EKSTRA
MENÜ

Tır

Tır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 29.589 Tır haberi bulunmuştur.

Tır Haberleri

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Romanlarla buluştu

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Romanlarla buluştu

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 8 Nisan Dünya Romanlar Günü'nde roman sanatçılar ve dernek temsilcileriyle bir araya geldi. Başkan Kabaktepe, “Bir insanı abc diye ayıran ahmak kişiler, sen dünyaya gelirken Allah’a dilekçe mi verdin? Bizler insanları ırklarına, doğdukları vatanlarına, anne ve babasının taşıdığı kimliğe göre ayrıştırılmasını yaradılışa isyan olarak görüyoruz” dedi.

8.04.2021Gündem
Feci kazada navigasyon açık kaldı

Feci kazada navigasyon açık kaldı

İzmir'in Bornova ilçesinde, seyir halindeki TIR'a arkadan çarpan otomobil sürücüsü Melek Aslan (32) hayatını kaybetti, araçta bulunan Samet Hafızoğlu (33) ise ağır yaralandı. İhbar üzerine giden polislerin, olay yerinde sürücüye ait olduğu saptanan navigasyonun hala komut verdiğini ve yaptıkları incelemede ise Aslan'ın otomobilinin sol şeritten aniden sağ şeride yönelmesiyle kazanın meydana geldiğini belirledi.

8.04.2021Haber
İzmirdeki dehşet verici kazaya navigasyon yol açtı

İzmir'deki dehşet verici kazaya navigasyon yol açtı

İzmir'in Bornova ilçesinde, seyir halindeki TIR'a arkadan çarpan otomobil sürücüsü Melek Aslan (32) hayatını kaybetti, araçta bulunan Samet Hafızoğlu (33) ise ağır yaralandı. İhbar üzerine giden polislerin, olay yerinde sürücüye ait olduğu saptanan navigasyonun hala komut verdiğini ve yaptıkları incelemede ise Aslan'ın otomobilinin sol şeritten aniden sağ şeride yönelmesiyle kazanın meydana geldiğini belirledi.

8.04.2021Gündem
Konyada TIRa arkadan çarpan minibüsün sürücüsü öldü

Konya'da TIR'a arkadan çarpan minibüsün sürücüsü öldü

Konya'da TIR'a arkadan çarpan minibüsün sürücüsü Ömer Sarıot, yaşamını yitirdi.

8.04.2021Gündem
“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu

“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu!

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız” bu akşam başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. İşte merakla beklenen “Camdaki Kız”ın kahramanları...

8.04.2021Magazin
Eyüp Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Eyüpün ve mahallelerinin Posta Kodları

Eyüp Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Eyüp'ün ve mahallelerinin Posta Kodları

Posta kodu bir yerden bir yere bir şey gönderirken gerekli olan kısa adres şeklidir. Elektronik olarak konum bildirme konusunda en önemli ayrıntıdır. Eyüp posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Eyüp'ün ve mahallelerinin posta kodları nedir? İşte, tüm detaylar.

8.04.2021Gündem
91 kaçak göçmen konteynerde yakalanmıştı İl Göç İdaresine teslim edildiler

91 kaçak göçmen konteynerde yakalanmıştı! İl Göç İdaresi'ne teslim edildiler

İzmir'in Torbalı ilçesinde, jandarma tarafından düzenlenen operasyonda deponun önünde bulunan 1'i TIR'a yüklü 3 konteynerde yakalanan 91 kaçak göçmen, İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi. Aralarında çok sayıda kadın ve çocuğun da bulduğu göçmenlerin İtalya'ya geçmeye çalıştığı öğrenildi.

7.04.2021Gündem
Akik taşı nedir Akik taşı özellikleri ve faydaları

Akik taşı nedir? Akik taşı özellikleri ve faydaları

Akik taşı, günümüzde sıklıkla kullanılan ve en çok aranan doğal taşlardan biridir. Ayrıca kolye, bileklik, yüzük, hatta ev dekorasyonlarında şık görünümüyle de dikkat çekiyor. Peki nedir bu akik taşı, neye iyi gelir? İşte akik taşı özellikleri ve faydaları…

7.04.2021Sağlık
Bodrum Posta Kodu kaçtır Muğlanın ilçesi Bodrumun ve mahallelerinin Posta Kodları

Bodrum Posta Kodu kaçtır? Muğla'nın ilçesi Bodrum'un ve mahallelerinin Posta Kodları

İlerleyen teknoloji sayesinde çoğu ihtiyaçlarımızı gidip almaktan ziyade adreslerimize istemeye başladığımız bir dönemdeyiz. Hal böyle olunca ev ve işyeri adresleri ile posta kodları devreye girdi. Peki, Bodrum posta kodu kaçtır? Muğla'nın ilçesi Bodrum'un ve mahallelerinin posta kodları nelerdir? İşte, detaylar.

7.04.2021Gündem
Beşiktaş Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Beşiktaşın ve mahallelerinin Posta Kodları

Beşiktaş Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Beşiktaş'ın ve mahallelerinin Posta Kodları

İstanbul'un 39 ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin arasında hepsinin posta kodu bulunmaktadır. İstanbul'un posta açısından en hareketli ilçesi Beşiktaş'tır. Beşiktaş posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Beşiktaş'ın ve mahallelerinin posta kodları nelerdir? İşte, tüm detaylar.

7.04.2021Gündem
Bayraklı Posta Kodu kaçtır İzmirin ilçesi Bayraklının ve öahallelerinin Posta Kodları

Bayraklı Posta Kodu kaçtır? İzmir'in ilçesi Bayraklı'nın ve öahallelerinin Posta Kodları

Posta kodları ülkemizdeki kargoculuk hizmetlerini düzenleyen bir sistemdir. Ülkemizdeki her ilin ve illerdeki ilçelerin posta kodları birbirlerinden farklıdır. İzmir Bayraklı ilçesinin posta kodu nedir? İzmir Bayraklı ilçesindeki mahallelerin posta kodları nelerdir? İşte merak edilen tüm detaylar.

7.04.2021Gündem
Avcılar Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Avcıların ve mahallelerinin Posta Kodları

Avcılar Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Avcılar'ın ve mahallelerinin Posta Kodları

Her ülkenin, her ilçenin, her ilin ve her mahallenin kendisine özel bir posta kodu bulunmaktadır. Türkiye'nin posta kodları beş haneli olmaktadır. Bu posta kodları tamamen rakamlardan oluşmaktadır. Avcılar posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Avcılar'ın ve mahallelerinin posta kodları nedir? Bu soruların cevaplarını sizler için derledik.

7.04.2021Gündem
Türk denizci, Fransada iş kazasında öldü

Türk denizci, Fransa'da iş kazasında öldü

Fransa'da, liman sahasında Sümela Seaways gemisinde yük boşaltma işlemi sırasında iş makinesinin altında kalan denizci Halit Yılmaz (41), hayatını kaybetti. Rize'nin İyidere ilçesi nüfusuna kayıtlı denizcinin cenazesi, otopsinin ardından Türkiye'ye gönderilecek.

6.04.2021Gündem
Bilecikte seyir halindeki TIR, alev alev yandı

Bilecik'te seyir halindeki TIR, alev alev yandı

Bilecik’te kum ve çakıl taşı yüklü TIR'da, seyir halindeyken, belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekiplerince söndürülürken, TIR'ın dorsesi ve sürücü kabini, kullanılamaz hale geldi.

6.04.2021Gündem
İzmirdeki depoda 1i TIRa yüklü 3 konteynerden 91 kaçak göçmen çıktı

İzmir'deki depoda 1'i TIR'a yüklü 3 konteynerden 91 kaçak göçmen çıktı

İzmir'in Torbalı ilçesinde jandarmanın düzenlediği operasyonda deponun önünde bulunan, 1'i TIR'a yüklü 3 konteynerde 91 kaçak göçmen yakalandı. Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu kaçak göçmenlerin, bisküvi kolileri yüklü konteynerlerle yasa dışı yollardan önce İzmir Limanı'na, buradan da deniz yoluyla İtalya'ya götürülmeye çalışıldığı tespit edildi. Otobüslerle jandarma karakoluna götürülen kaçak göçmenler arasındaki kız çocuğunun, oyuncak bebeği elinden bırakmadığı görüldü.

6.04.2021Gündem
İzmirde bir depoda 1i TIRa yüklü 3 konteynerde kaçak göçmenler yakalandı

İzmir'de bir depoda 1'i TIR'a yüklü 3 konteynerde kaçak göçmenler yakalandı

İzmir'in Torbalı ilçesindeki bir fabrikanın deposunda ihracat için hazırlanan 3 konteynerde aralarında çocukların da bulunduğu 100'e yakın sığınmacı bulundu. İtalya'ya gönderilmek üzere hazırlanan 3 konteynerdeki sığınmacıların en az 1 gündür kapalı ortamda bekletildiği belirlendi.

6.04.2021Haber
3 konteynerde 100e yakın kişi bulundu Bir gün boyunca havasız kalmışlar

3 konteynerde 100'e yakın kişi bulundu! Bir gün boyunca havasız kalmışlar

İzmir'in Torbalı ilçesinde jandarmanın düzenlediği operasyonda deponun önünde bulunan ve 1'i TIR'a yüklü 3 konteynerde 91 kaçak göçmen yakalandı. Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu kaçak göçmenlerin, bisküvi kolileri yüklü konteynerlerle yasa dışı yollardan önce İzmir Limanı'na, buradan da deniz yoluyla İtalya'ya götürülmeye çalışıldığı tespit edildi. Otobüslerle jandarma karakoluna götürülen kaçak göçmenler arasındaki kız çocuğunun, oyuncak bebeği elinden bırakmadığı görüldü. Sığınmacıların en az 1 gündür kapalı ortamda bekletildiği belirlendi.

6.04.2021Gündem
Felak - Nas Suresi Türkçe Okunuşu - Felak ve Nas Anlamı, Diyanet Meali ve Arapça Yazılışı (Tecvitli Dinle)

Felak - Nas Suresi Türkçe Okunuşu - Felak ve Nas Anlamı, Diyanet Meali ve Arapça Yazılışı (Tecvitli Dinle)

Felak ve Nas sureleri sahip olduğu faziletleri bakımından gündelik hayatta okunması tavsiye edilen sureler arasında yer alır. Felak ve Nas Suresi okunuşu, Türkçe anlamı ve Diyanet Meali, Arapça Yazılışı gibi pek çok detayı bu sureleri öğrenmek isteyenler için bir araya getirdik.

Kahramanmaraşta TIR faciası 1 ölü, 1 yaralı

Kahramanmaraş'ta TIR faciası! 1 ölü, 1 yaralı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde önündeki TIR'a çarpan TIR'ın sürücüsü Halil Gül (47) hayatını kaybetti, diğer aracın sürüsü yaralandı.

5.04.2021Gündem
İran plakalı TIRda ele geçirilen 1 milyon liralık uyuşturucuya 4 tutuklama

İran plakalı TIR'da ele geçirilen 1 milyon liralık uyuşturucuya 4 tutuklama

TOKAT’ın Erbaa ilçesinde durdurulan İran plakalı TIR'da zula edilen, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan esrar ve metamfetamin ele geçirildi. Operasyonda yakalanan, 3'ü İran uyruklu 4 kişi, mahkemece tutuklandı.

2.04.2021Gündem
Şanlıurfa’da TIR’da 31 kilo 850 gram eroin ele geçti

Şanlıurfa’da TIR’da 31 kilo 850 gram eroin ele geçti

ŞANLIURFA’da, polisin arama yaptığı TIR’da 31 kilo 850 gram eroin ele geçirildi, şoför gözaltına alındı.

2.04.2021Gündem
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Fekeli öldü mü İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Fekeli öldü mü? İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 1 Nisan tarihli 90. son bölümünde Fikret'in Demir'i kaçırması dikkat çekti. Fikeli bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girerken, son bölümde yere yığılması akıllara Fekeli öldü mü? sorusunu getirdi. Ümit'in Sevda'dan tokat yediği sahne ise heyecan dolu anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölüm yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta yaşananların özeti.

2.04.2021Televizyon
Para Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir Para Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Para Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir? Para Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Bazı bitkiler güzellikleri, bazı bitkiler sahip oldukları farklı özellikler, bazı bitkiler ise sembolize ettikleri değerler ve getirdiklerine inanılan pozitif enerjiler ile beğeni kazanarak evlerimizi ve iş yerlerimizi süslüyorlar. Para ağacı da parayı sembolize eden ve bolluk enerjisi getirdiğine inanılan bir bitkiler kategorisinde ön planda olan bir bitki türü. Bu bitkiyi merak edenler ve evlerine almayı düşünenler için Para ağacı nedir, nerede ve nasıl yetişir? Para ağacı özellikleri, bakımı ve faydaları hakkında bilgi konu başlıklarını derledik.

Köknar Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir Köknar Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Köknar Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir? Köknar Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Köknar, ülkemizde yaygın bir şekilde bulunan iğne yaprakları olan bir ağaç türüdür. Köknar ağacının kozalağından, tabakasından alınan yağından ve sakızından faydalanır. Köknar ağacı nedir, nerede ve nasıl yetişir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

TIRın dorsesinde 218 kaçak göçmen çıktı

TIR'ın dorsesinde 218 kaçak göçmen çıktı

Van'da şüphe üzerine jandarma ekipleri tarafından durdurulan TIR'ın dorsesinde 218 kaçak göçmen yakalandı. Konuyla ilgili TIR şoförü gözaltına alınırken, kaçak göçmenler ise işlemlerinin ardından Van İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezine teslim edilecek.

1.04.2021Haber
Şüphe üzerine durduruldu Karşılaşılan görüntü şoke etti

Şüphe üzerine durduruldu! Karşılaşılan görüntü şoke etti

VAN'da şüphe üzerine jandarma ekipleri tarafından durdurulan TIR'ın dorsesinde 218 kaçak göçmen yakalandı. Konuyla ilgili TIR şoförü gözaltına alınırken, kaçak göçmenler ise işlemlerinin ardından Van İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezine teslim edilecek.

1.04.2021Gündem
Vanda şüphe üzerine durduruldu Karşılaşılan görüntü şoke etti

Van'da şüphe üzerine durduruldu! Karşılaşılan görüntü şoke etti

Van'da şüphe üzerine jandarma ekipleri tarafından durdurulan TIR'ın dorsesinde 218 kaçak göçmen yakalandı. Konuyla ilgili TIR şoförü gözaltına alınırken, kaçak göçmenler ise işlemlerinin ardından Van İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezine teslim edilecek.

1.04.2021Gündem
Ankarada TEM otoyolunda zincirleme kaza

Ankara'da TEM otoyolunda zincirleme kaza

Son dakika haberine göre Ankara'da TEM otoyolunda 9 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

1.04.2021Haber
Tourette (Tured) sendromu nedir Tourette sendromu belirtileri ve tedavisi

Tourette (Tured) sendromu nedir? Tourette sendromu belirtileri ve tedavisi

Tourette sendromu, bedensel ve sesli tiklerin bir arada bulunduğu bir hastalıktır. Son günlerde adını sıkça duyduğumu Tourette (Tured) sendromu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki Tourette sendromu nedir? İşte Tourette sendromu hakkında bazı bilgiler.

1.04.2021Sağlık
MHKden kritik kararlar Süper Lig hakemlerine talimat...

MHK'den kritik kararlar! Süper Lig hakemlerine talimat...

TFF Merkez Hakem Kurulu, hakem geliştirme programı çerçevesinde 22-25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Üst Klasman Hakem Kampı süresince üzerinde çalışılan teknik konular, hakemlere verilen talimatlarla ilgili açıklama yaptı.

31.03.2021Futbol
Goji berry nedir, nerede yetişir İşte, Goji berry faydaları ve zararları

Goji berry nedir, nerede yetişir? İşte, Goji berry faydaları ve zararları

Goji berry halk arasında bilinen adıyla kurt üzümü, vitamin ve mineraller açısından zengin içeriğiyle son dönemlerin aranan meyveleri arasında yer alıyor. Peki, ünü dünyaya yayılmış 'Goji berry' meyvesi nedir, nerede yetişir? İşte, Goji berry faydaları ve zararları…

31.03.2021Sağlık
Sultangazide ters yönde geri giderek trafiği tehlikeye atan TIR sürücüsü yakalandı

Sultangazi'de ters yönde geri giderek trafiği tehlikeye atan TIR sürücüsü yakalandı

İstanbul Sultangazi'de ters yöndeki trafikte geri geri giden TIR, korku ve paniğe neden oldu. TIR'ı trafiğin akışına aykırı olarak geri geri kullanan ve trafik güvenliğini tehlikeye sokan 55 AOG 88 plakalı TIR'ın sürücüsü A.G. yakalandı. Öte yandan o anlar cep telefonu kamerası ile kaydedilmişti.

31.03.2021Gündem
‘Yayalar kırmızı çizgimiz’

‘Yayalar kırmızı çizgimiz’

İçişleri Bakanlığı Türkiye çapında ‘Yayalar Kırmızı Çizgimizdir’ kampanyası başlatırken Bakan Süleyman Soylu ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara’daki Çankaya Türkan Yamantürk İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinliğe katıldı.

31.03.2021Gündem
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ı yolculuğuna başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ı yolculuğuna başladı

BALIKESİR'de, Mobil Robotik Kodlama ve 3D Tasarım Atölyesi’ projesi kapsamında 8-15 yaş aralığındaki çocuklara; bilim ve teknoloji, robotik kodlama, 3D tasarım başta olmak üzere birçok eğitimin verilebildiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bilim TIR’ının ilk durağı Altıeylül ilçesi Halalca İlkokulu ve Ortaokulu oldu.

30.03.2021Gündem
Yaya geçitlerinde kırmızı çizgi dönemi

Yaya geçitlerinde 'kırmızı çizgi' dönemi

İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın trafikte yayaların geçiş üstünlüğüne yönelik 'Yayalar Kırmızı Çizgimiz' uygulaması hayata geçirildi. Ankara'daki etkinliğe katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Sürücülere sesleniyorum, yaya öncelikli trafik kurallarına riayet edilirse bu çocuklarımız büyüyecek, ülkemiz için çok daha iyi bir noktaya gelecek" dedi.

30.03.2021Gündem
Sultangazide ters yönde geri giden TIR trafiği tehlikeye attı

Sultangazi'de ters yönde geri giden TIR trafiği tehlikeye attı

SULTANGAZİ'de ters yöndeki trafikte geri geri giden TIR, korku ve paniğe neden oldu.

30.03.2021Haber
TIRda çıkan yangında dorsede bulunan sıfır kilometre 6 araç yandı

TIR'da çıkan yangında dorsede bulunan sıfır kilometre 6 araç yandı

BURDUR'un Bucak ilçesinde, sıfır kilometre otomobilleri taşıyan TIR'ın dorsesinde balataların alev alması nedeniyle yangın çıktı. TIR'ın bir anda alev topuna döndüğü yangın, itfaiyenin uzun uğraşları sonucu söndürüldü. Yangında, TIR'ın dorsesi ve taşıdığı sıfır kilometre 6 araç tamamen yanarken, 2 araç ise hasar gördü.

29.03.2021Haber
Sıfır kilometre otomobillerin bulunduğu TIR yandı

Sıfır kilometre otomobillerin bulunduğu TIR yandı!

Burdur'un Bucak ilçesinde, sıfır kilometre otomobilleri taşıyan TIR'ın dorsesinde balataların alev alması nedeniyle yangın çıktı. TIR'ın bir anda alev topuna döndüğü yangın, itfaiyenin uzun uğraşları sonucu söndürüldü. Yangında, TIR'ın dorsesi ve taşıdığı sıfır kilometre 6 araç tamamen yanarken, 2 araç ise hasar gördü.

29.03.2021Gündem
Adanada nişan cinayeti Korkunç detaylar ortaya çıktı

Adana'da nişan cinayeti! Korkunç detaylar ortaya çıktı

Adana'da TIR sürücüsü Hacı Egül(34), Ferhat Geylani (20) ile ağabeyi Yakup Geylani (23) tarfından bıçaklanarak canice öldürüldü. Cinayetin, Ferhat ve Yakup Geylan'nin kız kardeşi ile Egül’ün erkek kardeşi arasında nişan bozulmasının ardından masrafların ödenmediği için çıkan tattışma nedeniyle gerçekleştiği öğrenildi. Öte yandan bir cep telefonuna yansıyan görüntüde Yakup-Ferhat Geylani kardeşlerin yerde boğazını tutarak yatan Egül’ün başında bir süre beklediği ve daha sonra geldikleri otomobille kaçtıkları görülüyor.

28.03.2021Gündem
Melihat Gülses kimdir, kaç yaşında ve nereli Sanatçı Melihat Gülses’in hayatı ve şarkıları hakkında merak edilenler

Melihat Gülses kimdir, kaç yaşında ve nereli? Sanatçı Melihat Gülses’in hayatı ve şarkıları hakkında merak edilenler

Melihat Gülses'in hayatı seslendirdiği şarkılarla izleyenlerin gündeminde gelmeye devam ediyor. TRT İstanbul Radyosu ile müzik hayatına adım atan yurt dışında verdiği konserlerde Türkiye'yi ve Türk müziğini tanıtmada büyük katkılar sağladı. Klasik Türk müziğinin değerli isimlerinden olan Melihat Gülses Beyaz Köpükler, Hüznün Hikâyesi, İki/Eylül Şarkıları albümleri ile büyük başarı yakaladı. Peki, Melihat Gülses kimdir ve kaç yaşında? İşte, sanatçı Melihat Gülses’in hayatı, şarkıları ve biyografisi hakkında merak edilen bilgiler.

27.03.2021Televizyon
Damperi açılan kamyon, PTS sisteminin bulunduğu taka çarpıp devrildi; o anlar kamerada

Damperi açılan kamyon, PTS sisteminin bulunduğu taka çarpıp devrildi; o anlar kamerada

SAMSUN'da seyir halindeki mıcır yüklü kamyonun açılan damperi, Plaka Tanıma Sistemi (PTS) kamerasının bulunduğu demir taka çarptı. Kamyon devrilirken o anlar aynı yöne giden bir araçta seyahat eden yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

27.03.2021Haber
Sürücünün dikkati, TIRın yanmasını önledi

Sürücünün dikkati, TIR'ın yanmasını önledi

KOCAELİ'nin Dilovası ilçesi D-100 karayolu geçişinde, balata kısmında yangın çıkan TIR'ı durduran sürücü itfaiyeye haber verdi. Gelen itfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü.

27.03.2021Haber
Sürücünün dikkati, TIRın yanmasını önledi

Sürücünün dikkati, TIR'ın yanmasını önledi

KOCAELİ'nin Dilovası ilçesi D-100 karayolu geçişinde, balata kısmında yangın çıkan TIR'ı durduran sürücü itfaiyeye haber verdi. Gelen itfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü.

27.03.2021Gündem
Şanlıurfada TIR faciası: 1 ölü, 1 yaralı

Şanlıurfa'da TIR faciası: 1 ölü, 1 yaralı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kontrolden çıkıp şarampole devrilen TIR’daki 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

27.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Tarihi konağın çığlığını duyun

Yıl 2017... Anadolu Ajansı(AA), “Başkentte 400 yıllık tarihi ev yandı” başlıklı bir haber servis etmişti.Çankaya’nın Aziziye Mahallesi’ne bağlı Kuloğlu Sokak’ta bulunan o ev için AA’nın haberinde, “Cumhuriyet dönemi milletvekillerinden Şakir Kınacı’nın torunları Şakir Abdullah Kınacı ve Nevin Erikenel’e ait” bilgisi de verilmişti.

5.04.2021

Bursa’daki TIR faciasının sonuçları ağır olacak

Bursa’daki TIR faciasının her boyutu konuşuldu, işin sigorta tarafı hiç gündeme gelmedi. Oysa bu kazadan hem ders çıkarmak hem de bundan sonra olası benzer kazalar için de önlem almak gerekiyor. Anlatacağım; ama önce ne olmuştu, hatırlayalım. Bursa’da freni boşalan TIR’ın, önündeki araçlara çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi ölmüş, 20 kişi yaralanmış, 20’den fazla da araç ağır hasar görmüştü. Kaza ile ilgili yargı süreci devam ediyor.

29.03.2021

Ceketler kıyafetin en güçlü kalemidir

Ceket her kadının gardırobunun olmazlarındandır. Zamansız stilin vazgeçilmezidir, modası geçmez. Genç, yaş almış, kilolu, kilosuz farketmeksizin tüm kadınların kurtarıcısıdır. Giydiğinizde bir anda sizi yukarı çeken, daha dinamik, daha elegan bir görüntü verme gücü vardır. Ceket güçtür, duruştur.

28.03.2021

AB zirvesinin Türkiye muhasebesi: AB’nin koşullu, kontrollü ağırdan ilerleme stratejisi

Artık her AB zirvesinde büyük ölçüde aynı egzersizin tekrarına tanıklık ediyoruz.

27.03.2021