MENÜ

Çanta

Çanta ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çanta haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11.463 Çanta haberi bulunmuştur.

Çanta Haberleri

İngiltere’de dernek mescidine çirkin saldırı

İngiltere’de dernek mescidine çirkin saldırı

İngiltere’nin güneyinde yer alan liman şehri Pourstmouth’ta bir Türk derneğine ve bünyesindeki mescide, Kurban Bayramı’nın ikinci günü çirkin saldırıda bulunuldu. Saldırıyı gerçekleştiren 30-35 yaşlarındaki zanlı olay yerinde yakalanırken ‘Burasını babam yeni satın aldı. Burası bizim’ dediği öğrenildi.

3.08.2020Avrupa
Hırsızlıktan yakalandılar Spor yapıyorduk diye konuştu...

Hırsızlıktan yakalandılar! 'Spor yapıyorduk' diye konuştu...

İstanbul Küçükçekmece'de bir evden hırsızlık yaptıkları ileri sürülen 5 şüpheli, mahalle bekçilerini görünce kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucu 5 kişi başka bir mahallede yakalandı. Bekçiler, hırsızların yakalandığı alanda arama çalışması yaptığı sırada bir aracın içinden çalındığı ve başka hırsızlar tarafından atıldığı öğrenilen içinde 10 bin TL bulunan çantayı buldu. 5 şüpheli gözaltına alındı.

2.08.2020Gündem
Bisiklet sürerken görünür olmak önemli

Bisiklet sürerken görünür olmak önemli

Pandemiyle birlikte kullanımı yaygınlaşan bisiklet hem ulaşım hem spor hem de artık tatil aracı... Kullananların hayatına giyim kuşam konusunda da pek çok yenilik getiriyor. Bunun için üretilmiş özel giysiler konforunuzu ve performansınızı arttırmayı vaat ediyor. Bisiklet modası ve pedala basarken giyilmesi gerekenleri işin uzmanlarına sorduk:

2.08.2020Seyahat
El emeğine övgü

El emeğine övgü

Kıştan sonra artık yazın da stilimizi örgüler tamamlayacak. Büyüklerimizin evlerini süsleyen dantel işlemeler bu yaz elbise, bluz ve büstiyerlerle sokağa, plaja çıktı.

Online kurbanlık talebi iki kat arttı

Online kurbanlık talebi iki kat arttı

Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi, kurbanlık hayvanların seçim, kesim, paketleme ve teslimat hizmetinin yapıldığı paket hizmetlere yüzde 200'ün üzerinde talep artışı yaşandığını belirterek, "İnternet'in her alanda getirdiği kolaylığı, kurban bayramında da kurban kesme konusuna getirmiş olduğunu gördük." dedi.

31.07.2020Ekonomi
Ayasofyada ilk bayram namazı Kurban Bayramı kutlanıyor

Ayasofya'da ilk bayram namazı! Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı namazı sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak kılındı.

31.07.2020Gündem
Durakta unutulan çanta korkuttu

Durakta unutulan çanta korkuttu

KİLİS'te, dolmuş durağında unutulan çanta, paniğe neden oldu. Bomba imha uzmanının kontrollü olarak patlatmaya hazırlandığı çanta, son anda gelen sahibi tarafından alındı.

28.07.2020Gündem
Ayasofya manzaraları

Ayasofya manzaraları

Ayasofya Camisi’nde 24 Temmuz günü Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlarla birlikte kıldığı cuma namazının ardından yoğunluk hız kesmedi.

27.07.2020Gündem
Bu parçalarla  işiniz daha kolay

Bu parçalarla işiniz daha kolay!

Bu aylarda ofiste, içinde hem rahat hissedeceğiniz hem de stil sahibi görüneceğiniz kıyafetler seçmek istiyorsanız önerilerimize göz atın. Şık, rahat, iş hayatına uygun trendler işinizi kolaylaştıracak.

Ayasofya tarihi güne hazır

Ayasofya tarihi güne hazır

Ayasofya bugün içinde 500 kişinin kılacağı cuma namazıyla ibadete açılıyor. Tarihi gün için İstanbul ve tüm Türkiye’nin yanı sıra yurtdışından da büyük akın bekleniyor. Ayasofya, cuma namazını dışarıda kılanların daha sonra girebilmesi için sabaha kadar ibadete açık olacak. Ayasofya’nın içinde fresklerin kapatılacağı perde de hazırlandı.

24.07.2020Gündem
Rusya’da patlatılan şüpheli çantadan pizza çıktı

Rusya’da patlatılan şüpheli çantadan pizza çıktı

Rusya’nın başkenti Moskova’da kaldırıma bırakılan şüpheli siyah bir çanta polisi harekete geçirdi. Çanta bomba imha ekipleri tarafından fünye ile patlatıldı ve içerisinden pizza çıktı.

22.07.2020Haber
Rusya’da patlatılan şüpheli çantanın içinden pizza çıktı

Rusya’da patlatılan şüpheli çantanın içinden pizza çıktı

Rusya’nın başkenti Moskova’da kaldırıma bırakılan şüpheli siyah bir çanta polisi harekete geçirdi. Çanta bomba imha ekipleri tarafından fünye ile patlatıldı ve içerisinden pizza çıktı.

22.07.2020Dünya
6 Adımda Amal Clooneynin İmza Stili

6 Adımda Amal Clooney'nin İmza Stili

Amal Clooney'nin dünyanın en şık kadınlarından biri olduğunu söylememize gerek yok sanırız. Amerikalı aktör George Clooney ile evli olan avukat Amal Clooney'nin stili birçok kişi tarafından beğeniliyor. Amal, parçaları zahmetsizce birleştiriyor ve stiliyle modaya yön veriyor. Eğer siz de Amal Clooney hayranıysanız gelin beraber stilini inceleyelim...

Silivri D-100deki kaza güvenlik kamerasına yansıdı: 7 yaralı

Silivri D-100'deki kaza güvenlik kamerasına yansıdı: 7 yaralı

SİLİVRİ D-100 Karayolu üzerinde iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada 7 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.

22.07.2020Gündem
6. Sınıf Türkçe İsimler konu anlatımı

6. Sınıf Türkçe İsimler konu anlatımı

İsim, çeşitli varlıkların, olgu ve olayların tanımlanmasında kullanılan kelimelerdir. ''Ad'' olarak da bilinirler. Kendi içerisinde verilişine, sayısına - miktarına ve oluşuna- yapısına göre üç ayrı grupta toplanırlar. 6. sınıflar için isimler konusunu örnekleriyle anlattık.

21.07.20206. SINIF
6. Sınıf Türkçe Edat, Bağlaç Ve Ünlemler konu anlatımı

6. Sınıf Türkçe Edat, Bağlaç Ve Ünlemler konu anlatımı

Edat ve bağlaçlar cümle içerisindeki kelimeleri birbirine bağlar. Edatlar anlam birliği sağlarken, bağlaçlar virgül ve noktalı virgül gibi noktalama işaretlerinin yerine de kullanılabilir. Ünlemler ise pişmanlık, üzüntü gibi duyguları ifade eden sözcük ya da söz öbekleridir. 6. sınıflar için edat, bağlaç ve ünlemler konusu örneklerle anlattık.

21.07.20206. SINIF
6. Sınıf Türkçe Basit, Türemiş Ve Birleşik Sözcükler (Kelimeler) konu anlatımı

6. Sınıf Türkçe Basit, Türemiş Ve Birleşik Sözcükler (Kelimeler) konu anlatımı

Türkçedeki sözcükler yapılarına göre üç gruba ayrılır. Bunlar sırasıyla basit, türemiş ve birleşik kelimelerdir. Yapım eki yerine çekim eki almış kelimelerin anlamı değişmediği için bu sözcükler de basit kelimeler grubunda yer alır. 6. sınıflar için basit, türemiş ve birleşik sözcükleri örneklerle açıkladık.

21.07.20206. SINIF
Maskeli 4 kişi tarafından soyuldum dedi ama... Yalanı ortaya çıktı

'Maskeli 4 kişi tarafından soyuldum' dedi ama... Yalanı ortaya çıktı!

Ümraniye'de soyulduğunu söyleyerek polise başvuran kuyumcu kuryesi Vehbi Arslan'ın yalan söylediği ortaya çıktı. Sahte soygunu arkadaşlarıyla birlikte organize ettiği öğrenilen 38 yaşındaki Vehbi Arslan olaya karışan 4 kişi ile birlikte gözaltına alındı. Soygundan sonra röportaj yaptığı gazetecilere ağlarken görüntü veren Vehbi Arslan'ın polisteki ifadesinde suçunu itiraf ettiği "Aileme borçlarımı söyleyemiyordum. Çok borcum vardı. Ondan yaptım." dediği öğrenildi.

21.07.2020Gündem
5. Sınıf Türkçe Kök Ve Ek konu anlatımı

5. Sınıf Türkçe Kök Ve Ek konu anlatımı

Türkçe, sondan eklemeli bir dildir. Bu nedenle kök her zaman kelimenin ilk kısmını oluşturur. Kökün sonuna getirilen ekler ise çekim ve yapım ekleri olarak ikiye ayrılır. 5. sınıflar için kök ve ek konusunu örneklerle anlattık.

20.07.20205. SINIF
Son dakika haberi: İstiklal Caddesinde şüpheli paket alarmı

Son dakika haberi: İstiklal Caddesi'nde şüpheli paket alarmı

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde bulunan şüpheli çanta polisi harekete geçirdi. Fünyeyle patlatılan çantanın boş olduğu anlaşıldı.

20.07.2020Gündem
Sahte ürün vurgunu

Sahte ürün vurgunu

İstanbul genelinde ele geçirilen, ünlü markalara ait binlerce taklit ürünün konuldukları yediemin deposunda yok olduğu ortaya çıktı. Aralarında İl Milli Emlak Müdürlüğü görevlilerinin de olduğu 13 kişiye yönelik operasyonda iki kişi tutuklandı. Malların teslim edildiği deponun izini süren polis, paralel bir deponun daha bulunduğunu tespit etti. Bu depoda ünlü markaların taklidi 10 bini aşkın parfüm ele geçirildi.

18.07.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Van Gölündeki tekne faciasında ceset sayısı 29a yükseldi

Son dakika haberi: Van Gölü'ndeki tekne faciasında ceset sayısı 29'a yükseldi

VAN Gölü’nde, içinde bulunduğu tahmin edilen 60 kaçak göçmenle batan ve 6 gün önce yeri tespit edilen teknedeki cesetlerin çıkarılması için çalışmalar sürüyor. Sabah saatlerinde Çarpanak Adası’na gelen Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Sualtı Arama Timi'nin ROV cihazı ile yaptığı çalışmada, tekneden 3 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Ulaşılan ceset sayısı 29 'a yükseldi. Teknedeki cesetlerin çıkarılması için jandarma ekipleri yoğun bir çalışma yürütürken, polis helikopteri de Van Gölü'nün yüzeyini havadan tarıyor.

13.07.2020Gündem
Kamp yapmanın incelikleri

Kamp yapmanın incelikleri

Bir ormanın derinliklerinde, bir dağın eteklerinde, bir mağaranın önünde ya da kumsalda doğayla baş başa kalıp kentin stresinden kurtulabilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay yollarından biri kamp tatili. Ancak bu işin dikkat edilmesi gereken birçok inceliği var. Çadır kurmak için su kenarını ya da çimenlikleri değil, kayalık yamaçları tercih etmeli; iyi bir mat ve uyku tulumu olmadan yola çıkmamalısınız

12.07.2020Seyahat
Yolda düzgün beslenin, ömrünüzden yemeyin

Yolda düzgün beslenin, ömrünüzden yemeyin

Tatil anlayışımız da pek çok şey gibi pandemiyle birlikte değişti. Daha güvenli olduğunu düşündüğümüz için uzun mesafelerde bile artık kendi aracımızla yola çıkmayı tercih ediyoruz. Siz de böyle bir yolculuk düşünüyorsanız, yolda abur cubura teslim olmayın; üç saatten fazla aç kalmayın ve ana öğünleri atlamayın.

12.07.2020Seyahat
Mağazada unutulan altın dolu çantayı böyle çaldı

Mağazada unutulan altın dolu çantayı böyle çaldı

MERSİN'in Tarsus ilçesinde, mağazada unutulan ve içerisinde 130 bin lira değerinde altın olan çantayı poşete koyarak çalan şüpheli, yakalandı.

11.07.2020Haber
Deri mühendisliği bölümü burs ve iş garantisi sunuyor

Deri mühendisliği bölümü burs ve iş garantisi sunuyor

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şenocak, deri mühendisliği bölümünü tercih edecek öğrencileri burs ve iş garantisiyle desteklediklerini belirterek, "Ege Üniversitesi'ndeki bölüme yaptığımız destekle sektörün yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanması için çalışıyoruz. Öğrencilerimize burs imkanıyla eğitim sırasında destek sağlanırken, mezun olunca da sektörde iş bulma garantisi sunuluyor." dedi.

11.07.2020Ekonomi
Diyarbakırlı kadınlarla yaptı Şimdi tüm dünyaya satıyor

Diyarbakırlı kadınlarla yaptı! Şimdi tüm dünyaya satıyor

Diyarbakırlı kadınları arkasına alan Gamze Ateş, plaj giyim markası “My Beach Side”ı yarattı. Şimdi Avusturalya’dan Amerika’ya yaz modasının en önde gelen adreslerinde Diyarbakır’da üretilen mayo, plaj kıyafetleri ve aksesuarları satılıyor.

11.07.2020Ekonomi
Ülke sınırları içinde safariye çıkıyoruz

Ülke sınırları içinde safariye çıkıyoruz

Bambu yeşili, haki, ekru ve bej gardıroplarımızı ele geçirmeye hazırlanıyor. Doğanın yansıması niteliğindeki bu renk paletiyle hem şehrin göbeğinde hem de tatil beldelerinde safari ruhunu öne çıkarmak mümkün.

Markete gitmek için evden çıkmıştı Dehşeti yaşadı...

Markete gitmek için evden çıkmıştı! Dehşeti yaşadı...

Adana’da markete gitmek için evinden ayrılan Seda Ö.'yü (30) takip ederek elindeki cep telefonunu kapkaç yöntemiyle çalarak kaçan Şehmuz S., polis tarafından yakalanıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Seda Ö.’nün kapkaççıya uzun süre direndiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

9.07.2020Gündem

Daha Alımlı Görünmenizi Sağlayacak 6 Stil Düzenlemesi

Stil düzenlemesi deyince aklınıza gardrobunuzu yenilemek gelmesin. Stil düzenlemesi, var olan kıyafetlerinizin üzerinizde daha iyi görünmesine yardımcı olacak basit ama etkili adımları atmaktır. Daha alımlı görünmenize yardımcı olacak stil düzenlemelerini anlatıyoruz!

Kim Kardashianın Deri Tutkusu

Kim Kardashian'ın Deri Tutkusu

Kim Kardashian son günlerde eşi Kanye West'in sosyal medya hesabında ABD başkanlığına aday olacağını açıkladığı video ile gündemde.

Kadın kıyafetiyle kaçmaya çalışırken yakalandı

Kadın kıyafetiyle kaçmaya çalışırken yakalandı!

Konya'da, sarraflık yapan Alifat Yeşilırmak'ın aracından, içerisinde 550 bin TL bulunan para dolu çantayı çalan 2 şüpheli, girdikleri apartmanda kadın kıyfaeti giyip kaçmaya çalışırken yakalandı.

8.07.2020Gündem
2. Sınıf Matematik Paralarımız Ve Paralarımızla İlgili Problem Çözme konu anlatımı

2. Sınıf Matematik Paralarımız Ve Paralarımızla İlgili Problem Çözme konu anlatımı

Para, alışverişte kullanılan değerli bir birimdir. Her ürünün veya hizmetin değeri ölçüsünde para ödenerek, ürün veya hizmet satın alınıyor. Her ülkenin kullandığı farklı para birimleri bulunuyor. Türkiye’de kullandığımız parayı ve birimlerini öğrenip, doğru şekilde kullanabilirsiniz.

7.07.20202. SINIF
Jennifer Aniston Tarzını Benimsemenin 6 Yolu

Jennifer Aniston Tarzını Benimsemenin 6 Yolu

Friends dizisindeki Rachel karakteriyle hayatımıza giren Jennifer Aniston yıllardır Hollywood'un en çok konuşulan isimlerinden biri. İmza saçları ve uzun bacakları ile her zaman kusursuz görünüyor ve stilinde de renk kombinasyonunlarını nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. Jennifer'dan ilham almaya hazırsanız, tarzını nasıl benimseyip hayatınıza uyarlayabileceğinizi açıklıyoruz!

Kız çocuklarında daha fazla görülüyor… Bu belirtilere dikkat

Kız çocuklarında daha fazla görülüyor… Bu belirtilere dikkat!

Skolyoz ergen-genç kızlarda erkeklere oranla 8-10 kat fazla görüldüğünü belirten Doç. Dr. Ahmet İnanır, "Skolyozu olan bir çocuğun çanta taşıması artışa neden olabilir. Yanlış yatma, oturma, ders çalışma postürleri skolyozu artırıcı etki gösterebilir" dedi.

İlham Alın: 9 Adımda Victoria Beckham Stili

İlham Alın: 9 Adımda Victoria Beckham Stili

Victoria Beckham, Spice Girls'teki günlerinden bugün olduğu moda ikonluğuna gelene kadar, zamansız ve zahmetsiz kıyafetleri ile girdiği her ortamı sallıyor. Siz de ister ofise ister davete ya da bir moda şovuna gidiyor olun, Victoria Beckham stilinden ilham alabilirsiniz. Biz Victoria'nın stil sırlarını sıralayalım, siz de gardrobunuzu gözden geçirmeye başlayın...

Falezlerde bulunan çantanın içinden çıktı Polisler zor taşıdı

Falezlerde bulunan çantanın içinden çıktı! Polisler zor taşıdı

Antalya falezlerinde bulunan çantada Roma dönemine ait 2000-2500 yıllık olduğu değerlendirilen tarihi heykel bulundu. Polis ekipleri, yaklaşık 50 kilo ağırlığındaki heykeli 40 metrelik falezlerden battaniyeye sararak çıkardı.

5.07.2020Gündem
Türk modası dijital fuarla dünyaya pazarlanacak

Türk modası dijital fuarla dünyaya pazarlanacak

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, Türkiye'ye geçen yıl 27 milyar doların üzerinde döviz kazandıran Türk moda endüstrisinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde düzenlenen dijital fuarlarla ihracattaki kan kaybının önüne geçmeyi amaçladığını bildirdi.

5.07.2020Ekonomi
Bakan Kocadan Bursa uyarısı gelmişti Dansözlü açılışta pes dedirten görüntüler

Bakan Koca'dan Bursa uyarısı gelmişti! Dansözlü açılışta 'pes' dedirten görüntüler

Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bursa’da yapılan bir sokak düğününde sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayılmasının kaygı verici olduğunu belirtmiş, kentteki vaka sayılarındaki artışa dikkati çekip uyarmıştı. Ama kentte manzara değişmedi. Bursa'da sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı iş yeri açılışında davul zurna çalıp dansöz oynattılar. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

5.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Yazın tadını çıkarmak yine de mümkün

Kısıtlamalar hafifletilip yaz etkisini gösterince insanlar bir şeyler yapmak için heveslendi. Üstüne bir de Kurban Bayramı tatili geldi. Salgının devam ettiğini unutmayın ama yine de yapılabilecek bazı yaz aktiviteleri var...

2.08.2020

2020 Çanta Modası

Canımız çantalar... Bildiğiniz üzere biz kadınlar için çanta mühim bir konu ve onlarsız asla! Peki ya siz çanta sayınızdan haberdar mısınız? Çantalar bizim için oldukça önemli bir moda figürü ve bunun yanı sıra fonksiyonel olması da cabası. Çanta, biz kadınların ihtiyaç duyduğu için aldığı bir ürün olmaktan çıkmış durumda, bu sebeple bu sezonun modası olan ve önümüzdeki sezonlara da ışık tutacak trendlere bakalım...

28.07.2020

Balkondan Amerika’ya

İtalyan dili ve edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra, küçük bir atölyede ihracat personeli olarak profesyonel iş hayatına ilk adımı atar.

27.07.2020

Lokal hareketler çoğalmalı

Önceden Türk markaları dendiğinde herkes kafasını çevirir, burnunu kıvırırdı.

26.07.2020

Üretimden Satış Sonrasına: Girişimci Türk Kadınına Destek

2018 yılında kendi markası Bloomsbury'yi kuran Gizem Yalçın Akan genç bir girişimci... Üstelik markasını kurarken de çalışan kadınlardan ilham almış ve kendi gibi girişimci ruhu olan zaanatkar Türk kadın üreticilerin ekonomilerine ve sosyal kalkınmalarına da destek olmuş.

Gizem Yalçın Akan ile markasının oluşum sürecini, koleksiyonlarını ve kadın girişimcilere desteğini konuştuk...

23.07.2020

En büyük sorun yolcularda

Kimse kırılmasın. Biz yolcular kuralların bir kısmına uyuyoruz. Bu bulaşıcı virüsten elbette korkuyoruz. Ama yine de görevlileri geçince maskeleri indiriyoruz. Her yeri elliyoruz. Daha az el yıkıyoruz. Havalimanında terminal işletmecileri tüm tedbirleri kusursuz almışlar. Havada uçakların içi tertemiz. 3 dakikada bir değişen ve hepa filtreden geçen hava neredeyse kaynak suyu gibi saf ve temiz.

22.07.2020

Çiğdem çitleyelim ama kirletmeyelim

GEÇENLERDE İstanbul Üsküdar Belediyesi sahilde çekirdek yemenin yasaklandığını duyurdu.

21.07.2020

Pandemi etkisi büyüyor

Hiçbir hesap birbirine uymadı. Havayollarının umutları giderek sönüyor. Gökyüzündeki uçak sayısı hâlâ var olan uçakların yüzde beşinden fazla değil. Günlük uçuş sayıları ise geçen yılın kapasitesine göre yüzde 10’un üzerine bir çıkıyor, bir iniyor.

15.07.2020

Pandemi döneminde çocukla uçuşunuz daha rahat geçsin

Normalleşme sürecinde bebek ya da çocuğunuzla uçak yolculuğu yapacak mısınız? Yeni önlemler nedeniyle uçuş öncesi evde, havaalanında ve uçuş sırasında dikkat etmeniz, önceden hazırlık yapmanız gereken pek çok ekstra düzenleme var. Yakın zamanda çocukla seyahat edecekseniz bu liste yolculuğunuzu kolaylaştıracak.

13.07.2020

Keşfedilmeyi bekleyen doğa harikası: Türkmen Şelalesi

Türkmen Şelalesi Manisa’nın Türkmen Köyü yakınlarında bulunuyor. Bir diğer adı da Su Uçan Şelalesi. Son zamanlarda pek çok trekking grubu, fotoğrafçılar, gezginler ve dağcılık kulüpleri bölgeyi sıkça ziyaret ediyor. Ormanlık bir alanda olmasından dolayı piknikçilerinde de gözdesi.  ‘Ict Canyoning'in yaptığı boltlar sayesinde şelale kanyon sporcularının da gözdesi... Ben tabi ki bir şelaleye karşı kollarımı açıp poz vermek için orada değilim. O şelalenin en üst noktasından aşağı inmek için oradayım. İşte size Türkmen Şelalesi gezi rehberi…

8.07.2020