Bir anda soğudum çünkü... - Mahmure
GeriAşk "Bir anda soğudum çünkü..."
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Bir anda soğudum çünkü..."

"Bir anda soğudum çünkü..."

"Erkekler neden bir anda bizden soğur? Onlara sorduk, bakın ne cevap vermişler..."

Zamanlama problemi olan bir kadınla asla mutlu olamıyorum! Sanıyorum daha önce yaşadığım ilişkide defalarca, restoranda kız arkadaşımı çok uzun süreler beklediğim için... Biri buluşacağımız yere 10 dakikadan fazla gecikirse bir daha ona eskisi gibi davranamıyorum.

Emre, Makine Mühendisi /30 yaşında

Yanımda çok içip sarhoş olursa gerçekten bittiği nokta olur! Bir kadının hareketlerini kontrol edememesi kadar kötü bir durum olamaz.

Muzaffer, Derici /30 yaşında

Bir kızı ne kadar beğenirsem beğeneyim, çok makyaj yapıyorsa ve yapmacık konuşuyorsa güzelliğinin hiç bir anlamı kalmaz benim için. Doğal olsun canımı yesin!

Cengiz, Sanayic /32 yaşında

Siz hep ilgisizlikten bahsediyorsunuz ama aslında, biz de bu dertten muzdaribiz... Yani ilgisiz bir kadın bizim için de mutsuzluk anlamına geliyor. Kız arkadaşım ne kadar yoğun olursa olsun, bana ayırması gereken zamanı dengeleyemiyorsa benden de ona zaman ayırmamı beklememeli...

Özgür, İnşaat Mühendisi / 35 yaşında

Saçma gelebilir belki ama kız arkadaşım kolundaki kılları almıyorsa bunu gördüğüm an benim için bir bitiş anı olabilir. Herkesin farklı takıntıları var; benimki de bu!

Çağdaş, İş Adamı / 28 yaşında

Birkaç kez başıma geldi; topuklu ayakkabıyla bileği burkulan ya da düşen kadın profiline tahammülüm yok. İster istemez çok gülüyorum ve gözüme çok komik geldiği için de bendeki imajını toparlayamıyorum.

Baret, Kimya Mühendisi / 36 yaşında

Israra gelemiyorum. Bir şeyi yapmak istiyorsam yaparım, istemiyorsam yapmam mesele bu kadar basit! Konu ne olursa olsun zorlanmaktan hiç hoşlanmıyorum. Yani sevgilim defalarca ‘dışarıda yemek yiyelim’ derse ben koşarak dışarıya giderim. Ama bir daha dönmemek üzere!

Emrah, Satın Alma Müdürü / 31 yaşında

Sakinlik... Bütün istediğim bu! Özellikle gece dışarı çıktığımızda çevresine gerektiğinden fazla samimi davranan bir kız arkadaş istemiyorum yanımda. Bu kıskançlık değil, sadece gereksiz heyecanlara gerek olmadığını düşünüyorum. Eğlenmeye çıktığımızda ben de eğlenmeliyim sonuç olarak, onu kontrol ederek hayatımı kabusa çeviremem. Yani yeni bir ilişkide ilk gece gezmesi benim için ilk sınav gibi. Tamam mı devam mı? Her şey o anda belli oluyor.

Tolgay, Editör / 27 yaşında

Bir kadın güzel bir espriye gülmüyorsa, o kadın hayatı fazla ciddiye alıyordur bana göre. Gülmek için her fırsat değerlendirilmeli bence. Yani benim için test mekanı bir Cem yılmaz gösterisi.

Ali, Lojistik Müdürü / 29 yaşında

Eleştirilmek istemiyorum... Bir ilişki yaşıyor olmamız birbirimiz hakkında her sözü söyleme hakkımız olduğu anlamına gelmiyor. Yaptıklarımı, giydiklerimi, dinlediklerimi, söylediklerimi beğenmeyen biriyle hiç işim olmaz. Ben onu seviyorsam her haliyle seviyorumdur ve o da benimleyse bazen susmayı bilmeli.

Tunç, Tasarımcı / 34 yaşında

Benimle spor, politika ya da bu tip konularla sürekli polemiğe giriyorsa gerçekten o kadına tahammülüm kalmaz. Muhalefet olmayı seven kadın beni yorar.

Engin, Sanayici / 32 yaşında

Birlikteliğimizin ilk haftası bir kız bana ‘seni seviyorum’ dediğinde; benim için defter kapanıyor. Neden seviyorsun beni, neyimi biliyorsun, benim seni sevmek için daha çok zamana ihtiyacım var demek istiyorum. Diyemiyorum... Bitiyorum!

Eren, Öğretim görevlisi / 28 yaşında

Bir kızdan soğumak için milyon neden sayabilirim. Sanırım bazen ayrıntılara takılıyorum. Örneğin yemek yerken çatal bıçağı nasıl tuttuğu önemli. Kız arkadaşım karnını doyururken de şık görünmeyi bilmeli. Tabii bir de genelde tüm erkeklerin takıldığı gerçekler var; ojesi çıkmış ya da sigara kokan bir kadın hemen uzaklaşılması gereken kadındır.

Mert, Endüstri Mühendisi / 29 yaşında

Film izlerken soru soran biri beni çileden çıkarıyor. Hele bu kız arkadaşımsa olayın kopma noktası kaçınılmaz. Sevgili kızlar, film izlerken lütfen biraz sessizlik!

Ender, Eczacı / 30 yaşında

Küçük çocuk takliti yapan kızlara tahammülüm yok. Ne gerek var böyle şirinliklere bilmiyorum. İlk taklit, filmin kopuş anı!

Can, Gazeteci / 33 yaşında

Bir toplumda özellikle kalabalık arkadaş toplantılarında sürekli kendini göstermeye çalışan, çok konuşan ve ilgi çekmeye çalışan kadın tipi bana itici gelmiştir her zaman. Buradan kadınlara sesleniyorum sakin olun, erkekler bundan hoşlanmıyor!

Kemal, Gazeteci / 30 yaşında

Kaynak:Elele

False