EKSTRA
MENÜ

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 323 haberi bulunmuştur.

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Haberleri

92. Dönem Özel Güvenlik (ÖGG) sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak

92. Dönem Özel Güvenlik (ÖGG) sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen 92. Dönem Özel Güvenlik (ÖGG) sınavlarına Haziran ayında katılan adaylar, Temmuz ayıyla birlikte ÖGG sınav sonuçlarını araştırmaya başladı. Özel Güvenlik 92. Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi Sınavı Sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanıyor? İşte, 92. Dönem ÖGG sınav sonuçlarına dair detaylı bilgi.

5.07.2021Gündem
Özel güvenlik görevlisi sınav soruları yayımlandı ÖGG sınav sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğünde

Özel güvenlik görevlisi sınav soruları yayımlandı! ÖGG sınav sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü'nde!

Özel güvenlik görevlisi sınav soruları için beklenen açıklama geldi. 20 Şubat 2021 Cumartesi günü gerçekleşen söz konusu sınavın soru ve cevap anahtarı Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama ile erişime açıldı. ÖGG sınavında netleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen adayları, soru ve cevaplara EGM'nin internet sitesi üzerinden erişim sağlayacaklar. Sınav sorularına yapılan itirazların 26 Şubat'a kadar tamamlanmasının ardından ise Özel Güvelik 90. Temel Eğitim ve 66. Yenileme Eğitimi sınavı sonuçları yayımlanacak. İşte, ÖGG sınav soruları ve sınav sonuç tarihi ile ilgili bilgiler.

23.02.2021Gündem
Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ÖGG sınav sonuçları tarihi

Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonuçları tarihi

Özel güvenlik sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar hızlandı. Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı 11 Ekim’de gerçekleştirildi. Sınava giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Yayımlanan kılavuz içerisinde sonuçların açıklanacağı tarih duyuruldu. Peki ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar

29.10.2020Gündem
Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte ÖGG sınav sonuçları tarihi

Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖGG sınav sonuçları tarihi

Özel güvenlik sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı 11 Ekim’de yapıldı. Sınav sorularının ve cevaplarının yayımlanmasının ardından adaylar tahmini puanlarını hesapladılar. Peki ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte sonuç açıklanma tarihi

20.10.2020Gündem
87. dönem özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı ÖGG sınav sonuçları sorgulama

87. dönem özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? ÖGG sınav sonuçları sorgulama

ÖGG sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. Özel Güvenlik 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi Sınavı 21 Haziran’da yapıldı. ÖGG sınav soruları ve cevapları 23 Haziran’da erişime açıldı. Adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Kurum tarafından yapılan açıklamada sonuç açıklanma tarihi ile ilgili 10 Temmuz'a işaret edildi. İşte detaylar...

10.07.2020Gündem
Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | 86. ÖGG sınav sonuçları

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | 86. ÖGG sınav sonuçları

86. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınav sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından vatandaşlar, 86. ÖGG sınav sonuçlarını nereden ve nasıl sorgulayabileceklerini merak ediyor. Peki, özel güvenlik sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

4.03.2020Gündem
ÖGG sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak Özel güvenlik sınav sonuçları için gözler EGMde

ÖGG sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Özel güvenlik sınav sonuçları için gözler EGM'de!

84. Dönem Temel Eğitim ve 60. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) 20 Ekim tarihinde yapılmıştı. Şimdi gözler ÖGG sonuçlarının açıklanacağı tarihte. EGM’ye bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı’nın sitesinden yapılan duyuruya göre, ÖGG sonuçları kısa bir süre sonra açıklanacak. Peki, ÖGG sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

8.11.2019Gündem
ÖGG sınav sonuçları nasıl öğrenilir EGM 2019 Özel Güvenlik Görevlisi sonuç sorgulama

ÖGG sınav sonuçları nasıl öğrenilir? EGM 2019 Özel Güvenlik Görevlisi sonuç sorgulama

Emniyet Genel Müdürlüğünce alımı yapılacak olan Özel Güvenlik Görevlisi 83. Temel Eğitim sınav sonuçları belli oldu. 2019 yılı 83. ÖGG sonuçları adayların TC kimlik numaraları ile görüntülenecek. Sınavda başarı sağlayarak geçer not alanlar, sertifika sahibi olmaya hak kazanacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları nasıl öğrenilir? EGM 2019 Özel Güvenlik Görevlisi sonuç sorgulama ekranı.

14.09.2019Gündem
ÖGG sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama sayfası

ÖGG sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama sayfası

82. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz haftalarda katılım sağladığı 82. ÖGG sınavının sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından erişime açıldı. Peki, Özel Güvenlik Sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

20.07.2019Gündem
80. ÖGG sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama ekranı

80. ÖGG sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama ekranı

80. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı 80. ÖGG sınavının sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından erişime açıldı. Peki, Özel Güvenlik Sınav sonuçları nasıl öğrenilir? 80. ÖGG sınav sonucu nasıl sorgulanır?

9.03.2019Gündem
79. ÖGG sınav sonuçları EGM tarafından açıklandı... İşte ÖGG sonuç sorgulama sayfası

79. ÖGG sınav sonuçları EGM tarafından açıklandı... İşte ÖGG sonuç sorgulama sayfası

79. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı 79. ÖGG sınavının sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından erişime açıldı. Peki, Özel Güvenlik sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, 79. ÖGG sınav sonucu sorgulama sayfası.

20.12.2018Gündem
ÖGG 77. sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama ekranı

ÖGG 77. sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama ekranı

ÖGG sınav sonuçları için beklenen süreç sona erdi. Özel güvenlik görevlisi olarak çalışabilmek için ÖGG sınav sonuçları ile elde edecekleri puana ihtiyaçları olan vatandaşlar, puan sorgulamalarını Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı ekran üzerinden sorgulayabilecek. İşte, 77. ÖGG sınav sonuçları ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

27.08.2018Gündem
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

77. ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) sınavı ağustos ayında gerçekleşmişti. Sınav heyecanını geride bırakan adaylar şimdi ÖGG sınav sonuçlarının tarihini sorguluyor. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.08.2018Gündem
77. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

77. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi olmak ya da belgesini yenilemek isteyen vatandaşların katılım gösterdiği 77.ÖGG sınavının ardından gözler sonuçlara çevrildi. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorularına cevap arayan vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarına devam ediyor. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, takvim bilgilerine göre sınav sonuçları hakkında bazı bilgiler

14.08.2018Gündem
Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | Özel güvenlik görevlisi nasıl olunur İşte sonuç sorgulama

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | Özel güvenlik görevlisi nasıl olunur? İşte sonuç sorgulama

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı 76. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan sonuçlar, sınava katılan adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Özel Güvenlik Sınav sonuçları nasıl öğrenilir? 76. ÖGG sınav sonucu nasıl sorgulanır?

26.06.2018Gündem
76. Özel Güvenlik Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ÖGG sınav sonuçları

76. Özel Güvenlik Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sınav sonuçları

Özel Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmak isteyen adayların yetki belgesi edinebilmek için girdiği 76. Özel Güvenlik sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Henüz açıklanmayan sınav sonuçlarının açıklanma tarihi hakkında bir bilgi ya da duyuru olup olmadığını merak eden vatandaşlar, 76. ÖGG sınavı hakkındaki son gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

22.06.2018Gündem
76. ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak

76. ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak?

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların gözü kulağı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı’nın resmi sitesinde. 76. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının üzerinde günler geçti, sonuç araştırmaları yoğunluk kazanmaya başladı. Sınava katılım gösteren binlerce kişinin merakla araştırdığı 76. ÖGG sonuçları, EGM'nin Özel Güvenlik Daire Başkanlığı üzerinden açıklanacak. Peki, Özel Güvenlik Görevlisi sınav (ÖGG) sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.06.2018Gündem
Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor 76. ÖGG sonuçları

Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? 76. ÖGG sonuçları

Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınav sonuçları için vatandaşların araştırması devam ediyor. Özel Güvenlik belgesine sahip olmak ya da sahip oldukları belgeleri yenilemek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı ÖGG sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından neticelendirildikten sonra erişime açılacak. Peki, 76. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

14.06.2018Gündem
Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | 75. ÖGG sınav sonuçları

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | 75. ÖGG sınav sonuçları

75. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınav sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından vatandaşlar, 75. ÖGG sınav sonuçlarını nereden ve nasıl sorgulayabileceklerini merak ediyor. Sertifika sahibi olmak isteyen binlerce kişiyi yakından ilgilendiren 75. Özel güvenlik sınav sonuçları internet üzerinden erişime açıldı. Peki, özel güvenlik sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

20.04.2018Gündem
75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak

75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak?

75. Özel Güvenlik sınav sonuçları, kurumlarda görevlendirilebilmek için yetki belgesine sahip olmak isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. 8 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen 75. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının ardından sınav soruları ve cevapları yayımlandı. Peki, 75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o tarih ve sınav sonuçları hakkında bazı bilgiler

16.04.2018Gündem
75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

75. Özel Güvenlik sınav sonuçları, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilmesinin ardından sınava giren adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. Kurumlarda özel güvenlik olarak çalışmak isteyen birçok bireyin katılım sağladığı 75. Özel Güvenlik sınav sonuçları, son günlerin araştırılan konuları oldu. Peki, 75. Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

12.04.2018Gündem
74. Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı - ÖGG sınav sonuç sorgulama

74. Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı - ÖGG sınav sonuç sorgulama

74. Özel Güvenlik sınav sonuçları için bekleyiş son buldu. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 04 Şubat Pazar günü 10.00'da gerçekleşen ÖGG sınav sonuçları TC Kimlik Numarası ile öğrenilebilecek. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı sitesinden temel eğitim sınav sonuç ekranından sınav sonuçları kontrol edilebilecek.

16.02.2018Gündem
74. Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı Sınav soruları yayımlandı

74. Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? Sınav soruları yayımlandı

Özel Güvenlik sınav sonuçları 74. kez gerçekleşen sınavın ardından araştırılmaya başlandı. Yetki belgesi alabilmek için önemli bir şart olan Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınav sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nın yapacağı değerlendirmenin ardından erişime açılacak. Peki, 74. Özel Güvenlik (ÖGG) ve 50. yenileme eğitim sınav sonuçları açıklandı mı? İşte, ÖGG sınav soruları ve detaylı bilgiler

12.02.2018Gündem
Özel güvenlik sınav sonuç sorgulama sayfası | 73. Özel güvenlik sınav sonuç itirazı

Özel güvenlik sınav sonuç sorgulama sayfası | 73. Özel güvenlik sınav sonuç itirazı

73. Özel güvenlik sınav sonuçları için nefesler tutuldu. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre, 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen özel güvenlik sınav sonuçları bugün resmi internet sayfası üzerinden erişime açılacak. Şimdi ise asıl merak edilen konu sonuç saati. Peki Özel güvenlik sınav sonuçları saat kaçta açıklanacak?

14.12.2017Gündem
73.Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanır

73.Özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Özel güvenlik sınavına 03 Aralık Pazar günü katılım sağlayan vatandaşlar, sınavın sona ermesinin ardından sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Özel güvenlik (ÖGG) sınav sonuçları öncesinde uygulamalı atış sınavına katılım sağlayacak olan yeni adaylar ve yenileme işlemi yapmak isteyen görevliler, bu aşamanın ardından sonuçları öğrenebilecek. Peki, özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

3.12.2017Gündem
Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı 72. ÖGG sonuçları

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı! 72. ÖGG sonuçları

72. Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı. Sonuç açıklama duyurusunun ne zaman yapılacağını merak eden vatandaşlar, 72. Özel Güvenlik sınav sonuçları ve 48. yenileme sınav sonuçlarını internet üzerinden öğrenebilecek. İşte, 72. Özel Güvenlik sınav sonuçları

11.10.2017Gündem
Özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı Sonuçlara itiraz nasıl edilir

Özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı! Sonuçlara itiraz nasıl edilir?

Özel güvenlik sınav sonuçları için beklenti içerisinde olan adaylar için sonuç açıklama duyurusu Emniyet Genel Müdürlüğü'nden geldi. Sertifika sahibi olmak isteyen binlerce kişiyi yakından ilgilendiren 71. Özel güvenlik sınav sonuçları ve yenileme sınavı sonuçları internet üzerinden erişime açıldı. İşte, özel güvenlik sınav sonuçları sonrası itiraz konusu hakkında detaylı bilgiler

25.08.2017Gündem
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 97 sözleşmeli personel alımı yapacak İşte, şartlar ve detaylar

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 97 sözleşmeli personel alımı yapacak! İşte, şartlar ve detaylar

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 97 personel alımı için başvuruları kabul ediyor. Ebe, hemşire, sağlık teknikeri, büro personeli gibi unvanlarda istihdam sağlayacak olan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi detayları yayımladı. İşte, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 97 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları

13.07.2021Gündem
ÖGG sınav sonuçları açıklandı EGM. gov.tr 92.dönem ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı

ÖGG sınav sonuçları açıklandı! EGM. gov.tr 92.dönem ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı

ÖGG sınav sonuçları için beklenen açıklama geldi. 92. Dönem Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik sınav sonuçlarının yayınlandığı, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’nın Twitter hesabından yapılan duyuru ile bildirildi. 92.dönem ÖGG sınav sonuçları ÖGNET ve EGM'nin internet sitesinden öğrenilecek. Sınavdan 60 puan alanlar başarılı sayılacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, EGM. gov.tr 92.dönem ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı ve söz konusu sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.07.2021Gündem
ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak 92.  ÖGG sınav sonuç ekranı için gözler EGMde

ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 92. ÖGG sınav sonuç ekranı için gözler EGM'de!

92. ÖGG sınav sonuçları sınavın üzerinden günler geçmesi nedeniyle merak konusu oldu. 92. ÖGG sınav sonuç ekranı için gözler EGM'de. 13 Haziran 2021 tarihinde EGM tarafından gerçekleşen 92. Dönem Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik sınavının temmuz ayında açıklanması bekleniyor. Adaylar ÖGG sınav sonuçlarını online sistem üzerinden T.C. kimlik numarası ile sorgulayabilecekler. 92. ÖGG sınav sonuçları https://www.egm.gov.tr/ ekranında olacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.07.2021Gündem
92. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ÖGG sonuçlarında son durum...

92. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sonuçlarında son durum...

92. ÖGG sınavı 13 HAZİRAN 2021 tarihinde gerçekleşmişti. 92. Dönem Temel Eğitim ve 68. Yenileme Eğitimi Özel Güvenlik sınav soruları ve cevaplarının yayınlanması ardından sonuç beklentileri artış gösterdi. https://www.egm.gov.tr/ adresinde yayımlanan duyuru ile adaylar sınav sonuçları T.C. kimlik numarası ile sorgulayabilecekler. Peki, 92. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.06.2021Gündem
Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 personel alımı yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 personel alımı yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 sürekli işçi alımı yapmaya hazırlanıyor. Avukat, uzman, güvenlik görevlisi kadrolarına yapılacak olan alım, Kapadokya sınırları içerisinde gerçekleşecek. Peki, Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 personel alımı başvurusu ne zaman yapılacak ve şartları neler? İşte, o bilgiler

20.05.2021Gündem
Aran: Yüzde 6lık büyüme öngörüsü, 2021de umutlu olmamızı sağlayan bir husus

Aran: Yüzde 6'lık büyüme öngörüsü, 2021'de umutlu olmamızı sağlayan bir husus

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, "100. yıla giderken ilk hedefimiz; iş modeliyle, organizasyon ve hizmet modeliyle, şube yapısıyla, çalışanlarının yetkinliğiyle ve teknoloji altyapısıyla geleceğin bankasını inşa etmek." dedi.

25.04.2021Ekonomi
ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak 91. ÖGG sınav sonuçlarında son durum

ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? 91. ÖGG sınav sonuçlarında son durum

2021 Yılı Özel Güvenlik 91. Temel Eğitim ve 67. Yenileme Eğitimi Sınavı 17 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşti. Sınav hazırlık süreci yerine ÖGG sınav sonucunu beklemeye bıraktı. Peki, ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 91. ÖGG sınav sonuçlarında son durum

19.04.2021Gündem
Adli Tıp Kurumu 79 sözleşmeli personel alacak İşte başvuru tarihi

Adli Tıp Kurumu 79 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru tarihi

Adli Tıp Kurumu teknik hizmet personeli, laborant, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen ve destek personeli kadrolarına toplam 79 sözleşmeli personel alacak. Söz konusu alımlar için başvuru tarihi yaklaştı. İşte, Adli Tıp Kurumu personel alımı başvuru takvimi...

11.04.2021Gündem
ÖGG sonuçları açıklandı 90. dönem ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı

ÖGG sonuçları açıklandı! 90. dönem ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı!

ÖGG sonuçları olarak bilinen 90. Özel Güvenlik Sınavı Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından Twtter'dan yapılan duyurunun ardından açıklandı. Açıklamada sonuçları ÖGNET aracılığı ile öğrenileceği bildirildi. ÖGG sınav sonuçları https://ozelguvenlik.egm.gov.tr/Giris ekranından sorgulanabilecek. İşte, 90.Dönem ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı bilgileri

13.03.2021Gündem
ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak İşte 20 Şubat 90. ÖGG sonuçlarında son durum

ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? İşte 20 Şubat 90. ÖGG sonuçlarında son durum

Özel Güvenlik sınavı (ÖGG) sınav sonuç tarihi EGM tarafından paylaşılmıştı. Takvime göre, 90. ÖGG sonuçları 12 Mart Cuma günü yani bugün erilime açılacak. Üzerinden yaklaşık bir ay süre geçen ÖGG sonuçları bugün açıklanacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? İşte 20 Şubat 90. ÖGG sonuçlarında son durum

12.03.2021Gündem
Son dakika haberi: CHPnin bedava aşı iddiası... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca belgelerle tane tane anlattı

Son dakika haberi: CHP'nin 'bedava aşı' iddiası... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca belgelerle tane tane anlattı!

Son dakika haberi... Merakla beklenen Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca konuştu. CHP'nin "bedava aşıya para veriliyor" iddiasına belge gösterip tane tane yanıt veren Bakan Koca, "Üretici firma, aşıyı ülkeye bedavaya bağışlar mı? Bunun akılla izahı var mı?" diyerek tepki gösterdi. Bakan Koca, kademeli normalleşme sürecinde 65 yaş üstü için il bazlı kararlar alınabileceğini belirtti. Ayrıca tam kapanmanın düşünülmediğini ifade etti.

25.02.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı KPSS şartı olmadan 115 personel alımı yapıyor..Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak

Ticaret Bakanlığı KPSS şartı olmadan 115 personel alımı yapıyor..Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak

Ticaret Bakanlığı bünyesine yapılacak olan 115 personel alımı için resmi duyuru gerçekleşti. Resmi Gazete aracılığıyla yapılan duyuruya göre 70 güvenlik, 45 beden işçisi alımı gerçekleşecek. Alım şartları hakkında detaylı bilgi de yayımlayan Ticaret Bakanlığı ,detayları internet üzerinden

10.02.2021Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru süreci devam ediyor Başvurularda son gün ne zaman İşte detaylar

Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru süreci devam ediyor? Başvurularda son gün ne zaman? İşte detaylar

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları, İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 21 Ocak ila 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Jandarma uzman erbaş alımı başvurusu, şartları sağlayan kişiler tarafından yapılabilecek. Toplam 5 bin kişinin istihdam edileceği Jandarma uzman çavuş alımı başvuru sürecinde müracaatlar internet üzerinden gerçekleşecek. İşte, Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru detayları

28.01.2021Gündem
Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru süreci devam ediyor İşte, uzman çavuş başvuru şartları

Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru süreci devam ediyor! İşte, uzman çavuş başvuru şartları

Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları, İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 21 Ocak ila 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Jandarma uzman erbaş alımı başvurusu, şartları sağlayan kişiler tarafından yapılabilecek. Toplam 5 bin kişinin istihdam edileceği Jandarma uzman çavuş alımı başvuru sürecinde müracaatlar internet üzerinden gerçekleşecek. İşte, Jandarma uzman erbaş alımı 2021 başvuru detayları

25.01.2021Gündem
Uzman çavuş alımı için başvuru tarihi belli oldu 5000 Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları ve koşulları

Uzman çavuş alımı için başvuru tarihi belli oldu! 5000 Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları ve koşulları

Uzman çavuş alımı için başvuru süreci 21 Ocak 2021 tarihinde resmen başlıyor. Belirli pozisyonlar için KPSS şartı aramayan Jandarma Genel Komutanlığı, belirli pozisyonlar için ise KPSS puanını şart koşuyor. 1 Ocak 2002 ila 1 Ocak 1994 tarih aralığında dünyaya gelen kişilerin müraacat edebileceği Jandarma uzman çavuş alımı için askerlik hizmetini yapma şartı ise aranmayacak. Başvurular 31 Ocak tarihine kadar devam edecek. İşte, uzman erbaş alımı için merak edilen bazı bilgiler

21.01.2021Gündem
Son Dakika Haber... Sağlık Bakanlığı, 23 Kasım korona tablosu ve vaka sayısını açıkladı İşte koronavirüste son durum

Son Dakika Haber... Sağlık Bakanlığı, 23 Kasım korona tablosu ve vaka sayısını açıkladı! İşte koronavirüste son durum

Son dakika haberi.... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 161 bin 125 Kovid-19 testi yapıldı, 6 bin 713 kişiye hastalık tanısı konuldu, 153 kişi hayatını kaybetti.

23.11.2020Gündem
ÖGG sınav sonuçları açıklandı: 89. ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı

ÖGG sınav sonuçları açıklandı: 89. ÖGG sınav sonuçları sorgulama ekranı

ÖGG sonuçları olarak bilinen 89. Özel Güvenlik Sınavı sonuçları için gözler, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından yapılacak olan duyuruya çevrilmişti. ÖGG sınav sonuçları az önce açıklandı. ÖGG sınav sonuçları sorgulama işlemi, TC Kimlik Numarası ve Güvenlik Kodu ile yapılabilecek. İşte, 89. ÖGG sınav sonuçları hakkında vatandaşların merakla araştırdığı sorgulama ekranı

30.10.2020Gündem
11 Ekim ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte ÖGG sınav sonuçlarının açıklanma tarihi

11 Ekim ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖGG sınav sonuçlarının açıklanma tarihi

11 Ekim tarihinde gerçekleşen Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı’nın (ÖGG) sonuçları için bekleyiş devam ediyor. ÖGG sınavının üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentisi artan adaylar, 2020 takvimini araştırıyor. Peki, 11 Ekim tarihli ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖGG sınav sonuçlarının açıklanma tarihi…

24.10.2020Ekonomi
ÖGG sınav soruları ve cevapları yayınlandı - ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak

ÖGG sınav soruları ve cevapları yayınlandı - ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) 11 Ekim tarihinde gerçekleşmişti. Sınavdan kısa bir süre sonra ÖGG sınav soruları ve cevapları erişime açıldı. ÖGG sınavından alacakları puanı merak eden adaylar, soru ve cevapları inceleyerek alacakları puanı tahmin etmeye çalışıyor. Peki, ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖGG sınav soruları ve cevapları…

13.10.2020Gündem
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2020 Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanma tarihi

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020 Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanma tarihi

ÖGG sınav sonuç tarihi, söz konusu sınavın ardından gündeme geldi. 11 Ekim tarihinde gerçekleşen Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) puanlarını hesaplamak isteyen adayların odaklandığı bir diğer konu ÖGG soru ve cevap anahtarı oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan ÖGG sınav takvimine göre, Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı 13 Ekim Salı günü egm. gov. tr adresinden yayınlanacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınav sonuç tarihiyle ilgili ayrıntılar.

11.10.2020Gündem
88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama ekranı

88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama ekranı

88. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı 88. ÖGG sınavının sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından erişime açıldı. Peki, 88. ÖGG sınav sonucu nasıl sorgulanır?

4.09.2020Gündem
88. ÖGG sınav sonuç tarihi yaklaşıyor... ÖGG sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak

88. ÖGG sınav sonuç tarihi yaklaşıyor... ÖGG sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

88. ÖGG sınav sonuç tarihi yaklaşıyor. Özel Güvenlik 88. Temel Eğitim ve 64. Yenileme Eğitimi Sınavı 16 Ağustos’ta gerçekleşmişti. Takvime göre, 88. ÖGG sınav sonuçları eylül ayı içerisinde açıklanacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? İşte ÖGG sınav sonuçlarını takip edebileceğiniz EGM sonuç ekranı…

2.09.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Üniversiteler baharda açılır mı?

YÖK 3 milyonu aşkın öğrenci ve 176 bin akademisyene online eğitimin verimliliğine yönelik bir anket gönderdi. Sağlık Bakanlığı yüz yüze eğitime pek sıcak bakmıyor ama son kararı vermeden önce bu anketin verileri de masada olacak. Bakalım bahar döneminde kampusların kapısı açılacak mı?

13.02.2021