EKSTRA
MENÜ

Cengiz Bozkurt

Cengiz Bozkurt haberleri sayfasında güncel ve son dakika Cengiz Bozkurt hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 899 Cengiz Bozkurt haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

24 Aralık 1965 yılında doğan oyuncu birçok meslekte çalışmıştır. İngiltere'ye gittiği için çok iyi derecede İngilizceye sahiptir. Eğitimini yurtdışında tamamlamıştır.

Cengiz Bozkurt Kimdir ve Nereli?

Cengiz Bozkurt, Nevşehir'de dünyaya gelmiştir. Gülyazı ilçesinde çocukluğunun bir kısmını geçirmiştir. Hem İngiltere hem de Türkiye'de yeteneğini ve başarısını eğitimiyle tamamlamış, bu sebeple kendini izleten bir oyuncu olmuştur.

50'ye yakın dizi ve filmde oynamıştır. Kumarbazın Seçimi - Kent Oyuncuları adlı oyunu kendisi yönetmiştir. 5 tiyatroda yer almış, ayrıca yılın en başarılı erkek oyuncusu ve en iyi yardımcı erkek oyuncu ödüllerine sahiplik etmiştir.

Cengiz Bozkurt'un Hayatı

Cengiz Bozkurt 1965 yılında Nevşehir'de doğmuştur. Ankara Atatürk Lisesi'nde mezun olmuştur. ODTÜ Fizik bölümüne başlamış ancak hedefleri fizik yönünde değil oyunculuk yönünde olduğu için okulunu yarıda bırakmıştır. İngiltere'de kendine bir hayat kurmuştur.

İngiltere'de pek çok meslekte çalışarak para kazanmış ve geçimini sağlamıştır. İki dile sahip olduğu için Türk derneklerinde pek çok kez temsilcilik yapmıştır. İşportacılık, esnaflık ve şoförlük gibi işlerde çalışmıştır. Ardından iş hayatını eğitim hayatına atılmak için yarıda bırakmıştır.

Cengiz Bozkurt, 1996 yılında İngiltere'de bulunan Goldsmiths University of London'da medya ve iletişim bölümünden mezun olmuştur.

Kısa filmler ve belgeseller çekerek kendini geliştiren Cengiz Bozkurt işini o kadar sevmişti ki oyunculuğu bırakmayı düşündüğü bir dönem olmuştu. Pek çok oyunculuk atölyesine katılarak İngiltere'deki tiyatrolarda rol almıştır. Dört arkadaşıyla birlikte o dönemde İngiltere'de bulunan Mehmet Ergen'in öncülüğünde tiyatro kurmuşlardır.

Mezuniyetinden dört yıl sonra genel sanat yönetmeni olarak çalışmıştır. Ardından 2003 yılında Türkiye'ye gelmiştir. İlk olarak tiyatrolarda yer almış, ödüllere aday olmuş ve eleştirmenlerden iyi notlar almayı başarmıştır. Kendisini geliştirerek televizyon dizileri ve sinema filmleri için çalışmalara başlamıştır.

Leyla ile Mecnun dizinde Erdal Bakkal olarak rol almasıyla Türkiye'de de tanınan bir oyuncu olmuştur. Ardından farklı tiyatrolar, televizyon dizileri ve filmlerde yer alarak oyunculuk hayatına devam etmiştir. Başarısını geniş kitlelere göstermeyi başaran Bozkurt, hayatına oyunculuk ile devam etmektedir.

Cengiz Bozkurt'un Eşi

Cengiz Bozkurt iki kez evlenmiştir. İlk evliliğini bir öğretmenle yapmış ve bu evlilikten Çağlayan isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 1990 yılında dünya evine giren çiftin tek çocuğu olan Çağlayan 1991 doğumludur ve şu an 28 yaşındadır.

İlk evliliğinden 18 yıl sonra İngiltere'de tanıştığı bir moda tasarımcısı ile yeni bir hayat kurmuştur. İkinci eşi Hatice Kavak ile 2012 yılında Sena isimli bir kız çocuğu daha olmuştur. Ardından 2016 senesinde Hatice Hanım'dan üçüncü kız çocuğu doğmuş ve ismi Ada olmuştur.

Cengiz Bozkurt'un Doğum Tarihi (Yaşı)

Cengiz Bozkurt 24 Aralık 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Astrolojiye göre oğlak burcuna sahiptir. 54 yaşında bulunan Cengiz Bozkurt'un oyunculuk hayatı İngiltere ve Türkiye arasında devam etmektedir. Her alanda gösterdiği başarı ve deneyimiyle birlikte enerjisini koruyarak pek çok projede yer almaya devam etmektedir.

Cengiz Bozkurt'un Boyu

Cengiz Bozkurt, 170 santimetre boyunda ve 79 kilodur.

Cengiz Bozkurt Haberleri

Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi, konusu ne İşte Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncuları

Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi, konusu ne? İşte Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncuları

2013 yapımı bir komedi filmi olan Eyvah Eyvah 3, Demet Akbağ ve Ata Demirer gibi usta oyuncularla bir kez daha ekranlara geliyor. Serinin 3. filmi olan Eyvah Eyvah 3'te Hüseyin ve Müjgan’ın bebeği kaçırılıyor. Firuzan ve Hüseyin bebeği aramak için çeşitli yollar deniyorlar. Peki, eyvah Eyvah 3 nerede çekildi, konusu ne? İşte Eyvah Eyvah 3 oyuncuları...

18.10.2021Televizyon
Bana Masal Anlatma nerede çekildi İşte Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları ve konusu

Bana Masal Anlatma nerede çekildi? İşte Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları ve konusu

Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları ve konusu yoğun ilgi görüyor. Sevilen filmler televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam ediliyor. Hande Doğandemir’in Ayperi karakterine, Fatih Artman’ın Rıza karakterine hayat verdiği Bana Masal Anlat dizisinde birçok ünlü isim bulunuyor. Peki, Bana Masal Anlatma nerede çekildi, oyuncuları kimdir?

27.09.2021Televizyon
Cinayet Süsü filminin konusu ne İşte Cinayet Süsünün konusu ve oyuncuları

Cinayet Süsü filminin konusu ne? İşte Cinayet Süsü'nün konusu ve oyuncuları

Ali Atay'ın yönettiği, Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür'ün başrollerini paylaştığı "Cinayet Süsü" 2019 yılında vizyona girmişti. "Cinayet Süsü", gizemli bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu ediniyor. Peki, Cinayet Süsü filminin konusu ne?

22.09.2021Keyif
Küçük Esnaf filminin konusu ne İşte Küçük Esnafın oyuncu kadrosu ve konusu

Küçük Esnaf filminin konusu ne? İşte Küçük Esnaf'ın oyuncu kadrosu ve konusu

İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel var. 2016 yılında vizyona giren film, zaman zaman TV ekranlarına gelince vatandaşlarca araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Küçük Esnaf filminin konusu ne?

10.09.2021Keyif
Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı, yeni sezon hangi kanalda İşte Leyla ile Mecnunun yeni Leylası

Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı, yeni sezon hangi kanalda? İşte Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı

Bir döneme damga vuran Leyla ile Mecnun yeniden ekran macerasına başlıyor. Bir süredir yeniden yayımlanacağı konuşulan Leyla ile Mecnun online platform üzerinden yeniden başlayacak. Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Köksal Engür, ve Osman Sonant'ın yer aldığı dizide Leyla karakteri değişti. Peki, Leyla ile Mecnun yeni sezon yayınlandı mı? Dizinin yeni Leyla'sı kim oldu?

2.09.2021Televizyon
Bana Masal Anlatma nerede çekildi Bana Masal Anlatma oyuncuları ve konusu

Bana Masal Anlatma nerede çekildi? Bana Masal Anlatma oyuncuları ve konusu

Bana Masal Anlatma Beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Bana Masal Anlatma, genç bir kız ile dolmuş şoförünün yollarının kesişme hikayesini fantastik öyküsünü anlatıyor. Peki, Bana Masal Anlatma nerede çekildi? Bana Masal Anlatma oyuncuları ve konusu

1.09.2021Televizyon
Küçük Esnaf filminin oyuncuları kimler Küçük Esnaf filmi nerede çekildi

Küçük Esnaf filminin oyuncuları kimler? Küçük Esnaf filmi nerede çekildi?

Küçük Esnaf beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Televizyonların sinema kuşağında yer alan Küçük Esnaf'ın oyuncularının yanı sıra konusu da dikkat çekiyor. Küçük Esnaf’ta ölen babasının mafyaya olan yüklü borcunu ödemeye çalışan Berhudar’ın başına gelenler anlatılıyor. Peki, Küçük Esnaf filminin oyuncuları kimler? Küçük Esnaf filmi nerede çekildi?

14.07.2021Televizyon
C Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C harfi alfabemizin üçüncü harfidir. Ülkemizde ''C'' ile başlayan bir şehir yoktur. İsim şehir oynarken Fransa'da yer alan ''Cannes'' ya da Kanada'daki ''Calgary'' şehirlerinden biri yazılabilir. C harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü isimleri nelerdir? Sizin için derledik.

12.04.2021Sözlük
Küçük Esnaf filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir Küçük Esnaf oyuncu kadrosu

Küçük Esnaf filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Küçük Esnaf oyuncu kadrosu

Küçük Esnaf filmi oyuncuları ve konusu yoğun ilgi görüyor. Küçük Esnaf bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkacak. İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın hem başrolünde oynadığı, hem de senaryosunu yazdığı filmde küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını anlatılıyor.

30.03.2021Televizyon
Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor Heyecanlandıran iddia

Leyla ile Mecnun yeniden mi başlıyor? Heyecanlandıran iddia

Bir döneme damga vuran Leyla ile Mecnun dizisi ile ilgili yeni iddia ortaya atıldı. Başrolünde Ali Atay'ın , Serkan Keskin'in, Ahmet Mümtaz Taylan'ın, Osman Sonant'ın ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekileceği öne sürüldü. Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği iddia edilen dizinin, yönetmen koltuğunda da yine Onur Ünlü oturacak.

23.03.2021Televizyon
Mustafa Nuriden Nehir ve Diğer Tüm Şeyler

Mustafa Nuri'den "Nehir ve Diğer Tüm Şeyler"

Başrollerini Hatice Aslan, Hakan Kurtaş, Cengiz Bozkurt, Şeyla Halis ve Şebnem Dilligil’in paylaştığı Vücut filmi ile tanınan yönetmen Mustafa Nuri’denilk romanı Nehir ve Diğer Tüm Şeyler okurla buluşuyor.

18.03.2021Keyif
50m2 yayınlandı - 50m2 oyuncuları kimler, konusu ne

50m2 yayınlandı - 50m2 oyuncuları kimler, konusu ne?

Başrollerinde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı kara komedi dizisi 50m2 Netflix’de izleyicilerle buluştu. Sekiz bölümden oluşan dizinin yapımcılığını BKM Film üstlenirken, senarist koltuklarındaysa Selçuk Aydemir ve Burak Aksak oturuyor. İşte 50m2 dizisinin konusu ve oyuncularıyla ilgili detaylı bilgi…

27.01.2021Televizyon
Eyvah Eyvah nerede çekildi İşte Eyvah Eyvah 3 oyuncuları ve konusu

Eyvah Eyvah nerede çekildi? İşte Eyvah Eyvah 3 oyuncuları ve konusu

Eyvah Eyvah filmi bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkacak. Eyvah Eyvah oyuncuları ve konusu yoğun ilgi görüyor. Filmde Hüseyin Badem karakterine Ata Demirer, Müjgan karakterine Özge Borak, Firuzan karakterine Demet Akbağ hayat veriyor. İşte film hakkında bilgiler

6.01.2021Televizyon
Mutluluk Zamanı filmi çekildiği yerle ilgi görüyor - Mutluluk Zamanı oyuncuları kimler, konusu ne

Mutluluk Zamanı filmi çekildiği yerle ilgi görüyor - Mutluluk Zamanı oyuncuları kimler, konusu ne?

Mutluluk Zamanı filmi oyuncu kadrosu ve çekildiği yerle dikkatleri üzerine topluyor. Başrollerini Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı 2017 yılında vizyona giren filmde, farklı dünyalardan gelen heykeltıraş Ada ile mükemmel bir hayata sahip olan Mert'in tutku dolu hikayesi anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu film bu akşam TV'de ilk kez ekranlara geliyor. İşte, Mutluluk Zamanı oyuncuları ve konusu.

4.01.2021Televizyon
Enis Arıkan kimdir İşte O Sese katılan Enis Arıkanın hayat hikayesi

Enis Arıkan kimdir? İşte O Ses'e katılan Enis Arıkan'ın hayat hikayesi

Neşeli ve esprili tavırları ile beğeni toplayan Arıkan, başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Jet Sosyete dizisi ile büyük çıkış göstermişti. Oynadığı dizilerdeki rollerle adından söz ettiren Enis Arıkan, kariyeri boyunca çok sayıda projede yer aldı. Son olarak O Ses Türkiye'nin 2021 Yılbaşı Özel programında şarkı seslendiren oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Enis Arıkan kimdir?

31.12.2020Televizyon

50m2 konusu nedir ve oyuncuları kimdir?

50m2 dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin'in rol alacağı dizide hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir ve dizi bu konu üzerine gelişmeye devam eder.

28.12.2020Televizyon
Küçük Esnaf filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir Küçük Esnaf oyuncu kadrosu

Küçük Esnaf filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Küçük Esnaf oyuncu kadrosu

Küçük Esnaf filmi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Film bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkacak. Küçük Esnaf’ta ölen babasının mafyaya olan yüklü borcunu ödemeye çalışan Berhudar’ın başına gelenler anlatılıyor. İşte Küçük Esnaf filmi oyuncuları ve konusu

2.12.2020Televizyon
Kara Bela filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Kara Bela oyuncu kadrosu

Kara Bela filmi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Kara Bela oyuncu kadrosu

Kara Bela oyuncuları ve konusu filmin izleyicileri tarafından yoğun ilgi görüyor. Oyuncuları arasında ise Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı film bu akşam yeniden ekrana gelecek. İşte Kara Bela filmi ile ilgili bilgiler

2.09.2020Televizyon
Gençliğim Eyvah 10. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Gençliğim Eyvah 11. bölüm fragmanı yayında

Gençliğim Eyvah 10. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Gençliğim Eyvah 11. bölüm fragmanı yayında

Gençliğim Eyvah 10. son bölüm pazartesi akşamı ekranlara geldi. Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Gençliğim Eyvah'ın 17 Ağustos tarihinde yayınlanan son bölümüne, Çavi ve Zola'nın annelerinin mahalleye gelmesi damga vurdu. Heyecanlı anların yaşandığı diziyi ekranları başında izleyemeyenler Gençliğim Eyvah son bölümü izlemenin yollarını arıyor. İşte, Gençliğim Eyvah son bölüm tam ve full izleme linki ve 11. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

17.08.2020Televizyon
Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi İşte Eyvah Eyvah 3ün konusu ve oyuncuları

Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi? İşte Eyvah Eyvah 3'ün konusu ve oyuncuları

Senaryosunu Ata Demirer'in yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı 'Eyyvah Eyvah 3', komedi severlerin ilgiyle izlediği bir film. 2014'te vizyona giren film, televizyon ekranlarında yayınlandığında ilgi odağı oluyor. Peki, Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi?

9.07.2020Televizyon
Gençliğim Eyvah 4. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Gençliğim Eyvah 5. bölüm fragmanı yayında

Gençliğim Eyvah 4. son bölüm tam ve kesintisiz izle: Gençliğim Eyvah 5. bölüm fragmanı yayında

Gençliğim Eyvah 4. son bölüm izleme linki yayınlandı. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümünde, Çavi ve Zola'dan kurtulmak isteyen Arif'in oyunu ters tepti. 6 Temmuz'da yayınlanan Gençliğim Eyvah son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Diziyi ekranları başında izleyemeyenler, Gençliğim Eyvah 4. bölümü internette aramanın yollarını arıyor. İşte, Gençliğim Eyvah 4. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

6.07.2020Televizyon
Çağlar Ertuğrul kimdir İşte Afili Aşkın Keremi Çağlar Ertuğrulun hayatı ve biyografisi

Çağlar Ertuğrul kimdir? İşte Afili Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul'un hayatı ve biyografisi

Çağlar Ertuğrul kimdir? Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve final yapan Afilli Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul'un kim olduğu merak ediliyor. Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Çağlar Ertuğrul'un yaşını, kariyerini ve özel yaşantısını öğrenmek isteyen hayranları, oyuncu hakkında soruları internette araştırıyor. Peki, Afili Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul kimdir?

5.07.2020Kelebek

Gençliğim Eyvah oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Gençliğim Eyvah dizisi oyuncu kadrosu

Gençliğim Eyvah oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi her hafta pazartesi akşamları ekrana geliyor. Dizide Arif Asmalı karakterine Cengiz Bozkurt, Zekeriya Bozoğlu karakterine Levent Ülgen hayat veriyor. İşte Gençliğim Eyvah oyuncu kadrosu ve konusu…

25.06.2020Televizyon
Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında ve nereli Survivor’a konuk olan Enis Arıkanın hayatı

Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor’a konuk olan Enis Arıkan'ın hayatı

Enis Arıkan kimdir? Survivor 2020’de oynanacak olan anlat bakalıma bir çok ünlü isim konuk oluyor. Anlat Bakalım yarışmasında Survivor yarışmacıları ve ünlü isimler eşleşecekler. Benimle Söyle yarışmasını sunan, Jet Sosyete ile büyük çıkış yakalayan Enis Arıkan Nisa ile eşleşecek. İşte 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Enis Arıkan ile ilgili bilgiler…

17.06.2020Televizyon
Biz çok eğlendik

Biz çok eğlendik

Gençliğim Eyvah yapımının oyuncuları önceki gün Etiler’deki bir restoranda dizinin ilk bölümünü izledi.

17.06.2020Televizyon
Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir Gençliğim Eyvah nerede çekiliyor

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? Gençliğim Eyvah nerede çekiliyor?

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Yeni dizi bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelecek. Dizide Arif Asmalı karakterine başarılı isim Cengiz Bozkurt, Zekeriya Bozoğlu karakterine Levent Ülgen hayat veriyor. İşte Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları ve konusu…

15.06.2020Televizyon
Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler Gençliğim Eyvah dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler? Gençliğim Eyvah dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Yaz sezonunda başlayacak dizilerden olan Gençliğim Eyvah'ın tanıtımları ekranlarda dönmeye başladı. Süreç Film'in üstlendiği, Deniz Yılmaz'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Gençliğim Eyvah dizisinde ağırlıklı olarak genç isimler dikkat çekiyor. Peki, Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları kimler? İşte Gençliğim Eyvah dizisi oyuncuları ve dizinin konusuna ilişkin detaylar.

3.06.2020Televizyon
Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında Enis Arıkanın sevgilisi var mı

Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında? Enis Arıkan'ın sevgilisi var mı?

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Enis Arıkan, sempatik tavırlarıyla birçok kişinin sevdiği bir isim haline geldi. İlk kez Aynalı Tahir dizisi ile ekranlarla tanışan Jet Sosyete'deki karakteriyle ve performansıyla adından söz ettirmeyi başardı. Ezgi Mola ile yakın arkadaş olan Enis Arıkan, bir süredir Benimle Söyle yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor. Eğlenceli ve esprili haliyle gönülleri fetheden Enis Arıkan'ın özel hayatı merak ediliyor. Peki, Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında? Enis Arıkan'ın sevgilisi var mı?

24.05.2020Televizyon
Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında Enis Arıkan nereli

Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında? Enis Arıkan nereli?

Enis Arıkan merak edilen isimler arasında yer alıyor. TV 8’de ekrana gelen Survivor yarışmasına bu akşam Anlat Bakalım oyununa katılan ünlü isimler arasında Enis Arıkan’da bulunuyor. Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında soruları araştırılıyor. İşte başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle büyük çıkış yapan Enis Arıkan’ın oynadığı diziler ve hayatına dair bilgiler…

22.05.2020Televizyon
Kara Bela filmi oyuncuları kimler Kara Bela konusu ne

Kara Bela filmi oyuncuları kimler? Kara Bela konusu ne?

Kara Bela filmi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Burak Aksak yönetmenliğini yaptığı 2015'te vizyona giren Kara Bela bir kez daha ekranlara geliyor. Bir çok başarılı oyununun bir araya geldiği Kara Bela filminde hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret'in sürpriz olayla yaşamının değişmesi komik olaylar çerçevesinde ele alınıyor. Peki, Kara Bela filmi oyuncuları kimler? Kara Bela konusu ne? İşte, filmle ilgili detaylar.

21.05.2020Televizyon
Bana Masal Anlatma konusu nedir, oyuncuları kimdir İşte Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları

Bana Masal Anlatma konusu nedir, oyuncuları kimdir? İşte Bana Masal Anlatma filmi oyuncuları

Bana Masal Anlat oyuncuları araştırılan konular arasında yer alıyor. Bana Masal Anlatma filmi konusu nedir? Sinemada izleyici karşısına çıkan yapımlar televizyon ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Bu akşam ekrana gelecek olan filmde Ayperi ve Rıza’nın maceraları anlatılıyor. İşte Bana Masal Anlatma filmi ile ilgili detaylar…

6.05.2020Televizyon
Jet Sosyete dizisinin oyuncuları kimler İşte Jet Sosyete oyuncu kadrosu

Jet Sosyete dizisinin oyuncuları kimler? İşte Jet Sosyete oyuncu kadrosu

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi Jet Sosyete, televizyonda yeniden tekrar bölümleri ile ekranlara geliyor. Komedi türünde yer alan Jet Sosyete dizisinde usta isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül'ün oturduğu Jet Sosyete'nin ilk bölümünün çarşamba akşamı yayınlanmasıyla beraber oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Peki, Jet Sosyete dizisinin oyuncuları kimler? İşte Jet Sosyete oyuncu kadrosu ve karakterleri.

12.02.2020Televizyon
Usta oyuncu Yıldız Kenter son yolculuğuna uğurlandı

Usta oyuncu Yıldız Kenter son yolculuğuna uğurlandı

Yıldız Kenter, Levent Afet Yolal Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Aşiyan Kabristanı'nda toprağa verildi.

19.11.2019Keyif
AKM inşaatında kaza: Bir işçi yaralandı

AKM inşaatında kaza: Bir işçi yaralandı

İstanbul Taksim'de yapımı devam eden yeni Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatında çalışan işçi, üzerine inşaat kalıbı düşmesiyle yaralandı.

18.11.2019Gündem
Seyircinin zekâsına saygı gösteren film

Seyircinin zekâsına saygı gösteren film

BİNNUR Kaya, başrolünü Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit ve Mehmet Özgür’le paylaştığı “Cinayet Süsü” filmini anlattı.

4.11.2019Keyif
Erdal Bakkal nerede

Erdal Bakkal nerede?

Televizyon tarihinin sevilen dizileri arasında adını yazdıran Leyla ile Mecnun dizisinin sevilen karakteri Erdal Bakkal'ın sahnelerinin çekildiği mekan internette sıklıkla aranan konular arasında yer alıyor. Dizinin bir çok sahnesinin kullanıldığı dükkanın nerede olduğunu merak edenler, internette Erdal Bakkal nerede? sorusunun cevabını arıyorlar.. İşte Erdal Bakkal sahnelerinin çekildiği o dükkanın bulunduğu semt

1.11.2019Televizyon
Ezel Akay 10 yıl sonra beyazperdede

Ezel Akay 10 yıl sonra beyazperdede

ÜNLÜ yönetmen Ezel Akay, 10 yıl aradan sonra “Dokuz Kere Leyla” adlı komedi filmi ile beyazperdeye dönüyor.

1.11.2019Keyif
Ayvalık’ta derviş gibi yaşıyorum

Ayvalık’ta derviş gibi yaşıyorum

Uğur Yücel, Ali Atay’ın imzasını taşıyan “Cinayet Süsü” filminde Cinayet Büro Başkomiseri Emin ile olarak izleyici karşısına çıkıyor. Yücel’le Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’le rol aldığı komedi filmini konuşmak için bir araya geldik. Artık önceliğinin sahne ve film olduğunu belirten usta oyuncu, “Haftalık dizi tımarhanesinde bir daha yatmak istemiyorum” dedi.

27.10.2019Magazin
Sinemalarda bu hafta hangi filmler var İşte bu hafta vizyona girecek filmler

Sinemalarda bu hafta hangi filmler var? İşte bu hafta vizyona girecek filmler

Ekim ayının son hafta sonu tatili öncesi, vizyona girecek filmlerin konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Sinemaseverler bu hafta ilk kez izleyiciler ile buluşacak filmleri araştırıyor. Peki, bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

24.10.2019Keyif
Dilan Çiçek Deniz parasını ayakkabısında taşıyor

Dilan Çiçek Deniz parasını ayakkabısında taşıyor

Ali Atay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit ve Mert Denizmen’in yer aldığı “Cinayet Süsü’nün galası önceki akşam Etiler Hillside’da yapıldı.

24.10.2019Magazin
Afili Aşkın Keremi Çağlar Ertuğrul kimdir Çağlar Ertuğrul kaç yaşında ve nereli

Afili Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında ve nereli?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul'un kim olduğu merak konusu oluyor. Afili Aşk'ta 'Kerem Yiğiter' karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul'un yaşını, kariyerini ve özel yaşantısını merak eden hayranları, oyuncu hakkında merak ettikleri soruları internette araştırıyor. Peki, Afili Aşk'ın Kerem'i Çağlar Ertuğrul kimdir?

16.10.2019Televizyon
500 figüranlı operasyon

500 figüranlı operasyon

UĞUR Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı komedi filmi “Cinayet Süsü” 25 Ekim’de vizyona giriyor.

8.10.2019Keyif
Jet Sosyete ne zaman başlıyor 5 farklı fragman yayınlandı

Jet Sosyete ne zaman başlıyor? 5 farklı fragman yayınlandı!

Jet Sosyete yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Puhutv isimli internet platformu üzerinden yayımlanacak olan Jet Sosyete, farklı konseptte 5 farklı fragman ile izleyici karşısına çıktı. Peki, Jet Sosyete ne zaman başlıyor? İşte, dizinin yeni sezonu hakkında kısa bir bilgi ve o fragmanlar

2.10.2019Televizyon
Hiç bu kadar gülmemiştim

Hiç bu kadar gülmemiştim

Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür’ün rol aldığı “Cinayet Süsü” 25 Ekim’de vizyona giriyor.

29.09.2019Keyif

Yazar Sonuçları

Su kaynaklarının canavarı göç, tarım, yapılaşma ve endüstri

Tekirdağ NKÜ ‘su uzmanı’ Prof. Dr. Halim Orta su kaynaklarını tehdit eden faktörleri anlatıyor:

21.05.2021

Festivale hâlâ bilet alabilirsiniz!

24. İstanbul Tiyatro Festivali ‘her şeye rağmen’ başladı. Yeni kısıtlamalara göre düzenlenen festivalde hem fiziki gösterimler, hem çevrimiçi kayıttan izlenebilecek oyunlar hem de ‘yeni bir biçim’ öneren farklı performanslar yer alıyor...

21.11.2020

Sağlık haberleriyle reyting yarışına giren yaz dizileri

Pandemi konusundaki gelişmeleri yakından takip ediyor olmamız, aylardır kurumuş kalmış olan ‘prime time’ ekranında sırayla yerini alan yeni dizilere hevesle başlamamıza engel değil. Konuları bildik olabilir, müzikleri tanıdık olabilir, süreleri uzun olabilir... Fark etmiyor şu an; özledik ekran karşısında dizimizi beklemeyi...

20.06.2020

Dünyanın en büyük otizm müzik topluluğuna alkış

BU sıkıntılı günlerde bir güzellik paylaşalım. 18 Nisan 2013’te Dr. Orçun Berrakçay şefliğinde 4 otizmli gençle çalışmalarına başlayan (İZOT) İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu 7 yaşında. Söz Dr. Berrakçay’da;

28.04.2020

Antalya özüne dönüyor...

Sinemamızın en köklü etkinliği ‘Antalya Altın Portakal’, bu geceki açılış töreniyle başlıyor. Bu yıl 56’ncısı düzenlenecek festivalin en önemi yanı, iki yıldır kaldırılmış olan ‘Ulusal Yarışma’nın tekrar evine dönmesi. Organizasyonun öne çıkan bütün meselelerini festival direktörü Ahmet Boyacıoğlu ve sanat yönetmeni Başak Emre’yle konuştuk...

26.10.2019

Haftanın filmleri

Michelle Williams ve Julianne Moore gibi iki usta oyuncuyu ilk kez buluşturan “Geçmişin Sırları”, orijinalinin hakkını veremese de oyuncularının güçlü performanslarıyla haftanın öne çıkan filmi oluyor. Ali Atay komedisi “Cinayet Süsü” ve farklı anlatımıyla dikkat çeken komedi “Deri Ceket”, haftanın diğer seçenekleri…

25.10.2019