EKSTRA
MENÜ

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İbrahim Tatlıses haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.115 İbrahim Tatlıses haberi bulunmuştur.

İBRAHİM TATLISES

İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952'de Şanlıurfa'da doğmuştur. Doğum adı İbrahim Tatlı'dır. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

Çocukluğu ve Sesinin Keşfedilişi

1952'de Urfa'da - kendi tabiriyle bir mağarada - ciğerci Ahmet Tatlı’yla karısı Leyla’nın yedi çocuğunun en büyüğü olarak dünyaya geldi. İbrahim Tatlıses'in babası ve annesi Kürt Kökenlidir . Fakat Zaman zaman etnik kimliği ilgili sürekli farklı açıklamalarda bulunmuştur. İbrahim Tatlıses, Kanal D'de yayınlanan bir programda kendinizi ne olarak ifade ediyorsunuz sorusuna "Babam Arap, anam Kürt, ben ise Türk'üm" diye cevap vermiştir. 2005 yılında Erbil konserinde ise Tatlıses "Babam Türk, annem Kürt, ben Türk oğlu Türk'üm size Türkiye'den selam getirdim" diyerek izleyenleri selamlamıştır.

Tatlıses doğduğunda babası cezaevinde bulunmaktaydı. Hiçbir zaman okula gitmemiştir. Daha sonra neden okuyamadığı sorulduğunda Urfa'da sanki Oxford vardı da biz mi gitmedik yanıtını vermiştir. Çocuk yaşlarda çalışmaya başlamıştır: su satmış, çığırtkanlık yapmıştır.İnşaatlarda soğuk demir ustalığı yapmıştır. İnşaatta türkü söylerken Adanalı bir sinemacı tarafından keşfedildi. İlk başlarda Adana'da daha sonra Ankara'ya gelerek burada gazinolarda, pavyonlarda sahne aldı. 1974'te Ankara'daki Kınalı Pavyon'da söylediği "Ayağında Kundura" ile ünlenerek önce Ankara Radyosu'na, sonra da bir yılbaşı gecesi televizyona çıktı. 70'li yılların ortalarına doğru İstanbul'a geçerek burada sahne almaya başlamıştır. Burada, kendisine soyadını veren müzisyen Yılmaz Tatlıses ile tanıştı.

Müzik kariyeri

"Kara Kız" ile "Beni Yakma Gel Sevdiğim" adlarında 45'likler ile müzik dünyasına giriş yaptı. 30 Haziran 1976 tarihinde dışardan bitirdiği ilkokulun diplomasını Kilis'teki Kartalbey İlkokulu'ndan almıştır. 1978 yılında Ayağında Kundura-Ceylan filmiyle sinema sektörüne giriş yaptı. 1979 yılında Kara Yazma filminde Perihan Savaş ile rol almıştır. 1983'te Derya Tuna ile Günah filminde oynadı. 1987'de Tatlıses Müzik'i kurdu. 90'larda ünü, Yunanistan ve Orta Doğu'ya kadar genişledi. 1997'de İdobay Müzik'i kurdu. İbrahim Tatlıses aynı zamanda yönetmen, oyuncu, senarist, söz yazarı, köşe yazarı, besteci, programcı ve şarkıcı kimliğiyle de tanınmıştır. İbrahim Tatlıses'in sahip olduğu şirketler; gıda, film, yapım, turizm, havacılık ve yayıncılık gurubu dallarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

10 Mart 2008 tarihinde Neden adlı albümünü Mayıs 2009 da ise Yağmurla Gelen Kadın adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Ayrıca bu albümde çok konuşulan ve tartışılan "Şemmame" adlı Kürtçe türkü de bulunmaktadır. 2009'da yıllarca söz ve beste aldığı sanatçı Yıldız Tilbe ile müzikal olarak tüm bağını kopardığını açıklamıştır. 2010 yılında son albümü Hani Gelecektin'i piyasaya çıkardı.
Ferdi Tayfur, Sibel Can, Müslüm Gürses gibi pekçok sanatçı ile canlı olarak şarkılar seslendirmiştir.

Silahlı Saldırıya Uğraması ve Tedavi Süreci

14 Mart 2011 gecesi Beyaz TV'de yayınlanan İbo Show programı çıkışında Maslak'ta uzun namlulu silahla açılan ateş sonucu kafasından yaralandı. Akabinde hastaneye kaldırılan Tatlıses, 6 saat süren ameliyat sonucu yoğun bakım ünitesine bağlandı. Doktorlar tarafından yapılan resmî açıklama şöyleydi; "Sanatçının hayatî tehlikesi var ama ilk başladığımız noktaya göre daha az." Saldırıda İbrahim Tatlıses'in asistanı Damla Buket Çakıcı da yaralanmıştır. Gri Fiat Linea marka arabadan yapıldığı öğrenilen saldırı hakkında geniş çaplı bir soruşturma başlatılmış, 16 Mart 2011 tarihi itibariyle araç bulunmuştur. Suikastin bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak yakalanmıştır.

İki hafta boyunca Acıbadem Maslak Hastanesi'nde yoğun bakımda kalan sanatçı, 28 Mart 2011 günü doktorlarının yaptığı açıklamaya göre yoğun bakımdan çıkarılmıştır, böylece hayati tehlikesi ortadan kalkmıştır. 6 Nisan 2011 tarihi itibari ile ailesi tedavilerin Almanya da sürdürülmesi isteği ile Tatlıses'i Türkiye Cumhuriyeti'ne ait uçakla Almanya'ya götürmüşlerdir.

Özel Hayatı
İlk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı, bu evliliğinden Ahmet, Gülden ve Gülşen adında 3 çocuğu dünyaya geldi. 1979 yılında Kara Yazma adlı filmde ikinci eşi Perihan Savaş ile tanıştı ve bu evliliğinden de Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Günah filminde ise üçüncü karısı Derya Tuna ile tanıştı ve bu evliliğinden babasının İdo Tatlıses doğmuştur.  11 Mart 2011 gecesi aracına açılan saldırı sonucunda hastanede yatan Tatlıses, dördüncü eşi Ayşegül Yıldız ile bu hastanede evlenmiştir. Bu evlilikten Elif Ada iseminde bir kızı olmuştur. Şimdilerde ise Damla Buket Çakıcı ile evliliğe hazırlanıyor. Hülya Avşar ile Hülya ve Aşıksın filmlerinde başrol oynamıştır. Bu yıllarda ikili arasında aşk dedikoduları da çıkmıştır. 


 

 

İbrahim Tatlıses Haberleri

İbo Show ne zaman başlayacak

İbo Show ne zaman başlayacak?

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, İbo Show ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 9 yıllık aranın ardından izleyicilerin karşısına çıkacak olan İbo Show’un ilk bölüm konukları müzik dünyasının sevilen isimleri Kutsi ve Deniz Seki olacak. Peki, İbo Show ne zaman başlayacak?

20.10.2020Televizyon
Yasemin Şefkatli kimdir nereli kaç yaşında

Yasemin Şefkatli kimdir nereli kaç yaşında?

Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses ile nişanlanmasının ardından araştırılan isim olmaya başladı. Bir süredir İdo Tatlıses ile birliktelikleri devam eden Yasemin Şefkatli, 3 yıllık ilişkilerinin ardından nişanlanarak evlilik yolunda adımlarını attı. Peki, Yasemin Şefkatli kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen detaylı bilgiler

18.10.2020Televizyon
İbo Show ne zaman başlayacak İşte ilk hafta konukları

İbo Show ne zaman başlayacak? İşte ilk hafta konukları

Ekranların sevilen programlarından olan ve uzun zamandır yayınlanmayan İbo Show, izleyiciye yeniden 'merhaba' diyecek. 9 yılın ardından ekranlara geri dönecek İbrahim Tatlıses, programının ilk bölümünde Kutsi ve Deniz Seki'yi konuk olarak ağırlayacak. Peki, İbo Show ne zaman başlayacak?

17.10.2020Televizyon
İbo Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak

İbo Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

İbo Show yeniden ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, geçirdiği zor günlerin ardından 9 yıl ara verdiği programına geri dönüyor. İlk programında Deniz Seki ve Kutsi'yi konuk olarak ağırlayacak olan İbrahim Tatlıses, İbo Show serüvenini devam ettirecek. Peki, İbo Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? İşte, program hakkında bazı bilgiler

14.10.2020Televizyon
İbo Show ne zaman başlıyor İşte ilk bölüm konukları

İbo Show ne zaman başlıyor? İşte ilk bölüm konukları

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in unutulmaz televizyon müzik programı İbo Show, 9 yıl aradan sonra Star TV'de yakında yeniden başlayacak. Uğradığı silahlı saldırının ardından sahneler ve ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses'in, yeniden ekranlara döneceği haberi hayranlarını sevince boğdu. Öte yandan İbo Show'un ne zaman başlayacağı ve ilk bölüm konuklarının kimler olacağı da netleşti. Peki, İbo Show ne zaman başlıyor?

10.10.2020Televizyon
İbo Show ne zaman başlayacak.. İlk bölümün görüntüleri paylaşıldı.

İbo Show ne zaman başlayacak.. İlk bölümün görüntüleri paylaşıldı.

Bir dönemin sevilen programları arasında yer alan İbo Show yeniden ekranlara merhaba diyor. 9 yılın ardından ekranlara geri dönecek İbrahim Tatlıses, Kutsi ve Deniz Seki'yi konuk olarak ağırlıyor. Peki İbo Show ne zaman başlayacak.. İlk bölümün görüntüleri paylaşıldı.

6.10.2020Televizyon
İbrahim Tatlısesin gözyaşları

İbrahim Tatlıses'in gözyaşları

Önceki gün Armutlu’daki bir mekanda adının aşk dedikodularına karıştığı asistanı Gülçin Karakaya ve arkadaşlarıyla yemek yiyen İbrahim Tatlıses, çıkışta soruları yanıtladı.

2.10.2020Magazin
İbo Show ne zaman hangi kanalda başlayacak

İbo Show ne zaman hangi kanalda başlayacak?

İmparator İbrahim Tatlıses yıllar sonra ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İbo Show ile hayranlarıyla buluşacak olan Tatlıses'in programın detayları da belli olmaya başladı. İbo Show ne zaman, hangi kanalda başlayacak? İbo Show’un ilk konukları kimler olacak?

1.10.2020Televizyon
Hakkı Bulut kimdir, nereli  İşte Hakkı Bulutun eşiyle ilgili bilgiler

Hakkı Bulut kimdir, nereli ? İşte Hakkı Bulut'un eşiyle ilgili bilgiler

Hakkı Bulut katıldığı programlar ve yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Sözleri kendisine ait olan eserlerini Hakkı Bulut , başka sanatçılara vermek suretiyle de seslendirmelerine olanak tanımıştır. 250'ye yakın eseri başka sanatçılar tarafından seslendirilmiştir. Peki, Hakkı Bulut kimdir, nereli ? İşte Hakkı Bulut'un eşiyle ilgili bilgiler

1.10.2020Magazin
Dilan Çıtak Tatlısesin sözlerine İbrahim Tatlısesten yanıt

Dilan Çıtak Tatlıses'in sözlerine İbrahim Tatlıses'ten yanıt

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Merve Şahin ve Melis Özcan'ın sunduğu Sorgu Sual'e konuk oldu. Çıtak, babası hakkında yaptığı açıklamalarla gündem olurken, İbrahim Tatlıses'ten yanıt geldi.

23.09.2020Magazin
Hasan Yıldırım: Kimsenin veliahdı değilim

Hasan Yıldırım: Kimsenin veliahdı değilim

Hasan Yıldırım, 4 yıl ara verdiği müziğe İbrahim Tatlıses’in “Tek Tek” şarkısını cover’layarak döndü. İbrahim Tatlıses’in veliahdı olarak gösterilen Yıldırım bu duruma itiraz etti: “Veliaht kelimesi bana sıcak gelmiyor. Onun için çok tasvip etmiyorum ve ağır görüyorum. Ben veliaht filan değilim. Bu beni aşar.”

23.09.2020Magazin
Dilan Çıtak Tatlısesin annesi Işıl Çıtak kimdir

Dilan Çıtak Tatlıses'in annesi Işıl Çıtak kimdir?

Dilan Çıtak Tatlıses, özel hayatı ile gündemde yer almaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses'in Işıl Çıtak'tan kızı olan Dilan Çıtak Tatlıses, uzun yıllar sonra öz babası İbrahim Tatlıses ile bir araya gelmiş ve bu anları duygusal ifadelerle duyurmuştu. Peki, son günlerde babası ile iletişim problemleri yaşadığını ifade eden Dilan Çıtak Tatlıses'in annesi Işıl Çıtak kimdir? İşte, konuya dair detaylı bilgiler

23.09.2020Hayat
Son dakika haberler: İbrahim Tatlısese baba değil siz diyorum Dilan Çıtak Tatlısesin gözyaşları...

Son dakika haberler: 'İbrahim Tatlıses'e baba değil siz diyorum' Dilan Çıtak Tatlıses'in gözyaşları...

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, CNN TÜRK’te ilk bölümü ekrana gelen ‘Sorgu Sual’in konuğu oldu. Genç şarkıcı, Tatlıses’e baba yerine “siz” diye hitap ettiğini söyledi.

23.09.2020Magazin
Cansever kimdir, kaç yaşında, nereli İşte Canseverin gerçek adı ve hayatı

Cansever kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Cansever'in gerçek adı ve hayatı

Cansever 1992 yılından bu zamana kadar çıkardığı popüler şarkılar sayesinde günümüzün popüler arabesk şarkıcılarından biri haline geldi. Özel hayatını gözlerden uzak bir şekilde sürdüren Cansever'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Cansever kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Cansever'in gerçek adı ve hayatı

22.09.2020Magazin
İbo Show ne zaman başlayacak Detaylar belli oldu

İbo Show ne zaman başlayacak? Detaylar belli oldu

İbo Show için hazırlıklar tamamlandı. İbrahim Tatlıses'in 1993 yılından 2011 yılına kadar aralıksız olarak sunduğu İbo Show, 9 yıllık aranın ardından yeniden ekranlardaki yerini alacak. Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan İbo Show için anlaşmalar tamamlanırken, çekim süreci için pürüzler giderildi. Peki, İbo Show ne zaman başlayacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

21.09.2020Televizyon
Yeni mekana ünlü akını

Yeni mekana ünlü akını

Balkabağa adlı eğlence mekanı önceki gün Ağaoğlu Maslak 1453’ün içerisinde açıldı. Mekanın açılışına ünlü isimler akın etti.

21.09.2020Magazin
Rasim Öztekin kimdir ve kaç yaşında İşte kavuğu devreden Rasim Öztekinin hayatı

Rasim Öztekin kimdir ve kaç yaşında? İşte kavuğu devreden Rasim Öztekin'in hayatı

Usta sanatçı Rasim Öztekin'in hayatı kavuk devir teslim töreninin ardından gündeme geldi. Kalp rahatsızlığından dolayı canlı performans yasaklanan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen törenle Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun ve tuluat sanatının ustalarının taşıdığı kavuğu Şevket Çoruh'a teslim etti. Tiyatro ve sinemanın yanısıra Rasim Öztekin, bir dönem köşe yazarlığı da yaptı. Peki, Rasim Öztekin kimdir ve kaç yaşında? İşte, Rasim Öztekin'in biyografisi ve hayatıyla ilgili bilgiler.

21.09.2020Hayat
İbo Show ne zaman başlayacak ve hangi kanalda izlenebilecek

İbo Show ne zaman başlayacak ve hangi kanalda izlenebilecek?

İbo Show ne zaman başlayacak sorusu, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen detayların ardından araştırılmaya başlandı. İlk programını 1993 yılında yapan İbrahim Tatlıses, Kanal 6, Star TV, ATV ve Beyaz TV kanallarında programını sunmuş İbo Show olarak 2011 yılına kadar devam ettirmiştir. Yaşadığı elim olayın ardından tedavi süreci nedeniyle İbo Show'a ara veren İbrahim Tatlıses, 9 yıl sonra programı kaldığı yerden devam ettirmek üzere sahneye çıkacak. Peki, İbo Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? İşte, o detaylar

16.09.2020Televizyon
Ayşegül Yıldızdan çok konuşulacak sözler: Belki 3 çocuktan biri Elif Ada’dır

Ayşegül Yıldız'dan çok konuşulacak sözler: Belki 3 çocuktan biri Elif Ada’dır

Ayşegül Yıldız, önceki gün Nişantaşı’nda objektife takıldı.

16.09.2020Magazin
Tatlıses’in dönüşü  yeni bir devir başlatacak

Tatlıses’in dönüşü yeni bir devir başlatacak

Metin Çanak, yeni albümü “Aşk”ı yakında sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

9.09.2020Keyif
Oryantal Didem kimdir, kaç yaşında Didem Kınalının hayatıyla ilgili bilgiler

Oryantal Didem kimdir, kaç yaşında? Didem Kınalı'nın hayatıyla ilgili bilgiler

Ünlü oryantallerden biri olan Didem Kınalı, konuk olarak katıldığı programlarda dans şovlarının yanı sıra yaptığı açıklamalarla adından söz ettiriyor. Peki, İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen ve ilk olarak İbo Show programında çıkan Oryantal Didem Kınalı kimdir, kaç yaşında?

9.09.2020Televizyon
İbrahim Tatlıses İbo Show ile ekranlara dönüyor - İbo Show ne zaman başlayacak

İbrahim Tatlıses İbo Show ile ekranlara dönüyor - İbo Show ne zaman başlayacak?

Uğradığı silahlı saldırı ardından ekranlara ara veren İbrahim Tatlıses İbo Show ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İbo Show ile hayranlarıyla buluşacak olan Tatlıses'in programın detayları da belli olmaya başladı. Peki, İbo Show ne zaman, hangi kanalda başlayacak? İşte İbo Show ile ilgili ortaya çıkan detaylar…

3.09.2020Televizyon
Tarık Mengüç kimdir, eşi kim İşte Tarık Mengüç’ün hayatıyla ilgili bilgiler

Tarık Mengüç kimdir, eşi kim? İşte Tarık Mengüç’ün hayatıyla ilgili bilgiler

Şakşuka şarkısıyla bir döneme damga vuran Tarık Mengüç, farklı tarzının yanı sıra konuk olarak katıldığı programlarla da gündeme geliyor. Özel hayatını gözlerden uzak bir şekilde sürdüren Tarık Mengüç ile ilgili en çok merak edilenlerden biri ise eşi. Peki, Tarık Mengüç kimdir, eşi kim? İşte Tarık Mengüç’ün hayatıyla ilgili bilgiler

3.09.2020Magazin
Rasim Öztekin kimdir İşte biyografisi

Rasim Öztekin kimdir? İşte biyografisi

Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun ve tuluat sanatının ustalarının taşıdığı kavuğun son sahibi Rasim Öztekin, kavuğu Şevket Çoruh’a devredeceğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından Rasim Öztekin'in kim olduğu, tiyatroculuk kariyeri ve özel yaşamı merak konusu oldu. Peki, Rasim Öztekin kimdir?

27.08.2020Hayat
Demet Akalın, Alişan,Özcan Deniz, İbrahim Tatlıses... Ünlülerin doğalgaz sevinci

Demet Akalın, Alişan,Özcan Deniz, İbrahim Tatlıses... Ünlülerin doğalgaz sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’de doğalgaz keşfini duyurması üzerine ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı yayınladı.

22.08.2020Magazin
Tek Teke cover yaptı

Tek Tek'e cover yaptı

Hasan Yıldırım, İbrahim Tatlıses'in 18 yıl önce seslendirdiği "Tek Tek" adlı şarkıya cover yaptı. Sanatçı, söz ve müziği Ömer Önder Güney'e, düzenlemesi Barış Engürlü'ye ait şarkıya Şile'de klip çekti.

20.08.2020Keyif
Müzik dünyasının acılı kadını: Bergen

Müzik dünyasının acılı kadını: Bergen

"Acıların Kadını" olarak anılan müzisyen ve arabesk şarkıcısı Bergen, vefatının 31. yılında yad ediliyor.

14.08.2020Keyif
Ceylan’ın ilk eşinden olan kızı Melodi Bozkurt kimdir İşte Ceylan’ın evlilikleri ve çocukları hakkında bilgiler

Ceylan’ın ilk eşinden olan kızı Melodi Bozkurt kimdir? İşte Ceylan’ın evlilikleri ve çocukları hakkında bilgiler

Şarkıcı Ceylan şarkılarıyla olduğu kadar özel hayatıyla da konuşulan bir isim. Melodi ve Yiğitcan isimli iki çocuğu olan Ceylan’ın evlilikleri ve çocukları merak ediliyor. Özellikle ilk evliliğinden olan kızı Melodi’nin değişimi çok konuşulmuştu. Peki, Ceylan’ın ilk eşinden olan kızı Melodi Bozkurt kimdir? İşte Ceylan’ın evlilikleri ve çocukları hakkında bilgiler

14.08.2020Magazin
Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada ile tatilde

Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada ile tatilde

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada’yla tatile çıktı. Anne-kız, Bodrum’da deniz keyfi yaparken görüntülendi.

14.08.2020Magazin
İşte  benim tek aşkım

İşte benim tek aşkım

İbrahim Tatlıses, Bodrum’da eski eşi Ayşegül Yıldız ve minik kızı Elif Ada ile bir araya geldi.

7.08.2020Magazin
Nesrin Cavadzade: Alfa erkeği vardı da biz mi sevmedik

Nesrin Cavadzade: Alfa erkeği vardı da biz mi sevmedik?

Bir erkekle dudak dudağa fotoğrafını paylaşan Nesrin Cavadzade, “O benim yüzyıllık kankam. Yanağı tutturamadık fotoğrafta” dedi.

6.08.2020Magazin
Usta bestekar Mustafa Diker vefat etti

Usta bestekar Mustafa Diker vefat etti

İbrahim Tatlıses'in seslendirdiği "Ben İnsan Değilmiyim" adlı şarkının da bestekarı olan Mustafa Diker, cumartesi günü öğle saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu 87 yaşında yaşamını yitirdi

2.08.2020Magazin
İsmail YK aşkını sosyal medyadan ilan etti

İsmail YK aşkını sosyal medyadan ilan etti

Ünlü şarkıcı İsmail YK'nın bir hayranıyla aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.İsmail YK, Instagram’dan hesabından bir video paylaştı. Ünlü şarkıcı, aşkını ilan ettiği videosunu İbrahim Tatlıses’in “Söylim mi” şarkısı eşliğinde çekti. YK, paylaşımının altına 'İçinden gelen en güzel sözü söyle' mesajını yazıp kalp emojisi koydu.

28.07.2020Magazin
İsmail YK aşkını sosyal medyadan ilan etti

İsmail YK aşkını sosyal medyadan ilan etti!

Ünlü şarkıcı İsmail YK'nın bir hayranıyla aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

28.07.2020Magazin
Linet: Âşık olmayı özledim

Linet: Âşık olmayı özledim

Linet pandemi nedeniyle aylarca uzak kaldığı sahnelere nihayet dönüş yapıyor. Çalışamadığı dönemde maddi sıkıntıdan dert yanmayan ve zorlu süreci sessiz sedasız atlatan yorumcu, sahne engeline veryansın eden meslektaşlarına da tepkili üstelik: “Sanırsın 3 yıldır pandemi var ve biz müzik yapmıyoruz, ekmek alamıyoruz. Ayıptır!” Linet ile Alaçatı programı öncesi buluştum, müzik sektörünün değişen dengelerinden “çok özledim” dediği aşka, her şeyi konuştum.

28.07.2020Magazin
Dilan Çıtak hayatındaki en büyük pişmanlığını açıkladı

Dilan Çıtak hayatındaki en büyük pişmanlığını açıkladı

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatındaki en büyük pişmanlığını ve en büyük hayalini açıkladı. Babasının söylediği şarkılardan oluşan bir albüm çalışması yapacağını da söyleyen Dilan, evlilikten, hayallerine, pişmanlıklarına kadar tüm gerçekleri anlattı.

27.07.2020Magazin
Dilan Çıtak Tatlıses: Evlilik için çok acelemiz yok

Dilan Çıtak Tatlıses: Evlilik için çok acelemiz yok

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses hayatındaki en büyük pişmanlığını ve en büyük hayalini açıkladı. Babasının söylediği şarkılardan oluşan bir albüm çalışması yapacağını da söyleyen Dilan, evlilikten, hayallerine, pişmanlıklarına kadar tüm gerçekleri anlattı.

27.07.2020Magazin
Artık yeter Ünlülerden Pınar Gültekin tepkisi...

Artık yeter! Ünlülerden Pınar Gültekin tepkisi...

Pınar Gültekin cinayeti Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Kadına yönelik şiddetin son bulması için düzenlenen protestolara ünlüler de katıldı. Sanat dünyasından çok sayıda isim de tepkisini sosyal medyada dile getirdi.

23.07.2020Magazin
İbrahim Tatlısesten Pınar Gültekin cinayeti tepkisi: Erkeklik adına kara bir lekesin

İbrahim Tatlıses'ten Pınar Gültekin cinayeti tepkisi: Erkeklik adına kara bir lekesin!

Muğla'nın Ula ilçesinde, 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) eski sevgilisi tarafından öldürüldüğünün ortaya çıkması Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Sanatçı İbrahim Tatlıses de tepkisini "Erkeklik adına kara bir lekesin" sözleriyle gösterdi.

22.07.2020Magazin
İbrahim Tatlıses’ten çocukluğunda yemeğini yediği Kızılay’a kurban bağışı

İbrahim Tatlıses’ten çocukluğunda yemeğini yediği Kızılay’a kurban bağışı

 TÜRKÜCÜ İbrahim Tatlıses, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Türk Kızılayı’na kurban bağışında bulundu. Çocukken, ailesinin, Kızılay’ın yaptığı yardımlardan yararlandığı söyleyen Tatlıses, "Giderdim kuru fasulye veya nohut neyse alır eve getirirdim. Kızılay’la ilgili böyle bir anım var. Bunun için Kızılay’la çalışmak benim için şereftir" dedi.

19.07.2020Magazin
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti Güle güle Huysuz Virjin...

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti! Güle güle Huysuz Virjin...

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Magazin
Güle güle Huysuz Virjin

Güle güle Huysuz Virjin

Söylediği ‘Katina’ şarkısı ve ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Seyfi Dursunoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.07.2020Gündem
Dilan Çıtak Tatlıses: Eylülde albümüm çıkıyor

Dilan Çıtak Tatlıses: Eylülde albümüm çıkıyor

Dilan Çıtak Tatlıses önceki gün bir arkadaşıyla Zorlu AVM’deydi.

13.07.2020Keyif
Dilan Çıtak Tatlıses:  İbrahim Bey’e sorun, ne olmuş da Dilan patlama noktasına gelmiş...

Dilan Çıtak Tatlıses: İbrahim Bey’e sorun, ne olmuş da Dilan patlama noktasına gelmiş...

Dilan Çıtak Tatlıses önceki gün babası İbrahim Tatlıses’le yaşadığı sorunlar hakkında konuştu. Sanatçı, “İnsanlar sanıyor ki Tatlıses soyadı bana imkan veriyor. Tam tersi” dedi.

10.07.2020Magazin
Ben kadınsız yapamam demişti... Aradığı aşkı buldu mu İbrahim Tatlısesten Gülçin Karakaya açıklaması

'Ben kadınsız yapamam' demişti... Aradığı aşkı buldu mu? İbrahim Tatlıses'ten Gülçin Karakaya açıklaması

İBRAHİM Tatlıses, hakkındaki iddialara yanıt vermek amacıyla bir YouTube kanalı açtı.

8.07.2020Magazin
3Kaydan futbolcu, teknik adam ve başkanlara özel yağlı boya tablolar

3Kay'dan futbolcu, teknik adam ve başkanlara özel yağlı boya tablolar

 İsviçre’nin Basel şehrinde büyüyen sanatçı Ersan Kay, sanat ve spor dünyasından birçok ismi yağlı boya ile resmetti.

7.07.2020Futbol

Yazar Sonuçları

Bizi bu siyah odalar mahvedecek

Son dönemin popüler formatlarından biri, soru cevap şeklinde ilerleyen, ünlü isimlerin konuk olup ilginç itiraflarda bulundukları programlar...

29.09.2020

Milli maçta ev pazarlığı

Fransa’nın Lille takımında top koşturan Burak Yılmaz, Türkiye-Sırbistan maçında Milanlı Hakan Çalhanoğlu’na Acarkent’teki villasını sattı. Bu alışveriş akıllara, “Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray’a mı geliyor” sorusunu getirdi.

25.09.2020

Ece Mumay’ın ‘Galaksi’si Çok Eğlenceli

Ece Mumay’ın ‘Galaksi’si şu sıralar dinlemekten en mutlu olduğum şarkılardan. Ne zaman radyoda çıksa kendimi dans ederken buluyorum. “Ver artık adresi nasıl bir ‘Galaksi’ seninki”diyerek aşağıdaki röportajı yaptık sevgili Ece Mumay’la.

10.09.2020

Âşık olmayı özledim

Linet pandemi nedeniyle aylarca uzak kaldığı sahnelere nihayet dönüş yapıyor. Çalışamadığı dönemde maddi sıkıntıdan dert yanmayan ve zorlu süreci sessiz sedasız atlatan yorumcu, sahne engeline veryansın eden meslektaşlarına da tepkili üstelik: “Sanırsın 3 yıldır pandemi var ve biz müzik yapmıyoruz, ekmek alamıyoruz. Ayıptır!” Linet ile Alaçatı programı öncesi buluştum, müzik sektörünün değişen dengelerinden “çok özledim” dediği aşka, her şeyi konuştum.

28.07.2020