EKSTRA
MENÜ

Emniyet Genel Müdürlüğü

Emniyet Genel Müdürlüğü haberleri sayfasında güncel ve son dakika Emniyet Genel Müdürlüğü hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 23.682 Emniyet Genel Müdürlüğü haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Emniyet Genel Müdürlüğü, rütbeleri polis memurluğundan başlayıp emniyet genel müdürlüğüne kadar uzanan, tüm il ve ilçelerde örgütlenmiş, sahil ve denizlerde görevini askeri polis olan Sahil Güvenlik, kırsalda ise görevini askeri polis olan jandarmaya bırakmış, kentte ise görevi kendisi yöneten iç güvenlikten sorumlu devlet teşkilatıdır. 10 Nisan 1845 tarihinde temeli atılmıştır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleri

10 yaş altı BES’i sevdi

10 yaş altı BES’i sevdi

18 yaş altının bireysel emeklilik sistemine girmesinin yolu açılınca, beş ay gibi kısa sürede 79 bin çocuk ebeveynleri tarafından sisteme dahil edildi. En çok 2 yaş grubundaki çocukların giriş yaptığı görülürken, 5 binin üzerinde de yeni doğan BES aracılığı ile tasarrufa başladı.

18.10.2021Ekonomi
Özel Güvenlik Sınavı (ÖGG) sonuçları ne zaman açıklanır Emniyet Genel Müdürlüğü açıkladı

Özel Güvenlik Sınavı (ÖGG) sonuçları ne zaman açıklanır? Emniyet Genel Müdürlüğü açıkladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Görevlisi Sınavı (ÖGG) 17 Ekim Pazar 2021 bugün itibariyle gerçekleştirildi. Sınava giren adaylar tarafından sonuçların ne zaman açıklanacağı araştırma konusu oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden sınav sonuçları tarihi hakkında bilgiler verdi. Peki, Özel Güvenlik Sınav (ÖGG) sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, Özel Güvenlik 94. Temel Eğitim Ve 70. Yenileme Eğitimi Sınavı için öngörülen tarih...

17.10.2021Gündem
ÖGG sınavı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek İşte ÖGG sınav saatiyle ilgili bilgiler

ÖGG sınavı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? İşte ÖGG sınav saatiyle ilgili bilgiler

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği ÖGG sınavı için geri sayım sürüyor. Her yıl belirlenen takvim doğrultusunda gerçekleştirilen ÖGG sınavlarından biri 17 Ekim Pazar günü yapılacak. Sınav saatini kaçırmak istemeyen adaylar, araştırmalara başladı. Peki, ÖGG sınavı saat kaçta başlayacak?

16.10.2021Gündem
Teröristler örgütü anlattı TIR dolusu silahlar ele geçirildi

Teröristler örgütü anlattı! TIR dolusu silahlar ele geçirildi

Teröristlerin itirafıyla PYD/YPG'ye verilen TIR'lar dolusu silahların bazıları Hakkari kırsalında ele geçirildi. "AT-4 Tanksavar Füzesi" ve "Zagros Keskin Nişancı Silahı"nın da ele geçirilmesiyle birçok kanlı eylemin önüne geçildiği ifade edildi.

16.10.2021Gündem
Bekçi alımlarında son durum: Bekçilik alımı başvuruları ne zaman

Bekçi alımlarında son durum: Bekçilik alımı başvuruları ne zaman?

Emniyet Genel Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yılda bekçi alımı için süreci başlatacağını duyurmuştu. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) duyurusuna göre, Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde 10 bin bekçi alımı yapılacak. Peki, bekçilik alımı başvuruları ne zaman? İşte bekçi alımlarında son durum...

15.10.2021Gündem
Son dakika: Ankara merkezli FETÖ operasyonu 98 gözaltı kararı...

Son dakika: Ankara merkezli FETÖ operasyonu! 98 gözaltı kararı...

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki "mahrem hizmetler" yapılanmasına yönelik soruşturmada 45 ilde, 98 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.

15.10.2021Gündem
Ankara merkezli FETÖ operasyonu

Ankara merkezli FETÖ operasyonu

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki "mahrem hizmetler" yapılanmasına yönelik soruşturmada 45 ilde, 98 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.

15.10.2021Haber
POMEM sonuçları PA.edu.tr üzerinden ne zaman açıklanacak Gözler polislik sonuçları açıklamasında

POMEM sonuçları PA.edu.tr üzerinden ne zaman açıklanacak? Gözler polislik sonuçları açıklamasında

Polislik sonuçları olarak da zikredilen POMEM mülakat sonuçları, söz konusu sınava katılım sağlayan polis adaylarının 15 Ekim 2021 Cuma günü de gündeminde yer almaya devam ediyor. 08-21 Aralık 2020 tarihleri arasında pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile yapılan 27. Dönem POMEM alımları başvurularının ardından, polis alımı için son süreçte mülakat sınavları tamamlandı. Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adayların katılım sağladığı POMEM mülakatlarının sonuçları yapılan değerlendirme sonrası EGM tarafından yayımlanacak. 27. Dönem POMEM sözlü sınav sonuçları e Devlet ekranından sorgulanabilecek. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, 27. Dönem POMEM sözlü mülakatları hakkında detaylı bilgiler.

15.10.2021Gündem
Emniyet Genel Müdürlüğü açıkladı: 2 günde binlerce kişiye trafik cezası

Emniyet Genel Müdürlüğü açıkladı: 2 günde binlerce kişiye trafik cezası

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), ülke genelinde 9-10 Ekim'de yapılan denetimlerde 3 bin 310 sürücü ve yolcuya emniyet kemeri, çocuk bağlama sistemi kullanmamaktan işlem yapıldığını bildirdi.

14.10.2021Gündem
Afet Kriminal İnceleme Birimi 30 saniyede parmak izinden afetzedenin kimliğini belirliyor

Afet Kriminal İnceleme Birimi 30 saniyede parmak izinden afetzedenin kimliğini belirliyor

Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Afet Kriminal İnceleme Birimi, toplu ölümlerle sonuçlanan afet ve kazalarda kişilerin kimliklerini parmak izinden 30 saniye içinde belirleyebiliyor.

14.10.2021Gündem
ÖGG sınavı ne zaman, saat kaçta ÖGG sınavının saati ve tarihiyle ilgili bilgiler...

ÖGG sınavı ne zaman, saat kaçta? ÖGG sınavının saati ve tarihiyle ilgili bilgiler...

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından 93. Temel Eğitim ve 69. Yenileme Eğitimi Sınavı hafta sonu gerçekleşecek. Artık sınav için son hazırlıklarını yapan adaylar bir yandan da ÖGG sınav saatini araştırıyor. Peki, ÖGG sınavı ne zaman, saat kaçta?

14.10.2021Gündem
Polislik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı Polis Akademisi POMEM sonuçları için son durum

Polislik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi POMEM sonuçları için son durum!

Polislik sonuçları, POMEM kapsamında Polis Akademisi tarafından açıklanacak. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) polis ihtiyacının karşılanması için kurulan Polis Akademisi'ne bağlı, 4 aylık eğitimin verildiği Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM) yapılacak alımlar için düzenlenen 27. dönem mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, polis olma hayali kuran gençler tarafından merak ediliyor. Peki, 27. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM polislik mülakat sonuçları bilgisi

14.10.2021Gündem
Zonguldak’taki Çekirge operasyonunun 26 şüphelisi adliyede

Zonguldak’taki 'Çekirge' operasyonunun 26 şüphelisi adliyede

DEVLETİ milyonlarca TL zarara uğratan, 20 örgütlü yapıya yönelik 28 ilde gerçekleştirilen operasyon kapsamında Zonguldak'ta gözaltına alınan 66 şüpheliden 26'sı, adliyeye sevk edildi.

13.10.2021Gündem
Çekirge operasyonu 28 ilde 235 gözaltı

Çekirge operasyonu! 28 ilde 235 gözaltı

İçişleri Bakanlığı, 9 ay süren çalışmanın ardından 28 ilde 20 suç örgütüne yönelik ‘Çekirge’ operasyonu düzenlendiğini duyurdu. Haklarında gözaltı kararı verilen 235 şüpheli, sahte PCR testi düzenlemekten telefon dolandırıcılığına, hazine arazisi ve gayrimenkul satışlarında usulsüzlük yapmaktan sınavlarda dublör kullanmaya kadar birçok yöntemle dolandırıcılık yapmakla suçlanıyor.

13.10.2021Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak POMEM sözlü mülakat sonuçları için araştırma sürüyor

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM sözlü mülakat sonuçları için araştırma sürüyor

POMEM mülakat sonuçları, Ekim ayının ortalarına gelinmesiyle birlikte araştırılan husus olmaya başladı. POMEM mülakat sonuçlarının adayların erişimine açılacağı tarihe ilişkin, EGM ya da Polis Akademisi tarafından paylaşılan resmi açıklamalar, 27. Dönem POMEM mülakatlarına katılım sağlayan binlerce aday tarafından merakla araştırılıyor. Gözler şimdi binlerce polisin alınacağı POMEM mülakat sonuçlarında. Peki, 27. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçlarında son durum...

11.10.2021Gündem
Emniyetten Kolombiyada ele geçirilen uyuşturucuyla ilgili açıklama

Emniyet'ten Kolombiya'da ele geçirilen uyuşturucuyla ilgili açıklama

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Kolombiya'da ele geçirilen ve Türkiye'ye gönderileceği iddia edilen 4 ton 900 kilogram kokaine ilişkin, Kolombiya adli makamlarına iletilen adli yardımlaşma talebinin henüz cevaplanmadığını duyurdu.

10.10.2021Gündem
POMEM sonuçları 2021 açıklandı mı, ne zaman açıklanır PA 27.Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları EGMde olacak

POMEM sonuçları 2021 açıklandı mı, ne zaman açıklanır? PA 27.Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları EGM'de olacak!

POMEM sonuçları için 27. Dönem mülakat sonuç ekranı erişime açılacak. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen POMEM mülakatlarına katılan adaylar, sınavın ardından geçen süreyle beraber sonuçlar için beklentilerini ekim ayına yöneltti. PA.edu.tr ekranından öğrenilecek olan POMEM sonuçları sonrası adaylar kayıt işlemlerini gerçekleştirecek. Gözler şimdi 27.Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçlarında. Peki, POMEM sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sınavı sonuçları hakkında bilgiler.

9.10.2021Gündem
ÖGG ne zaman ÖGG sınav giriş belgesi (sınav yerleri) nasıl alınır İşte 2021 ÖGG sınav takvimi

ÖGG ne zaman? ÖGG sınav giriş belgesi (sınav yerleri) nasıl alınır? İşte 2021 ÖGG sınav takvimi

Emniyet Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen Özel Güvenlik sınavı (ÖGG) her yıl belirlenen tarihler arasında yapılıyor. Takvime göre, ÖGG sınavlarından biri ekim ayında gerçekleştirilecek. Peki, ÖGG sınavı ne zaman, ayın kaçında yapılacak? ÖGG sınav giriş belgesi (sınav yerleri) nasıl alınır? İşte 2021 ÖGG sınav takvimi...

9.10.2021Gündem
FETÖnün mahrem hizmetler yapılanmasına operasyon

FETÖ'nün 'mahrem hizmetler' yapılanmasına operasyon!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Jandarma Genel Komutanlığı "mahrem hizmetler" yapılanmasında yer aldığı tespit edilen 56 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

8.10.2021Gündem
27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçlarında son durum: 27. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı

27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçlarında son durum: 27. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?

POMEM sonuçları için nefesler tutuldu. 8 bin polis alımı sürecinin tamamlanması ve sözlü mülakatların bitmesinin ardından gözler POMEM sonuçlarına çevrildi. Ön başvuru, fiziki parkur sınavı ve yazılı sınav sürecinden geçen adaylar son olarak 27. Dönem POMEM sözlü mülakatlarına katılım sağladı. Değerlendirme sürecinin tamamlanması ardından POMEM sözlü sınavının sonuçları Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapacağı duyurunun ardından e Devlet ekranı ile sorgulamaya açılacak. Peki, 27. dönem POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte 27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçlarında son durum...

8.10.2021Gündem
Özel güvenlik sınavı ne zaman ÖGG 2021 takvimi

Özel güvenlik sınavı ne zaman? ÖGG 2021 takvimi

Emniyet Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen Özel Güvenlik sınavı (ÖGG) her yıl belirlenen tarihler arasında yapılıyor. EGM tarafından paylaşılan sınav takvimine göre, Özel Güvenlik 94. Temel Eğitim Ve 70. Yenileme Eğitimi Sınavı ekim ayında gerçekleştirilecek. Peki, ÖGG ne zaman, ayın kaçında yapılacak?

7.10.2021Gündem
POMEM sözlü sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır 27. dönem POMEM mülakat sonuçlarında son durum bilgisi

POMEM sözlü sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? 27. dönem POMEM mülakat sonuçlarında son durum bilgisi

POMEM sözlü sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından toplam 8 bin aday alımı için gerçekleşen 27. dönem POMEM sözlü mülakatları geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Sınavın üzerinden geçen süre ile birlikte POMEM sözlü mülakatlara katılan on binlerce adayın beklentisi ekim ayına yöneldi. Yapılan değerlendirme sonrası 27. dönem POMEM mülakat sonuçları e Devlet üzerinden erişime açılacak. Peki, POMEM sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarında son durum bilgileri.

5.10.2021Gündem
Suç örgütlerine Sahil Rüzgarı-2 operasyonu

Suç örgütlerine 'Sahil Rüzgarı-2' operasyonu

İçişleri Bakanlığı, yerli ve yabancı turistlerin yoğun olduğu kentlerde organize suç örgütü faaliyetinde bulunan ve bunlara silah temini ettikleri anlaşılan 183 şüphelinin yakalanması için 'Sahil Rüzgarı-2' adlı operasyon düzenlendiğini duyurdu.

5.10.2021Gündem
287 bin suçta iz bulundu

287 bin suçta 'iz' bulundu

Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, birçok olayda faillerin kimlik bilgilerine Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü iş birliğinde kullanılan parmak izi entegrasyonu sayesinde kısa sürede ulaşabiliyor.

4.10.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı duyurdu: PKKdan kaçan örgüt üyesi teslim oldu

İçişleri Bakanlığı duyurdu: PKK'dan kaçan örgüt üyesi teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucu bir teröristin daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.

3.10.2021Gündem
İçişleri Bakanı Soylu, Adanada

İçişleri Bakanı Soylu, Adana'da

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu bir dizi ziyaret için geldiği Adana’da güvenlik toplantısına katıldı.

3.10.2021Gündem
Beyanla trafik cezası ödeme nedir ve nasıl yapılır

Beyanla trafik cezası ödeme nedir ve nasıl yapılır?

Beyanla trafik cezası ödemesinin ne demek olduğu bugünlerde en çok merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Beyan ile trafik cezası ödeme konusu önemli konulardan bir tanesini oluşturmaktadır. Sizin için beyan ile trafik cezası ödemenin ne demek olduğunu ve beyanla trafik cezası ödemesinin nasıl yapıldığını derledik.

1.10.2021Araştırma
Ülke genelinde Güven Huzur Uygulaması gerçekleştirildi

Ülke genelinde Güven Huzur Uygulaması gerçekleştirildi

Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı birimleri tarafından mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirerek alanda görünür olunması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesine yönelik ülke genelinde eş zamanlı olarak 28/09/2021 tarihinde “Türkiye Güven Huzur Uygulaması” gerçekleştirildi.

29.09.2021Gündem
Bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak 2021 Jandarma bekçi alımı başvuru tarihleri için gözler EGMde

Bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2021 Jandarma bekçi alımı başvuru tarihleri için gözler EGM'de

Bekçi alımı başvuru tarihleri için geri sayım devam ediyor. 10 bin bekçi alımı yapılacağının açıklanmasının ardından başvurularını gerçekleştirmek isteyen adayların gözü Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılacak duyurulara çevrildi. Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yapılacak olan bekçi alımında, adaylar ön başvuru ve yazılı sınava tabii olacaklar. Peki, bekçilik alımı başvuruları ne zaman? İşte, 2021 Jandarma bekçi alımı başvuru tarihleri hakkında merak edilen bilgiler.

28.09.2021Gündem
Bakan Soylu yüz tanıma projesini böyle duyurdu: Geçebilen daha görmedim

Bakan Soylu yüz tanıma projesini böyle duyurdu: Geçebilen daha görmedim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İkinci Uluslararası Güvenlik Kongresi'nde yaptığı açıklamada, "En iyi ses analizini yapacaksınız dedik, muhteşem bir program ortaya koydular. 'Yüz tanımada sizi kimse geçmeyecek' dedik. Şu anda bizim yüz tanıma programımız var. Amerika da dahil olmak üzere kimsenin bunun yanından geçtiğini düşünmüyorum. Bize de yakın zamana kadar çok yüz tanıma programı getirdiler. Bizim arkadaşlarımızın yaptıklarını geçebilen daha yüz tanıma programı görmedim" dedi.

23.09.2021Gündem
BESe 50 bine yakın çocuk katıldı

BES'e 50 bine yakın çocuk katıldı

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Atilla Benli, 18 yaş altındaki 50 bine yakın çocuğun Bireysel Emeklilik Sistemine (BES) dahil olduğunu belirterek, "18 yaş altı çocuklarımız ve otomatik katılımdan gelen destekle yılın sonunda sistemin toplam fon büyüklüğünün 200 milyar TL’ye ulaşabileceğini öngörüyoruz." ifadelerini kullandı.

23.09.2021Ekonomi
2021 bekçilik alımı başvuru tarihleri açıklandı mı Gözler 10 bin jandarma bekçi alımı için tarih açıklamasında

2021 bekçilik alımı başvuru tarihleri açıklandı mı? Gözler 10 bin jandarma bekçi alımı için tarih açıklamasında!

Jandarma bekçi alımı başvurularında son durum binlerce adayın gündemindeki yerini koruyor. Gözler 10 bin jandarma bekçi alımı için tarih açıklamasında. 2021 yılı bekçi istihdamına yönelik başvurularını gerçekleştirmeyi bekleyen binlerce genç Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, 2021 jandarma bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, jandarma bekçi alımında son durum...

23.09.2021Gündem
Polis özel harekat nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Pöh olma şartları ve maaşları

Polis özel harekat nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Pöh olma şartları ve maaşları

Günümüzde birbirinden farklı meslek çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle Polis Özel Harekat son yılların en revaçta olan mesleklerinden birisidir. Polis özel harekat nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? PÖH olma şartları ve maaşları nelerdir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

23.09.2021Araştırma
BES getiride faiz ve doları solladı

BES getiride faiz ve doları solladı

BES katılımcısının birikimleri son bir yılda yüzde 26.44 artarken, yatırım aracı olarak mevduat faizini tercih edenlerin getirisi yüzde 9.77, doları tercih edenlerin ise yüzde 24.90 oldu. Aynı dönemde faizsiz BES fonları yüzde 45.63 getiri sağladı.

20.09.2021Ekonomi
Mankenlik vaadiyle iğrenç tuzak

'Mankenlik' vaadiyle iğrenç tuzak

İnternette yaygın olarak kullanılan ilan sitelerinden iç giyim mankeni ilanıyla çirkin tuzak kurulduğu ortaya çıktı. Kendisini 22 yaşında üniversite öğrencisi olarak tanıtıp o firmalarla telefonla iletişime geçen DHA muhabirini ikna etmeye çalışan firma yetkilisi, bir gün boyunca sürecek olan çıplak fotoğraf ve müstehcen video çekimi için 10 bin dolar vaat etti. Ana çekimler öncesinde kriterlerine uyup uyulmadığının kontrolü için ise telefon kamerasıyla deneme çekimi yapılmasını isteyen sözde firma yetkilisi, DHA muhabirine, 'İllaki bir doyum noktasına geleceksin, tabi paranın yüzü sıcaktır ama bir yerden sonra diyeceksin ki, 'ben de hayatımı kurdum artık tamam yeter bundan sonra bir daha çalışmak istemiyorum' dersin olur biter" diyerek ikna etmeye çalıştı.

19.09.2021Haber
Mankenlik vaadiyle iğrenç tuzak Yazışmalar şaşkına çevirdi

'Mankenlik' vaadiyle iğrenç tuzak! Yazışmalar şaşkına çevirdi

İnternette yaygın olarak kullanılan ilan sitelerinden iç giyim mankeni ilanıyla çirkin tuzak kurulduğu ortaya çıktı. Kendisini 22 yaşında üniversite öğrencisi olarak tanıtıp o firmalarla telefonla iletişime geçen DHA muhabirini ikna etmeye çalışan firma yetkilisi, bir gün boyunca sürecek olan çıplak fotoğraf ve müstehcen video çekimi için 10 bin dolar vaat etti. Ana çekimler öncesinde kriterlerine uyup uyulmadığının kontrolü için ise telefon kamerasıyla deneme çekimi yapılmasını isteyen sözde firma yetkilisi, DHA muhabirine, 'İllaki bir doyum noktasına geleceksin, tabi paranın yüzü sıcaktır ama bir yerden sonra diyeceksin ki, 'ben de hayatımı kurdum artık tamam yeter bundan sonra bir daha çalışmak istemiyorum' dersin olur biter" diyerek ikna etmeye çalıştı.

19.09.2021Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığından yeni proje Özel güvenlik ekiplerine destek geliyor... İşte detaylar

Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan yeni proje! Özel güvenlik ekiplerine destek geliyor... İşte detaylar

İçişleri Bakanlığı'nca kolluk kuvvetleri ile özel güvenlik görevlileri arasında iş birliğini geliştirerek, asayiş olaylarına daha hızlı müdahale edilmesini sağlamak amacıyla hazırlanan 'Genel Kolluk-Özel Güvenlik İş Birliği ve Entegrasyonu' (KAAN) projesi kapsamında, 80 bin 150 özel görevlisi ile 16 bin 114 genel kolluk personeline eğitim verildi.

18.09.2021Gündem
Polislik başvuruları ne zaman yapılacak

Polislik başvuruları ne zaman yapılacak?

Polislik başvurusu, ÖSYM'nin KPSS sonuç açıklamasının ardından adayların gündeminde yer almaya başladı. Yeni dönemde KPSS puanı ile polislik şansını gözden geçirecek olan pek çok aday, polislik başvurusu ne zaman yapılacak sorusuna cevap arıyor. . Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere belirli periyodlarla polis alımı yapacağını duyuran İçişleri Bakanlığı, bu alımları Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden gerçekleştirecek. Peki, polislik başvuruları ne zaman yapılacak?

16.09.2021Gündem
POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak 27. dönem POMEM sözlü mülakat sonuç tarihi için gözler EGMde

POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? 27. dönem POMEM sözlü mülakat sonuç tarihi için gözler EGM'de!

POMEM sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gelecek açıklamaya çevrildi. Mülakatlara katılan on binlerce adayın beklentileri eylül ayı itibariyle yoğunlaştı. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine toplam 8 bin aday alımı için gerçekleşen 27. dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından Polis Akademisi Başkanlığı'nın 'duyurular' sayfası üzerinden ilan edilecek. Peki, POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 27. dönem POMEM sözlü mülakat sonuç tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

15.09.2021Gündem
EGMden motosiklet ve motorlu bisiklet denetimi

EGM'den motosiklet ve motorlu bisiklet denetimi

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), motosiklet ve motorlu bisikletlere yönelik 10- 11- 12 Eylül'de yurt genelinde yapılan eş zamanlı denetimlerde, 7 bin 630 trafik kuralı ihlali tespit edilerek işlem yapıldığını açıkladı.

14.09.2021Gündem
Ankarada FETÖ operasyonu 102si mahrem imam 143 şüpheli hakkında gözaltı kararı

Ankara'da FETÖ operasyonu! 102'si mahrem imam 143 şüpheli hakkında gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında 102'si mahrem imam, 143 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

14.09.2021Gündem
Jandarma bekçi alımı ne zaman yapılacak, tarih belli mi EGM 2021 Jandarma bekçi alımı başvurularında son durum

Jandarma bekçi alımı ne zaman yapılacak, tarih belli mi? EGM 2021 Jandarma bekçi alımı başvurularında son durum!

10 bin bekçi alımının detaylarına yönelik araştırmalar devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamalar ardından 2021 Jandarma bekçi alımı başvuru tarihleri ve şartlar da paylaşılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) duyurusuna göre, Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde 10 bin bekçi alımı yapılacak. Peki, jandarma bekçi alımı ne zaman yapılacak, tarih belli mi? EGM 2021 Jandarma bekçi alımı başvurularında son durum!

14.09.2021Gündem
Terör örgütü PKKdan kaçan örgüt üyesi teslim oldu

Terör örgütü PKK'dan kaçan örgüt üyesi teslim oldu

İÇİŞLERİ Bakanlığı, ikna çabalarıyla bir teröristin daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.

13.09.2021Gündem
İçişleri Bakanlığından Lübnan güvenlik güçlerine destek

İçişleri Bakanlığı'ndan Lübnan güvenlik güçlerine destek

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin Lübnan'a yardımları kapsamında Lübnan İçişleri Bakanlığı'na bağlı İç Güvenlik Güçleri Genel Müdürlüğü'ne kişisel koruyucu malzeme desteğinde bulundu.

10.09.2021Gündem
POMEM mülakat sonuçları için EGM açıklaması bekleniyor... 27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM mülakat sonuçları için EGM açıklaması bekleniyor... 27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM mülakat sonuçları için geri sayım sürüyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamalar ile POMEM mülakatlarına katılım sağlayan adaylar, sonraki süreçte kayıtlarını yapacaklar. Başvurularını 8 Aralık ve 21 Aralık 2020 tarihleri aralığında yapan adaylar ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat aşamalarından geçmeye çalışıyorlar. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuç tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

8.09.2021Gündem
Telefonunda müstehcen çocuk videoları bulunan sanığa hapis

Telefonunda müstehcen çocuk videoları bulunan sanığa hapis

Ankara'da, cep telefonunda cinsel içerikli çocuk videoları bulunan inşaat işçisi M.B. (43), mahkemedeki savunmasında, "Bu görüntüleri izleyip sonrasında siliyordum. Çok pişmanım. Daha önce de pişman oldum, umreye gittim sonrasında yine bu tarz görüntülere bakıp siliyordum" dedi. M.B. 'çocukların kullanıldığı müstehcen yayınları ülkeye sokmak, çoğaltmak, satmak, nakletmek ve ihraç etmek' suçundan 2 yıl hapis ve 5 gün adli para cezasına çarptırıldı.

8.09.2021Gündem
Bekçi alımı başvurusu ne zaman 2021 bekçi alımı başvuru için son gelişmeler

Bekçi alımı başvurusu ne zaman? 2021 bekçi alımı başvuru için son gelişmeler

Jandarma bekçi alımı başvuru tarihleri merak konusu oldu. Adaylar, bekçi alımı başvuru tarihleriyle ilgili bir gelişme olup olmadığını öğrenmek için Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı’ndan yapılacak açıklamaları takip ediyor. Peki, Jandarma bekçi alımı başvurusu ne zaman? Bekçi alımı için başvuru tarihleri açıklandı mı?

6.09.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Bu fotoğrafın dünyada bir örneği var mıdır?

Dünyanın neresinde böyle bir sıkışma olabilir?

9.10.2021

MİT, ‘tersine mühendislikle’ kripto FETÖ’cüleri çözdü

Fetullahçı Terör Örgütü’nün, halen devlet içinde görev yapan asker, polis, hâkim ve savcı, akademisyen gibi “kripto” unsurları belirlemede “Büfe/Ankesörlü hat operasyonları” önemli bir yer tutuyor.

6.10.2021

Terörist arıyorsan Ülkü Ocakları’na değil aynaya bak Amerika

Darbe yapar, darbecileri destekler “demokrasi raporu” yayınlar.

4.10.2021