EKSTRA
MENÜ

Söz Dizisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.548 haberi bulunmuştur.

Söz Dizisi Haberleri

‘Nasipse Olur’ filminin ikincisi geliyor

‘Nasipse Olur’ filminin ikincisi geliyor

Greenart/ Vahdet Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği, Burak Sevinç, Algı Eke ve Nur Sürer’in başrolünü paylaştığı filmin senaryo çalışmaları tamamlandı.

21.05.2021Keyif
Evvel Zaman İçinde Kalbur Saman İçinde deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Evvel Zaman İçinde Kalbur Saman İçinde deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Sözlü edebiyat geleneğimizin en önemli ürünlerinden biri olan masallar Evvel Zaman İçinde Kalbur Saman İçinde sözü ile başlar. Masalın belirsiz bir yerde ve vakitte geçtiğini anlatmak için bu deyim kullanılır. Evvel zaman içinde kalbur saman içinde deyiminin anlamı nedir? Örnek cümleler ile birlikte derledik.

Eninde Sonunda ne demek Eninde Sonunda deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Eninde Sonunda ne demek? Eninde Sonunda deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Eninde sonunda deyimi bir işin nasıl sonuçlanacağını beyan etmek için kullanılır. Bu deyimi kullanan kişi tahmin ya da temennide bulunmaz. Daha çok bir şeyin nasıl sona ereceğine dair çıkarımda bulunmak için bu tabir kullanılır. Eninde Sonunda ne demek? Merak edenler için örnek cümlelerle detaylı bir şekilde derledik.

Eller Yukarı ne demek Eller Yukarı deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Eller Yukarı ne demek? Eller Yukarı deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Eller yukarı tabirinin diğer deyimlerden en büyük farkı, günlük hayattaki diyaloglardan çok sinema filmlerinde kullanılmasıdır. Şakayla karışık ''teslim ol, teklifini kabul et'' demek için de bu deyim söylenir. Eller yukarı deyiminin anlamını örnek cümleler ile birlikte derledik.

Canı Cehenneme ne demek Canı Cehenneme deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Canı Cehenneme ne demek? Canı Cehenneme deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Canı cehenneme, kızgınlık anında sarf edilen sözlerden biridir. Birinin umurumuzda olmadığını, cehenneme düşmesinin bile bizi üzmeyeceğini vurgulamak için bu deyimi kullanırız. Canı cehenneme ne demek? Hangi durumlar için kullanılır? Sizin için ayrıntılı bir şekilde derledik.

Adım Atmak ne demek Adım Atmak deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Adım Atmak ne demek? Adım Atmak deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Adım atmak söz dizisi zamanla gerçek anlamı dışında kullanılarak deyimleşmiştir. Genellikle birinin yeni bir döneme ya da çaba içerisine girdiğini anlatmak için kullanılır. Adım atmak ne demek? Sizin için örnek cümleler ile birlikte derledik.

Açık Açık ne demek Açık Açık deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Açık Açık ne demek? Açık Açık deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Uzun zamandır kullanılan ve dilimize yerleşmiş birçok söz dizisi zamanla deyimleşir. Açık Açık sözü de zaman içerisinde deyimleşmiş ve mecazi anlamıyla kullanılmaya başlanmıştır. Açık Açık ne demek? Merak edenler için örnek cümleler ile detaylı bir şekilde derledik.

Allah Versin ne demek Allah Versin deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Allah Versin ne demek? Allah Versin deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Günümüzde Allah Versin deyimi daha çok dilencileri geri çevirmek için kullanılıyor. Bununla birlikte deyim ''Allah Artırsın'' ve ''Allah Daim Etsin'' anlamına da gelmektedir. ''Allah Versin'' ne demek, hangi durumlarda, kimler için söylenir? Merak edenler için detaylı bir şekilde derledik.

Görkem Sevindikten çarpıcı itiraf Onsuz uyuyamıyorum

Görkem Sevindik'ten çarpıcı itiraf! 'Onsuz uyuyamıyorum'

Oyuncu Görkem Sevindik hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Yakın zamanda Kırmızı Kamyon dizisinde başrol oynayacak olan Sevindik dizinin perde arkasını anlattı. Daha önce Kurtlar Vadisi, Söz ve Ramo'da oynadığı karakterlerle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu hakkında merak edilenleri yanıtladı.

10.02.2021Televizyon
Yağmur Ünden duygulandıran Kemal Sunal anısı

Yağmur Ün'den duygulandıran Kemal Sunal anısı!

Söz dizisi ile tanınan şimdilerde TRT ekranlarında "Kalk Gidelim" dizisinde seyircisi ile buluşan oyuncu Yağmur Ün hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Dizi çekimleri nedeniyle Muğla'da olan oyuncu hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulundu. Neşeli olduğu gözlemlenen Yağmur Ün'ün çocukluğunda yaşadığı ev ile ilgili gerçek şaşırttı.

26.08.2020Magazin
Yağmur Ünden duygulandıran Kemal Sunal ve Zeki Alasya anısı Bu gerçeği kimse bilmiyor

Yağmur Ün'den duygulandıran Kemal Sunal ve Zeki Alasya anısı! Bu gerçeği kimse bilmiyor!

Söz dizisi ile tanınan şimdilerde TRT ekranlarında "Kalk Gidelim" dizisinde seyircisi ile buluşan oyuncu Yağmur Ün hurriyet.com.tr'den Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Dizi çekimleri nedeniyle Muğla'da olan oyuncu hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulundu. Neşeli olduğu gözlemlenen Yağmur Ün'ün çocukluğunda yaşadığı ev ile ilgili gerçek şaşırttı. İşte o anlar...

25.08.2020Life Style
Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Savcı Derya’ya yapılan saldırıyı önlemek isterken yaralanan Yavuz hastanede tedavi altına alınırken, Dragan en yakın adamlarından biri olan İvan’ı hapishaneden kaçırmak için harekete geçti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.10.2018Televizyon
Söz 52. son bölümde Yavuzdan büyük fedakarlık Söz 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz 52. son bölümde Yavuz'dan büyük fedakarlık! Söz 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz 52. son bölümünde Çaylak ve Su'nun düğününe giden Yavuz, burada Derya'ya karşı düzenlenecek olan suikastin farkına varmıştır. Karşısındaki tehlikenin farkında olan Yavuz, görevi ve vatan sevgisiyle gözünü kırpmadan silahların önüne atlamıştır. Söz 52. son bölümü sonrasında yaşanan olayların detaylarını merak eden vatandaşlar, 53. yeni bölüm fragmanı için araştırmalarına başladı. İşte, Söz dizisinin son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

25.09.2018Televizyon
Söz 52. bölüm 2. fragmanında Yavuz Time geri dönecek mi

Söz 52. bölüm 2. fragmanında Yavuz Tim'e geri dönecek mi?

Söz dizisi yayınlanan 52. bölüm 2. fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde yoluna Yalnız Kurt olarak devam eden Yavuz artık timdeki arkadaşlarından ve üniformasından ayrıdır. İşte, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

22.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyon dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan fırtınası yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde başka bir kimlikle hayatına devam eden Yavuz’un yaşadığı acılar hala dinmemişti. Üniformasından ve Tim’den uzak olmanın zorluğu bir yana, yalnız hayatında ona eşlik eden şey kabusları ve kaybettiklerinin acısıydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.09.2018Televizyon
Söz ne zaman başlayacak Yeni sezon ilk bölüm fragmanı ekranda

Söz ne zaman başlayacak? Yeni sezon ilk bölüm fragmanı ekranda

Söz yeni sezona yeni isimlerle başlıyor. Ece Çeşmioğlu, Sarp Akkaya, Deniz Baysal gibi isimlerin dahil olduğu dizinin ilk bölümünde, gizli görevde olan Yavuz, emelleri kötü olan bir grubun peşine düşmüştür. İstanbul'un muhtelif noktalarına 4 adet bomba yerleştiren teröristi ortadan kaldırmak için harekete geçen Yavuz'un aksiyon ve gerilim dolu dakikaları izleyicilerle buluşacak. Peki, Söz dizisi ne zaman başlayacak? İşte, diziye katılan isimler ve dizi hakkında bazı bilgiler

11.09.2018Televizyon
Söz dizisinin yeni sezonu ne zaman Sözün yayın tarihi belli oldu mu

Söz dizisinin yeni sezonu ne zaman? Söz'ün yayın tarihi belli oldu mu?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı Söz dizisinin yeni sezon yayın tarihi merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezon fragmanının yayınlanmasıyla beklenti içine giren diziseverler, yeni sezon yayın tarihini sorguluyor. Peki, Söz dizisinin yeni sezonu ne zaman?

7.09.2018Televizyon
Söz yeni sezon fragmanı izleyicilerle buluştu Yeni bölüm ne zaman

Söz yeni sezon fragmanı izleyicilerle buluştu! Yeni bölüm ne zaman?

Söz yeni sezon ilk bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Yavuz ve ekibine vatan savunması adına daha fazla görev düştüğünü belirten fragmanda, mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Yavuz ve timinin gösterdiği çetin mücadele, bu sezon yayınlanacak ilk bölüm itibariyle aksyion dolu dakikalara sahne olacak. Peki, Söz yeni bölümü ne zaman başlayacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

28.08.2018Televizyon
 6 yıllık evliliğimizi noktaladık

" 6 yıllık evliliğimizi noktaladık"

Söz dizisi oyuncularından Alper Üstündağ, eşi Yeliz Bozkurt ile boşandıklarını sosyal medyadan duyurdu.

20.07.2018Magazin
Aybuke Pusat kimdir Söz dizisinin Bahar’ı ölecek mi

Aybuke Pusat kimdir? Söz dizisinin Bahar’ı ölecek mi?

Aybuke Pusat, dizisi hakkındaki iddialarla gündeme geldi. Baş karakterlerden Bahar’ı canlandıran Aybüke Pusat'ın diziye veda edeceği ve yeni sezonda Hande Erçel'in diziye dahil olması için teklif götürüldüğü iddia edildi. Peki Aybuke Pusat kimdir? Söz dizisinin Bahar’ı ölecek mi?

11.06.2018Televizyon
Söz son bölümüyle ekranlara geldi Sezon finalinde neler oldu

Söz son bölümüyle ekranlara geldi! Sezon finalinde neler oldu?

Pazartesi akşamları ekrana gelen ve terör örgütlerinin ülkemizde yarattığı sıkıntıları anlatan Söz dizisi, 11 Haziran akşamı yayınlanan 50. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Peki, Söz'ün 50. bölümünde başka neler var? Sezon finalinde ne oldu?

10.06.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde torpidonun fırlatılmasıyla ölümle burun buruna gelen Bahar, Su, Nazlı ve Güler’i kurtarmak için Tim’in sadece birkaç saati vardı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.06.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde, başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etti. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.05.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Asmalar Operasyonu’nda sıkışıp kalan Tim için zorlu bir mücadele başladı. Bu mücadele hem yapılacak büyük terör eylemine dair delilleri bulmak, hem de Medusa’nın kalbini yerle bir ederek sağ salim eve dönmek içindi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etti. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.05.2018Televizyon
Derdi olan karakterleri seviyorum

Derdi olan karakterleri seviyorum

Gülben Ergen bu hafta “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Alparslan karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer ile bir araya geldi. Yıldırımer, oyunculuğa başlama hikayesini, şu anda oynadığı diziyi ve vizyona bu hafta girecek “Bal Kaymak” filminin ayrıntılarını anlattı.

15.05.2018Magazin
Söz 46.yeni bölüm fragmanında Derman tehlike yaratmaya devam ediyor

Söz 46.yeni bölüm fragmanında Derman tehlike yaratmaya devam ediyor

Söz 46. yeni bölüm fragmanında Derman'ın yarattığı sıkıntı, Yavuz ve ekibi tarafından ele alınmıştır. Medusa Planı’na dair bütün bilgilerin saklandığı gizli karargâhı ortaya çıkarmak için Eylem, Avcı ve Karabatak görevlendirilmiş ancak hesapta olmayan bir durum yaşanmıştır. Söz dizisi 46. yeni bölüm fragmanında bir tuzak, planlarda değişiklik yaşanmasına neden olmuştur. İşte, merakla araştırılan Söz dizisi 46. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hakkında bazı bilgiler

13.05.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Derman’ın kaçma planı yüzünden sıkışıp kalan Yavuz, ölümüne de olsa savaştı. Ama Erdem de canı pahasına Yavuz’u kurtarmaya kararlıydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.05.2018Televizyon
Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde gerilim arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde gerilim arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Agah’ın deşifre olmasının aslında Medusa’yı önlemek için bir plan olduğunu öğrenen Yavuz, babasının hayatından endişe duysa da onun vereceği işareti bekledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaralı halde teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar’ın da yardımıyla tehlikeyi savuşturmayı başardı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.04.2018Televizyon
Söz 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mansuru kahreden gelişme

Söz 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mansur'u kahreden gelişme

Söz dizisi son bölümü, meydana gelen olaylarla 43. yeni bölüm fragmanını merak ettirdi. Dizinin yayınlanan son bölümünde konvoya yapılan hain saldırı Erdem’in ve kahraman Mehmetçiğimizin gayretiyle savuşturuldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yayınlanan yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

16.04.2018Televizyon
Söz son bölümde Hafız şehit oldu..Hafız izleyenleri üzdü

Söz son bölümde Hafız şehit oldu..Hafız izleyenleri üzdü

Söz 40. son bölümü ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Türk şehitliğini korumak için teröristlerle çarpışmaya giden Yavuz ve timi, hayli kalabalık olan grubun karşısında savunma pozisyonuna geçmiştir. Söz dizisinin 40. son bölümünde bu durum Hafız için şehadet yoluna yürümesiyle sonuçlanmıştır. Kendisini timdeki arkadaşları ve al bayrağı korumak için feda eden Hafız, üzerine isabet eden sayısız mermi nedeniyle şehit olmuştur. İşte, tüm bunların ekrana yansıdığı Söz 40. son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

3.04.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Söz dizisi yayınlanan son bölümünde izleyicilere oldukça duygusal anlar yaşattı. Söz'ün 2 Nisan akşamı yayınlanan son bölümünde, Tim üyesi Hafız bayrağımızı indirmek isteyen teröristlerin ateşi altında kalması sonucu bayrağımız uğruna şehit oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.04.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Derman, Medusa planını bir adım daha öteye taşıyacak bilgiye sahipti artık. Bu bilgi aynı zamanda birçok masumu canından edecek bir saldırının fitilini ateşledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.03.2018Televizyon
Binbir Surat Timur Acar...

Binbir Surat Timur Acar...

Söz dizisine 'Derman' karakteriyle dahil olan Timur Acar, her bölüm farklı bir kılığa bürünerek izleyenleri şaşırtıyor.

26.03.2018Televizyon
Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecanlı anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Selim’in tünelden yapacağı saldırıyı önlemek için var gücüyle uğraşan Yavuz önderliğindeki Tim, destek için gelen teröristlerin oteldeki sivilleri rehin almasıyla yeni bir krizin ortasına düştü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.03.2018Televizyon
Söz dizisinin son bölümü yine heyecan doluydu Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin son bölümü yine heyecan doluydu! Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi yayınlanan 37. bölümünde aksiyonun dozunu iyice arttırdı. Son bölüme Eylem için intikam yemini eden Selim'in yaptıkları damga vurdu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Yeni bölüme dair ipuçları öğrenmek isteyen izleyiciler merakla 38. bölüm fragmanını bekliyor. Peki Söz dizisinin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.03.2018Televizyon
Söze sürpriz oyuncu

'Söz'e sürpriz oyuncu

Yapımını ‘TIMS&B Yapım’ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, "Söz" dizisinin kadrosuna oyuncu Timur Acar dahil oldu. Timur Acar, sürprizlerle dolu bir karakterle seyirci karşısına çıkıyor.

7.03.2018Televizyon
Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Dermana çok yaklaştı

Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Derman'a çok yaklaştı

Söz son bölümü izleyenlere gerilim dolu dakikalar yaşattı. Annesinin katili olan terörist Derman'a çok yaklaşan Yavuz ve timi, tuzağın içerisine çekilmiştir. Fakat Yavuz'un Derman'ı bırakma gibi bir niyeti yoktur. Peki, tüm bunların detayının gözler önüne serileceği Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Yavuz ve timinin yürüttüğü operasyon hakkında detaylı bilgiler

26.02.2018Televizyon
Söz son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ekranda izleyicilerle buluşturdu. Gerilim ve aksiyonun bir an olsun eksilmediği Söz dizisinin son bölümünde, Nazlı hain bir planla kaçırıldı, Tim ise oldukça zor durumlarla karşı karşıya kaldı. Peki, Söz son bölüm sonrası merakla araştırılan yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz 35. yeni bölüm fragmanı ve Söz dizisi son bölümü hakkında bilgiler.

20.02.2018Televizyon
Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Gerilim ve aksiyonun artmaya devam ettiği Söz dizisinin son bölümünde Nazlı'nın hayatı Tim'in yetiştirmesine bağlıydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2018Televizyon
Söz son bölümü o sahnelerle ekrana geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümü o sahnelerle ekrana geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü çatışma sahneleriyle gündeme geldi. Gözlerini kırpmadan terör odaklarının bulunduğu depoya operasyon düzenleyen Yavuz ve timi, Söz 34. yeni bölüm fragmanında yeni bir harekata hazırlanıyor. Yarbay Erdem, Yavuz ve tim, yeni operasyonlara açılıyor. İşte, Söz son bölümü ve 34. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

12.02.2018Televizyon
Söz 32. bölüm yeni fragmanında: Başım dik, alnım açık

Söz 32. bölüm yeni fragmanında: Başım dik, alnım açık

Söz 32. yeni bölüm fragmanında Yavuz, vatanın bekasını her şeyden önce görerek babasından kendisine vurmasını istemiştir. Bu istek Söz dizisinin 32. yeni bölüm fragmanına damga vuracaktır. Babası Agah ise arada kalmış ve ne yapacağını bilememiştir. Peki, Söz dizisi yeni bölüm fragmanında Agah oğlu Yavuz'a gerçekten vuracak mıdır? İşte, merak edilen bazı detaylar

4.02.2018Televizyon
Söz son bölümü Çolak sahnesiyle dikkat çekti İşte, Söz 32. yeni bölüm fragmanı

Söz son bölümü Çolak sahnesiyle dikkat çekti! İşte, Söz 32. yeni bölüm fragmanı

Söz dizisi son bölümü ile dün akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Agah ya da gerçek adıyla Hamit Karasu, oğlu Yavuz ile birlikte bir yola girmiştir. Diğer taraftan Yavuz'un timi, terör odakları adına yayın yapan televizyonun setini basmış ve onlara gerçekleri söylemeye ikna etmiştir. Söz yeni bölüm fragmanında Agah, Çolak'a masum olduğunu ispatlayabilmek için Yavuz'u kullanmak zorunda kalacaktır. İşte, tüm bunların yaşanacağı Söz 32. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olayların detayı

29.01.2018Televizyon
Söz 31. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm neler yaşanacak

Söz 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm neler yaşanacak?

Söz dizisi yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. İzleyicilerine her bölümüyle nefes kesen anlar yaşatmayı başaran Söz dizisi yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Söz 31. bölüm fragmanı.

23.01.2018Televizyon
Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yavuz oradan nasıl kurtulacak

Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yavuz oradan nasıl kurtulacak?

Söz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Söz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Yavuz, İstanbul’da yaşadığı saldırının ardından hakkında yürütülen soruşturma sonucu daha büyük bir sarsıntı yaşadı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.01.2018Televizyon
Söz dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Bahar öldü mü

Söz dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar öldü mü?

Söz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Söz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Yavuz ve Bahar, Agah’la ilgili sırları ortaya çıkarmak için İstanbul’a geldiklerinde, Yabancı Büyükelçi’nin takibinden kurtulmak için hayati bir mücadeleye girdiler. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.01.2018Televizyon
Söz son bölümde bıçak darbesi Yeni bölüm fragmanında Tim yetişecek mi

Söz son bölümde bıçak darbesi! Yeni bölüm fragmanında Tim yetişecek mi?

Söz son bölümü ile yine heyecan dolu olayları ekrana getirdi. Vatanı için elinden geleni yapan Yavuz, Agah'ı köşeye sıkıştırmıştır. Timden önce Agah'ı yakalayan Yavuz duydukları karşısında şok olmuştur. Söz dizisinin son bölümünde Yavuz, Agah'ın babası olduğuna inanamamıştır. Nitekim bunun karşılığında babası olduğunu düşündüğü adam tarafından bıçak darbesiyle yerde kalmıştır. Peki, son bölümün ardından Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve detaylı bilgiler

25.12.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Liseyi dışarıdan bitirdim

Gülben Ergen bu hafta “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Alparslan karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer ile bir araya geldi. Yıldırımer, oyunculuğa başlama hikayesini, şu anda oynadığı diziyi ve vizyona bu hafta girecek “Bal Kaymak” filminin ayrıntılarını anlattı.

15.05.2018