EKSTRA
MENÜ

Düğünler Ne Zaman Başlayacak?

Düğünler Ne Zaman Başlayacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Düğünler Ne Zaman Başlayacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 39 Düğünler Ne Zaman Başlayacak? haberi bulunmuştur.

Düğünler Ne Zaman Başlayacak? Haberleri

Düğünler ne zaman başlayacak 2021 Koronavirüs yasakları için Cumhurbaşkanı Erdoğandan açıklama

Düğünler ne zaman başlayacak 2021? Koronavirüs yasakları için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama

Düğünlerin başlayacağı tarih, koronavirüs yasakları devam ederken gündemde yer almayı sürdürüyor. Sosyal mesafe kuralları kapsamında Covid 19 bulaşıcılığını önlemek adına alınan kararla, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile nişan/düğün salonları kapatılmıştı. Kabine Toplantısı sonrası kısıtlamalara ilişkin değerlendirmeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vaka sayısının belirli bir sayının altına inmesiyle kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız" dedi. İşte, düğün salonlarının açılacağı tarihle ilgili bilgiler.

16.01.2021Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün yasakları olan illerde son gelişmeler

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün yasakları olan illerde son gelişmeler

Düğünler yasaklandı mı? Türkiye'nin koronavirüs gündeminde düğünlere getirilen kısıtlamalar son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile 81 ilde nişan, sünnet düğünü kına gibi organizasyonlar yasaklanmıştı. Düğün yasakları kapsamında ise, düğünlerin nikah şeklinde ve belli bir saat sınırlaması ile gerçekleştirilmesi duyurulmuştu. Düğün yasakları devam ederken evlilik hazırlığında olan çiftler düğünlerin başlayacağı tarihe odaklandı. İşte, düğün kısıtlamasında son gelişmeler.

14.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Düğünler ne zaman başlayacak, yasaklar bitecek mi İşte düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son gelişmeler

Son dakika haberi: Düğünler ne zaman başlayacak, yasaklar bitecek mi? İşte düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son gelişmeler

Düğün yasakları takip edilmeye devam ediyor. Türkiye'nin koronavirüs gündeminde düğünlere yönelik alınan kısıtlama kararı devam ediyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan düğün genelgesiyle 81 ilde nişan, kına, sünnet düğünü gibi etkinlikler kısıtlanmış, nikah şeklindeki düğünlere ise saat sınırlaması getirilmişti. Düğün hazırlığı yapan vatandaşlar düğün kısıtlamalarıyla ilgili son gelişmelere odaklandı. Gözler şimdi son yapılan açıklamalarda. Peki, düğün yasakları ne zaman bitecek? İşte, düğün kısıtlaması olan iller ve konuyla ilgili ayrıntılar.

8.10.2020Gündem
Son dakika: Düğünler ne zaman başlayacak, yasak devam ediyor mu İşte düğün yasakları olan illerin listesi

Son dakika: Düğünler ne zaman başlayacak, yasak devam ediyor mu? İşte düğün yasakları olan illerin listesi

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün yasakları son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. Koronavirüs salgını devam ederken valiliklerin verdikleri kararlar neticesinde Adana, Ağrı, Ankara, Bursa, Çorum olmak üzere çok sayıda bazı ilde nişan, kına, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yasaklanmıştı. İçişleri Bakanlığı'ndan yayınlanan düğün genelgesinde 81 ilde nikah törenlerinde 1 saat sınırlamasına gidilmişti. Yakın zamanda evlenmeyi planlayanlar düğün yasaklarında son duruma odaklandı. İşte, düğün yasakları olan iller ve düğün kısıtlamalarında son gelişmeler.

24.09.2020Gündem
Düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son dakika gelişmeler: Düğünler ne zaman başlayacak, hangi illerde yasaklandı

Düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son dakika gelişmeler: Düğünler ne zaman başlayacak, hangi illerde yasaklandı?

Düğün yasakları son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. Koronavirüs pandemisinde geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, artan vaka sayısıyla beraber düğün kısıtlamaları getirildi. Düğün kısıtlamalarına yönelik alınan karar doğrultusunda nişan, kına, sünnet düğünü gibi etkinlikler yasaklanarak, düğünlerin nikah merasimi şeklinde olması bildirildi. Düğün hazırlığında olan vatandaşlar, düğün kısıtlamalarında son durumu merak ediyor. Gözler şimdi kısıtlamalarla ilgili değerlendirmelerde. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? İşte, düğün kısıtlaması olan iller ve düğün yasakları ile ilgili son gelişmeler.

16.09.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğün salonları kuralları 2020 düğün genelgesiyle belli oldu

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğün salonları kuralları 2020 düğün genelgesiyle belli oldu!

Düğün salonları ne zaman açılacak? Corona virüsü nedeniyle mart ayında faaliyeti durdurulan düğün salonları yeniden açılıyor. Normalleşme takvimiyle beraber temmuz başında açılmaya hazırlanan düğün salonlarında pandemi süresince yeni kurallar geçerli olacak. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede düğünlerde uyulması gereken kurallar sıralandı. Yeni kurallar gereği, karşılama, uğurlama ve takı merasiminde tokalaşma ya da kucaklama ve sarılma yapılmayacak. İşte, düğün genelgesinin ayrıntıları.

28.06.2020Gündem
Düğünler nasıl olacak

Düğünler nasıl olacak?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle mart ayından bu yana yasak olan düğünler 1 Temmuz'dan itibaren yeniden başlayacak. Düğünlerin hangi şartlarda ve nasıl tedbirler alınarak yapılacağı ise vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Peki, düğünler nasıl olacak?

25.06.2020Gündem
Nikah ve düğün salonu genelgesi yayımlandı mı Düğün salonları ne zaman açılacak

Nikah ve düğün salonu genelgesi yayımlandı mı? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Koronavirüs dolayısıyla alınan önlemlerden birisi olan düğün salonları, çeşitli tedbirler çerçevesinde yeniden evlilik merasimlerini gerçekleştirmek isteyen çiftlerin kullanımına açılacak. Sosyal mesafenin ciddi bir öneme sahip olduğu düğün merasimleri, belirli şartları da da beraberinde getirecek. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, düğünler ne zaman başlayacak sorusuna cevap arayan vatandaşlar için İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı 24 maddelik nikah ve düğün genelgesi hakkında detaylı bilgiler

DÜĞÜNLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine, “Nikah Merasimlerinde Uygulanacak Tedbirler” konulu genelge gönderdi. Genelgede alınan tedbirler sonucunda virüsün yayılma ve bulaşma hızının azalması, vaka artış hızının düşüşe geçmesi yönünde kaydedilen olumlu gelişmeler doğrultusunda kontrollü normalleşme sürecine geçildiği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 09 Haziran’da gerçekleşen Kabine Toplantısı’nda Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda nikâh salonlarının 15 Haziran 2020 tarihinden itibaren belirlenen kurallara uygun şekilde hizmet vermeye başlayabileceği yönünde karar alındığı belirtildi.

Bu kapsamda, nikâh merasimi için kullanılacak mekânların faaliyetlerine izin veren mevzuat hükümleri (İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik vb.) ile iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tedbirlere ilave tedbirler alındığı ifade edilerek, alınan tedbirler şu şekilde sıralandı:

23.06.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğün ve nikah genelgesi yayımlandı

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğün ve nikah genelgesi yayımlandı

İçişleri Bakanlığı 'Nikah Merasimlerinde Uygulanacak Tedbirler' konulu genelge gönderdi. Genelge ardından düğün salonlarının açılacağı tarih ve nikan-düğün işlemlerinin yapılış şekliyle ilgili araştırmalar başladı. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Nikah ve düğünler nasıl yapılacak? İşte nikah merasimlerinde uygulanacak tedbirler ve düğünlerin yapılacağı tarih...

12.06.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamalarda normalleşme takviminin devamı hakkında önemli bilgiler verdi. Erdoğan buradaki açıklamasında, uzun bir süredir beklenti içinde olan düğün salonu işletmecileri ile düğün yapacak çiftler için de sevindiren haberi vererek, düğün salonlarının kapılarını davetlilere açacağı tarihi duyurdu. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

10.06.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılıyor

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılıyor?

Sosyal hayatı kısıtlayan kararlar, evlilik hayali kuran çiftleri ve esnafı olumsuz etkiledi. Düğün yapacak çiftler ve düğün salonu işletmecileri, sosyal mesafe kuralı gözetilip, maske takılması gibi tedbirlerin alınmasıyla düğünlerin yeniden başlayacağı tarihi bekliyor. Peki, Düğün salonları ne zaman açılıyor? Düğünler ne zaman başlayacak?

6.06.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları açılış tarihi belli oldu mu

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları açılış tarihi belli oldu mu?

Düğün salonlarının ne zaman açılacağı merak edilen konular arasında yerini aldı.  İşletmeciler, yetkililerden yaz mevsimine girilmesi nedeniyle faaliyete geçecekleri günün belirlenmesini talep ediyor. Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, 'Düğün salonlarının ne zaman açılacağına yönelik net bir tarih vermek mümkün değil.' demişti. İşte konu ile ilgili detaylar...

4.06.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Koronavirüs vaka sayılarında olumlu gelişmeler gözlenmesinin ardından normalleşme adımları atılmaya başlandı. Salgın nedeniyle uygulanan kısıtlamaların büyük bölümünün 1 Haziran itibariyle kaldırılmasına karar verildi. Bu gelişmenin ardından düğün salonlarının akıbeti merak konusu oldu. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

31.05.2020Gündem
2020 Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlayacak

2020 Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

Düğünlerin ne zaman başlayacağı normalleşme sürecinin yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Düğün salonları ne zaman açılacak sorusu merak ediliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok işletme çalışmaya ara verdi. Normalleşme takvimi süreci 11 Mayıs’ta başladı. İkinci aşama 27 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Düğün sezonunun temmuz sonu veya ağustos başında başlatılması planlanıyor. İşte detaylar...

29.05.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi?

Düğünler ne zaman başlayacak? sorusu kademeli olarak başlayan normalleşme sürecinde evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından sorgulanıyor. Corona virüsü nedeniyle mart ayında itibaren başlayan yasaklar kapsamında, düğün salonlarının faaliyetleri geçici süreliğine durdurulmuştu. Normalleşme adımlarının gündeme gelmesinin ardından haziran ayına kısa süre kala düğün salonlarıyla ilgili bir açıklama gelip gelmediği araştırmalarda hız kazandı. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler..

26.05.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri de düğün salonların yeniden açılacağı tarih oldu. Nişan-düğün salonu ve kır bahçesi gibi işletmelerin faaliyetlerinin geçici bir süre durdurulması kararı, yeni evlenecek çiftleri etkiledi. Düğünlerin yeniden ne zaman başlayacağını merak eden çiftler, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

19.05.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlayacak

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

Düğün salonlarının ne zaman açılacağı araştırılıyor. Düğünler ne zaman başlayacak? Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok işletme çalışmaya ara verdi. 11 Mayıs’ta AVM, berber ve kuaförlerin açılması ile beraber normalleşme süreci başladı. Düğün yapacak olan vatandaşlar heyecanla yapılan resmi açıklamaları takip ediyorlar. İşte konu ile ilgili detaylar…

16.05.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlayacak

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

Düğün salonlarının ne zaman açılacağı araştırılıyor. Düğünler ne zaman başlayacak? Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok işletme çalışmaya ara verdi. 11 Mayıs’ta AVM, berber ve kuaförlerin açılması ile beraber normalleşme süreci başladı. Düğün yapacak olan vatandaşlar heyecanla yapılan resmi açıklamaları takip ediyorlar. İşte konu ile ilgili detaylar…

15.05.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak ve serbest olacak mı Düğün salonlarıyla ilgili genelge yayınlandı mı

Düğünler ne zaman başlayacak ve serbest olacak mı? Düğün salonlarıyla ilgili genelge yayınlandı mı?

Düğünler başlayacak mı? sorusu, binlerce çiftin araştırmalarında yer alıyor. Corona virüsü önlemleri yavaş yavaş hafifleme başlamasıyla birlikte, bu yaz düğün salonları açılacak mı? konusu da başlıca gündeme gelen konulardan oldu. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında hazırlanan 4 aşamalı eylem planı gündeme gelmişti. Bu kapsamda evlenecek olan çiftler 'Düğünler olacak mı, ne zaman yapılabilecek?' İşte, düğün salonlarının açılışı ile ilgili ayrıntılar.

13.05.2020Gündem
Düğünler zaman serbest olacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler zaman serbest olacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför, güzellik salonu, alışveriş merkezleri ile giyim eşyası, ayakkabı, çanta, zücaciye gibi ürünlerin satıldığı işletmelerin kontrollü açılacağı haberleri ardından gözler düğün salonlarına çevrildi. Virüs nedeniyle en özel günlerinden biri ertelemek zorunda kalan çiftler heyecanla düğünlerin serbestleşeceği tarihi araştırıyor. Peki, düğünler zaman serbest olacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

11.05.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlayacak

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

Yeni evlenecek çiftleri de etkileyen Corona virüsü salgını düğünlerde ertelemelere yol açmıştı. Koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında yayımlanan genelge üzerine nişan-düğün salonu ve kır bahçesi gibi işletmelerin faaliyetlerinin geçici bir süre durdurulmuştu. Gözler şimdi düğünlerin yeniden başlayacağı tarihte. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

6.05.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle düğünlerin ertelenmesi, beraberinde birçok soruyu da getirdi. Bir aydan uzun süredir kapalı olan düğün salonlarının ne zaman açılacağı, düğün yapacak çiftler ve ailelerinin yanı sıra, mekan işletmecileri tarafından da araştırılıyor. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlayacak?

29.04.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca Kovid-19 salgını nedeniyle bazı işletmelerin faaliyetleri 16 Mart itibarıyla geçici süreyle durdurulurken, düğün salonları da bu tedbirler kapsamında kapatıldı. Bu gelişmenin ardından düğünlerini ertelemek zorunda kalan ya da kısa zaman sonra düğün yapmayı planlayan vatandaşlar, düğün salonlarının akıbetini merak ediyor. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

2.04.2020Gündem
AVMler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak

AVM'ler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak?

Corona virüsü önemleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, birçok iş yeri ve halkın toplu alanda bulunmasını kolaylaştıran yerler kapatıldı. Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak, düğün salonları, kuaförler ve AVM'ler başta olmak üzere faaliyeti durdurulan yerlerin ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, AVM'ler, iş yerleri, kuaförler ve düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

30.03.2020Gündem
Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı olacak

Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında, vatandaşların toplu alanda bulunması konusunda kısıtlamaya girilmişti. Bu çerçevede corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına, düğün salonları, kuaförler, kahvehanelerin faaliyetleri durduruldu. Corona virüsüyle ilgili yetkililer son durum açıklamalarını yaparken, vatandaşlar da umuma açık olan yerlerin ne zaman açılacağını araştırmaya başladı. Peki, Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

26.03.2020Gündem
Düğünler yasaklandı mı, ne zaman başlayacak 81 ilde uygulama başladı: Kına, sünnet, nişan ve düğünlerle ilgili son dakika gelişmeler

Düğünler yasaklandı mı, ne zaman başlayacak? 81 ilde uygulama başladı: Kına, sünnet, nişan ve düğünlerle ilgili son dakika gelişmeler

Düğün yasakları son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. Koronavirüs salgınında artan vaka sayısı ile beraber 14 ilde kısıtlama getirilen düğünlerle ilgili İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yeni bir genelge yayınlandı. Genelgeye göre, 81 ilde geçerli olmak üzere kına gecesi, sünnet düğünü, nişan gibi etkinlikler yasaklandı. Gelinle damadın birinci ve ikinci derece yakını olmayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 15 yaş altı çocukların düğünlere ve nikah törenlerine katılması yasaklandı. Peki, düğünler yeniden ne zaman başlayacak? İşte, düğün kısıtlaması getirilen iller ve düğün yasakları ile ilgili detaylar....

7.09.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı

Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı? Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı?

Corona virüsü pandemi salgını nedeniyle ülkemizde alınan önlemler kapsamında, umumi alanların faaliyetleri durdurulmuştu. Bu çerçevede İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, düğün salonları kapatılmıştı. Bayram sonrası normalleşme sürecinin gündeme gelmesiyle beraber, evlenecek çiftler düğün salonlarının açılacağı tarihe kilitlendi. Salgın nedeniyle düğünlerini erteleyen çok sayıda vatandaş düğünler ne zaman başlar? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı? Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar...

2.05.2020Gündem
2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2019 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi.

26.12.2019Magazin
Tabanlıoğlundan Konyaya dev kongre merkezi

Tabanlıoğlu'ndan Konya'ya dev kongre merkezi

KONYA’da Selçuklu Belediyesi, maliyeti 50 milyon TL olan aynı anda 5 bin kişininin kullanabileceği 18 ayrı salonu bulunan kongre merkezi yapacak. Kongre merkezinin projesini dünyada ve Türkiye’de hazırladığı önemli projeler ile ün kazanan Tabanlıoğlu Mimarlık hazırladı.

26.01.2012Ekonomi
Dünyaya klarnet çalmak için geldiğime inanıyorum

Dünyaya klarnet çalmak için geldiğime inanıyorum

Henüz 29 yaşında. Bu kadarcık kısa zamana o kadar büyük işler sığdırdı ki klarnet deyince herkesin aklına artık o geliyor. Beş yaşından beri elinden düşürmediği ve artık benim bir parçam gibi oldu dediği klarnetiyle Hüsnü Şenlendirici, girdiği her albüme, çaldığı her şarkıya başka bir hava katıyor.

30.09.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Demet Akalın ne zaman şarkı söyleyecek

Normalleşme sürecinde en çok “Düğünler ne zaman yapılacak”, “Camiler ne zaman açılacak”, “Bu sene tatile gidebilecek miyiz” gibi sorular geliyor. Bir de sanatçılarımızın durumu var tabii. Demet Akalın sahneye ne zaman çıkacak?

14.05.2020

Nişan-düğün arası mutlu olma rehberi!

Bu yazı hayatınızı kurtarabilir. Nişanlılık döneminde misiniz? Buyurun, hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulamaları yazdım.

7.04.2017

Temsili düğünler…

Ne zamandır yazmak istediğim bir konuydu, engellilere yapılan temsili düğünler. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Yıldırım Belediyesi’nin Engelli Kadınlar Derneği ile 12 genç kıza yaptığı temsili düğün organizasyonunu okuyunca konuyu gündeme getirmek istedim.

7.12.2016

Biz çok kimlikli bir ülkeyiz, ‘Ne güzeliz’ diyebilmeliyiz!

Saçları ve eserleri gibi rengarenk bir hayat onunkisi. Kütahya ile Anadolu Hisarı ekseninde geçen çocukluk yılları, derken eğitim için düşülen Japonya yolları... Ve dünyanın öbür ucunda filizlenen bir aşk hikayesi. Medeniyetler ittifakı tadında bir evlilik ve sonunda yaşanan büyük hüsran. 40 yaşında elinde bir bavul, dibinde bir kız evlatla baba evine dönüş. Bütün yaşadıklarını renklerle bezeyip, tuvallerine dökmüş Günseli Kato. Hayatını, hayata bakış açısını anlattı uzun uzun. Ben büyük keyifle dinledim. Gerçekten de film gibi bir yaşam öyküsü bu, sizlere de tavsiye ederim.

17.01.2015

Genel Müdür Elibol iddialı: İzmir’i kucaklamaya geldik

Swissôtel Grand Efes’teki, Amrita Spa&Wellness, eğlenceli yaz okulu programı ile ilgili, Pazarlama Müdüresi, sevgili Pınar Baykal ile sohbet ediyordum.

24.06.2011

Alevimiz var

AK Parti'nin Kurucular Kurulu üyesi ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hayati Yazıcı aradı:

18.08.2001