MENÜ

Afad

Afad ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Afad haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.227 Afad haberi bulunmuştur.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı veya kısa adıyla AFAD; 29 Mayıs 2009 tarih ve 5902 sayılı kanunun 17 Haziran 2009'da Resmî Gazete'de yayımlanmasıyla; Sivil Savunma Genel Müdürlüğü ve Afet İşleri Genel Müdürlüğü yerine kurulan afet ve acil durum yönetimi kurumudur. Kurum doğrudan Başbakanlık'a bağlı olarak çalışmaktadır. Afet öncesi hazırlık ve zarar azaltma, afet esnasında yapılacak müdahale ve afet sonrasındaki iyileştirme çalışmalarının yönetim ve koordinasyonunu gerçekleştirmek, kurumun temel görev ve amacıdır.

Her ilde, il özel idaresi bünyesinde valiye bağlı İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri bulunmakla beraber; bazı illerde bulunan Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlükleri, bu kuruma bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedirler.


Afad Haberleri

Sakarya Valisi Nayir: Artık ikna zamanı geçti, ceza zamanı başladı

Sakarya Valisi Nayir: Artık ikna zamanı geçti, ceza zamanı başladı

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, insanların korunması gerektiğini ancak tüm tedbirlere rağmen bunu çok fark edemediğini belirterek, "Artık ikna zamanı geçti, ceza zamanı başladı. Dünden itibaren cezalara da başladı kolluk kuvvetlerimiz. Dolayısıyla biz bu süreci ancak birbirimizden uzak olarak atlatabiliriz" dedi.

7.04.2020Gündem
Karantinaya alınan öğrenciler memleketlerine ücretsiz gönderiliyor

Karantinaya alınan öğrenciler memleketlerine ücretsiz gönderiliyor

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışından Türkiye'ye getirilen ve 14 gün karantinada kalan üniversite öğrencilerin memleketlerine ücretsiz olarak gönderildiğini açıkladı.

5.04.2020Gündem
Canlı son depremler listesi 5 Nisan 2020: En son nerede deprem oldu Deprem mi oldu

Canlı son depremler listesi 5 Nisan 2020: En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

Günün ilk saatlerinde meydana gelen son depremler sonrası pek çok vatandaşın gündemindeki konu, Kandilli Rasathanesi üzerinden yayımlanan son deprem listesi oldu. İran sınırında meydana gelen ve Türkiye'de de hissedilen son depremler dolayısıyla anlık olarak takip edilen 5 Nisan son depremler haritası, sabah saatleri itibariyle araştırılmaya başlandı. Peki, 5 Nisan Pazar günü nerede deprem oldu? İşte, son depremler listesi içerisinde yer alan noktalar hakkında bazı bilgiler

5.04.2020Gündem
Mantar toplarken kayboldu, AFAD kurtardı

Mantar toplarken kayboldu, AFAD kurtardı

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, mantar toplamak için dağlık alanda yolunu kaybederek mahsur kalan Mustafa Başkaya (55), AFAD ekiplerince kurtarıldı.

4.04.2020Gündem
4 Nisan Kandilli son depremler listesi: En son nerede deprem oldu Deprem mi oldu

4 Nisan Kandilli son depremler listesi: En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

Kandilli ve AFAD son depremler listesi Türkiye genelinde 4 Nisan Cumartesi günü meydana gelen büyük ve küçük depremleri yaşayanlar tarafından sorgulanıyor. Ülke genelinde yaşanan depremlerin verilerini yayınlayan Kandilli son depremler listesinde, Osmaniye'de meydana gelen deprem büyüklüğü ile dikkat çekiyor. İşte, Kandilli 4 Nisan son depremler listesine göre, en son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? sorularının yanıtı...

4.04.2020Gündem
Kayıp Yasinden 4 yıldır haber yok

Kayıp Yasin'den 4 yıldır haber yok

Konya'nın Akören ilçesinde, oynadığı evinin önünden kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'den 4 yıldır haber alınamıyor. Baba Yavuz Şahin (40), "Yasin’im kaybolalı tam dört yıl oldu. Dört yıldır ne bir iz var ne de bir haber. Annesi de ben de bittik. Hayatımız devam ediyor ama acımızı anlatacak tek bir kelime bile yok" dedi.

4.04.2020Gündem
Mersin ve Hatayda son dakika deprem mi oldu En son nerede deprem oldu  AFAD ve Kandilli son depremler listesi

Mersin ve Hatay'da son dakika deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi

AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre, Akdeniz'de deprem meydana geldi. Yaşanan deprem AFAD'ın verilerine göre 19.77 km derinlikte oluştu. Son dakika deprem Hatay, Adana, Mersin ve çevre illerden de hissedildi. Akdeniz'de gerçekleşen deprem sonrası, "Mersin ve Hatay'da deprem mi oldu? En sonda nerede deprem oldu? soruların yanıtını öğrenmek adına son depremler listesi vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, Kandilli ve AFAD verilerine göre, 3 Nisan son dakika deprem listesi ve bugün meydana gelen depremin büyüklükleri...

3.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Ankarada korkutan deprem

Son dakika haberi: Ankara'da korkutan deprem

Son dakika haberi... Ankara'nın Çubuk ilçesinde 3.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi

2.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Soyludan koronavirüs tedbirleriyle ilgili önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Bakan Soylu'dan koronavirüs tedbirleriyle ilgili önemli açıklamalar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın koronavirüs tedbirleriyle ilgili sorularını cevapladı.

1.04.2020Gündem
Ukraynadan gelen TIR şoförlerinin karantinaya alınması sürüyor

Ukrayna'dan gelen TIR şoförlerinin karantinaya alınması sürüyor

Zonguldak Limanı'na Ukrayna'dan gelen Ro-Ro gemisindeki 17 TIR şoförü, 14 gün karantinaya alındı. Geçen 22 Mart'tan itibaren karantinaya alınan TIR şoförü sayısı 120'ye ulaştı.

1.04.2020Gündem
Son dakika haberler: Elazığda 3.8 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: Elazığ'da 3.8 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydan geldi.

1.04.2020Gündem
PAÜ Hastanesinde koronavirüs önlemleri artırıldı

PAÜ Hastanesi'nde koronavirüs önlemleri artırıldı

DENİZLİ'de, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde koronavirüs önlemleri arttırıldı. Hastane önünde bulunan alana 2 çadır, 1 de konteyner kuruldu. Şüpheli hastaların tedavilerine, burada yapılan tetkiklerin ardından başlanıyor.

1.04.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri Kandilli ve AFAD: Deprem mi oldu

Son dakika deprem haberleri Kandilli ve AFAD: Deprem mi oldu?

Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen son dakika deprem haberleri ardından gözler Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın yayımladığı son depremler listesine çevriliyor. Sistemlerine yansıyan sismik verileri resmi sayfalarından anlık olarak paylaşan Kandilli Rasathanesi ve AFAD, vatandaşların 'deprem mi, oldu, nerede deprem oldu?' sorularına yanıt veriyor. İşte 29 Mart tarihli son depremler...

29.03.2020Gündem
Afyonkarahisarda gülümseten yanlış anlama

Afyonkarahisar'da gülümseten yanlış anlama

Afyonkarahisar'da evinden çıkamayan Emine Kılıçarslan (72), 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp, evinde beslediği 2 kuzusu için yem istedi. Ancak gönüllüler 'kuzuları', 'torun' zannedince eve yem yerine gıda götürdü. Karşılarında kuzuları gören gönüllüler, hemen yem alıp, Kılıçarslan'a teslim etti.

26.03.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri 2020: Depremi mi oldu, nerede deprem oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Son dakika deprem haberleri 2020: Depremi mi oldu, nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Corona virüsü tehditinin yanı sıra deprem haberleri de tedirginlik yaratmaya devam ediyor. Çeşitli yerlerden gelen deprem haberleri ardından en ufak sarsıntıda deprem ihtimalini düşünün vatandaşlar, Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın verilerini takip ederek bilgi edinmeye çalışıyor. Peki, yakın saatlerde deprem oldu mu, nerelerde deprem oldu? İşte son depremlere ilişkin anlık veriler...

25.03.2020Gündem
Canlı son depremler listesi 24 Mart 2020: En son nerede deprem oldu Deprem mi oldu

Canlı son depremler listesi 24 Mart 2020: En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye genelinde meydana gelen son depremler listesi 24 Mart Salı günü Elazığ ve Manisa'da yaşanan depremlerin ardından araştırılmaya devam ediyor. Kandilli ve AFAD'ın son dakika deprem listesine göre Malatya'nın da içerisinde bulunduğu bazı illerde deprem meydana geldi. Yaşanan depremin arından, En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? gibi soruların yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, en son deprem listesi ve Türkiye geneli yaşanan depremin büyüklükleri

24.03.2020Gündem
Elazığda 12 saatte 55 deprem meydana geldi

Elazığ'da 12 saatte 55 deprem meydana geldi

Elazığ’da dün akşam meydana gelen 5 büyüklüğündeki deprem kentte kısa süreli panik oluştururken, 12 saatte 55 deprem meydana geldiği bildirildi.

20.03.2020Gündem
Batman, Şanlıurfa ve Elazığda son dakika deprem mi oldu Kandilli ve AFAD son deprem listesi 19 Mart 2020

Batman, Şanlıurfa ve Elazığ'da son dakika deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son deprem listesi 19 Mart 2020

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre, Elazığ Sivrice'de son dakika deprem meydana geldi. Adıyaman, Batman, Şanlıurfa ve çevre illerden de hissedilen depremin ardından bölgede kısa süreli panik yaşandı. AFAD verilerine göre depremin derinliği 21 km olarak açıklandı. Yaşanan deprem sonrası son dakika Elazığ depremi hakkında bilgi almak isteyenler, nerede deprem oldu? Batman, Şanlıurfa ve Elazığ'da deprem mi oldu? sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte, 19 Mart AFAD ve Kandilli'den alınan son dakika deprem verileri ve Elazığ depreminin büyüklüğü.

19.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Elazığda 5 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberi: Elazığ'da 5 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberine göre Elazığ'da 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

19.03.2020Gündem
Son dakika: Sivasta 4.2 büyüklüğünde deprem

Son dakika: Sivas'ta 4.2 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Sivas'ta 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin yaklaşık olarak 20 kilometre derinlikte gerçekleştiği bildirildi.

19.03.2020Haber
Son dakika haberler: Sivasta 4.2 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: Sivas'ta 4.2 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Sivas'ta 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin yaklaşık olarak 19 kilometre derinlikte gerçekleştiği bildirildi.

19.03.2020Gündem
Son dakika haberler: İranda 3.8 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: İran'da 3.8 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre, İran'ın Khoy şehrinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

19.03.2020Dünya
Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Tunceli’de dün eğitim sırasında rafting botunun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan uzman çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmaları bir çok ilden ekibin katılımıyla yapılıyor.

18.03.2020Gündem
Muğla Bodrumda deprem mi oldu AFAD ve Kandilli 17 Mart son dakika canlı depremler listesi 2020

Muğla Bodrum'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli 17 Mart son dakika canlı depremler listesi 2020

AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre, Muğla Bodrum'da deprem meydana geldi. Deprem yerin 10 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Son dakika deprem çevre illerden de hissedildi. Muğla'da gerçekleşen depremden 4 dakika sonda Ege Denizi'nde de 3,5 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. Depremin ardından kısa süreli panik yaşayan vatandaşlar, Muğla'da deprem mi oldu? Nerede deprem oldu gibi soruların yanıtını öğrenmek adına son depremler listesini sorgulamaya başladı. İşte, Kandilli ve AFAD verilerine göre, 17 Mart son dakika deprem listesi ve Muğla depreminin büyüklüğü.

17.03.2020Gündem
Son dakika... Bodrumda 4.3 büyüklüğünde deprem

Son dakika... Bodrum'da 4.3 büyüklüğünde deprem

Bodrum'da 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

17.03.2020Gündem
Son dakika... Elazığda korkutan deprem

Son dakika... Elazığ'da korkutan deprem!

Elazığ'ın Maden ilçesinde 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

17.03.2020Gündem
Osmaniye’de 3.8 büyüklüğünde deprem

Osmaniye’de 3.8 büyüklüğünde deprem

Osmaniye'nin Sumbas ilçesi merkezli, 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

16.03.2020Gündem
Son dakika haberler: Akdenizde 4.0 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: Akdeniz'de 4.0 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre, Akdeniz'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin Antalya'nın Kumluca ilçesine 60 kilometre uzaklıkta gerekleştiği açıklandı.

15.03.2020Gündem
Kandilli son depremler haritası 15 Mart 2020 Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu

Kandilli son depremler haritası 15 Mart 2020! Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?

Osmaniye ve Akdeniz'de gerçekleşen depremin ardından, Kandilli son dakika deprem haritası, 'deprem mi oldu?' ya da 'en son nerede deprem oldu?' gibi soruların yanıtını öğrenmek isteyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Ülkemizde 15 Mart'ta meydana gelen depremlerin listesi, saat ve depremin büyüklükleri anlık olarak Kandilli deprem haritası üzerinden güncelleniyor. İşte, 15 Mart son depremler haritası ve bugün Türkiye genelinde yaşanan son depremlerin verileri...

15.03.2020Gündem
Osmaniye’de 4.1 büyüklüğünde deprem

Osmaniye’de 4.1 büyüklüğünde deprem

Osmaniye’de saat 13.35’te 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD’tan yapılan son dakika açıklamasına göre Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 13.35’te olan deprem yerin yaklaşık 19 kilometre derinliğinde yaşandı.

15.03.2020Haber
Son dakika: Osmaniye’de 4.1 büyüklüğünde deprem

Son dakika: Osmaniye’de 4.1 büyüklüğünde deprem

Osmaniye’de saat 13.35’te 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD’tan yapılan son dakika açıklamasına göre Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 13.35’te olan deprem yerin yaklaşık 19 kilometre derinliğinde yaşandı.

15.03.2020Gündem
Muğla Bodrumda son dakika deprem mi oldu Nerede deprem oldu Kandilli son depremler listesi

Muğla Bodrum'da son dakika deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kandilli son depremler listesi

Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre Muğla Bodrum'da son dakika deprem meydana geldi. Depremin derinliği AFAD'a göre 23 km, Kandilli'ye göre ise 11 kilometre olarak paylaşıldı. Çevre bölgelerde de hissedilen depremin ardından kentte kısa süreli panik yaşayan vatandaşlar, 'Muğla Bodrum'da deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?' gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Bodrum son dakika deprem sosyal medya paylaşımlarında da yer aldı. İşte, 14 ve 13 Mart 2020 son dakika deprem listesi ve meydana gelen depremin büyüklükleri.

13.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Bodrumda 3.9 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberi: Bodrum'da 3.9 büyüklüğünde deprem

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

13.03.2020Gündem
Bakan Akar: Rusya ile müşterek koordinasyon merkezleri kurulacak

Bakan Akar: Rusya ile müşterek koordinasyon merkezleri kurulacak

Bakan Akar, "(Rus heyetiyle görüşme) Hazırlanan metin iki tarafça imzalandı, yürürlüğe girdi. İlk uygulamasını 15 Mart'ta M4'te ortak devriyeyle göreceğiz." dedi. Akar ayrıca, '' Rusya ile müşterek koordinasyon merkezleri kurulacak ve buradaki faaliyetler birlikte yönetilecek." ifadelerinde bulundu.

13.03.2020Gündem
Canlı son depremler listesi 13 Mart 2020: En son nerede deprem oldu Deprem mi oldu

Canlı son depremler listesi 13 Mart 2020: En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye genelinde meydana gelen son depremler listesi 13 Mart Cuma günü Elazığ ve Manisa'da yaşanan depremlerin ardından araştırılmaya devam ediyor. Kandilli ve AFAD'ın son dakika deprem listesine göre Malatya'nın da içerisinde bulunduğu bazı illerde deprem meydana geldi. Yaşanan depremin arından, En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? gibi soruların yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, en son deprem listesi ve Türkiye geneli yaşanan depremin büyüklükleri.

13.03.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Corona Virüsü açıklaması

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Corona Virüsü' açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM grup toplantısında konuştu. 'Corona Virüsü' konusuyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Avrupa'dan gelen bir vatandaşımızda tetkikler sonucunda koronavirüs tespit edildi. Genel sağlık durumu iyi olan bu vatandaşımızın bu vatandaşımızın tedavisi sürüyor. Ailesi ve yakın çevresi de şu anda izlemeye alınmış durumda." ifadelerini kullandı. İdlib mutabakatına ilişkin de konuşan Erdoğan, "Yapılacak en küçük saldırıya sadece karşılık vermekle kalmayacağız, çok daha ağır mukabelede bulunacağız." diye konuştu.

11.03.2020Gündem
Son dakika haberler: Manisada korkutan deprem...

Son dakika haberler: Manisa'da korkutan deprem...

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.

8.03.2020Gündem
Son dakika haberler: Bakan Soylu: Depremzedelere çelik konstrüksiyon evler yapacağız

Son dakika haberler: Bakan Soylu: Depremzedelere çelik konstrüksiyon evler yapacağız

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, İran'ın Hoy kentinde 23 Şubat'ta meydana gelen ve 10 kişinin hayatını kaybettiği Van'ın Başkale ilçesinde büyük yıkıma neden olan 5.9 büyüklüğündeki depremde büyük hasar gören Özpınar Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. Kendisini karşılayan jandarmanın kadın astsubayların karanfil vererek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Bakan Soylu, ilk etapta depremin hasar verdiği mahallelerde konteyner kurulacağını, sonrasında da Elazığ'da olduğu gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla çelik konstrüksiyon evler yapılacağını söyledi.

8.03.2020Gündem
Canlı son depremler listesi 2020: En son nerede deprem oldu Deprem mi oldu

Canlı son depremler listesi 2020: En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye genelinde meydana gelen son depremler listesi 8 Mart Pazar günü İstanbul ve Manisa'da yaşanan depremlerin ardından araştırılmaya devam ediyor. Kandilli ve AFAD'ın son dakika deprem listesine göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan depremin arından, En son nerede deprem oldu? Deprem mi oldu? gibi soruların yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, en son deprem listesi ve Türkiye geneli yaşanan depremin büyüklükleri.

8.03.2020Gündem
Son dakika… Marmara Denizi’nde 3.9luk deprem İstanbuldan da hissedildi

Son dakika… Marmara Denizi’nde 3.9'luk deprem! İstanbul'dan da hissedildi

Marmara Denizi'nde Yalova açıklarında AFAD verilerine göre 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Yalova, Kocaeli ve İstanbul’dan da hissedildi. AFAD'ın bildirdiğine göre deprem saat 07.21'de yerin yaklaşık 10 km derinliğinde meydana geldi.

8.03.2020Gündem
Canlı deprem haritası: Manisada deprem mi oldu, deprem nerede oldu Kandilli son dakika deprem listesi 2020

Canlı deprem haritası: Manisa'da deprem mi oldu, deprem nerede oldu? Kandilli son dakika deprem listesi 2020!

Kandilli Rasathanesi'nin son dakika deprem verilerine göre Manisa'da 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem yerin 8 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Son dakika Manisa depreminin ardından, güncel 4 Mart deprem listesini sorgulayan vatandaşlar Manisa'da deprem mi oldu, deprem nerede oldu? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Peki bugün hangi illerde deprem oldu? İşte, 4 Mart 2020 Kandilli ve AFAD son depremler listesi ve depremin büyüklüğü.

4.03.2020Gündem
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CNN TÜRKte gündemi değerlendirdi

Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu CNN TÜRK'te gündemi değerlendirdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında, gazeteciler Özlem Gürses, Abdulkadir Selvi ve Murat Çelik'in gündeme dair sorularını cevapladı.

4.03.2020Gündem
İzmir ve Manisada deprem mi oldu Kandilli ve AFAD son dakika deprem listesi 2020

İzmir ve Manisa'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son dakika deprem listesi 2020!

Kandilli Rasathanesi'nin son dakika deprem verilerine göre Manisa'da 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 19.21'de hissedilen deprem yerin 2 kilometre derinliğinde gerçekleşti. AFAD'ın bilgilerine göre ise Manisa Kırkağaç'daki son deprem 3.4 büyüklüğünde yaşandı. Deprem İzmir ve Antalya'da da hissedildi. Son dakika Manisa depreminin ardından, vatandaşlar güncel deprem listesi hakkında bilgi almak adına 'Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?' sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte, 3 Mart 2020 Kandilli ve AFAD son dakika deprem listesi.

3.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Malatyada 3.9 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberi: Malatya'da 3.9 büyüklüğünde deprem

Malatya'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

2.03.2020Gündem
İzmirdeki yatık binalarda ilk yıkım başladı

İzmir'deki yatık binalarda ilk yıkım başladı

İZMİR'in Karşıyaka ilçesi Bostanlı semtindeki 'yatık binalar' olarak bilinen ve İzmir Valiliği'nin kararıyla tahliye edilen 13 apartmandan ilkinin yıkımına bugün başlandı. Boşaltılan ilk binalardan biri olan ve 'riskli yapı' tespiti onaylanan apartmanın yıkımının birkaç gün içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

2.03.2020Gündem
Meriç Nehrinde mahsur kalan göçmenleri AFAD kurtardı

Meriç Nehri'nde mahsur kalan göçmenleri AFAD kurtardı

Edirne'den Yunanistan’a geçmek isterken Meriç Nehri üzerindeki adacıkta 12 saat mahsur kalan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu bir grup göçmeni AFAD ekipleri kurtardı. Göçmenler, insan tacirlerinin Yunanistan diye kendilerini adacığa bıraktığını öne sürdü.

2.03.2020Gündem
Meriç Nehrinde mahsur kalan göçmenleri AFAD kurtardı

Meriç Nehri'nde mahsur kalan göçmenleri AFAD kurtardı

Edirne'den Yunanistan’a geçmek isterken Meriç Nehri üzerindeki adacıkta 12 saat mahsur kalan, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu bir grup göçmeni AFAD ekipleri kurtardı. Göçmenler, insan tacirlerinin Yunanistan diye kendilerini adacığa bıraktığını öne sürdü.

2.03.2020Gündem
Son depremler listesi 2 Mart: Deprem mi oldu Nerede deprem oldu

Son depremler listesi 2 Mart: Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu

Kandilli son depremler listesi gündemde yer almaya devam ediyor. 2 Mart güncel deprem listesini sorgulayan vatandaşlar en son nerede deprem oldu sorusunun yanıtını sorguluyor. AFAD'ın son dakika deprem listesine göre, Malatya'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 7 km olarak açıklandı. Depremin ardından vatandaşlar deprem mi sorusuyla ilgili bilgi edinmek adına araştırmalarına başladı. İşte, AFAD ve Kandilli son deprem listesi.

2.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

CHP doğru olanı yaptı

CHP, koronavirüs nedeniyle 28-29 Mart tarihlerinde yapılacak kurultayı erteleme kararı aldı.

17.03.2020