EKSTRA
MENÜ

Deniz Çakır

Deniz Çakır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Deniz Çakır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.770 Deniz Çakır haberi bulunmuştur.

Deniz Çakır  31 Aralık 1981, Ankara doğumlu Türk oyuncu. İlk televizyon deneyimi olan Kadın İsterse deki Alev rolüyle tanındı. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü adlı dizideki Ferhunde karakteriyle yapmıştır.


Deniz Çakır Haberleri

Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İlker ve Ela arasında beklenmedik gelişme

Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Masumiyet son bölümde İlker ve Ela arasında beklenmedik gelişme

Masumiyet yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet'in 7 Nisan tarihli son bölümünde Ela'dan vazgeçmeyen İlker'in Ela'yı öpmesi şaşkınlık yarattı. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kez daha alt üst ederken, İrem'in boşanma konusunda fikirlerinin değişmesi dikkat çekti. Tüm bunların ardından Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı ve 7. son bölümde yaşanan gelişmelerin kısa özeti.

8.04.2021Televizyon
Abartılı filtre alay konusu oldu Hülya Avşar kendini tiye aldı...

Abartılı filtre alay konusu oldu! Hülya Avşar kendini ti'ye aldı...

Hülya Avşar filtre kurbanı oldu. Oyuncu, rol aldığı dizide yüzüne uygulanan filtre nedeniyle sosyal medyada alay konusu haline geldi. Kendi kendini de ti’ye alan Avşar’ı görenler Harry Potter serisinin Lord Voldemort karakterine benzetti.

2.04.2021Magazin
Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Masumiyet son bölümde Ela ilk ifadesini verdi

Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Masumiyet son bölümde Ela ilk ifadesini verdi

Masumiyet yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı. Dizinin 24 Mart tarihli 5. son bölümüne Ela'nın mahkemede verdiği ilk ifade damga vurdu. İlker'in kendisini dövmediğini açıklayan Ela'nın sözleri dikkat çekerken, Hale'nin, oğlunu kurtarmak için düğmeye basarak İlker’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçmesi merak uyandırdı. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Ela'nın Ilgazlara hamilelik itirafı yapması heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Masumiyet 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

25.03.2021Televizyon
Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İrem canına kıymak istedi

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. İzleyenlerin dikkatini çeken dizinin 17 Mart tarihli 4. son bölümünde İlker’in Ela'ya yaptığı ziyaret sonrası Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtıldı. Kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulan Ela'nın İlker'le görüşmeye gitmesi dikkat çekerken İrem'in canına kıymak istemesi merak dolu anlara neden oldu. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise İlker'in kaçması heyecanlı anları ekranlara getirdi. İşte, Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

17.03.2021Televizyon
Hülya Avşar: Ben sapyoseksüelim

Hülya Avşar: Ben sapyoseksüelim

Hülya Avşar, hayatında kimse olmadığını açıkladı ve bir erkekte aradığı kriterleri anlattı: “Erkeğin benden akıllı olmasını isterim, sapyoseksüelim yani zeki erkeğe bayılırım. Bunları bir araya getirecek birisi varsa, hemen bana haber verin.”

14.03.2021Magazin
Kostüm asistanından oyuncu Deniz Çakır hakkına suç duyurusu

Kostüm asistanından oyuncu Deniz Çakır hakkına suç duyurusu

'Masumiyet' dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Görgen, aynı dizinin başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın kendisine 6 Mart günü küfür ettiğini, istifaya zorladığını öne sürerek Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Dizinin yapımcısı Gold Film ise bir açıklama yaparak Çağatay Görgen'in iddialarını yalanladı.

11.03.2021Magazin
Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet yeni bölüme İlkerin itirafı damga vuracak

Masumiyet 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet yeni bölüme İlker'in itirafı damga vuracak

Masumiyet yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet'in 10 Mart tarihli son bölümünde duruşma günü Ela'ya İlker'in avukatı tarafından yapılan şok suçlamalar damga vurdu. İlker'in Ela'nın yanına gitmesi ise final anında şaşkınlık yarattı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan Masumiyet 4. bölüm fragmanında ise İlker'in annesine ve gazetecilere yaptığı itiraf dikkat çekti. İşte, Masumiyet yeni bölüm fragmanı.

10.03.2021Televizyon
Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimdir Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri

Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimdir? Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri

Masumiyet dizisi oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında. Çarşamba akşamları ekrana gelen Masumiyet dizisinde Harun karakterine Mehmet Aslantuğ, Bahar karakterine Deniz Çakır, Hale karakterine Hülya Avşar, Ela karakterine İlayda Alişan hayat veriyor.

10.03.2021Televizyon
Erotomani Masumiyet dizisiyle gündemde... Takıntılı Erotoman ne demek, erotomani belirtileri neler

Erotomani Masumiyet dizisiyle gündemde... Takıntılı Erotoman ne demek, erotomani belirtileri neler?

Erotomani terimi, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ında kadrosunda yer aldığı Masumiyet dizisiyle gündeme geldi. Masumiyet dizisinin 3. Bölüm fragmanı ardından erotomani kelimesinin anlamı merak konusu oldu. İzleyicilerini sarsan dizinin yeni bölüm tanıtımına "Ela Yüksek takıntılı bir erotoman" sözleri damga vurdu. Peki, erotoman tam olarak ne demek, erotomani belirtileri nedir?

5.03.2021Sağlık
Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet son bölümde İlker gözaltına alındı

Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet son bölümde İlker gözaltına alındı

Masumiyet yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan dizinin 2 Mart tarihli 2. son bölümünde İlker'in kendi düğününde gözaltına alınması damga vurdu. Ela’nın gözünü açması dikkat çekerken, İlker’in savunma stratejisi Masumiyet son bölümde çarpıcı anları ekranlara getirdi. Son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise mahkemede yaşananlar heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Masumiyet 3. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

3.03.2021Televizyon
Masumiyet oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Masumiyet dizisi oyuncuları

Masumiyet oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Masumiyet dizisi oyuncuları

Masumiyet oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Her hafta Çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet’te, Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişiyor. Dizinin oyuncuları arasında Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer gibi isimler bulunuyor.

3.03.2021Televizyon
Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor

Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor?

Masumiyet dizisi ikinci bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi deneyimli isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisi, haftanın belirli günlerinde ekrana geliyor. Peki, Masumiyet dizisi ne zaman hangi günler yayınlanıyor? İşte, dizinin yayın tarihi hakkında detaylı bilgiler

3.03.2021Televizyon
Masumiyet dizisi Cem Garipoğlu ve Münevver Karabulutun hikayesi mi

Masumiyet dizisi Cem Garipoğlu ve Münevver Karabulut'un hikayesi mi?

Masumiyet dizisiyle birlikte Münevver Karabulut cinayeti bir kez daha gündeme geldi. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'lı Masumiyet dizisinin Cem Garipoğlu tarafından canice katledilen Münevver Karabulut'un dramatik hikâyesinden yola çıkılarak yazıldığı konuşuluyor.

2.03.2021Televizyon
Bez Bebek in Yağmuru Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında

'Bez Bebek' 'in Yağmur'u Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında?

Bir döneme damga vuran Bez Bebek dizisinin Yağmur’u Asena Keskinci, genç kız oldu. 'Masumiyet' dizisiyle ekranlara dönen Asena Keskinci'nin değişimi dikkat çekti. 'Bez Bebek' 'in Yağmur'u Asena Keskinci kimdir, kaç yaşında?

26.02.2021Televizyon
Masumiyet 2. bölüm fragmanı yayınlandı Masumiyet dizisinde Ela ölüyor mu

Masumiyet 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet dizisinde Ela ölüyor mu?

Masumiyet dizisi 1. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Çarşamba akşamı ekrana gelen ilk bölümün ardından heyecanla beklenilen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Oyuncuları arasında Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın da yer aldığı Masumiyet’in 2. bölüm fragmanına Ela’nın gözlerini açması damga vurdu.

25.02.2021Televizyon
Masumiyet dizisi hangi günler yayınlanıyor İşte Masumiyet dizisinin konusuna ilişkin detaylar

Masumiyet dizisi hangi günler yayınlanıyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuna ilişkin detaylar

Masumiyet dizisi ekran macerasına hızlı bir giriş yaptı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Masumiyet’in ilk bölümünde dizisinin konusu ve karakterlere dair detaylar ortaya çıktı. Bir süredir ekranlara ara vermiş olan Deniz Çakır’ın performansı sosyal medyada da konuşuldu. Peki, Masumiyet dizisi hangi günler yayınlanıyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuna ilişkin detaylar…

25.02.2021Televizyon
Masumiyet oyuncuları kimler, dizinin konusu nedir İşte Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgiler

Masumiyet oyuncuları kimler, dizinin konusu nedir? İşte Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgiler

Masumiyet oyuncuları ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi usta isimlerin başrolleri paylaştığı Masumiyet dizisinde kızının şiddet kurbanı olmasıyla sıradan bir annenin sıradan hayatının bir anda değişmesi anlatılıyor. Yayın hayatına yeni başlayan Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu ile ve konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Peki, Masumiyet oyuncuları kimler? İşte, Masumiyet dizisi oyuncuları ve karakterleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

24.02.2021Televizyon
Masumiyet dizisi nerede çekiliyor İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

Fox TV'nin yeni dizisi Masumiyet dizisi bugün 1. bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. Tanıtımlarıyla dikkat çeken Masumiyet dizisi çekim mekanlarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Peki, Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? İşte Masumiyet dizisinin konusuyla ilgili bilgiler

24.02.2021Televizyon
Kendininkini küçük buldu... Deniz Çakır karavana el koydu

Kendininkini küçük buldu... Deniz Çakır karavana el koydu!

Deniz Çakır, yeni projesinin setinde kriz çıkardı. Karavanını beğenmeyen Çakır, habersiz bir şekilde rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın aracına geçerek set ekibinin tepkisine maruz kaldı.

18.02.2021Magazin

Masumiyet dizisinin yayın tarihi belli oldu- Masumiyet ne zaman başlayacak?

Masumiyet dizisiyle ilgili detaylar netleşti. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Masumiyet dizisinin çarşamba günleri yayınlanacağı ortaya çıktı. Peki, Masumiyet dizisi ne zaman başlayacak? İşte Masumiyet dizisinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihiyle ilgili bilgiler...

16.02.2021Televizyon
Tamer Karadağlı ve sevgilisi Iraz Yıldızdan aşk karesi

Tamer Karadağlı ve sevgilisi Iraz Yıldız'dan aşk karesi!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler...

12.02.2021Magazin
Masumiyet dizisinin ilk fragmanı yayınlandı - Masumiyet dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne

Masumiyet dizisinin ilk fragmanı yayınlandı - Masumiyet dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne?

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin merakla beklenen ilk fragmanı izleyicilerle buluştu. Yıllar önce Kadın İsterse dizisinde başrolleri paylaşan Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ı bir araya getirecek olan Masumiyet dizisi FOX TV’de yayınlanacak. Peki, Masumiyet dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne?

9.02.2021Televizyon
Deniz Çakır: Çok üzgünüm. Oğluyla sürekli görüşüyorum

Deniz Çakır: Çok üzgünüm. Oğluyla sürekli görüşüyorum

Deniz Çakır önceki gün Kuruçeşme’deydi. Oyuncu, “Yeni dizim yakında başlayacak. Çekimler devam ediyor” dedi.

22.01.2021Magazin
Neslihan Arslanın yeni dizi heyecanı

Neslihan Arslan'ın yeni dizi heyecanı

Gold Film'in yeni dizisi ‘Yaşı 19’a oyuncu Neslihan Arslan da dahil oldu.

6.01.2021Televizyon
Hülya Avşar ile Mehmet Aslantuğ  25 yıl  sonra aynı dizide

Hülya Avşar ile Mehmet Aslantuğ 25 yıl sonra aynı dizide

25 yıl önce “Bir Kadının Anatomisi” filminde rol alan Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ, “Yaş 19” dizisinin kadrosuna dahil oldu.

6.12.2020Magazin
Deniz Çakır

Deniz Çakır

Yeni oyunu ‘Tarla Kuşuydu Juliet’te dünyanın en bilinen karakterlerinden birinin günümüzdeki halini canlandırıyor Deniz Çakır. Hakan Gence “Juliet’ten daha tutkulu bir âşığım” diyen Çakır’la buluştu. Bugün Hürriyet Pazar’da.

12.01.2020Magazin
Deniz Çakır: Keşke annemle babam boşansaydı...

Deniz Çakır: Keşke annemle babam boşansaydı...

Yeni oyunu ‘Tarla Kuşuydu Juliet’te dünyanın en bilinen karakterlerinden birinin günümüzdeki halini canlandırıyor Deniz Çakır. Oyunu dinlemek için buluştuk, en baştan başladık: “Çok mutlu bir çocukluk geçirmediğim için anılarım hep yarım yarım” diye anlattığı geçmişinden “Bayılırım flört etmeye” dediği aşk hayatına uzandık.

12.01.2020Hürriyet Pazar
Romeo ve Juliet evlenseydi

Romeo ve Juliet evlenseydi

Deniz Çakır ve Engin Alkan’ın birlikte rol aldığı “Tarla Kuşuydu Juliet”, 15 Ocak’ta perde açıyor.

8.01.2020Keyif
Özel tiyatroların müthiş yükselişi... Hevesten zirveye

Özel tiyatroların müthiş yükselişi... Hevesten zirveye!

300’ün üstünde yeni oyunla başlayan tiyatro sezonu hız kesmeden sürüyor. Bu yıl 600’ün üzerinde yeni oyunun sahnelenmesi beklenirken salonlarda doluluk oranı yüzde 90’lara ulaşıyor. Özel tiyatrolarda yaşanan yükselişin nedenlerini değerlendirdik ve ünlü isimleri sahneye çeken yeni oyunları derledik.

8.01.2020Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza Meryem öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Meryem öldü mü?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yeni bölümü ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Meryem karakterinin döneceği tanıtım fragmanlarında yer aldı. Ancak dizinin son sahnesinde Meryem karakterinin öldüğü anlaşıldı. Merak uyandıran bölümün ardından izleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Meryem neden öldü? sorusunun cevabını merak etmeye başladı. İşte, ayrıntılar.

24.12.2019Televizyon
Deniz Çakır “Tarla Kuşuydu Juliet” oyunuyla sahneye çıkıyor

Deniz Çakır “Tarla Kuşuydu Juliet” oyunuyla sahneye çıkıyor!

Deniz Çakır, “Tarla Kuşuydu Juliet” adlı müzikli oyunla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çakır oyunda bir yandan bas gitar ve davul çalıyor, diğer yandan hamur açıp mantı yapıyor.

24.12.2019Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Meryem geri mi dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Meryem geri mi dönüyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümü öncesinde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Dizinin sevilen karakterlerinden Meryem geri dönüyor. Peki Meryem karakterini kim oynayacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar.

23.12.2019Televizyon
Evlilikle alakam yok demişti... Büyük konuşma Mithat Can

'Evlilikle alakam yok' demişti... Büyük konuşma Mithat Can

Mithat Can Özer, sevgilisi Alina Boz’la katıldığı belgesel gösteriminden sonra gazetecilerin evlilikle ilgili sorularına “Benim böyle konularla alakam yok” yanıtını vermişti. Konsey, “Güzel bir ailem olsun isterim” diyen Alina Boz’un açıklamalarını da baz alarak konuyu masaya yatırdı.

25.11.2019Magazin
Deniz Çakır: Tereyağı reklamında oynayacak kadar paraya muhtaç değilim

Deniz Çakır: Tereyağı reklamında oynayacak kadar paraya muhtaç değilim

Deniz Çakır, konuk olduğu YouTube programında dikkat çekici açıklamalar yaptı. Arap dünyasından reklam teklifleri aldığını söyleyen ünlü oyuncu, “Tereyağı reklamında oynayacak kadar paraya muhtaç değilim” dedi.

23.11.2019Magazin
Güvenç Dağüstün: Deniz Çakır’la ayrıldık

Güvenç Dağüstün: Deniz Çakır’la ayrıldık

Deniz Çakır’la yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen müzisyen Güvenç Dağüstün, önceki gece Cihangir bir kadınla görüntülendi.

19.11.2019Magazin
“Lâl Hayal”e yoğun ilgi

“Lâl Hayal”e yoğun ilgi

Songül Öden’in 7 kadını canlandırdığı tek kişilik oyunu “Lâl Hayal”, önceki akşam Zorlu PSM’de tiyatroseverlerle buluştu.

25.10.2019Magazin
Oyuncu Deniz Çakır hakim karşısında

Oyuncu Deniz Çakır hakim karşısında

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, başörtülü kadın müşterilere hakaret ettiği iddiasıyla, hakkında açılan davada hakim karşısına çıktı. Çakır suçlamaları reddederken, müşteki avukatları oturma düzeni üzerinden reddi hakim talebinde bulundu. Hakim, müşteki avukatlarının talebi üzerine, "‘Sarılın, barışın’ diyecektim" dedi.

8.10.2019Magazin
Deniz Çakır hakim karşısında

Deniz Çakır hakim karşısında!

Oyuncu Deniz Çakır'ın "halkın bir kesimini, sosyal sınıf, din, mezhep, cinsiyet, bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılama" suçunu işlediği gerekçesiyle hakim karşısına çıktığı davada, müşteki avukatları reddihakim talebinde bulundu.

8.10.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Andımız

Danıştay’ın verdiği son kararla Andımız, okullarda okunmayacakmış.

14.03.2021

Bu işin sorumlusu el kaldırsın

İbrahim Tatlıses’in yeni imajını görüp ‘bu neeee’ diyen kaç kişiyiz?

20.02.2021

Deniz Çakır’a nasıl karavan bulsak?

Türkiye’deki karavan kıtlığı sete de yansımış, karavan kapmaca oynanıyormuş. Bu sorun nasıl çözülür diye düşündüm. E belli ki yine camia içinden. Karavanı olan ünlüler kimlerdi?

19.02.2021

‘Güzel Kız’ polemiği

Yahu ne oluyor.Neden ‘güzel kız’ üzerinden bir polemik yürüyor.Kafam allak bullakOrtalık çok karışık...

23.01.2021

Bugün ne yapsak

Uyanır uyanmaz suyunuza maydanoz koyup içme alışkanlığına bugün başlayabilirsiniz...

16.01.2021

Patlıcana ‘patlıcan’ demek...

Karabağ’da işgalden kurtarılan köyler haberi...

30.09.2020

O kadın sadece bu karede gördüğümüz kadın değil

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, Azeri-Ermeni savaşında Türkiye’yi suçlayan bir demeç veren Kim Kardashian için şöyle bir cümle kullandı:

30.09.2020

Arnavutköy’ün 3 yenisi

Sanki sözleşmişler gibi aynı anda açıldılar. Hem de aynı cadde üstünde, birbirine kapı komşusular. Popülaritesini bir süredir Yeniköy’e kaptıran semte aranan kan bulundu mu dersiniz?

25.01.2020