Milli Piyango Sonuçları

Milli Piyango Sonuçları

On Numara Sonuçları

Şans Topu Sonuçları

Sayısal Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Milli Piyango Haberleri

Milli Piyango Çekilişi Sonuçları Hakkında


Milli Piyango İdaresi (MPI) tarafından gerçekleştirilen Milli Piyango Çekilişi her ayın 9, 19 ve 29'uncu günlerinde gerçekleşmektedir. Genel itibariyle akşam saatlerine doğru Milli Piyango sonuçları bilet sorgula ekranı aktif olmaktadır. Tam liste (sıralı liste) halinde açıklanan listede son 6 rakamına göre büyük ikramiye kazanan numaralar ile birlikte son 5, 4, 3, 2 rakamına göre çeşitli ikramiyeler kazanan numaralar detaylı olarak yer almaktadır. Aynı zamanda teselli ikramiyesi ve amorti kazanan numaralar da sonuç listesinde bulunmaktadır. 2018-2019 yıllarında gerçekleştirilen Milli Piyango sonuçları ile ikramiyelerin hangi rakamlara çıktığını hızlıca öğrenmek istiyorsanız, şu an bulunduğunuz sayfadan sonuçlar açıklanır açıklanmaz hızlıca piyango bileti sorgula işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çekiliş tarihi seçimi yapmak ve bilet numaranızı sorgulama kutusa girerek bilet sorgula butonuna basmaktır. Böylece ücretsiz olarak bilet sorgulama yapabilir ve biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz.

Milli Piyangonun çekilişinin gerçekleştiği tarih yalnızca Milli Piyango yılbaşı çekilişi gerçekleştiği zaman değişmektedir.

Milli Piyango sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Bilet sorgulama işlemi için öncelikle bilet numarası yazan alana bilet numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde bilet numaranıza herhangi bir ikramiyenin düşüp düşmediğini kontrol edebilirsiniz. Ya da tüm liste butonuna tıklayarak ikramiye kazanan numaraları tek tek kontrol edebilirsiniz.

Milli Piyango Yılbaşı 2020 Bilet Sorgula

Milli piyango sorgula sayfamızdan Milli Piyango yılbaşı 2020 özel çekilişi sonucu bir ikramiye kazanıp kazanmadığınızı kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Milli Piyango Yılbaşı 2020 Çekilişi Ne Zaman?

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 31.12.2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.