EKSTRA
MENÜ

Hakan Çelik

Hakan Çelik haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hakan Çelik hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.914 Hakan Çelik haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hakan Çelik Haberleri

Bekir Bozdağ: Kanadada çiftlikler satın aldığına yönelik istihbaratlar var

Bekir Bozdağ: Kanada'da çiftlikler satın aldığına yönelik istihbaratlar var

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bozdağ, "15 Temmuz süreci ile ilgili tüm belgeler şu anda Amerikan Adalet Bakanlığı’nda. Bir yanda iş yargının işi deniyor. Öte yandan da işi yargıya göndermiyorlar. Biz de diyoruz ki siz yargıya gönderin kararını yargı versin diyoruz." diye konuştu. Gülen’in başka ülkeye gidebileceği iddialarına ilişkin, Bozdağ, "Kanada başta olmak üzere çiftlikler satın alındığına dair ciddi istihbaratlar var. Başka ülkeler de var. Kanada da biraz daha yoğunlaşmış çalışma olduğuna dair istihbaratlar var." dedi.

23.02.2017Gündem
Taraftarın sesine de kulak vermek gerekir

'Taraftarın sesine de kulak vermek gerekir'

CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in konuğu olan Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç gündemi meşgul eden Passolig, buz hokeyi milli takımı ve Fenerbahçe'de kötü gidişle ilgili açıklamalarda bulundu.

23.02.2017Futbol
Abdurrahim Albayrak başkan adayı mı olacak

Abdurrahim Albayrak başkan adayı mı olacak?

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, başkanlık için hazırlandığı mesajını verdi ve kafasında 4 hoca adayının olduğunu açıkladı.

19.02.2017Spor Arena
Mete Yarar El Babda yaşananları bu sözlerle anlattı.. Tanklarımız..

Mete Yarar El Bab'da yaşananları bu sözlerle anlattı.. 'Tanklarımız..'

Mete Yarar CNN Türk'te katıldığı programda El Bab sürecinde yaşanan kritik hamleleri değerlendirdi. Gündemin en önemli konularından biri olan Fırat Kalkanı Harekatı'nın detaylarını anlatan Mete Yarar, son yaşanan acı olay hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu

11.02.2017Gündem
Mete Yarar : PKK yöntemlerini DEAŞtan alıyor

Mete Yarar : PKK yöntemlerini DEAŞ'tan alıyor

Terör uzmanı Mete Yarar, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Türkiye gündemindeki kritik gelişmelerle ilgili bilgi veren Yarar, PKK'nın yöntemlerini DEAŞ'tan aldığını belirtti.

11.02.2017Haber
Lobi yapan kazandı

Lobi yapan kazandı!

Gayrimenkule yönelik hükümet tarafından verilen desteklerin sayısı 6 ayda 12’yi aşarken, sanayinin ve ihracatın dinamosu olan otomotiv ise kasım sonunda ÖTV artışıyla karşı karşıya kaldı. Bu noktada temel sorunun otomotivin gayrimenkul sektörü gibi güçlü lobi gücüne sahip olmaması gösteriliyor. Maliye Bakanı Ağbal da, “Otomotiv sektörü organize olup derli toplu görüş ve önerilerle bana henüz gelmedi” diyerek bunu doğruluyor.

8.02.2017Ekonomi
Numan Kurtulmuş: Evrim teorisi çürümüş

Numan Kurtulmuş: Evrim teorisi çürümüş

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yeni müfredat taslağından evrim teorisinin çıkarılmasını, “Evrim teorisi zaten bilimsel olarak eskimiş ve çürümüş bir teoridir. İlla bu teori mutlaka okutulacak diye bir kural yok” sözleriyle değerlendirdi.

29.01.2017Gündem
Numan Kurtulmuş Rıdvan Dilmenin başlattığı kampanya hakkında konuştu

Numan Kurtulmuş 'Rıdvan Dilmen'in başlattığı kampanya hakkında konuştu

CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu Hafta Sonu programına konuk olan Kurtulmuş; başlatılan videolu referandum kampanyaları hakkında konuştu.

29.01.2017Haber
Numan Kurtulmuş Rıdvan Dilmenin başlattığı kampanya hakkında konuştu

Numan Kurtulmuş 'Rıdvan Dilmen'in başlattığı kampanya hakkında konuştu

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş canlı yayında önemli açıklamalar yaptı.

29.01.2017Gündem
Özlem Zengin Boşanmanın artıyor olması bir çözüm yöntemidir. dedi

Özlem Zengin "Boşanmanın artıyor olması bir çözüm yöntemidir." dedi

Hakan Çelik'le Hafta Sonu programına konuk olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Avukat Özlem Zengin artan boşanma olayları ile ilgili olarak "Boşanmanın artıyor olması bir çözüm yöntemidir." dedi.

28.01.2017Haber
Ata Demirer: Bu devirde siyasi lider taklidi yapmak mümkün değil

Ata Demirer: Bu devirde siyasi lider taklidi yapmak mümkün değil

Olanlar Oldu adlı yeni filmiyle bir kez daha beyazperdede seyirci karşısına çıkan Ata Demirer CNN TÜRK’te Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Yeni filmine dair bir çok ilginç anıyı paylaşan ünlü oyuncu, Türkiye’de mizah yapmanın güç olduğuna da dikkat çekti. Yaptığı taklitler büyük beğeni toplayan Ata Demirer, siyasi isimlerin ve liderlerin taklitlerini neden yapmadığını açıkladı.

21.01.2017Magazin
Korkunç İstanbul senaryosu: 100 bin insan...

Korkunç İstanbul senaryosu: 100 bin insan...

CNN TÜRK'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu Programı'na katılan, Mimar/Kent Bilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, İstanbul'da olası bir afet durumunda 300 bin binanın yıkılacağını 100 bin insanın hayatını kaybedeceğini açıkladı.

14.01.2017Gündem
Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Doğan TV Ankara temsilcisi Hakan Çelik oldu

Yİrmİ yılı aşkın süredir Doğan Grubu bünyesinde bir dizi görevde bulunan Hakan Çelik, Doğan TV Ankara temsilcisi oldu.

2.01.2017Gündem
Veysi Kaynak: Bedelli askerlik çalışması yok

Veysi Kaynak: Bedelli askerlik çalışması yok

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak bedelli askerlikle ilgili bir çalışma olmadığını söyledi.

4.12.2016Gündem
Gül: 40 kez soruldu siyaseti bıraktım

Gül: 40 kez soruldu siyaseti bıraktım

11. CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül dün, CNN Türk’te Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı.

3.12.2016Gündem
Abdullah Gül Parti nasıl kurulur çok iyi bilirim

Abdullah Gül "Parti nasıl kurulur çok iyi bilirim"

Abdullah Gül, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtlıyor. Gül canlı yayında yeni parti kurmak için Ürdün'de Tony Blair'le görüştüğü iddialarına yanıt verdi. Abdullah Gül yeni parti iddiasına yanıt verdi. 'Batı, Abdullah Gül'ü yeniden siyasete hazırlıyor' iddialarına Gül'ün verdiği yanıt şöyle: Beni tanıyanlar şunu bilmesi gerekir ki ben yerli bir insanım. Kendi değerlerimize inanan bir insanım. Demokrasiyi, hukuğu ve tüm batı dünyasını iyi bilirim. Onlarla beraber olmanın Türkiye'ye güç kattığını bilirim. Ama ben siyaset yapacak olursam Batı'dan, Avrupa'dan, başka yerden destek almam. Kendi halkımdan destek alırım. Ben cumhurbaşkanlığı görevimi büyük bir onur ve şerefle bıraktım, yol arkadaşıma devettikten sonra belki 40 kez soruldu ve açıkladım 'aktif siyaseti bıraktım' diye. Art niyetli çevreler bunu ortaya atıyorlar. Parti nasıl kurulur çok iyi bilirim. Fazilet Partisi'nde kongre mücadelesinde başkanlık yarışına girme cesaretini kimsenin ortaya çıkamadığı bir dönemde bunu yapmış bir insanım. Ondan sonra o zaten AK Parti doğdu. Böyle bir niyetim yok ama tabi ki düşüncelerimi fikirlerimi, zaman zaman arkadaşlarımızla sayın başbakanla, sayın cumhurbaşkanıyla bir araya gelip onlara aktarma fırsatı olur, kamuoyuyla düşüncelerimi paylaşmak gibi görevimiz de şüphesiz vardır. Bu tip söylentiler biraz art niyetli ve asılsız. Ayrıca Tony Blair'le görüşmenin siyasi parti kurmamla ne alakası olur? Saçma şeyler. Ürdün'e güvenlik konferansına gittim beni başkonuşmacı olarak davet ettiler.  

3.12.2016Haber
Hidayet Türkoğlu: Enes Kanterin kafası çalışmıyor

Hidayet Türkoğlu: 'Enes Kanter'in kafası çalışmıyor'

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni başkanı Hidayet Türkoğlu, CNN Türk'te Hakan Çelik'in hazırlayıp sunduğu 'Hafta Sonu' programında Enes Kanter ile ilgili dikkat çeken sözler söyledi.

13.11.2016Basketbol
Hidayet Türkoğlu:Onun kafası çalışmıyor

Hidayet Türkoğlu:"Onun kafası çalışmıyor"

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni başkanı HidayetTürkoğlu, CNN Türk'te Hakan Çelik'in hazırlayıp sunduğu 'Hafta Sonu' programınakonuk oldu. Türkoğlu, iki yıl önce Kanter ile yaşadığı tartışmayı hatırlatarak,"Ona 'kafası çalışmıyor' demiştim. Beni haklı çıkardığı için teşekkürederim. Onun haline acıyorum. Bir vatan haini konumunda ve ülkeye gelemeyecekdurumda. Allah onun gibi evlat kimseye vermesin" diye konuştu

13.11.2016Haber
Metin Feyzioğlundan Rüzgar Çetin yorumu

Metin Feyzioğlu'ndan 'Rüzgar Çetin' yorumu

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargıtay’ın Rüzgar Çetin kararında verilen cezayı az bulabileceğini söyledi.

9.10.2016Gündem
Adalet Bakanında Rüzgar Çetin açıklaması: Yargının herkesi memnun etmesi çok zor

Adalet Bakanı'nda Rüzgar Çetin açıklaması: Yargının herkesi memnun etmesi çok zor

Adalet Bakanı Bozdağ, CNN TÜRK'te katıldığı Hakan Çelik'le Hafta Sonu programında yaptığı açıklamada, Fethullah Gülen'in iadesiyle ilgili "Yargı sürecine biz de saygı duyuyoruz. Bu süreç işlemesi lazım. Ondan şüphe yok ama bu kadar dosyasında evrak, bilgi, belge, delil olan birisine dair eğer yargı iade kararı vermezse hiç kimse o yargı kararının arkasına sığınmamalı. Eğer bu kadar bilgi, belge ve delille birisi iade edilmeyecekse hangi dosyada iade yapılır, ben bir hukukçu olarak onu anlamakta zorlanıyorum" ifadelerini kullandı.

8.10.2016Gündem
Fikri Işıktan yerli füze savunma sistemi açıklaması

Fikri Işık'tan 'yerli füze savunma sistemi' açıklaması

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Fikri Işık, füzeleri havada yakalayıp yok edecek yerli ve milli bir savunma sisteminde sona gelindiğini duyurdu.CNN Türk’te Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu programına konuk olan Işık şunları söyledi:Katyuşa füzelerini etkisiz hale getirecek bir çalışmayı yaklaşık 1,5 yıldır yapıyorduk. Orada özellikle laboratuvar ortamında başarıyı sağladık. Şimdi saha testlerine başladık.Farklı bir teknoloji. Şu anda detaylarına girmek istemiyorum. Katyuşa füzelerinin havada yakalayıp imha ediyor.Demir kubbe gibi çok sayıda şeyi çalışıyoruz.Bunlar duyarsız mühimmat. Çok eski teknoloji. Bazen eski teknoloji ile mücadele etmek yeni teknoloji ile mücadele etmekten daha zor oluyor.

2.10.2016Haber
Fikri Işıktan yerli füze savunma sistemi açıklaması

Fikri Işık'tan 'yerli füze savunma sistemi' açıklaması

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Katyuşa füzelerini etkisiz hale getirecek bir çalışmanın yaklaşık 1,5 yıldır yapıldığını belirterek, "Laboratuvar ortamında başarıyı sağladık. Şimdi saha testlerine hızlı bir şekilde başlayacağız." dedi.

2.10.2016Gündem
Mahmutbey gişelerine yılda en az 150 milyon dolar bırakılıyor

Mahmutbey gişelerine yılda en az 150 milyon dolar bırakılıyor

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Mahmutbey gişelerinin kalkacağını ancak havadan okuma yöntemiyle ücret alınmaya devam edeceğini söyledi. Bakan Arslan “Yeni yatırımları yapabilmeniz için ücretli geçiş gerekli” dedi ama Mahmutbey-Bahçeşehir-Avcılar-Esenyurt-Büyükçekmece hattında yaşayanlar son 20 yılda bırakın kullandıkları yolu, neredeyse tüm TEM otoyolunun maliyetini Mahmutbey gişelerine bıraktı.

26.09.2016Ekonomi
Bakan Arslan, Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi kurulacağını açıkladı

Bakan Arslan, Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi kurulacağını açıkladı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tam bir trafik kaosunun yaşandığı Mahmutbey gişelerinin ücretsiz olamayacağını belirterek, “Mesafe uzun. Yeni yatırımları yapabilmeniz için ücretli geçiş gerekli. Ama Mahmutbey’de trafiği yüzde 30 rahatlatacak serbest geçiş sistemine geçeceğiz. 2 ayda bu sistemi kuracağız” dedi.

25.09.2016Ekonomi
Ulaştırma Bakanından Mahmutbey açıklaması

Ulaştırma Bakanı'ndan 'Mahmutbey' açıklaması

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi getirileceğini söyledi.

25.09.2016Gündem
Naci Görürden korkutan deprem açıklaması

Naci Görür'den korkutan deprem açıklaması

CNN Türk'te ekrana gelen Hafta Sonu programında jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Naci Görür, Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Görür, "Yaptığımız detaylı çalışmaların neticesinde Marmara'da büyük bir depremin olacağı tespitine vardık. Bunun da yaklaşık minimum 7.2 büyüklüğünde olmasını bekliyoruz" dedi. 

4.09.2016Haber
Kılıçdaroğlu: Türkiyede bütün kesimler biraraya geldi. PKK bundan rahatsızlık duymuş olabilir

Kılıçdaroğlu: Türkiye'de bütün kesimler biraraya geldi. PKK bundan rahatsızlık duymuş olabilir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin'de önceki gün yaşadığı saldırı girişimini CNN Türk canlı yayınında Hakan Çelik'e anlattı. Kılıçdaroğlu, "PKK, 'anamuhalefet partisinin liderinin bir suikaste kurban gitmesi Türkiye'yi daha fazla karıştıracaktır' diye düşünmüş olabilir. Türkiye'de bütün kesimler biraraya geldi. Bundan rahatsızlık duymuş olabilir" dedi. Kılıçdaroğlu, "Yenikapı mitingi sonrası bana şu gelen istihbarat şu şekildeydi; her zaman oturduğunuz odanın ışığı açık kalsın. Siz diğer odada oturun ama elektriği açmayın" ifadesini kullandı. Kılıçdaroğlu, buna karşın ışığını kapatmadığını söyledi. İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları:

27.08.2016Gündem
Bakan Mehmet Şimşek 14 Ağustos sorusuna cevap verdi

Bakan Mehmet Şimşek '14 Ağustos' sorusuna cevap verdi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek 14 Ağustos’la ilgili olarak, “Herhangi bir tehdit yok ama biz hükümet olarak gerekli önlemleri aldık” dedi.CNN Türk’te Hakan Çelik’in sunduğu Hafta Sonu programına konuk olan Mehmet Şimşek günlerdir konuşulan 14 Ağustos konusu hakkında konuştu. Hakan Çelik’in “Bugün14 Ağustos... Bugün bir şey mi olacak? Günlerdir yazılıyor çiziliyor...Vatandaşlar endişeleniyor“ şeklindeki sorusunu cevaplayan Şimşek,“Herhangi bir tehdit yok ama biz hükümet olarak gerekli önlemleri aldık”dedi.

14.08.2016Haber
Bakan Mehmet Şimşek 14 Ağustos sorusuna cevap verdi

Bakan Mehmet Şimşek '14 Ağustos' sorusuna cevap verdi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sosyal medyada dolaşan 14 Ağustos ve siber saldırı iddialarıyla ilgili olarak, “Herhangi bir tehdit yok ama biz hükümet olarak gerekli önlemleri aldık” dedi.

14.08.2016Gündem
Amaçları Türkiye’yi iç savaşa sokup işgale hazır hale getirmekti

'Amaçları Türkiye’yi iç savaşa sokup işgale hazır hale getirmekti'

Başbakan Yardımcısı Numan kurtulmuş gündeme dair önemli açıklamalar yapıyor. Kurtulmuş, "Bu FETÖ’cü örgütün amacı Türkiye’yi iç savaşa sokup işgale hazır hale getirmekti" dedi.

7.08.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Otomotivin tek kurtuluşu var o da...

GEÇEN hafta yazdığım ‘Lobi yapan kazandı’ başlıklı analiz haberim hem otomotiv sektörü içinde hem de Maliye Bakanlığı nezdinde tartışma yarattı.

12.02.2017

İki farklı denetim

THY, BOTAŞ, TPAO, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT gibi en değerli ve en güçlü kuruluşların Türkiye Varlık Fonu’na devredilmesi gündemdeki sıcaklığını koruyor.

7.02.2017

Bak şeytan kardeş orada uymam sana

Referandumda “Evet” oyu vereceğini açıkladığı için Arda’ya “Helal olsun” mu derim...

27.01.2017

Abdullah Gül'ün arkasına saklanarak...

Önceki cumhurbaşkanı Abdullah Gül dün, 4 Aralık'ta kendi adına Kayseri'de yapılan Müze-Kütüphanenin açılışından bir gün önce CNN Türk'e verdiği mülakatta siyasetin geleceği açısından önemli sözler söyledi.

4.12.2016

ÖTV’ye YAMA değil KÖKTEN değişim gerek

GEÇTİĞİMİZ hafta Meclis’e sevk edilen “Kamu Mali Yönetim ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı” ile yakın zamanda otomotivde farklı bir Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) döneminin başlayacağı anlaşılıyor.

30.10.2016

Genelkurmay Başkanı Meclis’e gidecek mi?

CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesi’ndeki 29 Ekim resepsiyonunu tek bir cümlede özetle deseniz, son dönemlerin en anlamlı resepsiyonlarından biri derdim. 15 Temmuz duruşu yansımıştı.

30.10.2016

Yalnız değilsin Melih Bey...

ŞEYMAAANIMTEYZE, anneannemin Üsküdar’daki komşusu, çocukluk yıllarımın renkli bir figürüydü.

25.07.2016

Yerel boyut önemli

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin ardından gelen itiraflar ve ifadeler, olayın boyutunun büyüklüğünü ortaya koyuyor.

25.07.2016

Çukurova Giad’tan büyük akademi!

Bu haftaki röportaj konuğum Çukurova Giad Başkanı Ömer Faruk Sakarya… Görev süresince birçok projelere imza attı ve yönetimle beraber de atmaya devam ediyorlar.

25.07.2016