan 89 köy yolunun ulaşıma açılması için ekipler çalışma başlattı.

24.12.2020Gündem
Elazığda, kardan kapanan 90 köy yolundan 77si açıldı

Elazığ'da, kardan kapanan 90 köy yolundan 77'si açıldı

ELAZIĞ'da, dünden beri etkili olan kar yağışıyla kapanan 90 köy yolundan 77'si, ulaşıma açıldı. Kapalı 13 köy yolunun açılması için çalışmalar sürdürülüyor.

23.12.2020Gündem
Doğu Anadoluda 661 köy yolu kardan kapandı

Doğu Anadolu'da 661 köy yolu kardan kapandı

DOĞU Anadolu'da kar yağışı sebebiyle 661 yerleşim biriminin yolu ulaşıma kapandı. Erzurum'da kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, Doğu'nun Çukurovası olarak bilinen Iğdır'da ise 5 santimetre olarak ölçüldü.

23.12.2020Gündem
Bitlis’te 224 köy yolu kardan kapandı

Bitlis’te 224 köy yolu kardan kapandı

BİTLİS’te dün başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle 224 köy yolu ulaşıma kapandı. İl özel idaresi ekipleri, karla kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışma başlattı.

23.12.2020Gündem
Muş’ta 19 köy yolu kardan kapandı

Muş’ta 19 köy yolu kardan kapandı

MUŞ’ta, iki gündür etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle 19 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar kalınlığının 30 santimetreyi aştığı bölgelerde, İl Özel İdaresi ekipleri karla mücadele çalışmasını sürdürüyor.

23.12.2020Gündem
Elazığda kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı

Elazığ'da kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı

ELAZIĞ'da, dün geceden bu yana etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin, yol açma çalışmaları sürüyor.

22.12.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteoroloji uyardı İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji uyardı! İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken Erzincan'da bir süredir etkili olan kar yağışı nedeniyle Refahiye'de 5, Kemaliye ilçesinde 1 olmak üzere toplam 6 köy yolu ulaşıma kapandı. Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde de kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den yapılan açıklamada Mersin ve Antalya'da kuvvetli yağışın etkili olacağı bildirildi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 14 Aralık il il hava durumu tahminleri.

14.12.2020Gündem
Tuncelide kardan kapanan 83 köy yolu, ulaşıma açıldı

Tunceli'de kardan kapanan 83 köy yolu, ulaşıma açıldı

TUNCELİ'de, kar yağışı sonrası kapanan 83 köy yolu, ekiplerin çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 49 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor.

10.12.2020Gündem
Tunceli’de kar yağışı etkili oldu, 132 köy yolu kapandı

Tunceli’de kar yağışı etkili oldu, 132 köy yolu kapandı

Tunceli’de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle kent genelinde 132 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekipler, kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışma başlattı.

9.12.2020Gündem
Son dakika... Dürümlü katliamının sanığına verilen ceza belli oldu

Son dakika... Dürümlü katliamının sanığına verilen ceza belli oldu

Diyarbakır'ın Sur ilçesi Dürümlü mezrasında 4 yıl önce PKK'lı teröristlerin kamyona yüklü 15 ton patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu 16 köylünün şehit olduğu saldırıya öncülük ettiği gerekçesiyle yargılanan Burhan Taş'a, katledilen her bir köylü için birer ve ülke birliğini bozmaktan da bir kez olmak üzere verilen 17 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, Diyarbakır Bölge İstinaf Mahkemesi 2'nci Ceza Dairesi'nce oy birliğiyle onandı. Patlamada 2 kardeşini, amcasını ve 13 kuzenini kaybeden Hacı Yaman, failin cezalandırılmasının acılarını hafifletmediğini ama devletin bu failleri yakalayıp cezalandırmasının kendileri için bir teselli oluşturduğunu söyledi.

7.12.2020Gündem
Tuncelide kardan kapanan 41 köy yolu, ulaşıma açıldı

Tunceli'de kardan kapanan 41 köy yolu, ulaşıma açıldı

TUNCELİ'de, kar yağışı sonrası kapanan 56 köy yolundan 41'i, ekiplerin çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 15 köy yolunun açılması için çalışmalar sürdürülüyor.

3.12.2020Gündem
Yoğun kar yağışı 58 köy yolu kapandı

Yoğun kar yağışı! 58 köy yolu kapandı

Tunceli'de dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle 58 köy yolu ulaşıma kapandı.

2.12.2020Gündem
Mera alanını tarlaya dönüştüren kişiye köylülerden tepki

Mera alanını tarlaya dönüştüren kişiye köylülerden tepki

SİVAS'ta, mera alanını yasa dışı olarak tarlaya dönüştürerek ekim yaptığı iddia edilen A.Ç. ile köylüler arasında tartışma çıktı. Polisin sonlandırdığı tartışmada, taraflar birbirinden şikayetçi oldu.

27.11.2020Gündem
Tuncelide kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'de kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı. Yağışa hazırlıksız yakalanan bazı sürücüler, kazaya karıştı.

21.11.2020Gündem
Tunceliye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'ye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'nin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda mahsur kalırken, 31 köy yolu da ulaşıma kapandı.

20.11.2020Haber
Tunceliye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'ye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'nin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda mahsur kalırken, 31 köy yolu da ulaşıma kapandı.

20.11.2020Gündem
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 12 milyon çocuğa dağıtılacak

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 12 milyon çocuğa dağıtılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yerleşkesi’nde ‘Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes' fidan dikim programında konuştu. "11 milyon fidan hedefiyle yola çıkmışken yaklaşık 14 milyon fidanı toprakla buluşturduk." diyen Erdoğan, "Gezi olaylarında sokakları yakanlar, esnafın mallarını yağmalayanlar fidan dikimimizi kötüleme yarışına girdi. Bizi eleştirenler PKK'lı teröristlerin yaktığı ormanlardan hiç bahsetmiyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Yeni bir proje başlatıyoruz. 'Tohum ver, fidana dönüşsün' adını verdiğimiz projeyle her yıl 12 milyon yavrumuza fidan kapları ve tohumları teslim ederek kendi fidanlarını kendilerinin yetiştirmesini sağlayacağız." diye konuştu.

11.11.2020Gündem
Rizenin Çamlıhemşin ilçesinde heyelan nedeniyle köy yolu kapandı

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde heyelan nedeniyle köy yolu kapandı

RİZE’nin Çamlıhemşin ilçesi Komilo köyünde sağanak sonrası heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle kapanan köy yolunun temizlenmesi için iş makineleriyle çalışma başlatıldı.

6.11.2020Gündem
Rizede heyelan anı kamerada

Rize'de heyelan anı kamerada

Rize'de heyelanda köy yolu kapandı, 4 ev boşaltıldı  Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi Çayırdüzü köyünde meydana gelen ve 4 evin tedbir amacıyla boşaltıldığı heyelan anı kameraya yansıdı.

26.10.2020Haber
Eyüpsultanda Ağaçlı Köyü sakinlerinin  hafriyat ve kamyon isyanı

Eyüpsultan'da Ağaçlı Köyü sakinlerinin "hafriyat" ve "kamyon" isyanı

İstanbul trafiğinde kural ihlali yaparak seyreden hafriyat kamyonları, tehlike saçmaya devam ediyor. Eyüpsultan İlçesi’ne bağlı Ağaçlı Köy yolunda hızla giden kamyonların, molozlarını da plaja yakın bir alana boşaltması nedeniyle deniz, kahverengiye dönmüş durumda. Kamyonların yolda hızla ilerlemesi ve Ağaçlı Plajı’nın son durumu, havadan da fotoğraflandı.

24.09.2020Haber
Kurallara aldırış etmiyorlar... Denizin rengi kahverengiye döndü

Kurallara aldırış etmiyorlar... Denizin rengi kahverengiye döndü

İstanbul trafiğinde kural ihlali yaparak seyreden hafriyat kamyonları, tehlike saçmaya devam ediyor. Eyüpsultan İlçesi’ne bağlı Ağaçlı Köy yolunda hızla giden kamyonların, molozlarını da plaja yakın bir alana boşaltması nedeniyle deniz, kahverengiye dönmüş durumda. Kamyonların yolda hızla ilerlemesi ve Ağaçlı Plajı’nın son durumu, havadan da fotoğraflandı.

24.09.2020Gündem
Operatörü silahla rehin aldı, görüntüler paylaşılınca şaka yaptım dedi

 Operatörü silahla rehin aldı, görüntüler paylaşılınca "şaka yaptım" dedi

Adana’da bir muhtar yol yapılmadığı gerekçesiyle iş makinesi operatörünü tabancayla rehin aldı. Muhtar, bu görüntüler sosyal medyada yayınlanınca şaka yaptığını söyledi.

6.09.2020Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, sel felaketinin yaşandığı Giresunda: Esnafa bazı müjdeler vereceğim

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, sel felaketinin yaşandığı Giresun'da: 'Esnafa bazı müjdeler vereceğim'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere sel felaketinde 10 kişinin yaşamını yitirdiği Giresun'a gitti. Gazetecilere açıklama yapan Erdoğan, ''Konuşmamda esnafa bazı müjdeler vereceğim'' dedi.

31.08.2020Gündem
Son dakika... Bakan Pakdemirli açıkladı: 68 projeye 71 milyon lira hibe verilecek

Son dakika... Bakan Pakdemirli açıkladı: 68 projeye 71 milyon lira hibe verilecek

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Ipard-2 8. çağrı sonuçları belli oldu. Kırsal kalkınma desteği kapsamında 68 projeye 71 milyon lira hibe verilecek." dedi.

28.08.2020Ekonomi
Dereli felaketi

Dereli felaketi

Giresun, sel ve heyelana yol açan şiddetli ağustos yağışıyla büyük yara aldı. Kentte çok sayıda dere taştı. En büyük hasar Dereli ilçesinde. Sel sularının vurduğu ilçe nehre dönerken araçlar sürüklenip toprağa saplandı. 4 kişi öldü, 2 jandarma şehit düştü, 10 kişi kayıp...

24.08.2020Gündem
Selin vurduğu bölgede hasarın boyutu sabah ortaya çıktı

Selin vurduğu bölgede hasarın boyutu sabah ortaya çıktı

Giresun'un Doğankent ilçesinde yağış sonucu su baskınları meydana geldi. Sağanak nedeniyle Ordu sınırındaki Abdal Deresi ve Dereli ilçesindeki dere taştı. Taşkın nedeniyle, Giresun-Dereli-Sivas kara yolu ulaşıma kapandı. Gelen son dakika gelişmesine göre, Bakan Soylu, "1 asker ve 3 vatandaşın cansız bedeni bulundu. 11 vatandaşımızın arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Şu anda 118 köy yolu ulaşıma kapalı" açıklamasını yaptı. Felaket sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaraların sarılması için devletin tüm imkanlarıyla seferber edilmesi ve bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli adımların atılması talimatını verdi.

23.08.2020Haber
Giresun’da sel can aldı: 1 ölü, 1 kayıp

Giresun’da sel can aldı: 1 ölü, 1 kayıp

Kentte dün sabah saatlerinde başlayan sağanak, akşam saatlerinde etkisini arttırınca sel ve heyelana neden oldu. Sele kapılan 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise kayıp.

23.08.2020Gündem
Son dakika haberi: Giresunda sel felaketi Bakan Soylu: Bu kadar ağır bir tablo beklemiyorduk

Son dakika haberi: Giresun'da sel felaketi! Bakan Soylu: Bu kadar ağır bir tablo beklemiyorduk

Giresun'un Doğankent ilçesinde yağış sonucu su baskınları meydana geldi. Sağanak nedeniyle Ordu sınırındaki Abdal Deresi ve Dereli ilçesindeki dere taştı. Taşkın nedeniyle, Giresun-Dereli-Sivas kara yolu ulaşıma kapandı. Felaket sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaraların sarılması için devletin tüm imkanlarıyla seferber edilmesi ve bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli adımların atılması talimatını verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun'da yaşanan sel felaketinde bir jandarmamızın daha naaşına ulaşıldığını aktardı. Hayatını kaybedenlerin sayısı 6'ya yükseldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptıkları son dakika açıklamasında ise bölgedeki son durumu paylaştı. Soylu açıklamasında 'Buraya geldiğimizde bu kadar ağır bir tablo beklemiyorduk. Ağır bir tablo ile karşılaştık' dedi.

22.08.2020Gündem
Çorumda tarihi eser kaçakçıları suçüstü yakandı

Çorum'da tarihi eser kaçakçıları suçüstü yakandı

ÇORUM'da polis ekiplerinin, tarihi eser satışı yapılacağı ihbarı üzerine düzenlediği operasyonda, 3 şüpheli pazarlık yaptıkları sırada suçüstü yakalandı. Operasyonda Bizans dönemine ait 244 tarihi eser de ele geçirilirken, 3 şüpheli gözaltına alındı.

27.07.2020Gündem
Acılı baba konuştu: Hepsi Deryayı kurtarmak için peşinden gitmiş Kardeşimin son sözü ‘Çocuklarım size emanet’ olmuş

Acılı baba konuştu: Hepsi Derya'yı kurtarmak için peşinden gitmiş! Kardeşimin son sözü ‘Çocuklarım size emanet’ olmuş

Bursa’nın Kestel ilçesi Kayacık Mahallesi'nde geçen pazar günü yaşanan sel felaketinde dere yatağına sürüklenen Nazime Bilen (74) ile oğlu Ahmet Bilen (34), gelini Türkan Bilen (34) ve torunu Medine Bilen'in (10) cansız bedenleri bulundu. Derya Bilen (17) ise kayboldu. Halen arama-kurtarma çalışmaları süren Derya’nın babası Nezir Bilen, yağmurun başladığı anda kardeşi Ahmet Bilen'in kendisini aradığını anlatarak, “Sel sizi götürebilir, bahçeden ayrılın dedim. İki dakika sonra aradım, ulaşamadım. Derya suya kapılınca onu kurtarmak için peşinden gitmişler. Ahmet’in son sözü ‘Çocuklarım size emanet’ olmuş” dedi.

26.06.2020Gündem
Tekirdağ Malkarada belediye, köy evininin tuvaletini mühürledi

Tekirdağ Malkara'da belediye, köy evininin tuvaletini mühürledi

Tekirdağ'ın Malkara İlçe Belediyesi, kırsal Yaylagöne Mahallesi'nde, Gürçay ailesine ait evin bahçesinde bulunan tuvaleti, 1 metre 92 santimetresi yeni yapılması planlanan yola taştığı gerekçesiyle mühürledi. Tuvaletin 60 yıllık olduğunu ve ilk kez bir tuvaletin mühürlendiğine tanık olduğunu söyleyen Necat Gürcay (56), "Biz bütün yasal haklarımızı, yasal platformlarda arayacağız. Bununla ilgili ne gerekiyorsa yapılacaktır" dedi. Gürcay, "Biz tarlada çalışırken akşam eve geldik kapıda sallanan kağıdı görünce şok olduk. Kağıdı incelediğimizde 5 kişilik heyetin imzalarıyla imara aykırı olan bu yasaklı yapının mühürlendiğine tanık olduk. Beynimizden vurulmuşa döndük. Daha şoku atlatabilmiş değiliz" ifadelerini kullandı.

20.06.2020Haber
Beynimizden vurulmuşa döndük, şoku atlatabilmiş değiliz

"Beynimizden vurulmuşa döndük, şoku atlatabilmiş değiliz"

Tekirdağ'ın Malkara İlçe Belediyesi, kırsal Yaylagöne Mahallesi'nde, Gürçay ailesine ait evin bahçesinde bulunan tuvaleti, 1 metre 92 santimetresi yeni yapılması planlanan yola taştığı gerekçesiyle mühürledi. Tuvaletin 60 yıllık olduğunu ve ilk kez bir tuvaletin mühürlendiğine tanık olduğunu söyleyen Necat Gürcay (56), "Biz bütün yasal haklarımızı, yasal platformlarda arayacağız. Bununla ilgili ne gerekiyorsa yapılacaktır" dedi. Gürcay, "Biz tarlada çalışırken akşam eve geldik kapıda sallanan kağıdı görünce şok olduk. Kağıdı incelediğimizde 5 kişilik heyetin imzalarıyla imara aykırı olan bu yasaklı yapının mühürlendiğine tanık olduk. Beynimizden vurulmuşa döndük. Daha şoku atlatabilmiş değiliz" ifadelerini kullandı.

20.06.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelere elektrik verilemiyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ, İstanbul'da 18 Haziran Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaştı. Kesinti programıyla ‘elektrikler ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt verildi. İşte BEDAŞ ve AYEDAŞ 18 Haziran elektrik kesintisi programı…

18.06.2020Gündem
Yozgatta, 3 yıl önceki cinayetin zanlıları yakalandı

Yozgat'ta, 3 yıl önceki cinayetin zanlıları yakalandı

YOZGAT'ın Aydıncık ilçesinde, hayvancılıkla uğraşan Hacı Ceylan'ın (67) 3 yıl önce öldürülmesiyle ilgili 5 kişi, gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 3'ü mahkemece tutuklanırken, 2'si de adli kontrolle serbest bırakıldı.

12.06.2020Gündem
Yüksekovadaki heyelan cep telefonuyla görüntülendi

Yüksekova'daki heyelan cep telefonuyla görüntülendi

YÜKSEKOVA'nın Hakkari ve Van'a ulaşımını sağlayan karayolunda, 6 gün önce yaşanan heyalan anının bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendiği ortaya çıktı. Görüntüde, tonlarca toprak ve kaya parçasının yamaçtan kayarak gelişi sırasında 2 aracın yoldan geçtiği görülüyor. Öte yandan karayolunda ekiplerin yürüttüğü temizleme çalışması zaman alacağı için bölgede, 400 metrelik alternatif yol yapımına başlandı.

7.05.2020Gündem
Yüksekova’da heyelan nedeniyle kapanan yol ulaşıma açıldı

Yüksekova’da heyelan nedeniyle kapanan yol ulaşıma açıldı

HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde heyelan nedeniyle kapanan köy yolu, ulaşıma açıldı.

29.04.2020Gündem
Hakkari’de 5 metreyi bulan karda yol açma çalışması

Hakkari’de 5 metreyi bulan karda yol açma çalışması

Hakkari’nin 3 bin 500 rakımlı Konak köyü yolunda 5 metreyi bulan karda yol açma çalışmaları tamamlandı.

16.04.2020Gündem
Muş’ta 8-10 metre yükseklikteki karla mücadele çalışması

Muş’ta 8-10 metre yükseklikteki karla mücadele çalışması

Yurdun Batı kesimlerinde deniz havası yaşatırken, Muş’ta ise 8-10 metrelik karda ekipler günde 300 ila 400 metre yol açarak çalışmalarını sürdürüyor.

15.04.2020Gündem
Bingölde 281 köy yolu kardan kapandı

Bingöl'de 281 köy yolu kardan kapandı

BİNGÖL’de etkili olan kar yağışı nedeniyle 281 köy yolu, ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi karla mücadele ekipleri, kapanan yolların açılması için çalışma başlattı.

1.04.2020Gündem
Sason’da heyelan, 25 köy yolu ulaşıma kapandı

Sason’da heyelan, 25 köy yolu ulaşıma kapandı

Batman'ın Sason ilçesine bağlı Derince grup köy yolunda heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı.

30.03.2020Gündem
Heyelan nedeniyle kapanan köy yolu 4 günlük çalışmayla açıldı

Heyelan nedeniyle kapanan köy yolu 4 günlük çalışmayla açıldı

Batman'ın Sason ilçesinde 3 köye ulaşımın sağlandığı yol heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı. Köy yolu 4 günlük yoğun çalışmayla tekrar ulaşıma açıldı.

23.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Nasreddin Hoca için eylem yapacağız

Okurlarımızdan Şentürk Apartmanı Yöneticisi Neşenur Doğu ve Hürriyet Bursa gazetesi abonesi kalite kontrol baş denetçisi Kadri Aksoy özetimle bakınız ne diyor:

14.01.2021

Yapmayın yahu!

1 Ocak 2021. Temiz bir sayfa açtığımız yeni yılın ilk gününde Hürriyet Ankara WhatsApp Şehir Hattı’na işte bu fotoğraf geldi.

4.01.2021

Yüz yüze sınav koronaya davet

Koronavirüs salgını yüzünden öğrenciler önce “uzaktan eğitim” sonra da “online sınav sistemi” ile tanıştı.

21.12.2020