MENÜ

Düğünler Ne Zaman Başlar?

Düğünler Ne Zaman Başlar? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Düğünler Ne Zaman Başlar? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41 Düğünler Ne Zaman Başlar? haberi bulunmuştur.

Düğünler Ne Zaman Başlar? Haberleri

Son dakika: Düğünler ne zaman başlayacak, yasak devam ediyor mu İşte düğün yasakları olan illerin listesi

Son dakika: Düğünler ne zaman başlayacak, yasak devam ediyor mu? İşte düğün yasakları olan illerin listesi

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün yasakları son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. Koronavirüs salgını devam ederken valiliklerin verdikleri kararlar neticesinde Adana, Ağrı, Ankara, Bursa, Çorum olmak üzere çok sayıda bazı ilde nişan, kına, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yasaklanmıştı. İçişleri Bakanlığı'ndan yayınlanan düğün genelgesinde 81 ilde nikah törenlerinde 1 saat sınırlamasına gidilmişti. Yakın zamanda evlenmeyi planlayanlar düğün yasaklarında son duruma odaklandı. İşte, düğün yasakları olan iller ve düğün kısıtlamalarında son gelişmeler.

24.09.2020Gündem
Düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son dakika gelişmeler: Düğünler ne zaman başlayacak, hangi illerde yasaklandı

Düğün kısıtlaması olan illerle ilgili son dakika gelişmeler: Düğünler ne zaman başlayacak, hangi illerde yasaklandı?

Düğün yasakları son dakika gelişmeler ile takip ediliyor. Koronavirüs pandemisinde geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, artan vaka sayısıyla beraber düğün kısıtlamaları getirildi. Düğün kısıtlamalarına yönelik alınan karar doğrultusunda nişan, kına, sünnet düğünü gibi etkinlikler yasaklanarak, düğünlerin nikah merasimi şeklinde olması bildirildi. Düğün hazırlığında olan vatandaşlar, düğün kısıtlamalarında son durumu merak ediyor. Gözler şimdi kısıtlamalarla ilgili değerlendirmelerde. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? İşte, düğün kısıtlaması olan iller ve düğün yasakları ile ilgili son gelişmeler.

16.09.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak 2020 Düğünler ne zaman serbest olacak Bilim Kurulu Üyesi yanıtladı

Düğün salonları ne zaman açılacak 2020? Düğünler ne zaman serbest olacak? Bilim Kurulu Üyesi yanıtladı

Düğün salonları ne zaman açılacak? Corona virüsü mücadelesinde mart ayından beri kapalı olan işletmeler ve dükkanlar 1 Haziran Pazartesi günü açıldı. Vaka sayısında düşüş ve iyileşen hasta sayında yaşanan artışla kademeli olarak başlayan normalleşme çerçevesinde, düğün salonlarının açılış tarihi gündeme geldi. Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü 'düğünler ne zaman serbest olacak?' sorusuyla ilgili, "kapalı mekanlarda, düğünler de dahil, kongre ve toplantılar yakın zamanda pek olacak gibi durmuyor" dedi. İşte, ayrıntılar..

1.06.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi?

Düğünler ne zaman başlayacak? sorusu kademeli olarak başlayan normalleşme sürecinde evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından sorgulanıyor. Corona virüsü nedeniyle mart ayında itibaren başlayan yasaklar kapsamında, düğün salonlarının faaliyetleri geçici süreliğine durdurulmuştu. Normalleşme adımlarının gündeme gelmesinin ardından haziran ayına kısa süre kala düğün salonlarıyla ilgili bir açıklama gelip gelmediği araştırmalarda hız kazandı. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak? Düğünler ne zaman başlar, açıklama geldi mi? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler..

26.05.2020Gündem
Düğünler olacak mı Düğünler nasıl olacak

Düğünler olacak mı? Düğünler nasıl olacak?

Virüsten korunma önlemleri dolayısıyla ertelenen düğünler için yeni gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Düğünler olacak mı sorusuna bir süredir yanıt arayan hazırlık aşamasındaki birçok vatandaş, internet üzerinden konuyla ilgili araştırmalarını gerçekleştiriyordu. Bazı çözümlerin konuşulduğu düğünler için esneklik sağlanması bekleniyor. Peki, son gelişmelere göre düğünler nasıl yapılabilecek? İşte, o konunun detayları

6.05.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı

Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı? Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı?

Corona virüsü pandemi salgını nedeniyle ülkemizde alınan önlemler kapsamında, umumi alanların faaliyetleri durdurulmuştu. Bu çerçevede İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, düğün salonları kapatılmıştı. Bayram sonrası normalleşme sürecinin gündeme gelmesiyle beraber, evlenecek çiftler düğün salonlarının açılacağı tarihe kilitlendi. Salgın nedeniyle düğünlerini erteleyen çok sayıda vatandaş düğünler ne zaman başlar? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Düğün salonları ne zaman açılacak, açılacak mı? Düğünler bayramdan sonra başlayacak mı? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar...

2.05.2020Gündem
Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı olacak

Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında, vatandaşların toplu alanda bulunması konusunda kısıtlamaya girilmişti. Bu çerçevede corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına, düğün salonları, kuaförler, kahvehanelerin faaliyetleri durduruldu. Corona virüsüyle ilgili yetkililer son durum açıklamalarını yaparken, vatandaşlar da umuma açık olan yerlerin ne zaman açılacağını araştırmaya başladı. Peki, Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

26.03.2020Gündem
Düğünler ne zaman başlar

Düğünler ne zaman başlar?

Dünya genelinde yeni tip corona virüsü (Kovid-19) bulaşan kişi sayısı 330 bini aşarken, virüs nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı ise 14 bini geçti. Bu kapsamda ülkemizde de bir dizi önlemler alınıyor. İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda düğün yapılmasına kısıtlama getirilmişti. Peki, düğünler ne zaman başlar? Düğün salonları ne zaman açılacak?

23.03.2020Gündem
Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Önümdeki koltukta Norveç Prensi ve Oslo Belediye Başkanı oturuyor. Her yer iş dünyası ve sivil toplum liderleriyle dolu. Nobel Barış Ödülü’nün verildiği bu salonda, birazdan Hamdi Ulukaya’ya (47) Barış İçin İş ödülü verilecek. Şirketini, fabrikalarını mültecilere açan, tek başına ırkçılara, ölüm tehditlerine kafa tutan, şimdi de iş alanında devrim çağrısı yapan bu Erzincanlı öncüyle Oslo’da buluştuk.

16.06.2019Hürriyet Pazar
Sosyal Medya Evliliklere Zarar mı Veriyor

Sosyal Medya Evliliklere Zarar mı Veriyor?

Havalar ısındı, düğün sezonu açıldı. Çiftleri, en çok da gelinleri büyük bir telaş sardı. Ancak, sonsuzluğa uzanma umuduyla başlayan ilişkilerin boşanma ile sonuçlanabildiğini belirten Çift ve Aile Terapisti Duygu Başak Gürtekin özellikle gelinleri uyardı, “Abartılı düğünler, gelinlere damadı unutturan telaşlı kutlamalar ve sosyal medya etkisi evliliğe önemli derecede zarar veriyor” dedi.

22.04.2019Evlilik
Sosyal medya etkisi evliliklere zarar veriyor

Sosyal medya etkisi evliliklere zarar veriyor

Çift ve Aile Terapisti Duygu Başak Gürtekin, “Abartılı düğünler, gelinlere damadı unutturan telaşlı kutlamalar ve sosyal medya etkisi evliliğe önemli derecede zarar veriyor” dedi.

22.04.2019Sağlık
Türkiye neler gördü  sırtı yere gelmez

Türkiye neler gördü sırtı yere gelmez

Dünyanın önde gelen otel işletmecilerinden Fransız merkezli AccorHotels Grubu Türkiye operasyonunu büyütme kararı aldı. Türkiye’de 47 oteli olan grup, 2023’e kadar 99 otele ulaşmayı hedefliyor. Murat Kadaifçioğlu, “Grup Türkiye’ye sonuna kadar güveniyor. Geçen yıl yaşananlardan sonra bile yönetim kurulu başkanımız ‘Türkiye neler gördü, sırtı yere gelmez, yatırıma devam edeceğiz’ mesajı verdi” dedi.

26.01.2018Ekonomi
‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’

Doğan Grubu’nun bir yıl önce başlattığı ‘Türkiye’nin Ortak Değerleri-Müştereklerimizi Keşfedelim, Geleceğe Birlikte Yürüyelim’ projesinde farklı kesimlere yönelttiğimiz “Sahi nedir bizim müştereklerimiz” sorusuna verilen yanıtları yayımlamaya devam ediyoruz. Proje, ortak değerlerimizin, müştereklerimizin yeniden konuşulmaya başlanmasını, geliştirilmesini amaçlıyor. İsteyen okurlarımız, görüşlerini proje için açılan sosyal medya hesaplarına gönderebilir.

30.10.2016Gündem
Süleyman Demirel düğününe üçüncü gün katılabildi

Süleyman Demirel düğününe üçüncü gün katılabildi

Yöresel âdetlere göre Isparta’da düğünler dört gün sürüyordu. Süleyman ile Nazmiye’nin düğünleri, 9 Aralık 1948 Perşembe günü başladı. Ancak damat ortalarda yoktu. Kız evi ve oğlan evi eğlenedursun, olayımızın kahramanı Demirel, Burdur’da başında bulunduğu inşaatın şartlarını yaşıyordu. Baba Yahya Demirel, köyden yakın arkadaşı Hacı Ahmet Ağa’yı görevlendirip, “Hadi bakalım Hacı, damadı getirmek işi sende...” demişti. Baba Demirel’den işareti alan Hacı Ahmet Ağa, hemen Burdur’a gitti ve damat Süleyman Demirel’i peşine katıp, düğününü yapmak üzere İslamköy’e getirdi.

19.06.2015Gündem
Bekar gidilen düğünlerden sağ çıkma kılavuzu

Bekar gidilen düğünlerden sağ çıkma kılavuzu

Düğün dernek, bitse de gitsek!

27.06.2013Seyahat
Sosyal fobikler zor evleniyor

Sosyal fobikler zor evleniyor

Utanç verici bir duruma düşmekten, onaylanmayacak bir davranışta bulunmaktan, rezil olmaktan, eleştirilmekten...

Şarköy’ün şenlik zamanı

Şarköy’ün şenlik zamanı

Yaşamayı, eğlenmeyi seven tüm Trakyalılar gibi Şarköylüler de temmuz, ağustos aylarını iple çeker. Düğünler, sünnetler birbirini izler. Çay bahçeleri, okul bahçeleri, parklar açık eğlence alanlarına dönüşür. Marmara kıyılarındaki birçok yerleşim, ağustos sıcaklarında kavrulurken Şarköy, sürekli esen poyrazla ferahlar. Sörfçüler rüzgarın, mavi bayraklı plajındaki tatilciler ise denizin tadını doyasıya çıkarır.

9.08.2009Seyahat
Aşkınızın IQsu kaç

Aşkınızın IQ'su kaç?

Size göre sorunsuz bir beraberliğiniz var. Peki ilişkinize tüm üzüntü ve mutluluklar dahil mi? Yoksa bu birliktelik geçici bir heves mi?

28.01.2009Kelebek
Aşkınızın IQsu kaç

Aşkınızın IQ'su kaç?

Sevgiliniz ilişkinize tüm üzüntü ve mutluluklarını dahil ediyor mu? Yoksa ilişkinizi sadece yüzeysel mi görüyor? Yanıtlar testimizde...

4.06.2008Kelebek
Hiç imajımız olmayacağına korkunç Türk kalmak da iyi

Hiç imajımız olmayacağına korkunç Türk kalmak da iyi

Havai fişek gibi rengarenk bir kişilik Özlem Kumrular’ınki. Akademisyen, yazar, çevirmen, polilog, kronik gezgin, müzik programcısı, folklorcu... Merak ettiği, ilgi alanına giren hemen her şeyin peşinden sonuna kadar gitmiş.

26.03.2005Kelebek
Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi

Sosyete dediğin altyapı Bizans üstyapı Osmanlı müthiş bir Fellini filmi

Ona da bu yakışırdı! Belli ki düşünmüş. Hürriyet’e röportaj verecek. Nerede? İstinye koyunda demirli Çiğdem Simavi’nin dillere destan Halas Gemisi’nde! Gerçi belirtmeyi ihmal etmiyor: Son zamanlarda bütün davetlerini Halas’ta veriyor, çünkü evinde antikadan ayakta duracak yer kalmamış. Şimdi çok fazla şey ifade etmeyebilir. Ama onun büyüdüğü yıllarda Türkiye’de ikon ailelerden biriydi Burlalar.

4.12.2004Kelebek
Bir anneyle üç kızı sansasyondan fazlası

Bir anneyle üç kızı sansasyondan fazlası

Kardeşi Tansa’nın düğünü nedeniyle ve yedi aylık hamile bir kadın olarak bikinili fotoğraflarıyla şu günlerde gazete sayfalarını süsleyen Mehmet-Ender Mermerci çiftinin ortanca kızı Yosun Reza’ya, ‘Siz niye bu kadar ünlüsünüz?’ diye soruyorum. ‘Ben de bu sorunun cevabını bana sizin vermenizi bekliyorum’ diyor. Haklı.

3.07.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

O düğünün gerçek filmi

BUGÜN kaliteli magazincilik yapacağım.

12.03.2016
Yemek yemeyi gerçekten seviyor musunuz

Yemek yemeyi gerçekten seviyor musunuz?

Her bir lokmanıza aşık olun bence... Tadını çıkara çıkara, sindire sindire, zevkle yemek yiyin.

4.01.2016

Mutluluk arayışımız, neden yaşamımızın odak noktasıdır?

“BEN MUTLUYSAM SENDE MUTLUSUN” SEN MUTLUYSAN BENDE MUTLUYUM…”

29.01.2014

Bir şans verin uğrayın, seveceksiniz

“Tatile, Bartın’a gidiyorum...” Siz dostlarınızdan bu cümleyi kaç kez duydunuz bilmiyorum ama ben hiç duymadım. Tatilciler Batı Karadeniz sahillerindeki Amasra’ya giderken nedense bu ilçenin bağlı olduğu Bartın’ı hızla geçiyor. Sadece mola için zaman ayırıyor. Aslında çok daha fazlasını hak ediyor Bartın. Çünkü, huzur dolu sokaklarda Safranbolu misali ahşap Osmanlı konaklarının sefasını sürebileceğiniz güzel bir şehir.

19.05.2012

Yetiş Ayşe

Bu haftanın "Yetiş Ayşe"lerine geçmeden önce size geçen hafta başıma gelen komik bir olayı anlatayım.

8.06.2010

Kasaba düğünlerini özlemişim

Uzun bir aradan sonra ilk kez cumartesi akşamı çok eğlendim.

8.06.2004