MENÜ

Ziraat Bankasi

Ziraat Bankasi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ziraat Bankasi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17.045 Ziraat Bankasi haberi bulunmuştur.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye'deki üç kamu bankasından biri. 1863'te Osmanlı Devleti döneminde Ahmet Mithat Paşa tarafından kuruldu. En tercih edilen bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası dışında Akbank, Garanti ve Vakıfbank'ta en çok tercih edilen banklar arasında yer alıyor.

Devamı...

Ziraat Bankasi Haberleri

10 bin TL kredi başvuru şartları nedir ve nasıl yapılır 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli Ziraat Bankası kredisi

10 bin TL kredi başvuru şartları nedir ve nasıl yapılır? 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli Ziraat Bankası kredisi

Hane geliri 5 bin lira altında olan kişilerin başvuruda bulunabileceği 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi başvurusu, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılabiliyor. Şu ana kadar binlerce kişinin başvuruda bulunduğu 10 bin TL kredi için 36 ay vadenin 6 aylık kısmı ertelemeli olacak. 5 bin lira çekilmesi halinde aylık 188 lira, 7 bin 500 lira çekilmesi halinde aylık 282 lira, 10 bin lira çekilmesi halinde ise 376 lira geri ödeme alınacak. Peki, 10 bin lira kredi şartları nelerdir? İşte, 6 ay ödemesiz kredi hakkında detaylı bilgiler

6.04.2020Ekonomi
Ziraat Bankası Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Ziraat Bankası Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Türkiye'nin hem özel hem de devlet bankaları bulunur. Ziraat bankası ise Türkiye'nin ilk devlet bankalarından biridir. Ziraat bankası hem ülkemizde hem de yurt dışında hizmet vermektedir. Dolayısıyla Ziraat bankasının şubeleri Almanya ülkesinde de bulunmaktadır. Almanya ülkesinde ki şubelerin nerede olduğu hakkında insanlar araştırma yapmaktadırlar. İşte Ziraat bankasının Almanya şubeleri iletişim bilgileri ve telefon numaralarına dair tüm detaylı bilgiler.

6.04.2020Gündem
Ziraat Bank Halkbank ve Vakıfbaktan vatandaşlara ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Ziraat Bank Halkbank ve Vakıfbak'tan vatandaşlara ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor! 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Corona virüsünden ekonomik olarak etkilenen vatandaşları finansal açıdan desteklemek için başlatılan kredi başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterilerini finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması hayata geçirmişti. Başvurularını tamamlayan vatandaşlar da sonuçların ne zaman açıklanacağına odaklandı. Peki, Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 6 ay ertelemeli kredinin başvuru şartları neler?

6.04.2020Gündem
Almanyadan Türkiyeye Para Transferi Nasıl Yapılır Para Gönderme Yöntemleri

Almanya'dan Türkiye'ye Para Transferi Nasıl Yapılır? Para Gönderme Yöntemleri

Almanya'da ikamet eden pek çok gurbetçinin en merak ettiği konular arasında para transferi geliyor. Özellikle Almanya'dan Türkiye'ye kolay şekilde nasıl para transferi yapılacağı konusunda internet üzerinden de sıkça araştırma gerçekleştirilmektedir. Peki, Almanya'dan Türkiye'ye para transferi nasıl yapılır? Para gönderme yöntemleri hakkında bilinmesi gerekenler.

6.04.2020Gündem
6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir İşte, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar

6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? İşte, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar

6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, başvuru şartları hakkında detayları araştırmaya başladı. Kamu bankaları tarafından başlatılan kampanya ile en fazla 10 bin liraya kadar kredi çekilebilecek. 6 ay ödemesiz kredi veren bankalar, başvuruları internet üzerinden kabul edecek. Peki, 6 ay ödemesiz bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? İşte, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi şartları hakkında detaylı bilgiler

5.04.2020Ekonomi
Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi

Corona Virüs tedbirleri kapsamında ekonomik olarak vatandaşlarımıza destek olmak hazırlanan destek paketlerinden biri de kamu bankaları tarafından gerçekleştirildi. Kamu bankaları yüzde 0.49 faiz oranlı temel ihtiyaç destek kredisini hayata geçirdi. Başvuru yapmak için şubeye gitmek gerekmiyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle kamu bankaları 5-7.5 ve 10 bin liralık düşük faizli ve finansman oranlı, 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyası başlattı. Yoğun ilgi gören krediye başvurular devam ediyor. Peki Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilecek?

4.04.2020Ekonomi
Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak Evden emekli maaşı nasıl alınır

Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

Nisan ayının ilk haftasında en çok araştırılan konuların başında bayram ikramiyesi geliyor. Emekliler Ramazan ve Kurban Bayramı'nda olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2020 emekli bayram ikramiyelerinin nisan ayında yatıracaklarını duyurmuş, ardından net tarihi yazılı olarak bildirmişti. İçişleri Bakanlığı ise valiliklere verdiği talimatla Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat sonucu, valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olan emeklilerin maaş ödemeleri evlerinde gerçekleşecek. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

3.04.2020Ekonomi
İhtiyaç destek kredisi ne zaman yatar Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı

İhtiyaç destek kredisi ne zaman yatar? Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Kamu bankaları, 1 Nisan Çarşamba günü hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi uygulamasını devreye aldı. Müşteriler, Ziraat Bankası, Halkbank ya da VakıfBank'tan yalnızca birine başvuruda biliniyor. Peki, ihtiyaç destek kredisi ne zaman yatar? Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

3.04.2020Ekonomi
Geleceğin finans dünyası nasıl olacak

Geleceğin finans dünyası nasıl olacak?

Tüm verileri işleyerek, programlayarak hayatımızı kolaylaştıran ve anlam katan teknolojilere imza atıyoruz. Paranın programlanabilir bir varlığa dönüşmesini hiç düşündünüz mü? İşte bunu sağlayan teknoloji altyapısı aslında her gün sıklıkla duyduğumuz “blokzincir” teknolojisi. Açık internet çağında nasıl ki verilerin programlanması mümkünse, aslında para yani finansal varlıkların da programlanması mümkün. Hatta gayrimenkullerin veya enerji santrallerinin de token’laştırılması mümkün.

3.04.2020Teknoloji
Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbankın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor! Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi uygulamasına başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Corona virüsü salgının ekonomik etkilerini en alt seviyeye indirmek ve vatandaşlara destek olmak amacıyla verilen krediler için vatandaşların araştırmaları da hız kazandı. Öte yandan Corona virüsünden ekonomik olarak etkilenen vatandaşları finansal açıdan desteklemek için başlatılan kredi uygulamasına başvuruda bulunan vatandaşlar da başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ve talep ettikleri miktarda kredi ödemesini alacakları tarihi merak ediyor. Peki, temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları hakkında merak edilenler...

3.04.2020Gündem
Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbanktan ertelemeli düşük faizli kredi fırsatı 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank'tan ertelemeli düşük faizli kredi fırsatı! 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler?

2019 yılının Aralık ayında Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve o günden bu yana kademeli olarak tüm dünyayı etkileyen Corona virüsü, ülkemizde de kendini gösterdi. Corona salgınını önleme tedbirleri kapsamında pek çok iş yeri ile kurumun faaliyetlerine sınırlama getirildi. Birçok vatandaş da çalıştığı kurum tarafından ücretsiz izne çıkarıldı. Bu süreçte salgının ekonomiye getirdiği olumsuz havayı dağıtmak ve kötü etkiyi azaltmak için bir takım önlemler alınmaya devam ediyor. Bu önlemlerden biri de belli şartları taşıyan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi oldu. 5 bin ya da 10 bin TL olarak alınabilecek ihtiyaç kredisinde ilk 6 ay geri ödeme olmayacak. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankaları tarafından verilecek krediler için farklı ödeme planları da mevcut. Toplam 36 aya kadar vade imkanı sunulan ihtiyaç kredilerinde başvuruların en önemli şartı olarak ise aylık hane halkı gelirinin toplamının 5 bin TL'den az olması gerektiği dikkat çekiyor. Kamu bankalarının sunduğu bu ihtiyaç kredisi fırsatında en çok merak edilenlerden biri de nasıl başvuru yapılacağı. Söz konusu kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Halkbank ya da Vakıfbank'ın internet sitelerine girerek online şekilde kredi başvurusunu tamamlayabilir. Peki, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? İşte, Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank'tan düşük faizli kredi fırsatı hakkında tüm merak edilenler...

2.04.2020Gündem
Kredi kartı borçları ertelendi mi Kredi borcu erteleme nasıl yapılır

Kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır?

Kredi ya da kredi kartı borçlarının ertelenip ertelenmediği, milyonlarca vatandaş tarafından takip ediliyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankaların yaptığı açıklamalara göre corona virüs önlemleri kapsamında kredi ödemeleri ve kredi kartı borçları destek paketi kapsamında neticeye kavuşmuştu. Peki, kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır? Hangi banka kredi borçlarını erteledi? İşte, kredi borçları erteleme ile ilgili bankaların yaptıkları açıklamalar.

1.04.2020Ekonomi
Samsunspordan yardım kampanyası 10 bin aileye erzak...

Samsunspor'dan yardım kampanyası! 10 bin aileye erzak...

Samsunspor Kulübü, 10 bin aileye erzak yardımı kampanyası başlattı.

1.04.2020Futbol
e-Tarım portalının kapsamı genişliyor

e-Tarım portalının kapsamı genişliyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "e-Tarım portalı ile mevcutta kullandığımız e-Çiftçi portalını yeniden düzenleyerek, çiftçi, işletme, vatandaş ve firmalar için çok kapsamlı bir e-Tarım portalına dönüştürdük" dedi.

1.04.2020Ekonomi
Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır

Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır? Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından Milli Dayanışma Kampanyası başlattıklarını açıkladı. 'Biz bize yeteriz Türkiyem' diyerek başlatılan bu kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, yardım hesabı açıldı. Bu gelişmelerin ardından pek çok kişi şimdi kampanyaya nasıl bağış yapabileceklerini merak ediyor. Peki, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır? Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır?

1.04.2020Gündem
Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları - Corona Milli Dayanışma Kampanyası bağış bilgileri

Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları - Corona Milli Dayanışma Kampanyası bağış bilgileri

Ülkemizde alınan corona virüsü önemleri kapsamında hayata geçirilecek adımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Biz bize yeteriz Türkiyem' diyerek bağış kampanyası başlatıldığını açıkladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından kampanya kapsamında ekranda gözüken bir yardım hesabı açıldı. Katılımcılar Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Vakıf Katılım ve Halkbank hesap numaraları üzerinden bağışta bulunabilecek. Peki, Corona Milli Dayanışma Kampanyası'na nasıl bağış yapılır? İşte, Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

31.03.2020Gündem
Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu bu ekranlardan yapılacak

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu bu ekranlardan yapılacak!

Kamu bankaları Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu pek çok tüketicinin gündeminde yer alıyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredi başvurusu için üst limit 10 bin lira olacak. Evine 5 bin liradan daha fazla ücret girmeyen kişilerin başvuruda bulunabileceği 10 bin lira 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu, mobil uygulama ya da internet şubesi aracılığıyla yapılabilecek. İşte, ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru şartları hakkında merak edilen bazı bilgiler

31.03.2020Ekonomi
Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme nasıl yapılır Bankalar açıklama yaptı

Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme nasıl yapılır? Bankalar açıklama yaptı!

Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme süreci birçok banka tarafından yürürlüğe alındı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank başta olmak üzere pek çok özel banka tarafından gerçekleştirilecek olan kredi erteleme başvurusu, kredi kartı borcu erteleme yapmak isteyen kişilerin de gündeminde yer alıyor. Peki, kredi erteleme işlemi için neler yapmak gerekecek? İşte, hem kredi kartı hem de kredi borcu erteleme hakkında bankaların yayımlamış olduğu bilgiler

31.03.2020Ekonomi
Haydi Türkiye dayanışmaya

Haydi Türkiye dayanışmaya

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısını videokonferansla yaptı. Toplantı sonrası ‘Millete Sesleniş’ konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ başlatıyoruz. Kampanyayı, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum” dedi.

31.03.2020Gündem
‘Vatandaşımıza destek olmayı sürdürüyoruz’

‘Vatandaşımıza destek olmayı sürdürüyoruz’

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hane halkı geliri 5 bin liranın altında olan tüm vatandaşlar için kamu bankalarının Temel İhtiyaç Desteği’ni devreye aldığını söyledi. Destek kapsamında 10 bin liraya kadar 6 ayı ödemesiz 36 ay vadeli kredi sağlanacak.

31.03.2020Ekonomi
50 bin TL’ye kadar kredi kartıyla vergi ödenebilecek

50 bin TL’ye kadar kredi kartıyla vergi ödenebilecek

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında kredi kartıyla ödenebilen vergi türlerinin kapsamını genişletti.

31.03.2020Ekonomi
Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Kamu bankaları hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterileri için yeni bir kredi uygulaması başlatacak.

30.03.2020Ekonomi

Van’da depremde hayvanları telef olanlara 2 milyon 150 bin lira ödendi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, merkez üssü İran'ın Hoy kenti olan 5,9 büyüklüğündeki depremden etkilenen Van’da hayvanları telef olan vatandaşlara 2 milyon 150 bin lira ödendiğini söyledi.

30.03.2020Ekonomi
Ankaranın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Ankarada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ankara'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Ankara'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehri Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara ülkenin tarihine yön vermiş çok önemli bir şehirdir. Ankara hangi bölgede yer alır? Ankara’nın ilçeleri nelerdir? Ankara’da gezilecek yerler nerelerdir? Ankara’nın tarihi yerleri ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

28.03.2020Gündem
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır?

Çin'de başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan Corona salgını, ekonomide ciddi sıkıntıları beraberinde getirdi. Bankacılık sektörü, Corona virüsü salgınının müşterileri üzerinde yaratabileceği kısa vadeli finansal sorunların aşılması amacıyla elini taşın altına koydu. Peki, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır?

27.03.2020Gündem
Hangi bankalar borçları erteledi Kredi ve kredi kartı borcu erteleyen bankalar

Hangi bankalar borçları erteledi? Kredi ve kredi kartı borcu erteleyen bankalar

Borç ve kredi erteleme yapan bankalar, pek çok tüketicinin gündemindeki konu olmaya başladı. Bazı bankalar tüketicilerin ve işletmelerin kredilerinde bir süreliğine erteleme yapma kararı aldı. Peki, devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank dışında hangi bankalarda kredi ve kredi kartı borcu ertelemesi gerçekleştirildi. İşte, kredileri ve kredi kartı borcunu erteleme yapan bankalar hakkında bazı bilgiler

26.03.2020Ekonomi
Kamu bankalarından ‘işe devam’ kredisi

Kamu bankalarından ‘işe devam’ kredisi

Kamu bankaları Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, reel sektörün finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla, işçi çıkarmamak şartıyla yüzde 7.5 faizle 100 milyon liraya kadar indirimli kredi kullandıracak. 2020 şubat sonu itibariyle kayıtlı çalışan sayısını azaltmayan firmalar kredi desteğinden yararlanabilecek.

26.03.2020Ekonomi
Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır? İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Corona virüsü önlemleri çerçevesinde, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evden alabilecekleri belirtildi. İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere verilen talimat kapsamında, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat kapsamında valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olanların maaş ödemeleri evlerinde yapılacak. Peki, Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir? Evden emekli maaşı nasıl alınır? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

25.03.2020Ekonomi
İçişleri Bakanlığı talimat verdi Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı talimat verdi! Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evlerinden alabilmeleri için valiliklere talimat verdi.

25.03.2020Gündem
Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi Kredi ödemeleri son tarih ne zaman

Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman?

Kredi ödemeleri ne zaman yapılacak? sorusu, ülkemizde alınan corona virüsü önlemleri kapsamında yanıtı araştırılan konulardan oldu. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankalar son yaptığı açıklamalara göre, müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla hazırladıkları destek paketlerini devreye soktuklarını duyurdu. Peki, Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman? İşte, kredi ödemeleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler...

25.03.2020Ekonomi
Son dakika... 3 kamu bankasından yeni destek paketi

Son dakika... 3 kamu bankasından yeni destek paketi

Üç kamu bankası, kurumsal ve ticari ölçekteki firmaların işletme sermayesi ihtiyaçları için “İşe Devam Kredi Desteği”ni hayata geçireceğini duyurdu.

25.03.2020Ekonomi
Bakanlık açıkladı 100 bin liraya kadar faizsiz kredi

Bakanlık açıkladı! 100 bin liraya kadar faizsiz kredi

Tarım ve Orman Bakanlığı üreticilere yönelik olarak 100 bin liraya kadar faizsiz kredi kullanabileceklerini duyurdu.

25.03.2020Ekonomi
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme başvurusu yapılabilecek mi

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme başvurusu yapılabilecek mi?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme başvurusu yapmanın mümkün olup olmadığını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirmeye başladı. Ziraat Bankası kredi erteleme başvurusu nasıl yapılır sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan borçlu müşteriler, internet üzerinden yaptıkları sorgulamalarına yanıt arıyor. Peki, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme başvurusu nasıl yapılabilir ve şartları nelerdir? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

25.03.2020Ekonomi
Kredi ödemeleri ertelendi mi Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi

Kredi ödemeleri ertelendi mi? Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi?

Bankalardan kredi ödemeleri için erteleme kararı gelmeye devam ediyor. Corona Virüs tedbirleri kapsamında bazı ankalar müşterilerinin kredi borçlarını erteleme kararı aldı. İlk olarak . Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, işletmelere ve bireylere mücadele destek paketlerini sunarak kredi ödemelerinin ertelendiğini duyurmuştu. Peki, tüm bankaların kredi ödemeleri ertelendi mi? Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi?

24.03.2020Ekonomi
Koşulsuz öteleme ödemesiz yapılandırma

Koşulsuz öteleme ödemesiz yapılandırma

Dünyayı etkisi altına koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini azaltmak için ardı ardına adımlar geliyor.

24.03.2020Ekonomi
Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi? 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Dünya genelinde etkisini gösteren Covid-19 salgınıyla mücadele Türkiye'de de devam ederken 3 banka konuyla ilgili işletmelere ve bireylere mücadele destek paketlerini sundu. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank paketlerini açıkladıktan sonra bir açıklamada Bakan Albayrak'tan geldi. Albayrak Twitter'dan, "Kamu Bankalarımız da sorumluluklarının gereğini yerine getiriyor" dedi. Ardından İş Bankası, Ziraat Katılım, Akbank ve Vakıf Katılım paket açıkladılar ve az önce QNB Finansbank'tan da açıklama geldi.

23.03.2020Ekonomi
6 çalışandan 1i kamuda görev yapıyor

6 çalışandan 1'i kamuda görev yapıyor

Türkiye'de geçen yıl istihdam edilen kişiler içinde her 6 kişiden 1'inin kamuda çalıştığı görüldü.

22.03.2020Ekonomi
ÖSYMden YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

ÖSYM'den YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) geç başvuru süreciyle ilgili duyuru geldi. Resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan ÖSYM, YKS geç başvuru tarihi ve saatiyle ilgili hatırlatmada bulundu. Peki, YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

18.03.2020Gündem
YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar

YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar?

Üniversiteye giriş kapsamında uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) geç başvurularının ne zaman başlayacağı adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Özellikle mart ayı devam ederken, 2020 YKS sınavına hazırlananlar, son başvuru tarihini kaçırmamak adına üniversite sınavı geç başvurularının hangi tarihte başlayacağına yönelik araştırmalarına hız verdi. Peki, YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

16.03.2020Gündem
Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edildi, yoğunluk 50 kat arttı

Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edildi, yoğunluk 50 kat arttı

Koronavirüse karşı alınan tedbirler her geçen gün arttırılıyor. Bu kapsamda Perşembe akşamı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde koranavirüse karşı alınacak önlemlerin görüşüldüğü toplantı sonrası Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, üniversitelerin 16 Mart’tan itibaren 3 hafta tatil edildiğini açıkladı. Tatil haberi açıklanmasının ardından ise 15 dakika içerisinde insanlar online bilet sitelerine ve otogarlara yöneldi. Bu sebeple normal zamana göre 50 katı yoğunluk olduğunu dile getiren biletall.com Ceo’su Yaşar Çelik, “Bilet satın almaya en fazla yoğunlaşan kesim üniversite öğrencileri oldu. Öğrencilerin satın alma işlemlerinde ise KYK burs ve kredilerinin yattığı ziraat bankası kartlarını kullandığı görüldü” ifadelerini kullandı.

16.03.2020Seyahat
Ziraat Bankası 3-1 Sorgun Belediyespor

Ziraat Bankası 3-1 Sorgun Belediyespor

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 22. haftasında Ziraat Bankası, sahasında Sorgun Belediyespor'u 3-1 yendi

14.03.2020Voleybol
YKS geç başvuruları başladı mı 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak

YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM tarafından organize edilen YKS sınavının geç başvuru tarihleri belli oldu. Üç oturum halinde tamamlanacak olan söz konusu sınavın başvurularını kaçıranlar, YKS geç başvuru tarihleriyle ilgili araştırma yapıyor. 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı kılavuzunda yer alan bankalara adaylar geç başvuru ücretini yatırarak, YKS başvurularını tamamlayacak. Peki, YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.03.2020Gündem
Spor Toto 2-3 Ziraat Bankası

Spor Toto 2-3 Ziraat Bankası

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi'nde Ziraat Bankası, 21. haftanın kapanış maçında Spor Toto'yu 3-2 yendi.

9.03.2020Voleybol
2020 emekli banka promosyonu ne kadar Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak

2020 emekli banka promosyonu ne kadar? Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak?

13 milyon emekliyi ilgilendiren banka promosyonlarında beklenen tarih ve fiyat bilgileri geldi. Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kurumların, emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapacakları belli oldu. Peki, emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak? 2020 emekli banka promosyonu ne kadar? İşte, detaylar.

9.03.2020Gündem
Kırsal kalkınmaya ivme kazandıracak Uzman Eller Projesine 238 başvuru

Kırsal kalkınmaya ivme kazandıracak "Uzman Eller Projesi"ne 238 başvuru

Tarım ve Orman Bakanlığının köyden kente göçü önlemek için hayata geçirdiği projeye, pilot bölge olarak belirlenen Mardin, Düzce, İzmir ve Amasya'dan 238 başvuru yapıldı.

7.03.2020Ekonomi
Emeklilerin bu yıl alacağı promosyon ücreti belli oldu - Ödemeler ne zaman yapılacak

Emeklilerin bu yıl alacağı promosyon ücreti belli oldu - Ödemeler ne zaman yapılacak?

16 milyon emekliyi ilgilendiren emekli promosyon ödemelerinde SGK ile Ziraat Bankası arasında gerçekleştirilen zam pazarlığı sonrası oranlar belli oldu. SGK Başkan Vekili İsmail Yılmaz yaptığı açıklamada yeni emekli promosyon tutarını açıkladı. Emekli promosyon görüşmeleri neticeye kavuşurken, bu yıl emekli promosyon tutarının ne kadar olduğu ve ödemelerin en zaman yapılacağı da merak konusu oldu. Peki, Ziraat Bankası emekli promosyon ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

5.03.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Gün fırsatçılık değil fedakarlık günü

Kamu bankalarının ardından özel bankaların bir bölümü gerçekten vatandaşa destek olacak kararlar açıklarken bir bölümü ne yazık ki ‘mış’ gibi yaptı. Bu bankalar 2-3 aylık kredi taksit ötelemeyi, EFT ücretini geçici kaldırmayı ve ATM’den para çekme limiti arttırmayı vatandaşa destek gibi sundu.

27.03.2020

Ege Tıp’lı Prof’tan Ege Tıp’lı virüs savaşçıları için

VİRÜS kabusu yaşadığımız bugünler; el ele verme, dayanışma, birbirimize yardım günleri...

24.03.2020