EKSTRA
MENÜ

20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Yasağı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 221 haberi bulunmuştur.

20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Yasağı Haberleri

20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasak saatleri değişti 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde kalktı

20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasak saatleri değişti! 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde kalktı

65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hakkında yapılan açıklamalar araştırılıyor. İçişleri Bakanlığınca tüm valiliklere gönderilen 'Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler' konulu genelge kapsamında, risk grubuna göre il bazında alınması gereken Kovid-19 tedbirleri ile uyulacak kuralların valiliklerce belirleneceği belirtildi. Genelgede, 'Düşük ve orta risk grubunda yer alan illerimizde, 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ile 20 yaş altı genç ve çocukların sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılacaktır.' denildi. Diğer illerde ise kısıtlama saatleri değişti. Orta risk grubunda yer alan iller arasında Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Aydın da yer alıyor. İşte 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının kalktığı iller

3.03.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırıldı mı İşte çocukların sokağa çıkma yasağı kaldırılan iller ve saat detayı

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırıldı mı? İşte çocukların sokağa çıkma yasağı kaldırılan iller ve saat detayı

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, normalleşme takvimi ile beraber yeniden gündeme geldi. Kabine Toplantısı sonrası 'yerinde karar dönemi'nin detaylarını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, düşük ve orta riskli illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağının bu illerin durumuna göre kaldırılacağını belirtti. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan normalleşme genelgesinde ise yüksek ve çok yüksek risk grubunda yer alan illerde 20 yaş altı sokağa çıkma saatlerinin 3 saatten 4 saate yükseltileceği belirtildi. Gözler şimdi 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırılan illerde. İşte, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri ve genelgenin detayları.

2.03.2021Gündem
Burdur - Konya ve Aksarayda 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

Burdur - Konya ve Aksaray'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'kademeli normalleşme' kararlarını duyurdu. Kararlar kapsamında 81 il, düşük riskli mavi, orta riskli sarı, yüksek riski turuncu ve çok yüksek renkli kırmızı olarak renklere ayrıldı. Normalleşme adımları bu renk gruplarına göre yapılacak. Peki, Burdur - Konya ve Aksaray'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

2.03.2021Gündem
İstanbulda ve İzmirde 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

İstanbul'da ve İzmir'de 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Milletimize daha önce söz verdiğimiz şekilde bugün itibarıyla yeni kontrollü normalleşme sürecini başlatıyoruz.' dedi. Bu gelişmenin ardından bir süredir uygulamada olan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı gündeme geldi. Peki, İstanbul'da ve İzmir'de 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

2.03.2021Gündem
Sinop - Amasya ve Tokatta 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

Sinop - Amasya ve Tokat'ta 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Milletimize daha önce söz verdiğimiz şekilde bugün itibarıyla yeni kontrollü normalleşme sürecini başlatıyoruz.' dedi. Bu gelişmenin ardından bir süredir uygulamada olan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı gündeme geldi. Peki, Sinop - Amasya ve Tokat'ta 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

1.03.2021Gündem
Gümüşhane - Trabzon ve Rizede 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

Gümüşhane - Trabzon ve Rize'de 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'kademeli normalleşme' kararlarını duyurdu. Kararlar kapsamında 81 il, düşük riskli mavi, orta riskli sarı, yüksek riski turuncu ve çok yüksek renkli kırmızı olarak renklere ayrıldı. Normalleşme adımları bu renk gruplarına göre yapılacak. Peki, Gümüşhane - Trabzon ve Rize'de 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

1.03.2021Gündem
Samsun - Ordu ve Giresunda 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

Samsun - Ordu ve Giresun'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'kademeli normalleşme' kararlarını duyurdu. Kararlar kapsamında 81 il, düşük riskli mavi, orta riskli sarı, yüksek riski turuncu ve çok yüksek renkli kırmızı olarak renklere ayrıldı. Normalleşme adımları bu renk gruplarına göre yapılacak. Peki, Samsun - Ordu ve Giresun'da 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

1.03.2021Gündem
Son dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırılan iller belli oldu

Son dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kaldırılan iller belli oldu

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı sonrası, koronavirüste ‘kademeli normalleşme’ kararlarını açıkladı. Alınan karara göre, 81 ilde 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlar için, İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon, Rize, Edirne gibi yüksek ve çok yüksek riskli illerde sokağa çıkma süreleri 3 saatten 4 saate yükseltilecek olup 65 yaş ve üzeri vatandaşlar 10.00-14.00 saatleri arasında, 20 yaş altı çocuklar ve gençler ise 14.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecekleri açıklandı. Düşük ve orta riskli olan Ankara, Bursa, Denizli, Malatya, Uşak, Şanlıurfa, Diyarbakır, Van gibi illerde ise kısıtlamanın kaldırıldığı belirtilirken, haftanın 7 günü 21.00 - 05.00 arasında kalan saatlerde ise kısıtlamaların devam edeceği açıklandı.

1.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan çağrı: Darbe anaysasından kurtulmanın vakti geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çağrı: Darbe anaysasından kurtulmanın vakti geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamalarda, yeni ve sivil anayasa teklifini tüm platformlarla tartışmaya açarak yola çıkacaklarını belirtirken, "Cumhuriyet'in 100. yılına sivil anayasa ile karşılayalım" mesajı verdi.

1.03.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararlarını açıkladı Renk sırasıyla normalleşme başlıyor

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararlarını açıkladı! Renk sırasıyla normalleşme başlıyor

Son dakika haberi: Tüm Türkiye’de beklenen kritik kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan merakla beklenen, ‘kademeli normalleşme’ kararlarını açıkladı. Kararlar kapsamında 81 il, düşük riskli mavi, orta riskli sarı, yüksek riski turuncu ve çok yüksek renkli kırmızı olarak renklere ayrıldı, İstanbul ve İzmir yüksek riskli turuncu, Ankara ise orta riskli sarı renk olarak sınıflandırıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında, yeni kontrollü normalleşme sürecinin başladığını belirterek, "Hafta sonu kısıtlaması düşük ve orta riskli illerde tamamen kalkarken, yüksek ve çok yüksek illerde bir müddet daha pazar günü devam edecek.  Akşam 21 ile sabah 5 arasındaki sokağa çıkma yasağı sürecek. İlkokullardaki 8. ve 12. sınıflarda eğitim öğretime açılacaktır" ifadelerini kullandı

1.03.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak Gözler 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kararlarında

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? Gözler 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kararlarında

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, normalleşme mesajları ile yeniden gündeme geldi. Koronavirüs tedbirlerine ilişkin açıklamalar yapan Sağlık Bakanı Koca 65 yaş üzeri sokağa çıkma kısıtlaması için esneme sinyali verdi. Salgın döneminde risk grubunda yer alan 65 yaş üzeri vatandaşlar için yapılan açıklamanın ardından; 13.00-16.00 saatlerinde dışarı çıkabilen 20 yaş altına gözler çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önce yaptığı açıklamada martta normalleşmenin başlayacağını bildirdi. İşte, 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve yapılan açıklamalardan öne çıkanlar.

27.02.2021Gündem
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi saatlerde

20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi saatlerde

20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının ne zaman sona ereceği merak ediliyor. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlar için sokağa çıkma kısıtlaması belirli saatler aralığında devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı son açıklamada, ‘Yerinde karar dönemi ile kademeli normalleşeceğiz.’ açıklamasında bulundu. Şimdi gözler sokağa çıkma yasağının ne zaman biteceğine çevrildi. İşte detaylar

24.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve son gelişmeler

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve son gelişmeler

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, koronavirüs kısıtlamalarında esneme mesajlarının verilmesiyle merak konusu oldu. 81 ilde uygulanan kısıtlamalara ilişkin geçtiğimiz hafta bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, martta normalleşmenin başlayacağını bildirdi. İçişleri Bakanlığı genelgesinde gün içinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabilmesi kararlaştırılan 20 yaş altı sokağa çıkma yasağında beklenti içinde olanlar; kısıtlamalarla ilgili verilecek yeni karara odaklandı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte, 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve yapılan açıklamalardan öne çıkanlar.

23.02.2021Gündem
20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasak ne zaman bitecek İşte sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasak ne zaman bitecek? İşte sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının ne zaman sona ereceği merak ediliyor. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlar için sokağa çıkma kısıtlaması belirli saatler aralığında devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı son açıklamada, ‘Yerinde karar dönemi ile kademeli normalleşeceğiz.’ açıklamasında bulundu. Şimdi gözler sokağa çıkma yasağının ne zaman biteceğine çevrildi. İşte detaylar

22.02.2021Gündem
Emniyet ve Jandarmadan yasa dışı bahis operasyonu

Emniyet ve Jandarma'dan yasa dışı bahis operasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı'nca yasa dışı bahis operasyonu düzenlendi. Ülke genelinde 44.748 personelin katılımıyla gerçekleştirilen operasyonda 28 kişi gözaltına alındı.

20.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek Yüz binlerce genci ilgilendiriyor

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? Yüz binlerce genci ilgilendiriyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerdeki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada, 'İllerimizi, Bakanlığımızın belirlediği kriterlere göre 4 gruba ayırarak mart başı itibarıyla kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz.' dedi. Bu gelişmenin ardından, bir süredir devam eden 20 yaş altı sokağa çıkma yasağının durumu merak konusu oldu. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

19.02.2021Gündem
20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek Sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? Sokağa çıkma yasağı saatleri

65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağının ne zaman biteceği araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlar için sokağa çıkma kısıtlaması belirli saatler aralığında devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü Kabine toplantısında alınacak kararları Millete Sesleniş konuşmasında açıklayacağını söyledi. İşte sokağa çıkma yasağı saatleri ve detaylar…

17.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri ve genelgenin detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri ve genelgenin detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, Türkiye'nin 81 ilinde koronavirüs kısıtlamaları kapsamında uygulanıyor. Vaka sayısında yaşanan düşüş sonrası Sağlık Bakanı Koca geçtiğimiz hafta bölgesel gevşeme mesajı verdi. Kısıtlamaların 1-2 hafta içinde değerlendirileceğinin bildirilmesinin ardından gözler 20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlamasına çevrildi. İçişleri Bakanlığı tarafından daha önce yayınlanan genelgede 20 yaş altının 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabileceği kararlaştırılmıştı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte, 20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

15.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, kısıtlamalarda 'esneme' açıklamalarıyla gündeme geldi. Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il bazında bazı kısıtlamalarda gevşeme olabileceğini duyurdu. 20 yaş altındaki vatandaşlar da kısıtlama kapsamında belirli saatlerde sokağa çıkma izninden faydalanarak dışarı çıkıyorlar. Mart ayına kısa bir süre kala yasakların esnetilmesi yönünde beklenti içinde olan vatandaşlar, bu yaş grupları için sokağa çıkma yasaklarının ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? İşte, 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

11.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri nedir İşte kısıtlamalar hakkında detaylar

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri nedir? İşte kısıtlamalar hakkında detaylar

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı belirli saatler aralığında devam ediyor. 20 yaş altı bireyler gün içerisinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabiliyor. Yapılan son açıklamada örgün eğitim kurumu öğrenci, öğretmen ve çalışanları ders programını içeren belgeyi ibraz etmeleri şartıyla sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulduğu duyuruldu. Şimdi gözler yasakların sona ereceği tarih ile ilgili açıklamalarda.

11.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı yasak ne zaman bitecek

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı yasak ne zaman bitecek?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı belirli saatler aralığında devam ediyor. 20 yaş altı bireyler gün içerisinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabiliyor. Yapılan son açıklamada örgün eğitim kurumu öğrenci, öğretmen ve çalışanları ders programını içeren belgeyi ibraz etmeleri şartıyla sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulduğu duyuruldu. Şimdi gözler yasakların sona ereceği tarih ile ilgili açıklamalarda.

9.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı yasak ne zaman bitecek

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı yasak ne zaman bitecek?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağının ne zaman biteceği ile ilgili açıklamalar yakından takip ediliyor. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, koronavirüs önlemleri kapsamında devam ediyor. Yasak kapsamında tüm illerde 1 Ocak 2001 ve sonrasında doğan 20 yaş altı bireyler gün içerisinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabiliyor. Örgün eğitim kurumu öğrenci, öğretmen ve çalışanları ders programını içeren belgeyi ibraz etmeleri şartıyla sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutuldu. İşte detaylar…

5.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek, devam ediyor mu 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek, devam ediyor mu? 20 yaş sokağa çıkma yasağı saatleri ve detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanmaya devam ediyor. İkinci normalleşme takvimi gündemde yer alırken, gözler 20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlamasına çevrildi. Şubat ayına kısa bir süre kala yasakların esnetilmesi yönünde beklenti içinde olanlar Cumhurbaşkanlığı ve İçişleri Bakanlığı'ndan gelecek kararlara odaklandı. 2020 yılının son haftalarında alınan yeni önlemler kapsamında 20 yaş altı vatandaşların gün içinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabileceği kararlaştırılmıştı. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte, o konuyla ilgili bilgiler...

2.02.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek Gözler kabine toplantısına çevrildi

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? Gözler kabine toplantısına çevrildi

20 yaş altı sokağa çıkma yasağının ne zamana kadar devam edeceği ile ilgili açıklamalar araştırılıyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında başlayan kısıtlamada 20 yaş altı bireyler ise gün içerisinde 13.00-16.00 saatlerinde sokağa çıkabiliyorlar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı son açıklamada koronavirüs kısıtlamaları ile ilgili kabine toplantısına işaret etti.

28.01.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek İşte konuya dair son gelişmeler

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte konuya dair son gelişmeler

2020'nin kasım ayından bu devam eden 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, milyonlarca vatandaşın bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Bu yaş grubundaki vatandaşlar, belirlenen izin saatlerinde sokağa çıkabiliyor. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

24.01.2021Gündem
65 yaş üstü ve 20-18 yaş altına toplu taşıma yasak mı

65 yaş üstü ve 20-18 yaş altına toplu taşıma yasak mı?

İstanbul İl Hıfsızsıhha Kurulunca koronavirüs salgına yönelik yeni bir tedbir daha alındı. Koronavirüs tedbirleri kapmasında alınan yeni karara göre İstanbul'da 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar 15 Ocak itibari ile toplu taşıma kullanamayacak. İstanbul Valiliği konu hakkındaki açıklamayı sosyal medya hesabından vatandaşlara duyurdu

20.01.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek İşte en son gelişmeler

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte en son gelişmeler

65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Vatandaşlar belirli saatlerde sokağa çıkma izninden faydalanarak dışarı çıkıyorlar. Şubat ayına kısa bir süre kala yasakların esnetilmesi yönünde beklenti içinde olan vatandaşlar, bu yaş grupları için sokağa çıkma yasaklarının ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?

20.01.2021Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek İşte sokağa çıkış saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek? İşte sokağa çıkış saatleri

Yaklaşık iki aydır devam eden 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, milyonlarca vatandaşın bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Kabine Toplantısı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuya dair bir değerlendirmesi olup olmadığı merak ediliyor. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak?

12.01.2021Gündem
Hafta içi sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri genelgede duyuruldu

Hafta içi sokağa çıkma yasağı ne zaman başlıyor? 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri genelgede duyuruldu!

Hafta içi sokağa çıkma yasağı saatleri İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede duyuruldu. Koronavirüs önlemleri kapsamında Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan karar doğrultusunda yeni bir karar alınıncaya kadar ülke genelinde hafta içerisinde yer alan günlerde (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) 21.00­-05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altı vatandaşlar ise belli saatlerde dışarıya çıkabiliyor. İşte, hafta içi sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili bilgiler.

6.01.2021Gündem
20 yaş altı ne zaman ve saat kaçta sokağa çıkabilir İşte genelgeden ayrıntılar

20 yaş altı ne zaman ve saat kaçta sokağa çıkabilir? İşte genelgeden ayrıntılar

Yeni yıl öncesi bazı kısıtlamalar devam ediyor. Koronavirüs salgınını önleme amacıyla alınan önlemlerden biri de 20 yaş altı gençler ve çocukların sokağa çıkması ile ilgili olmuştu. Alınan karar gereği gençler, günlük 3 saatlik izinle sokağa çıkabiliyor. Yayımlanan son genelge ile birlikte bu saatler içinde toplu taşıma araçlarını kullanmaları da yasak. Bu gelişmeler olurken, bu yaş grubundakilerin günün hangi saatinde sokağa çıkma izinleri olduğu araştırılıyor. Peki, 20 yaş altı ne zaman ve saat kaçta sokağa çıkabilir?

31.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman saat kaçta 20 yaş altı-65 yaş üstü sokağa çıkma saatlerinin detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman saat kaçta? 20 yaş altı-65 yaş üstü sokağa çıkma saatlerinin detayları

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri, koronavirüs tedbirlerinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasıyla gündemde yer almaya devam ediyor. 18-20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının detayları İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede belli oldu.  Salgın sürecinde büyük risk teşkil eden bu yaş grubundaki vatandaşların toplu taşıma araçlarını 10.00-­13.00, 13.00­-16.00 saatleri arasında kullanmaları kısıtlandı. İşte, 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlamasının detayları.

30.12.2020Gündem
Kovid-19 tedbirleri | 20 yaş altı, 65 yaş üstü sokağa çıkma saatleri ve toplu taşıma kullanımı detayları

Kovid-19 tedbirleri | 20 yaş altı, 65 yaş üstü sokağa çıkma saatleri ve toplu taşıma kullanımı detayları

18-20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının hangi saatlerde olduğu bu yaş aralığındaki vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer alırken, topluma taşıma kullanımı, markete ve diğer ihtiyaçların karşılanması için alış veriş kısıtlaması olup olmadığı da cevap arayan diğer konular arasında yer alıyor. İşte İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanacak kısıtlamalar

Koronavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla, içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler; Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda belirlenerek uygulamaya geçirilmektedir.

28.12.2020Gündem
18 yaş altı ve 65 yaş üstü hafta sokağa çıkma yasağı nasıl uygulanacak İşte merak edilen soruların cevapları

18 yaş altı ve 65 yaş üstü hafta sokağa çıkma yasağı nasıl uygulanacak? İşte merak edilen soruların cevapları

65 yaş üstü ve 18-20 yaş altı sokağa çıkma yasağı son gelişmeler ile gündemde yer almaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile Cuma günleri saat 21.00’de başlayacak, Cumartesi ve Pazar günlerinin tamamını kapsayacak ve Pazartesi günleri saat 05.00’de tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. 65 yaş üstü vatandaşlar ise gün içerisinde 10.00-13.00 saatlerinde, sokağa çıkabilecek. 18-20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri ise farklılık gösterecek. İşte, sokağa çıkma yasağı genelgesiyle ilgili detaylar.

25.12.2020Gündem
20 yaş altı ne zaman ve saat kaçta sokağa çıkabilir İşte 20 yaş altı çocuk ve gençlerin sokağa çıkış saatleri

20 yaş altı ne zaman ve saat kaçta sokağa çıkabilir? İşte 20 yaş altı çocuk ve gençlerin sokağa çıkış saatleri

Sokağa çıkma kısıtlaması olan ve belirlenen saatlerde izinli olan 20 yaş altı vatandaşların, 18 Kasım 2020 tarihli ve 19161 sayılı genelgeyle belirlenen saatler içerisinde şehir içi toplu ulaşım araçlarını (metro, metrobüs, otobüs, minibüs, dolmuş) kullanmaları kısıtlanmıştı. Kısıtlama kapsamındaki yüz binlerce genç, kendileri için belirlenen yasal saatleri araştırıyor. Peki, 20 yaş altı ne zaman ve saat sokağa çıkabilir?

21.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı ne zaman dışarı çıkabiliyor

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı ne zaman dışarı çıkabiliyor?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri araştırılan konular arasında bulunuyor. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında belirtilen yaş aralığındaki vatandaşlar belirli saatler aralığında dışarı çıkabiliyorlar. Tüm illerde 1 Ocak 2001 ve sonrasında doğan 20 yaş altı bireylerin ne zaman dışarı çıkabileceği belli oldu. İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

18.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı izni saat kaçta başlıyor

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı izni saat kaçta başlıyor?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlar arasında sokağa çıkma kısıtlamaları da yer alıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların belirli saatlerde sokağa çıkabilecekleri duyuruldu. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı izni saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

15.12.2020Gündem
20 yaş altı saat kaçta, ne zaman sokağa çıkabilir İşte 20 yaş altı çocuk ve gençlerin sokağa çıkış saatleri

20 yaş altı saat kaçta, ne zaman sokağa çıkabilir? İşte 20 yaş altı çocuk ve gençlerin sokağa çıkış saatleri

Koronavirüs salgınını önleme amacıyla alınan önlemlerden biri de 20 yaş altı gençler ve çocukların sokağa çıkması ile ilgili olmuştu. Alınan karar gereği gençler, günlük 3 saatlik izinle sokağa çıkabiliyor. Yayımlanan son genelge ile birlikte bu saatler içinde toplu taşıma araçlarını kullanmaları da yasak. Bu gelişmeler olurken, bu yaş grubundakilerin günün hangi saatinde sokağa çıkma izinleri olduğu araştırılıyor. Peki, 20 yaş altı saat kaçta, ne zaman sokağa çıkabilir?

11.12.2020Gündem
20 yaş altı ne zaman, saat kaçta sokağa çıkabilir İşte 20 yaş altı çocuk ve gençler için sokağa çıkma saatleri

20 yaş altı ne zaman, saat kaçta sokağa çıkabilir? İşte 20 yaş altı çocuk ve gençler için sokağa çıkma saatleri

Son dönemde artan Koronavirüs vakaları nedeniyle 20 yaş altı gençlere belirli saatler dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Kısıtlama kapsamında sokağa çıkamayan gençler de genelge ile belirlenen yasal saatlerini araştırıyor.  Öte yandan son olarak bu yaş grubundaki gençlerin otobüs ve toplu taşıma kullanımı hakkında da bir karar alındı. Peki, 20 yaş altı ne zaman, saat kaçta sokağa çıkabilir?

6.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı ne zaman sokağa çıkabilir 20 yaş altı toplu taşımaya binebilir mi

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri: 20 yaş altı ne zaman sokağa çıkabilir? 20 yaş altı toplu taşımaya binebilir mi?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri ve toplu taşıma kararı gündemde yer alıyor. Türkiye'de Corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında 20 yaş ve altı ile 65 yaş ve üstü için uygulanan sokağa çıkma yasağı, yaklaşık 34 milyon kişiyi kapsıyor. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, '65 yaş üstü 20 yaş altı toplu taşıma araçlarını kullanamayacaktır.' dedi. Peki 20 yaş altı ne zaman sokağa çıkabilir? İşte, 20 yaş altı sokağa çıkma saatleri..

4.12.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ile ilgili yapılan açıklamalar araştırılıyor. Kabine toplantısının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların belirli saatler aralığında dışarı çıkabileceklerini duyurmuştu. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile ayrıntılar belli oldu. Peki 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman, saat kaçta başlıyor? İşte detaylar...

2.12.2020Gündem
65 yaş üstü otobüs kullanabilecek mi 20 yaş altına toplu taşıma yasaklandı mı İşte genelgede yayımlanan saatler

65 yaş üstü otobüs kullanabilecek mi? 20 yaş altına toplu taşıma yasaklandı mı? İşte genelgede yayımlanan saatler

65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı gündemde yer alırken yeni kararlar alındı. Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, artan vaka sayının ardından sokağa çıkma yasağının genişletildiğini belirterek, "Hafta içi her gün gece saat 21 ile sabah 5 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacaktır. " dedi. Cumhurbaşkanı, 65 yaş üstü ve 20 yaş altının toplu taşıma kullanımıyla ilgili yapılacak düzenlemeyi de duyurdu. Peki, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı toplu taşıma yasaklandı mı? İşte, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı minibüs, otobüs kullanımıyla ilgili ayrıntılar.

1.12.2020Gündem
20 yaş altı gençler ve çocuklar sokağa saat kaçta çıkabiliyor İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

20 yaş altı gençler ve çocuklar sokağa saat kaçta çıkabiliyor? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

Sokağa çıkma yasağı 20 yaş altı ve çocuklar için yeniden uygulanmaya başlandı. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye göre, 20 yaş altında bulunan vatandaşlar belirli saatler içerisinde sokağa çıkabilecek. 20 yaş gençler ve çocuklar için sokağa çıkma yasağı 81 il için geçerli. Peki, 20 yaş altı gençler ve çocuklar sokağa saat kaçta çıkabiliyor? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri

25.11.2020Gündem
20 yaş altı gençler ve çocuklar için sokağa çıkma yasağı saat kaçta İşte uygulamanın detayları

20 yaş altı gençler ve çocuklar için sokağa çıkma yasağı saat kaçta? İşte uygulamanın detayları

Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan artış ile birlikte yeni tedbirler alındı. Kısıtlamalardan biri de 20 yaş altı grubu ilgilendiriyor. 20 yaş altındaki çocuk ve gençler, yeni bir karar alıncaya kadar belirlenen saatler dışında sokağa çıkamayacak. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlayıp kaçta bitiyor? İşte 20 yaş altı gençler ve çocukların sokağa çıkma saatleri...

23.11.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi günler, saat kaçta İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı günleri ve saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi günler, saat kaçta? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı günleri ve saatleri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı yeniden gündemde. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 20 yaş altı gençler ve çocuklar, belirli günler ve saatlerde sokağa çıkma hakkına sahip olabiliyor. 20 yaş altındaki gençlerimizin sokağa çıkış saati ise cuma namazına gidebilecekleri şekilde öne alınabilecek. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi günler, saat kaçta? İşte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı günleri ve saatleri.

22.11.2020Gündem
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri netleşti işte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saat bilgileri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri netleşti! işte 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saat bilgileri

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrasında yapmış olduğu açıklama ile netlik kazandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı için saat bilgilerini yayımlayan İçişleri Bakanlığı, 20 yaş altı vatandaşların saat kaçtan kaça kadar dışarı çıkma yasağına tabi tutulacağını duyurdu. Peki, 20 yaş altı hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağı nasıl olacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

19.11.2020Gündem
Transferin gözdesine sokağa çıkma yasağı mı var Bursasporlu Ali Akman...

Transferin gözdesine sokağa çıkma yasağı mı var? Bursasporlu Ali Akman...

Yeni alınan 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı sonrasında Bursaspor’da içlerinde Ali Akman'ın da bulunduğu 15 futbolcu sınıra takılıyor.

19.11.2020Futbol
Bursaspor’da 15 futbolcu sokağa çıkma yasağına takılıyor

Bursaspor’da 15 futbolcu sokağa çıkma yasağına takılıyor

Yeni alınan 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı sonrasında Bursaspor’da 15 futbolcu sınıra takılıyor.

19.11.2020Avrupa
20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman İşte İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge

20 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta? 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ne zaman? İşte İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge

Son Dakika Haber... 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak? 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrası yeniden yeniden gündemde. Koronavirüs vakalarındaki artışla birlikte yeni kısıtlamaların devreye sokulmasına karar verildi. Yasaklardan biri de 20 yaş altı yaş grubunu ilgilendiriyor. Yeni alınan kararla 65 yaş üstü gibi 20 yaş altı da belirlenen saatler arasında sokağa çıkabilecek. 65 yaş üstü vatandaşlar ise 10.00 ila 13.00 saatleri arasında dışarı çıkabilecek. İşte, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı saatleri...

18.11.2020Gündem
20 yaş altı veli ile çıkabilir mi

20 yaş altı veli ile çıkabilir mi?

20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, pek çok soruyu da beraberinde getirdi. 20 yaş altı kişiler velileri ile dışarı çıkabilir mi sorusuna yanıt arayan pek çok kişi, internet üzerinden bu konu hakkında araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, 20 yaş altı veli ile çıkabilir mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

18.11.2020Gündem
1 Haziran genelgesinde yaş detayları: 18 yaş altı seyahat edebilir mi, ailesiyle çıkabilir mi

1 Haziran genelgesinde yaş detayları: 18 yaş altı seyahat edebilir mi, ailesiyle çıkabilir mi?

1 Haziran itibariyle sokağa çıkma yasağının kalkmasıyla birlikte '18 yaş altı seyahat edebilir mi, ailesiyle çıkabilir mi?' soruları gündeme geldi. 1 Haziran için alınan kararlar arasında 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı 0-18 yaş arasına indirilmesi de vardı. 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler çarşamba ve cuma günleri yürüme mesafesiyle sınırlı olmak, mesafe kuralına riayet etmek ve maske takmak kaydıyla dışarı çıkabilecek. Peki, 18 yaş altı seyahat edebilir mi, ailesiyle çıkabilir mi? İşte 1 Haziran genelgesinde yer alan detaylar...

2.06.2020Gündem