Bakışlarınızı değiştirin! - Mahmure
GeriMakyaj Bakışlarınızı değiştirin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bakışlarınızı değiştirin!

Bakışlarınızı değiştirin!

"Yeni ve farklı kirpikler ile bakışlarınız değişsin"

Her kadın kirpiklerinin sık, uzun ve güzel kıvrımlara sahip olmasını ister. Bu görüntüyü çeşitli makyaj malzemeleri ile sağlayabilir, bakışlarınıza derinlik katabilirsiniz. Günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz makyaj malzemeleri veya takma kirpikler ile istediğiniz ve dilediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz. Biraz da farklı şeyler denemeye ne dersiniz? Kirpik hakkında farklılığa açık mısınız?

Gözlerimizin güzelliğini ön plana çıkaran dolgun kirpikleri kim istemez ki? Siz de çeşitli yöntemler deniyorsanız bir de bu önerileri dikkate alın. Günlük hayatımızda kullanabildiğimiz takma kirpikleri bir de farklı şekilde kullanın. Takma kirpiklerin sadece doğal kirpiklerimize benzemesine artık gerek yok. Günlük hayatınızda belki kullanamıyor olsanız da ilginç bir yere davetlisiniz veya o gün sizin doğum gününüz ve farklı olmak istiyorsunuz. Birçok farklı ve renkli kirpiklerden haberiniz var mı? Mutlaka kirpik çeşitlerine bir göz atın, mutlaka size uygun birini bulacaksınızdır.

Kendinize uygun kirpiği buldunuz ama takma kirpik hakkında püf noktaları bilmiyor musunuz? İşte size birkaç ipucu…
takma kirpik almak istediğiniz zaman 2 farklı türü ile karşılaşırsınız. Birincisi tek parça kirpikler. Bu kirpikler bütün olarak takılıyor. İkincisi ise, parçalı olanlar. Bu kirpikleri, kirpik çizginize parça parça uygulayabilirsiniz. kirpiklerinizi yerleştirmede cımbıza ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Geri kalan işlem ise kirpiklerinizi kıvırmak, makyajınızı tamamlamak.

False