EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Elektrikli Scooter

Elektrikli Scooter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elektrikli Scooter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 166 Elektrikli Scooter haberi bulunmuştur.

Elektrikli Scooter Haberleri

Hedef elektrikli otomobile motor

Hedef elektrikli otomobile motor

Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet gösteren İtalyan sermayeli Eldor Elektronik, 2011 için hedefini belirledi. İtalya’da çalışmaları süren elektrikli otomobillerin motorunu İzmir’de üretmek.

14.08.2009Ege
Çevreci Japondan motosikletle dünya turu

Çevreci Japon'dan motosikletle dünya turu

Çevreci Japon yurttaşı, elektrikli mini motosikletiyle (scooter) dünya turuna çıkıyor.

1.03.2004Gündem
İlk Segwayler Atlanta polisine

İlk Segway'ler Atlanta polisine

Kamuoyuna "yüzyılın buluşu" olarak tanıtılan tek kişilik scooter Segway ilk kez Atlanta'da polisler tarafından kullanılmaya başlandı. Atlanta polisi, elektrikli şarj edilen pille çalışan Segway'i, kent trafiğini kontrol etmek ve yankesicileri yakalamakta kullanacak. Polis yetkilileri, Segway'li ekiplerin yaya ya da bisikletli devriyelerden daha etkili olacağını tahmin ediyor.

25.04.2002Gündem
Teknoloji

Teknoloji

8.02.2002Spor
5.vites

5.vites

14.06.1998Ekonomi

Yazar Sonuçları

Motosiklette ‘bisiklet fiyatına satış’ patlaması

TEMMUZ ve ağustos aylarında yaşanan talep patlamasıyla, motosiklet satışları 300 bine ulaştı. Pazarın bir anda 700 milyon dolarlık hacme çıkmasında, fiyatların bisikletlerin düzeyine inmesi etkili oldu. Ayrıca bankaların motosiklet kredilerinde vadeyi 60 aya kadar çıkarmaları, faizleri düşük tutmaları da bu canlılıkta önemli rol oynadı.

10.09.2005