Kara Bela konusu ve oyuncuları || Kara Bela filmi nerede çekildi?

Güncelleme Tarihi:

Kara Bela konusu ve oyuncuları || Kara Bela filmi nerede çekildi
Oluşturulma Tarihi: Nisan 30, 2024 14:16

Kara Bela filmi oyuncuları ve konusu izleyici tarafından merak konusu oldu. Sevilen yerli komedi filmlerimizden olan Kara Bela filmi ekranlara geliyor. Kara Bela oyuncuları arasında ise Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler yer alıyor. Peki, Kara Bela filmi nerede çekildi? İşte Kara Bela filmi konusu ve merak edilenler..

Haberin Devamı

Kara Bela konusu bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkması nedeniyle merak ediliyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak'ın üstleniyor. Kara Bela oyuncuları arasında Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Erdal Tosun, Tarık Ünlüoğlu, Zihni Göktay gibi isimler bulunuyor.

KARA BELA FİLMİ OYUNCULARI

Kara Bela filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak'ın üstlenirken,  başrollerinde ise Cengiz Bozkurt, Seda Bakan ve Erkan Kolçak Köstendil bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Erdal Tosun, Tarık Ünlüoğlu, Zihni Göktay, Zerrin Sümer, Hasibe Eren, Berat Yenilmez, ve İştar Gökseven gibi komedinin önemli isimleri yer almakta.

Kara Bela konusu ve oyuncuları || Kara Bela filmi nerede çekildi

Haberin Devamı

KARA BELA FİLMİ KONUSU

Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni, yaşadığı sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Gaziantep’e doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca hem arabasının hem de Kudret'in başına gelmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonunda hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir. 

KARA BELA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

2015 yılında vizyona giren yönetmenliğini Burak Aksak'ın üstlendiği komedi filmi "Kara Bela"nın çekimleri İstanbul, Adana ve Gaziantep'te gerçekleştirildi.

BAKMADAN GEÇME!