EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Fortuna

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 974 haberi bulunmuştur.

Fortuna Haberleri

Üç dev Tekeli istiyor

Üç dev Tekel'i istiyor

Devlet Bakanı Yılmaz Karakoyunlu, dünya tütün ve sigara devleri Reemstma, Imperial ve Altadis'in Tekel'in özelleştirilmesi süreciyle yakından ilgilendiğini bu firmalarla görüşme yapacaklarını söyledi.

13.07.2001Ekonomi
Ziyad başımı örtmemi istedi

Ziyad başımı örtmemi istedi

ABD'yi kana bulayan teröristlerden biri olduğu iddia edilen Ziyad Samir Jarrah'ın Türk sevgilisi Aysel Şengün, artık hiçbir zaman eskisi kadar neşeli olamayacak.

19.09.2001Dünya
Çarşaflı Neşe Alman çıktı

Çarşaflı Neşe Alman çıktı

Amerika'ya düzenlenen saldırının lojistik sorumlusu olarak tüm dünyada aranan Hamburglu Said Bahaji'nin Türk olduğu öne sürülen çarşaflı eşi Neşe Bahaji'nin Alman olduğu ve Müslümanlığa geçmeden önce Ursula adını taşıdığı öğrenildi.

20.09.2001Dünya

Sinan, al sana Adana erkeği!

Sinan’a (Tanyıldız) bir sözüm vardı. İstanbul’a, hem de Hürriyet’e kadar gelip bana uğramadan kaçmış, dönüşte de “Adanalılar ne kadar mert adamlardır” mealinde bir yazı attırmıştı. “Sinan, ben bu keleğin altında kalmam, karşı-yazı geliyor...” demiştim. Bugün aradı “Bekliyoruz, ne oldu?” diye soruyor. Al sana “Adana erkeği” (www.acibirbucuk.com’dan)

8.05.2003Kelebek
MAN Fortuna yola çıkıyor

MAN Fortuna yola çıkıyor

MAN Türkiye, yeni nesil seyehat otobüsü Fortuna'yı 20 Haziran'da piyasaya sürüyor. MAN'ın Ankara'daki fabrikasında ‘‘Lion's Coach’’ adıyla Avrupa için üretilen modelin yurtiçi satış fiyatı 228 bin Euro olarak belirlendi.

4.06.2003Ekonomi
Fortuna çıktı, MAN 12 otobüse gidiyor

Fortuna çıktı, MAN 12 otobüse gidiyor

MAN Türkiye A.Ş., Türkiye'de üretip öncelikle ihraç pazarlarında denediği Fortuna modelini iç pazara da sundu. MAN Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Koman, ‘‘Haziranın ilk haftasında 20 Fortuna'yı müşterilerimize teslim ettik. İç piyasaya bu yıl 120 adet satabileceğiz’’ dedi. Koman, Fortuna ile hem iç, hem de dış pazarda daha da iddialı hale geldiklerini belirtti.

20.06.2003Ekonomi
Güçbirliği yaptılar iflastan kurtuldular

Güçbirliği yaptılar iflastan kurtuldular

Bilişim alanında faaliyet gösteren altı küçük firma güçlerini birleştirerek krize meydan okudular. 'Bir elin nesi var iki elin sesi var' mantığıyla hareket eden şirketlerin işbirliği, diğer KOBİ'lere de örnek olacak nitelikte. Müşterileri karşısında birlikte hareket eden firmalar bu sayede güçlerini artırdılar. Gelecekte aynı çatı altında faaliyet göstermeyi hedefliyorlar.

27.06.2003Gündem
Eski futbolcu nasıl bombacı oldu

Eski futbolcu nasıl bombacı oldu

Belçika'nın en büyük terör davası dün sona erdi. NATO Üssü'ne saldırı hazırlığı ve Afgan lideri Şah Mesut'a yönelik suikasta karışmakla suçlanan 23 kişiden 18'i 2 ile 10 yıl arasında hapis cezasına çarptırıldı. ‘‘Belçika hücresi’’nin bir numaralı sanığı ise Alman Fortuna Düsseldorf takımının eski Tunuslu futbolcusu Nizar Trabelsi'ydi.

30.09.2003Dünya
Yatırım 80 milyon Euro’ya çıkıyor  ciro 309 milyon Euro oluyor

Yatırım 80 milyon Euro’ya çıkıyor ciro 309 milyon Euro oluyor

Ankara, Alman MAN'ın en büyük otobüs üretim üssüne dönüştü. Otobüsün yanı sıra kamyon ve çekici de üretilen fabrikaya 1995'ten bugüne kadar 80 milyon Euro yatırım yapıldı. MAN Türkiye, 2003'te 309 milyon Euro'luk ciroya ulaştı.

20.02.2004Ekonomi
Çıplaklıktan hoşlananlara Hondadan Hornet 900

Çıplaklıktan hoşlananlara Honda'dan Hornet 900

Bu hafta da motor anıları sizden olunca ben de sizleri pek sevdiğim motor modelleriyle tanıştırmaya devam edeyim istedim... İşte karşınızda çıplak motosiklet güzellerinden biri... Honda Hornet 900.

16.03.2004Spor Arena

Yazar Sonuçları

Düşünceler derinleşecek

Bugün bilinçaltının derinlerinden yükselen güzel duygular ilham verici ve yaratıcı bir biçimde açığa çıkabilir.

11.08.2004