EKSTRA
MENÜ

Hülya Avşar

Hülya Avşar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hülya Avşar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 8.504 Hülya Avşar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucudur.

Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak Edremit-Balıkesir'de dünyaya geldi. Ailesi tarafından Kürtçe "malakan curri" diye çağırılırdı. Bu söz "sarışın" anlamına gelmektedir. Anne tarafından Balıkesirli olan Avşar'ın baba tarafı Hasköy, Ardahanlıdır. Hülya Avşar, Avşar-Pirebat Kürt aşiretine mensuptur. Baba tarafı yıllar önce Kayseri Pınarbaşı'ndan göçen bir Türkmen aşireti mensubudur. Babası Celal Kürt kökenliyken, annesi Emral ise Türk kökenli bir aileye mensuptur.

Devamı...

Hülya Avşar Haberleri

Sapyoseksüel nedir Sapyoseksüel erkek ve kadın ne demek

Sapyoseksüel nedir? Sapyoseksüel erkek ve kadın ne demek?

Adını son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz sapyoseksüel nedir, ne demek merak ediliyor. İlk olarak Hülya Avşar’ın, “Ben sapyoseksüelim zaten” açıklamasıyla gündeme gelen sapyoseksüel erkek ve kadın ne demek araştırılmaya devam ediyor. İşte sapyoseksüel anlamı ve sapyoseksüel kadın- erkek özellikleri hakkında merak edilenler…

23.09.2021Pratik Bilgiler
Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı O Ses Türkiyenin yeni jürisini açıkladı... Hadisenin yerine kim gelecek

Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı 'O Ses Türkiye'nin yeni jürisini açıkladı... Hadise'nin yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Ilıcalı, O Ses Türkiye'den yeni planlarına kadar merak edilen her şeyi canlı yayında anlattı.

15.09.2021Magazin
12 Temmuz hangi burç ve burcu ne 12 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile ünlüler, yükseleni ve özellikleri

12 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 12 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar toplam on iki taneden meydana gelmiştir. Bahsedilen bu on iki tane burcun ise birbirlerinden farklı olan özellikleri bulunmaktadır. Sizin için 12 Temmuz tarihinin hangi burcu kapsadığını, bu burcun nitelikleri ile beraber yükselen burcunu, 12 Temmuz tarihinde yaşanan olayları, bu tarih içinde doğmuş olan ünlüler ile futbolcuları ve bununla beraber anime karakterlerini derledik.

12.09.2021Burçlar
Miss Turkeyde estetikli güzel tartışması: Eskiden dişini yaptırsa elenirdi

Miss Turkey'de 'estetikli' güzel tartışması: 'Eskiden dişini yaptırsa elenirdi'

Miss Turkey 2021'de finale kalan adaylar tanıtıldı. Ancak son yıllarda yarışmaya katılan adaylardan bazılarının estetik müdahale geçirmiş olması popüler 'güzellik' anlayışını da yeniden gündeme getirdi. Hurriyet.com.tr hem güzellik uzmanlarına hem de eski güzellere sordu, tartışılan 'güzelliğin' nabzını tuttu

7.09.2021Magazin
İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalıkta buluştu

İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalık'ta buluştu

Birlikte sayısız filme imza atan İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalık'ta buluştu. Avşarkızı'nı yazlık evinde ziyaret eden İbrahim Tatlıses, eski dostu ile 'Haydi Söyle' şarkısını söyledi. Tatlıses, o anları sosyal medya hesabında paylaştı. "Dünyalar güzeli Hülya Avşar'ı Ayvalık'ta ziyarete gittim sağ olsun bizi bir karşılaması var, bize balık ikram etti. Hülya Hanım lütfen beni haftanın 5 günü rahatsız etmeyin... Yahu sen nasıl bir insansın sen nasıl bir dostsun? haftanın 5 günü 'İbocuğum nasılsın, iyi misin? sağlığın yerinde mi?' der mi bir insan! O bir Hülya Avşar der kardeşim... İşte Hülya Avşar böyle bir insan tanımadıysanız tanıyın. Ben dersem doğrudur. Çünkü bana inancınızı biliyorum"

31.08.2021Magazin
İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalıkta buluştu

İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalık'ta buluştu

Birlikte sayısız filme imza atan İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar Ayvalık'ta buluştu.

31.08.2021Magazin
Kaya Çilingiroğlu 15 yaşında

Kaya Çilingiroğlu 15 yaşında!

Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Kaya, yeni yaşını kutladı.

23.08.2021Magazin
Aygün Aydın: Hapse girmeyeceğim

Aygün Aydın: Hapse girmeyeceğim

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

18.08.2021Magazin
Kaya Ererez: Hülya Avşar’ı sinemaya ben getirdim

Kaya Ererez: Hülya Avşar’ı sinemaya ben getirdim

Usta yönetmen, yapımcı ve senarist Kaya Ererez, Hülya Avşar’ı sinemayla kendisinin tanıştırdığını söyledi. Hülya Koçyiğit’in programına konuk olan Ererez, “Hülya Avşar’ı ‘Kahır’ filmine ben seçtim” dedi.

8.08.2021Magazin
Nuri Alço kariyer yolculuğunu anlattı: Yeşilçamda para kazanmak mümkün değildi

Nuri Alço kariyer yolculuğunu anlattı: Yeşilçam'da para kazanmak mümkün değildi!

Usta oyuncu Nuri Alço, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Kariyer yolculuğunu anlatan usta oyuncu, 'kazandığım paranın %70'ini film için harcıyordum. Yeşilçam'da rol alıp bugün çok zor durumda olan insanlar var' dedi.

4.08.2021Magazin
Sıfır makyaj Hülya Avşar

Sıfır makyaj Hülya Avşar!

Magazin dünyasının ünlü isimleri arasında 'sıfır makyaj' modası başladı... Özgüvenleri ile alkış toplayan ünlüler artık objektif karşısına makyajsız da geçiyorlar... İşte o ünlüler!

3.07.2021Magazin
Geçmişi kirli tartışması yeniden alevlendi Tolga Yüce: Bana o mesajı Mehmet Ali Erbil attırdı

'Geçmişi kirli' tartışması yeniden alevlendi! Tolga Yüce: Bana o mesajı Mehmet Ali Erbil attırdı!

Mehmet Ali Erbil'in yakın arkadaşı Tolga Yüce'den çok konuşulacak açıklamalar. 'Bana o paylaşımı Mehmet Ali Erbil yaptırdı, konuşursam hiçbir dostluğu kalmaz'

30.06.2021Magazin
Deniz, kum ve güneşten çok fazlasıyım...

Deniz, kum ve güneşten çok fazlasıyım...

Bodrum’da bir ‘beach-club’da buluşuyoruz… Alameti farikası bronz teni, gümüş rengi saçları ve aynalı gözlükleriyle hemen fark ediliyor. Etrafından da hayranları hiç eksilmiyor. Adı artık bir ‘yaz ikonu’ haline gelen Fedon’layız! Tarlabaşı’ndaki çocukluğundan Yeşilçam’da Hülya Avşar’ın paravanlığına, 1980’lerin tavernalarından bugünün eğlence dünyasına renkli bir yolculuk yaptık.

27.06.2021Gündem
Sertifikasına kavuştu işte Irmak Ünalın yeni işi...

Sertifikasına kavuştu! işte Irmak Ünal'ın yeni işi...

Ünlüler hayatlarını garanti altına almak için adeta yarışa girdi. Şarkıcısı, oyuncusu, sunucusu, mankeni fark etmiyor; pek çoğu kendine daha kalıcı bir ikinci iş kuruyor. Dizisi yayından kalksa da albümü satmasa da konserleri dolmasa da devam eden bir ikinci iş fikri herkese iyi geliyor.

26.06.2021Magazin
Seda Sayandan yeni açıklama

Seda Sayan'dan yeni açıklama

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında ortaya attığı iddiayla ilgili açıklama yaptı: Olay tecavüz değil, aldatma!

17.06.2021Magazin
Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil barıştı

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil barıştı

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki büyük kavga kısa sürdü. Dün, eski iki dostun sitem ile başlayan daha sonra ağır suçlamalara dönüşen tartışması, bugün Erbil'in özür dilemesiyle sona erdi.

16.06.2021Magazin
Ertuğrul Postoğlu: Hülya Avşara ters bakmayacaksın

Ertuğrul Postoğlu: Hülya Avşar'a ters bakmayacaksın

Ünlü oyuncu Ertuğrul Postoğlu önceki gün Etiler Akmerkez’deydi.

16.06.2021Magazin
Son dakika: Seda Sayandan Mehmet Ali Erbile tecavüz suçlaması

Son dakika: Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e tecavüz suçlaması

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasında büyük kavga. Bir dönem yakın dost olan ikilinin sitem ile başlayan tartışması ağır suçlamalara dönüştü. Sayan, ünlü şovmenin evinde çalışan bir kadına cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti. Erbil ise "Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı?" dedi.

15.06.2021Magazin
Tolga Güleç: Hülya Avşar’la aynı projede rol almak hayalimdi

Tolga Güleç: Hülya Avşar’la aynı projede rol almak hayalimdi

Hülya Avşar’la birlikte rol aldığı “Masumiyet” dizisi final yapan Tolga Güleç önceki gün Bebek’te görüntülendi.

11.06.2021Keyif
Bu sözlerle tiye aldı: Maşallah... Hâlâ hoşmuş

Bu sözlerle tiye aldı: Maşallah... Hâlâ hoşmuş

Sanatçı Hülya Avşar, İlber Ortaylı ile bir araya gelişinde, aylar öncesindeki olaya gönderme yaptı. Cep telefonu ile kayda geçen Avşar, “Ben gideceğim, arkamdan ‘ne hoşmuş’ diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi” dedi. Ortaylı ise "Maşallah, hâlâ hoşmuş" diyerek kahkaha attı.

8.06.2021Magazin
Bu sözlerle tiye aldı: Maşallah... Hâlâ hoşmuş

Bu sözlerle tiye aldı: Maşallah... Hâlâ hoşmuş

Sanatçı Hülya Avşar, İlber Ortaylı ile bir araya gelişinde, aylar öncesindeki olaya gönderme yaptı. Cep telefonu ile kayda geçen Avşar, “Ben gideceğim, arkamdan ‘ne hoşmuş’ diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi” dedi. Ortaylı ise "Maşallah, hâlâ hoşmuş" diyerek kahkaha attı.

8.06.2021Magazin
Serkay Tütüncü: Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı

Serkay Tütüncü: Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı

Sosyal medyada 2 milyondan fazla takipçisi var. Ekranda canlandırdığı karakterler çok ilgi görüyor. Hayranları onu çok beğeniyor, “Arap Emirlikleri’nden ‘Gel benimle yaşa’ diyenler oluyor” diye anlatıyor. Oysa dış görüntüsünü çok beğenmediğini söylüyor. Bu konuda “Kendini yarış halinde hissetmemek, yeterli hissetmek seksi. Ben de kendimi o noktalarda seksi hissediyorum” diyor. Serkay Tütüncü ile hikâyesini, aşkı ve oyunculuğu konuştuk: “Bende, özgüveni yüksek olmasına rağmen hayatında bir şeyleri yoluna sokamayan insanların stresi vardı.”

İbrahim Tatlısesten Oğuz Yılmaz açıklaması: İnşallah bana hakkını helal etmiştir

İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması: İnşallah bana hakkını helal etmiştir!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sessizliğini bozdu.  Söylemezsem Olmaz programına konuşan Tatlıses, ‘Oğuz Yılmaz’la aramızda bir tartışma olmuştu. İnşallah bana hakkını helal etmiştir’ dedi.

26.05.2021Magazin
Hülya Avşar: Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz

Hülya Avşar: Zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz

Hülya Avşar, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum'a konuk oldu. Avşar kızı, merak edilen soruları yanıtladı. Ayvalık'ta ada aldığı konuşulan Hülya Avşar, konuya açıklık getirdi.

26.05.2021Magazin
Hülya Avşar: Sinovac yaptırdım çekik oldum

Hülya Avşar: Sinovac yaptırdım çekik oldum

HÜLYA Avşar önceki gün Nişantaşı trafiğinde aracının içinde görüntülendi.

21.05.2021Magazin
Masumiyet final mi yapıyor

Masumiyet final mi yapıyor?

Masumiyet final yapacağı iddiaları ile gündemde yer alıyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi oyuncuların yer aldığı Masumiyet dizisi, final hususu ile gündemde yer alıyor. Peki, Masumiyet dizisi final mi yapıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.05.2021Televizyon
Süper Lig şampiyonu Beşiktaş 19.03’te kupasına kavuşacak

Süper Lig şampiyonu Beşiktaş 19.03’te kupasına kavuşacak

Vodafone Park’taki törene siyah beyazlı taraftarlar alınamayacak. Süper Lig’de 2020-21’i şampiyon tamamlayan Beşiktaş, kupasını bugün düzenlenecek törenle kaldıracak. Vodafone Park’ta düzenlenecek tören saat 19.03’te başlayacak.

19.05.2021Futbol
Şebnem Sungur, kaç yaşında İşte Şebnem Sungurun bilinmeyenleri

Şebnem Sungur, kaç yaşında? İşte Şebnem Sungur'un bilinmeyenleri

Şebnem Sungur, kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla da gündeme geliyor. Birçok özelliği ile kariyerinde önemli adımlar atan Şebnem Sungur, başta Gökhan Tepe olmak üzere birçok ünlü sanatçıya bestelerini verdi. Seslendirdiği ilk şarkı olan 'Çok Sevicem Seni'nin klibi ile dikkatleri üzerine çekmişti. İşte Şebnem Sungur'un bilinmeyenleri

16.05.2021Magazin
Üzgünüz ama asla umutsuz değiliz

Üzgünüz ama asla umutsuz değiliz

Çok inandık şampiyon olacağımıza çok.

16.05.2021Yazarlar
Usta sanatçı İbrahim Erkal vefatının dördüncü yılında anılıyor...

Usta sanatçı İbrahim Erkal vefatının dördüncü yılında anılıyor...

Şarkıcı, söz yazarı, besteci ve oyuncu İbrahim Erkal, vefatının dördüncü yılında anılıyor. Filiz Erkal eşine olan özlemini sosyal medya hesabından dile getirdi.

11.05.2021Magazin
Hülya Avşarın tokadı hastanelik etti Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı

Hülya Avşar'ın tokadı hastanelik etti! Ertuğrul Postoğlu o anları anlattı!

Hülya Avşar’ın rol gereği attığı tokat, Ertuğrul Postoğlu’nun çene kemiğini çıkardı. Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diyerek Avşar’ı kendisinin hırslandırdığını söyledi. Postoğlu çekim sonrası tedavi altına alındı.

29.04.2021Magazin
Hülya Avşarın son kurbanı Serkay Tütüncü

Hülya Avşar'ın son kurbanı Serkay Tütüncü

Hülya Avşar’ın asansör korkusu rol aldığı dizinin setinde komik anların yaşanmasına neden oldu.

28.04.2021Magazin
Hülya Avşarın son kurbanı Serkay Tütüncü

Hülya Avşar'ın son kurbanı Serkay Tütüncü

Hülya Avşar’ın asansör korkusu rol aldığı dizinin setinde komik anların yaşanmasına neden oldu.

28.04.2021Magazin
Ünlü oyuncu Aylin Engör ödüllü bir tenisçiymiş

Ünlü oyuncu Aylin Engör ödüllü bir tenisçiymiş!

“Ufak Tefek Cinayetler” ve “Çukur” dizileriyle tanınan genç oyuncu Aylin Engör’ün turnuvalara katılan ödüllü bir tenisçi olduğu ortaya çıktı.

27.04.2021Magazin

Lüks mağaza zinciri Türkiye’den çekildi

Demet Sabancı Çetindoğan’ın sahibi olduğu Demsa Group bünyesinde faaliyet gösteren İngiliz perakende devi Harvey Nichols, sessiz sedasız Türkiye’den gitti.

19.04.2021Magazin
Mehmet Ali Erbil: İki yıldır çalışmıyorum, pandemiden dolayı kira da alamıyorum

Mehmet Ali Erbil: İki yıldır çalışmıyorum, pandemiden dolayı kira da alamıyorum

Zor günleri atlatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk oldu. Geçmişte yaşadıklarını ve gelecek planlarına anlatan Erbil, ‘gelecek sezon ekranlara döneceğim’ dedi.

14.04.2021Magazin
H Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

H Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

İsim şehir hayvan oyunu özellikle eski zamanlar da oldukça fazla oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Genel olarak eski yıllarda çok fazla oynanan bir oyun olmasına rağmen günümüzde de hala oynanmaya devam edilmektedir. İsim, şehir, hayvan oyunu nasıl oynanır tüm detayları sizler için derledik.

13.04.2021Sözlük
Nursel Köse: Canlandırdığım rol beni korkuttu

Nursel Köse: Canlandırdığım rol beni korkuttu

Ekranların, dizilerin, sinemanın başrol ve sevilen oyuncularından Nursel Köse’nin Türkiye’ye geldiğinde, ilk olarak 2009’da tiyatro oyununda rol aldığını biliyor muydunuz? Köse ile oynadığı stand-uplarını, rol aldığı filmlerini konuştuk.

11.04.2021Televizyon
Fettah Can kimdir Fettah Canın eşi Cansu Kurtçu hakkında bilgiler...

Fettah Can kimdir? Fettah Can'ın eşi Cansu Kurtçu hakkında bilgiler...

Fettah Can müzik kariyerinin yanı sıra katıldığı programlarla tanınıyor. Fettah Can 2014 yılında ortağı ve meslektaşı Cansu Kurtçu ile nikah masasına oturdu. Çittin bu evlilikten biri kız, biri erkek ikiz bebekleri dünyaya geldi. Peki, Fettah Can kimdir? Fettah Can'ın eşi Cansu Kurtçu hakkında bilgiler...

10.04.2021Televizyon

Yazar Sonuçları

“Ama”sız, “fakat”sız

Gülşen’in giydiği transparan pantolon sadece tartışmaya değil, bir ilke de neden oldu, iki rakibesi çıkıp destek verdi meslektaşına. Keşke devamı da gelse...

14.07.2021

‘Cennet’in arka kapısı

Bodrum’un en güzel yerlerinden biridir Cennet Koyu. Lüks teknelerin demir attığı, lüks otellerin bulunduğu, deniziyle, doğasıyla kendini ayırır diğer koylardan.

10.07.2021

En büyük en acil ve en önemli sorunumuz

Optimar Araştırma’nın nisan ayı anketinden bir sonucu aktarıyorum:

27.05.2021

Para ile saadet olur mu

Ünlü sanatçı Hülya Avşar katıldığı bir programda ‘Şu hayatta zenginlik kadar kötü bir şey yok’ dedi, bir kadim tartışmanın da fitilini ateşledi. ‘Para ile saadet olmaz’ atasözü her ne kadar Hülya Avşar’ı desteklese de dünya genelinde yapılan iki farklı araştırmaya göre çoğumuz (yüzde 70’ten fazla) para ile saadetin mümkün olduğunu düşünüyoruz. Buraya bir ‘ama’ bırakmakta fayda var. Çünkü uzmanlar da Hülya Avşar ile aynı görüşte. Para, güç, şan, şöhret önemli olsa da yanılsamadan ibaret olabilir...

27.05.2021

Kilolular da âşık oluyor ama sadece aile filmlerinde

64 kilo verip 140’tan 76’ya düşen Uraz Kaygılaroğlu, “Belirli bir kilonun üzerindeki insanlar âşık olamaz mı” diye soruyor.

25.05.2021

Dorsay’lardan 2 kitap haberi

Atilla Dorsay’ın yeni kitabı “Hayatımızı Aydınlatan Muhteşem Kadın Dostlarım” hafta başı kitapçılarda yerini aldı. Tiyatrodan sinemaya, yazarlıktan gazeteciliğe, müzikten müzeciliğe çağımıza damgasını vurmuş, Dorsay’ın yakından tanıma şansı bulduğu ve birlikte anılar edindiği 30 kadının ayrıntılı portreleri. Kimler yok ki...

19.05.2021

Sezonda aylığı 800 bin TL

Bodrum’a gelir gelmez ilk işim sezonluk evlerin fiyatlarını araştırmak oldu.

16.05.2021

Yanlış zaman, yanlış insan

Pandemide işsiz kalan müzisyenlere dikkat çekmek için başlatılan “Hepimiz İçin Ses Ver Türkiye” akımına Yıldız Tilbe de katıldı, şarkı söyleyip topu Tarkan’a attı. Tarkan önce sessiz kaldı, sonra daveti reddederek Tilbe’yi milyonların önüne attı. Yıllar önce Tarkan’a verdiği şarkıdaki gibi: Yanlış zaman, yanlış insan...

5.05.2021

Kendi düşen ağlamaz

Kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in bütün yatırımları söğüşleyip...

23.04.2021

Lüks mağaza zinciri Türkiye’den çekildi

Demet Sabancı Çetindoğan’ın sahibi olduğu Demsa Group bünyesinde faaliyet gösteren İngiliz perakende devi Harvey Nichols, sessiz sedasız Türkiye’den gitti.

19.04.2021