MENÜ

Survivor 2019

Survivor 2019 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor 2019 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 253 Survivor 2019 haberi bulunmuştur.

Survivor 2019 Haberleri

Survivorda iletişim ve ödül oyununu kimler kazandı

Survivor'da iletişim ve ödül oyununu kimler kazandı?

Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı başladı. Adım adım finale doğru devam eden yarışmanın 79. bölümünde, iletişim ve çeşme tatili ödül oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ödül oyununu eski ve yeni yarışmacılar iki takım olarak oynadı. Peki, Survivor'un 79. bölümünde iletişim ve ödül oyununu kimler kazandı? işte, Survivor'un 79. bölümünde yaşananlar.

26.05.2019Televizyon
Survivor Bora kimdir Bora Edinin merak edilen hayatı

Survivor Bora kimdir? Bora Edin'in merak edilen hayatı

Birbibirnden farklı yarışmalarla ilgi çekmeye devam eden Survior 2019, yarışmacılar arasındaki tartışmalarla da gündeme gelmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda adından söz ettiren Survivor yarışmacısı Bora Edin, internet kullanıcıları ve programın takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Survivor Bora kimdir? İşte, Bora Edin'in merak edilen hayatı ile ilgili bilgiler.

23.05.2019Televizyon
Survivorda yaşam evi ödülünü kim kazandı

Survivor'da yaşam evi ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor Türkiye-Yunanistan, birbirinden heyecanlı anlara sahne olmaya devam ediyor. Survivor'da kıyasıya mücadeleler yaşayan yarışmacılar, 76. bölümde, yaşam evi ödül oyunu için parkurda karşı karşıya geldi. Peki, Survivor 2019'un 76. bölümünde yaşam evi ödülünü hangi takım kazandı? İşte, Survivor'un 76. bölümünde yaşananlar.

22.05.2019Televizyon
Survivorda Hikmet gelişmesi Bu hafta kim elendi

Survivor'da Hikmet gelişmesi! Bu hafta kim elendi?

Survivor, dün gece yine birbirinden heyecanlı oyunları ekranlara getirdi. Sembol oyunu ve ödül oyununda kıyasıya mücadeleler yaşayan her iki takım, bu heyecanın ardından ada konseyine giderek içlerinden bir kişiye veda etti. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, sakatlığı devam eden Hikmet hakkında ortaya çıkan bazı gelişmeler ve detaylı bilgiler

21.05.2019Televizyon
Survivora yeniden katılacak olan yarışmacılar kimler

Survivor'a yeniden katılacak olan yarışmacılar kimler?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da heyecan devam ederken, ilerleyen günlerde Survivor'a eski yarışmacıların yeniden katılacağı açıklandı. Dominik Adası'na gelecek olan yarışmacılar, dört günlüğüne Survivor'da büyük ödül için yeniden yarışacak. Peki, Survivor'a yeniden katılacak olan eski yarışmacılar kimler oldu? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler...

21.05.2019Televizyon
Survivorda eskiler yeniler mücadelesi 6 isim yeniden Survivorda

Survivor'da eskiler yeniler mücadelesi! 6 isim yeniden Survivor'da

Survivor'da eskiler-yeniler karşılaşması, yarışmanın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı'nın Survivor hesabı aracılığıyla duyuruldu. Adem, Atakan, Damla, Hakan, Nagihan ve Ogeday'ın bir süreliğine adaya gideceğini duyuran Acun Ilıcalı, eskiler ve yeniler karşılaşmasının gerçekleşeceğini duyurdu. Survivor 2019'a konuk yarışmacı olarak gidecek olan Nagihan Karadere ise instagram hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yaptı.

21.05.2019Televizyon
Survivorda iletişim oyununu kim kazandı İşte yemek ödülünü kazanan takım

Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? İşte yemek ödülünü kazanan takım

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 20 Mayıs tarihinde yayınlanan 74. bölümünde, iletişim ve yemek ödülü oyunu oynandı. Büyük finale doğru rekabetin kızıştığı yarışmada, yarışmacılar parkurda yine terk döktü. Peki, Survivor'un 74. bölümünde iletişim oyununu kim kazandı ve aileleriyle görüştü. Survivor'da bu hafta yemek ödülünü hangi takım kazandı? İşte, Survivor'un 74. bölümünde yaşananlar.

20.05.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Hikmet kimdir İşte Hikmet Tuğsuzun hayatı

Survivor yarışmacısı Hikmet kimdir? İşte Hikmet Tuğsuz'un hayatı

TV8 ekranlarında birbirinden farklı oyunlarla ilgi çekmeye devam eden Survivor 2019, yarışmacılarıyla da gündemde kalmaya devam ediyor. Survivor yarışmacılarından olan Hikmet Tuğsuz'un hayatı ile ilgili bilgiler, sık sık internet kullanıcıları ve yarışmanın hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet kimdir? İşte, Hikmet Tuğsuz'un hayatı ile ilgili bilgiler.

20.05.2019Televizyon
Survivor 2019da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı

Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı?

Survivor'un 18 Mayıs 2019 tarihli bölümünde önce erzak ardından dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye- Yunanistan'da bu hafta erzak ödülünü 10'a 9 siyah takım kazandı. Peki, Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı?

18.05.2019Televizyon
Survivorda bil bakalım oyununu kim kazandı Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da bil bakalım oyununu kim kazandı? Survivor son bölümde yaşananlar

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi çekici oyunları ile büyük beğeni kazanan Survivor 2019'da yaşanan eleme sonrası, bil bakalım oyunu oynandı. Survivor'un 70. bölümünde oynanan Bil Bakalım yarışmasında, Yunan yarışmacılar kendilerine yöneltilen sorulara yanıt aradı. Peki, Survivor'un 70. bölümünde bil bakalımı kim kazandı? İşte, yarışmanın 70. bölümünde yaşananlar.

16.05.2019Televizyon

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor'da araba ödülü heyecanı vardı. Araba ödülü için siyah ve beyaz takım zorlu parkurda sonuna kadar mücadele etti. Gecenin sonunda bu hafta adaya ve hayallerine veda eden isim de belli oldu. Peki, Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? Survivor'da bu hafta kim elendi?

15.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Bu hafta kim elendi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Bu hafta kim elendi?

TV8 ekranlarında Türkiye-Yunanistan konseptiyle yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un 69. bölümünde, yarışmacılar ödül oyunu ve sembol oyunu için karşı karşıya geldi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise ada konseyi tarafından ismi yazılan bir kişi, Survivor'a veda etti. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? Ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'un 69. bölümünde yaşananlara ilişkin merak edilenler.

14.05.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir İşte Survivor Yusufun hayatı

Survivor yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir? İşte Survivor Yusuf'un hayatı

Survivor 2019'da büyük finale doğru rekabet kızışırken, yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalar ve yarışmacıların performansları da gündeme gelmeye devam ediyor. Survivor Türkiye-Yunanistan hayranları, zaman zaman bu yarışmacılar hakkında araştırma yapıyor. Adından sıkça söz ettiren Survivor Yusuf da son zamanlarda izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir?

14.05.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan kimdir İşte Survivor Atakan hakkında merak edilenler

Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan kimdir? İşte Survivor Atakan hakkında merak edilenler

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Survivor 2019'da büyük finale doğru heyecan hız kazandı. Finalin yaklaşmasıyla rekabetin kızıştığı Survivor 2019 yarışmacıları, seyirciler tarafından zaman zaman merak konusu oluyor. Bu yarışmacılardan olan Atakan Işıktutan, programın hayranları tarafından internette araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan kimdir?

14.05.2019Televizyon
Survivorda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor 2019'un bu akşam ekranlara gelen 68. bölümünde siyah ve beyaz takım dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelenin sonunda, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun galibi takım belli oldu. Peki, Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

12.05.2019Televizyon
Survivor dokunulmazlık oyununun kazananı ve yeni bölümde kavga detayı

Survivor dokunulmazlık oyununun kazananı ve yeni bölümde kavga detayı!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un 11 Mayıs tarihli 67. bölümünde dokunulmazlık ve iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Finale doğru rekabetin arttığı yarışmada, iletişim oyununun kazanan isimleri, anneleri ile iletişim kurma şansı yakaladı. Peki, Survivor'un bu haftaki bölümünde dokunulmazlık ve iletişim oyununu kimler kazandı? İşte, Survivor'un 67. bölümünde yaşananlar...

11.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un 8 Mayıs tarihli 65. bölümünde yaşam evinde yemek için ödül oyunu oynandı. Finale doğru rekabetin arttığı Survivor'da yarışmacılar ödülü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor 2019'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'un 65. bölümünde yaşananlar ve ödül oyununu kazanan takım

8.05.2019Televizyon
Survivordan bu hafta kim elendi Araba ödülünü kim kazandı

Survivor'dan bu hafta kim elendi? Araba ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019, 7 Mayıs tarihinde 64. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Büyük finale doğru, heyecan ve rekabetin hız kazandığı yarışmanın 64. bölümünde araba ve sembol oyunu oynandı. Gecenin sonunda ise bir isim elenerek adaya veda etti. Peki, Survivor'dan bu hafta kim elendi? Araba ödülünü kim kazandı? İşte, Survivor'un 64. bölümünde yaşananlar...

7.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan konsepti ile yayınlanan Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı devam ederken yarışmacılar arasındaki rekabette arttı. Survivor'un 63. bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için parkurda ter döktü. İşte, Survivor'un 63. bölümünde yaşananlara dair bazı bilgiler...

6.05.2019Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte Survivor eleme adayları

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor eleme adayları

Bu yıl Türkiye-Yunanistan formatı ile yayınlanan Survivor'un 5 Mayıs tarihli 62. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı, ardından eleme heyecanı yaşandı. Öte yandan yarışmacılar yeni bölümde iletişim oyununu kazanabilmek için parkurda ter döktü. Survivor 2019'da oynanan oyunlar sonrası ada halkı adaya veda etmesini istedikleri yarışmacıları belirledi. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

5.05.2019Televizyon
Survivor’da dün (4 Mayıs) dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor’da dün (4 Mayıs) dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 4 Mayıs tarihli 61. bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda siyah ve beyaz takım dokunulmazlık mücadelesinde büyük bir çaba gösterdi. Peki, Survivor’ın 61. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

5.05.2019Televizyon
Survivor 60. son bölümde ödül oyununu kim kazandı

Survivor 60. son bölümde ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım başlarken, yarışmacılar arasındaki rekabet de arttı. Survivor'un 1 Mayıs tarihli 60. bölümünde yarışmacılar yaşam evi ödül oyunu için parkurda mücadele etti. Oyun sonunda bir takım ödül oyununu kazandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor'un 60. bölümünde yaşananlar.

1.05.2019Televizyon
Survivor 2019dan bu hafta kim elendi Ödül ve sembol oyununu kimler kazandı

Survivor 2019'dan bu hafta kim elendi? Ödül ve sembol oyununu kimler kazandı?

Büyük finale doğru her hafta rekabetin daha fazla kızıştığı Survivor 2019'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Survivor'un 59. bölümünde sembol oyunu oynandı ve yarışmacılar yine parkurda ter döktü. Gecenin sonunda ise eleme potasına giren iki Yunan yarışmacıdan biri adaya ve yarışmaya veda etti. Peki, Survivor 2019'da bu hafta kim elendi? Sembol oyununu kim kazandı? İşte, merak edilenler.

30.04.2019Televizyon
Survivorda bu hafta araba ödülünü kim kazandı Kıyasıya mücadele

Survivor'da bu hafta araba ödülünü kim kazandı? Kıyasıya mücadele!

Survivor 2019'un dün akşam yayınlanan 59. bölümünde araba ödülü için kıyasıya mücadele vardı. Böylesine büyük bir ödül için tüm yarışmacılar birbirleriyle sonuna kadar mücadele etti. Gecenin sonunda araba ödülüne sahip olan ismin kim olduğu ise, sevilen yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? Araba ödülünü hangi yarışmacı aldı?

30.04.2019Televizyon
Survivorda iletişim oyununu kim kazandı Dokunulmazlık oyununu kim aldı

Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık oyununu kim aldı?

Survivor 2019'un bu akşam ekranlara gelen 57. bölümünde iletişim oyunu heyecanı vardı. Zorlu parkurda kıyasıya mücadelenin sonunda, ödül oyununu kazanan isimler belli oldu. Dokunulmazlık oyunu ise kıyasıya geçti. Bir takım dokunulmazlığı alarak takımlarını koruma altına aldı. Diğer takım ise ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da iletişim oyununu kimler kazandı? İşte, o detaylar

29.04.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Sude kimdir İşte, Sude Burcu hakkında tüm detaylar

Survivor yarışmacısı Sude kimdir? İşte, Sude Burcu hakkında tüm detaylar

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor 2019'da yarışan isimlerden biri olan Sude Burcu, iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor. Survivor Sude'nin kim olduğunu merak eden vatandaşlar, internette yaptıkları sorgulamalarda 'Survivor Sude kimdir?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, İşte Survivor Sude hakkında merak edilenler...

28.04.2019Televizyon
Survivorda bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ödül oyununu kim aldı

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ödül oyununu kim aldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gören Survivor 2019'un 27 Nisan tarihli 56. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve erzak ödülü heyecanı vardı. Büyük finale doğru rekabetin giderek kızıştığı Survivor'da yarışmacılar dokunulmazlığın rahibi olmak için rakiplerine karşı parkurda ter döktü. Peki, Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 2019'un 56. bölümünde yaşananlar.

27.04.2019Televizyon
Survivor’da Hikmet ve Yusuf’a ne ceza verildi

Survivor’da Hikmet ve Yusuf’a ne ceza verildi?

Survivor 2019 yarışmasına bu hafta Hikmet ve Yusuf arasındaki gerilim damga vurdu. Acun Ilıcalı, birbirlerine elle temasta bulunacak kadar büyük bir tartışma yaşayan ikili için karar verileceğini açıkladı. Peki, Survivor’da Hikmet ve Yusuf’a ne ceza verildi?

25.04.2019Televizyon
Survivorda dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un yayınlanan son bölümünde önce bil bakalım ardından yiyecek ödül oyunu oynandı. Survivor'da büyük finale doğru gerilim ve rekabet artarken yarışmacılar yaşam evi-kıymalı börek ödül oyunu ve bil bakalım oyununda rakiplerine karşı mücadele verdi. Peki, Survivor'da yiyecek ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümde yaşananların kısa bir özeti

24.04.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Emre kimdir Emre Durakın hayatıyla ilgili merak edilenler

Survivor yarışmacısı Emre kimdir? Emre Durak'ın hayatıyla ilgili merak edilenler

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2019'da büyük finale doğru heyecan devam ederken, yarışmacılar arasındaki rekabet de kızıştı. Survivor'da zaman zaman yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalardan ve dikkat çeken diyaloglardan dolayı, internet kullanıcıları da yarışmacılarla ilgili araştırma yapıyor. Survivor'da adından sıkça söz ettiren Emre Durak bu yarışmacılardan biri. Peki Survivor 2019 yarışmacısı Emre Durak kimdir?

24.04.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Hikmet ve Yusuf diskalifiye edildi mi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Hikmet ve Yusuf diskalifiye edildi mi?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Survivor 2019'un 23 Nisan tarihinde yayınlanan 54. bölümünde yiyecek ödülü heyecanı yaşandı. rakiplerine karşı parkurda mücadele veren yarışmacılardan bazıları iki ayrı oyun sonunda döner-kola, pizza-kola ödülünün sahibi oldu. Peki, Survivor'un 54. bölümünde yiyecek ödülünü kimler kazandı?  İşte Survivor'un son bölümü ile ilgili bazı bilgiler...

23.04.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Hikmet kimdir İşte Hikmet Tuğsuzla ilgili merak edilenler

Survivor yarışmacısı Hikmet kimdir? İşte Hikmet Tuğsuz'la ilgili merak edilenler

Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım devam ederken, izleyiciler zaman zaman yarışmacılar arasında da gerilim dolu anlara tanıklık ediyor. Survivor'da performansı kadar diğer yarışmacılarla da adından söz ettiren yarışmacı Hikmet Tuğsuz'un hayatına ilişkin bilgiler, son zamanlarda merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet kimdir? İşte, Hikmet Tuğsuz'la ilgili merak edilenler...

23.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf kimdir?

Survivor 2019, zorlu yarışmaları kadar yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalarla da gündeme gelmeye devam ediyor. Programın sıkı takipçileri son zamanlarda Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf'un hayatı ve biyografisi ile ilgili bilgileri araştırıp internette sorgulamaya başladı. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı olan Yusuf Karakaya kimdir? İşte, merak edilenler...

23.04.2019Televizyon
Survivorda dün araba ödülünü kim kazandı İşte son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün araba ödülünü kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

Survivor 2019'un 22 Nisan tarihli bölümünde önce sembol ardından araba ödülü heyecanı yaşandı. Sembol oyununun ardından oynanan araba ödülünde kıyasıya mücadele vardı. Peki, Survivor'da dün araba ödülü ve sembol oyununu kimler kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

22.04.2019Televizyon
Survivor 2019’da kim kaç kilo verdi İşte en çok kilo veren isim

Survivor 2019’da kim kaç kilo verdi? İşte en çok kilo veren isim

Survivor 2019’un 21 Nisan tarihli bölümünde bir gelenek yerine getirildi ve yarışmacıların verdiği kilolar ortaya çıktı. Survivor’ın her sezonunda olduğu gibi bu yıl da yarışmacıların öncesi-sonrası görüntüleri verildi. Peki, Survivor 2019’da en çok kiloyu hangi yarışmacı verdi?

22.04.2019Televizyon
Survivorda dün şarkı yarışmasını kim kazandı Kim kaç kilo vermiş

Survivor'da dün şarkı yarışmasını kim kazandı? Kim kaç kilo vermiş?

Survivor 2019'un 21 Nisan tarihli bölümünde ekran karşısındakiler eğlenceli anlara tanık oldu. Birleşme partisi için hazırlanan yarışmacılar önce tartıya çıktı, ada şartlarında en fazla kilo veren yarışmacı belli oldu. Ardından sahneye çıkan yarışmacılar, performanslarını sergiledi. Peki, Survivor'da dün şarkı yarışmasını kim kazandı? Kim kaç kilo vermiş?

21.04.2019Televizyon
Survivor Bora kimdir İşte Bora Edin ile ilgili merak edilenler

Survivor Bora kimdir? İşte Bora Edin ile ilgili merak edilenler

Survivor 2019'un iddialı isimlerinden olan Bora Edin, birleşme partisine katılacak yarışmacılardan biri oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivivor Bora, performansı ve zaman zaman diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla gündeme gelip adından sıkça söz ettiriyor. Peki, Bora Edin kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Survivor Bora ile ilgili merak edilen bazı bilgiler...

21.04.2019Televizyon
Survivor Afroditi kimdir İşte Afroditi Skafidanın hayatı

Survivor Afroditi kimdir? İşte Afroditi Skafida'nın hayatı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da birleşme partisine katılacak olan yarışmacılar açıklandı. Birleşme partisine katılacak yarışmacılardan olan Afroditi Skafida'nın hayatı ile ilgili bilgiler son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, profesyonel atlet olan Yunan yarışmacı Afroditi Skafida kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da büyük finale doğru heyecan devam ederken birleşme partisine katılacak yarışmacılar da belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Konstantinidis Panagiotis olarak açıklandı. Peki, Survivor yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Konstantinidis Panagiotis 'nin hayatı ile ilgili merak edilenler...

21.04.2019Televizyon
Survivor Dimitra kimdir | İşte Dimitra Vamvakousinin hayatı

Survivor Dimitra kimdir? | İşte Dimitra Vamvakousi'nin hayatı

Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım başlarken, yarışmanın birleşme partisine katılacak yarışmacılar da belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Yunan yarışmacı Dimitra Vamvakousi olarak açıklandı. Özellikle programın takipçileri, Survivor yarışmacısı Dimitra Vamvakousi'ni hayatını merak etmeye başladı. Peki, Survivor Dimitra kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır

Survivor yarışmacısı Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da, birleşme partisi heyecanı başladı. Survivor Türkiye-Yunanistan'nın birleşme partisine katılacak olan yarışmacılar belli oldu. Heyecanla beklenen partiye katılacak yarışmacılardan biri de Yunan yarışmacı Spyros Gourdoupis olarak açıklandı. Peki, Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor Elpida Meziridou kimdir

Survivor Elpida Meziridou kimdir?

Türkiye - Yunanistan formatı ile TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor 2019'da birleşme partisi heyecanı başladı. Programın birleşme partisine katılacak isimlerden biri de Yunan yarışmacı Elpida Meziridou oldu. Yarışmanın takipçileri bununla beraber Elpida Meziridou'nun hayatını internette sorgulamaya başladı. Peki, Elpida Meziridou kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında

Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında?

Büşra Yalçın, Survivor Türkiye Yunanistan yarışında birleşme partisine kalan isimlerden biri oldu. Yarışmanın en iddialı kadın yarışmacılarından olan Büşra Yalçın'ın hayatına ilişkin bilgiler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında?

21.04.2019Televizyon

Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2019 yarışmasında birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Seda Ocak oldu. Daha önceki sezonların iddialı ismi Sema Aydemir'in ikizi olan Seda Ocak, 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktığını açıklamıştı. İşte, Seda Ocak'ın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir?

Survivor 2019'da birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Yusuf Karakaya oldu. Performansıyla göz dolduran Yusuf Karakaya'nın diğer yarışmacılarla diyalogları da dikkat çekiyor. İşte, en büyük hedefi bir gün UFC’de Türk bayrağını dalgalandırmak olan Yusuf Karakaya'nın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor Emre Durak kimdir Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

Survivor Emre Durak kimdir? Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

Survivor’da birleşme partisine kadar kalmayı başaran Türk yarışmacılardan biri de Emre Durak oldu. Emre Durak, hırsı ve azmiyle adından sıkça söz ettirmektedir. İşte, Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir?

Survivor 2019'da birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Sude Burcu oldu. Yarışmanın en genç isimlerinden biri olan Sude Burcu'nun hayatına ilişkin bilgiler yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir?

Survivor 2019 yarışmasında birleşme partisine kalmayı başaran isimlerden biri de Okay Köksal oldu. Türkiye ekibinde yarışan Okay Köksal, ilk uluslararası şampiyonluğunu Fransa’nın Lyon şehrinde yapılan Yıldızlar Grand Prix Turnuvası’nda kazanmıştı. İşte, Okay Köksal'ın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Ria Kolovou kimdir Ria Kolovou hakkında merak edilenler

Survivor 2019 yarışmacısı Ria Kolovou kimdir? Ria Kolovou hakkında merak edilenler

Survivor’da birleşme partisine kadar kalabilen isimlerden biri de Ria Kolovou oldu. Ulusal Spor Akademisi mezunu olan Ria Kolovou, Survivor tanıtımında temizlik takıntısından bahsetmişti. Peki, Ria Kolovou kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir?

2019 Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacılarından Hikmet Tuğsuz başarılı performansının yanı sıra diğer yarışmacılarla yaşadığı diyaloglarla gündeme gelmeye devam ediyor. Hikmet Tuğsuz, özellikle Sabriye Şengül yaşadığı tartışmayla hafızalara kazınmıştı. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir?

21.04.2019Televizyon