« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Canlı Skor

Canlı Skor

Canlı Maç

FİLTRE

Almanya Düşme/Yükselme Playoffları

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    1860 Münih
    - -
    Jahn Regensburg
    505

İtalya Serie B, Yükselme Finalleri

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Perugia
    - -
    Benevento
    507

Arjantin Primera Division

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    Estudiantes de la Plata
    2 - - 0
    Union De Santa Fe
    474
  • MS
    Velez Sarsfield
    0 - - 0
    Quilmes
    479

U20 Dünya Kupası, Son Aşama

  • İddaa koduİstatistik
  • 57 '
    Venezuela
    0 - - 0
    Japan
    500
  •  
    Güney Kore
    - -
    Portekiz
    503

Paraguay Primera Division, Apertura

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    Club Guarani
    4 - - 1
    Trinidense
    473
  • MS
    Deportivo Capiata
    0 - - 1
    Independiente
    476
  • MS
    Nacional FC
    2 - - 4
    General Diaz
    478

Cezayir 1.Lig

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    NA Hussein Dey
    1 - - 1
    USM Alger

Kolombiya Primera A, Açılış

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    Club Cortulua
    1 - - 1
    Once Caldas
    475

Brezilya Brezilya Serie A

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    Chapecoense SC
    2 - - 0
    Avai SC
    477

Kolombiya Primera B, Apertura, Playoffs

  • İddaa koduİstatistik
  • MS
    Pereira
    1 - - 2
    Cucuta

AFC Şampiyonar Ligi,Eleme Turları

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Kashima Antlers
    - -
    Guangzhou Evergrande
    501
  •  
    Kawasaki Frontale
    - -
    Muang Thong
    502
  •  
    Lekhwiya
    - -
    Persepolis FC
    508
  •  
    Al Hilal
    - -
    Est. Esteghlal
    511

Endonezya Endonezya Futbol Şampiyonası A

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Persipura Jayapura
    - -
    Barito Putera

AFC Kupası,Eleme Turları

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Home United
    - -
    Global
  •  
    Al Wehdat Jor
    - -
    Al Wahda

U23 Toulon Turnuvası, B Grubu

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Ivory Coast
    - -
    Bahrain
  •  
    Fransa
    - -
    Wales U20

Estonia Premium Lig

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    FCI
    - -
    Nomme Kalju
  •  
    Parnu JK Vaprus
    - -
    Paide Flora
  •  
    Trans Narva
    - -
    Levadia
  •  
    Viljandi JK Tulevik
    - -
    Jalgpallikool Tammeka

U19 Hazırlık Maçları

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Romanya
    - -
    Karadağ

Moldova Ulusal Lig, Playofflar

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Sheriff
    - -
    Dacia Chisinau

Bulgaristan First Professional League, Europa League Playoff

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Botev Plovdiv
    - -
    FC VEREYA

İrlanda Birinci Lig

  • İddaa koduİstatistik
  •  
    Shamrock Rovers
    - -
    Bray Wanderers
    509
Tüm saatler TSİ ile gösterilmektedir.