EKSTRA
MENÜ

Popüler

Popüler haberleri sayfasında güncel ve son dakika Popüler hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 53.217 Popüler haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Popüler Haberleri

Şarkıcı Yelizin büyük pişmanlığı: Şimdiki aklım olsa şiddet görmezdim

Şarkıcı Yeliz'in büyük pişmanlığı: Şimdiki aklım olsa şiddet görmezdim

“Bu Ne Dünya Kardeşim”, “Yalan”, “Beni Vur”... Sesini duyunca “Ajda’dan, Nilüfer ya da Nükhet’ten ne farkı var?” diye sormadan edemiyor insan kendine. Peki kabahat kimde? Yeliz’in kıymetini bilmeyen yapımcılarda mı, kendisinde mi? O kendini suçluyor: “Kıymetini bilemedim mesleğimin. Hep öyle gidecek zannettim. Ama hiçbir zaman pişman olmadım. Yeniden doğsam yine şarkı söylemek ve Yeliz olmak isterdim.”

2.08.2021Magazin
Kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik tutun ve gülümseyin

Kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik tutun ve gülümseyin

Onlar uçmayı değil, uçakları izlemeyi ve fotoğraflamayı seviyorlar. Uçak fotoğrafı çeken meraklılara spotter deniyor. Eskiden uzaktan çekebildikleri uçaklara artık yakınlar. İstanbul Havalimanı’nın ‘spotter alanı’ başvuru yapıp izin alan meraklılara cumartesi günleri açılıyor. Siz de sadece cep telefonuyla bile çekim yapabilirsiniz.

Son dakikacılara da paket var

Son dakikacılara da paket var

Tatilsepeti, indirimli fiyatlar alabilmek için erken rezervasyon dönemini kaçıranlara yeni avantajlı teklifler hazırladı.

1.08.2021Seyahat
Mavi eğlencenin sezon yıldızları

Mavi eğlencenin sezon yıldızları

Yazın tadı plajda çıkıyor! Deniz, kum ve güneş üçlüsüne bir de lezzetli yemekler ve müzik eklenince iyi bir gün garanti. Tüm bu hizmetleri müşterilerine sunan Çeşme’deki beach club’ları jürimize sorduk. İçlerinde sezonun en yenileri de var, klasikleşmiş mekânlar da...

1.08.2021Seyahat
Kişisel tur rehberiniz cebinize girdi

Kişisel tur rehberiniz cebinize girdi!

Hürriyet Seyahat yazarımız Saffet Emre Tonguç, bir akıllı telefon uygulaması geliştirdi. İçinde gezilecek yerleri, otelleri, yeme-içme önerileriyle bir gezginin ihtiyacı olan her şey var. Tonguç’un ücretsiz uygulaması ilk haftada 20 bin kez indirildi.

1.08.2021Seyahat
Tırmanırken rahat, havuz ve plajda şık

Tırmanırken rahat, havuz ve plajda şık

Yaz tatillerinin olmazsa olmazı sandaletler… Yazın bu favori parçası, mayodan spor taytına, şık elbiseden şortlara her parçaya uyum sağlıyor. Sağlam ve yürüyüşe özel tasarlananıyla ya da yıllardır modası geçmeyen halattan yapılanıyla her zevke ve bütçeye uygun bir sandalet var.

1.08.2021Seyahat
İplere dolandık

İplere dolandık!

Bu yaz ipli bluz ve elbiselerle kendimizi sarıp sarmalamak moda! 2021 Yaz podyumlarını ele geçiren bu yeni trend, Bella Hadid’den Emily Ratajkowski’ye kadar dünyaca ünlü stil ikonlarının gözdesi oldu bile...

Siber suçluların Olimpiyat Oyunları’nda kurduğu 5 tuzak

Siber suçluların Olimpiyat Oyunları’nda kurduğu 5 tuzak

Bir yıllık gecikmenin ardından, 2020 Tokyo Yaz Olimpiyatları 23 Temmuz 2021'de başladı. Bu kez tüm etkinlikler seyircisiz gerçekleşecek oluşu, sağlık ve siber güvenlik açısından fiziksel riskleri azaltıyor. Ancak spor tutkunları, siber suçluların çeşitli çevrimiçi dolandırıcılık düzenlerini devreye alarak taraftarların Olimpiyat Oyunları’nı izleme isteğinden yararlanmayı hedefleyeceği unutulmamalı.

30.07.2021Teknoloji
Kavun karpuzla sanat olur mu

Kavun karpuzla sanat olur mu?

Çeşitli kent meydanlarına yerleştirilen karpuz, zeytin, ekmek, çay, simit gibi heykellerin “Türk Pop Art’ı” olduğu fikrini ortaya atan sanatçı Komet, sanat dünyasında tartışma yarattı. Sanatçılar, hemen her kentte görülen bu heykelleri Hürriyet’e değerlendirdi...

30.07.2021Kitap Sanat
Aşkın büyük şairi: Özdemir Asaf

Aşkın büyük şairi: Özdemir Asaf

Çağdaş şiirimizin özgün sesi Özdemir Asaf ‘Şiir kelimelerle yazılır’ın radikalleşmiş biçimini sunar, düzyazılarında nihilist durumu savunur, aşk için söyledikleriyle geniş kitlelerin sevgilisi olur... 'Bütün Eserleri', YKY'nin Delta serisi kapsamında tek ciltte toplanan usta şairi ölümünün 40’ıncı senesinde anıyoruz.

30.07.2021Kitap Sanat
Üniversite adaylarına ipuçları: 15 adımda doğru tercih

Üniversite adaylarına ipuçları: 15 adımda doğru tercih

YKS sonuçları açıklandı, üniversite adayları 5-13 Ağustos tarihleri arasında tercihlerini yapacak. Bu yıl sınavın zor olması ve 180 puan tercih barajına takılan adayların çokluğu tercihleri daha kritik hale getirdi.

30.07.2021Eğitim
Çalışanlar, finansal kötü amaçlı yazılım saldırılarıyla boğuşuyor

Çalışanlar, finansal kötü amaçlı yazılım saldırılarıyla boğuşuyor

Yapılan bir araştırma, 2021'in ilk yarısında Türkiye'deki finansal kötü amaçlı yazılım saldırılarının toplam sayısının 2020'nin aynı dönemine göre azaldığını gösterse de ülkede kaydedilen 29 bin 438 saldırının %47,3'ü kurumsal kullanıcıları hedef aldı. Kaspersky uzmanları bunun endişe verici olduğunu söylüyor.

29.07.2021Teknoloji
Sanatçılar tartışıyor: Kavun karpuzla sanat olur mu

Sanatçılar tartışıyor: Kavun karpuzla sanat olur mu?

Çeşitli kent meydanlarına yerleştirilen karpuz, zeytin, ekmek, çay, simit gibi heykellerin “Türk Pop Art’ı” olduğu fikrini ortaya atan sanatçı Komet, sanat dünyasında tartışma yarattı. Sanatçılar, hemen her kentte görülen bu heykelleri Hürriyet’e değerlendirdi...

29.07.2021Gündem
Ülkü isminin anlamı nedir Ülkü ne demek Ülkü adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkü isminin anlamı nedir? Ülkü ne demek? Ülkü adının özellikleri, analizi ve kökeni

Dünyaya yeni merhaba diyecek bebekleri için anne ve babalar bir yandan heyecanlı, diğer yandan ise telaşlıdır. Çocukları için en uygun ismi koymak oldukça zordur. Günümüz Türkçe isimleri arasında popüler olan isimlerden birisi de Ülkü ismidir. Ülkü isminin anlamı nedir? Ülkü ne demek? Ülkü ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Taylan isminin anlamı nedir Taylan ne demek Taylan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Taylan isminin anlamı nedir? Taylan ne demek? Taylan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Genel olarak erkek çocuklar için yaygın olarak kullanılsa da unisex bir isim olan Taylan ismi, günümüzde oldukça popüler bir isimdir. Yeni evladı için Taylan ismini düşünen anne babalar, ismin anlamını, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini sorgulamaktadır. Taylan isminin anlamı nedir? Taylan ne demek? Taylan ismi Kuran’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Suna isminin anlamı nedir Suna ne demek Suna adının özellikleri, analizi ve kökeni

Suna isminin anlamı nedir? Suna ne demek? Suna adının özellikleri, analizi ve kökeni

Öz Türkçe bir isim olan Suna, 12. yüzyılda literatüre girdi. Bu ismin sözlük anlamı erkek ördek olsa da günümüzde ''güzel ve çekici kadın'' anlamında kullanılmaktadır. Türkmence de bu sözcük ''sona'' şeklinde yazılır. Suna isminin anlamı ve kökeni nedir? Bu isim Kur’an'da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Şaban isminin anlamı nedir Şaban ne demek Şaban adının özellikleri, analizi ve kökeni

Şaban isminin anlamı nedir? Şaban ne demek? Şaban adının özellikleri, analizi ve kökeni

Şaban adı popüler isimler arasında bulunmaktadır. Bu isim İslam dünyasında kutsal sayılan isimler arasında gelmektedir. Ayrıca eski Türk sinemasında bu isim ile çok karşılaşılmaktadır. Şaban bir erkek ismidir ve mavini temsilcileri arasında sayılmaktadır. Peki, Şaban adı ne demektir? Şaban adını popüler yapan unsur nedir? İşte, Şaban adı hakkında tüm detaylar.

Perihan isminin anlamı nedir Perihan ne demek Perihan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Perihan isminin anlamı nedir? Perihan ne demek? Perihan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Bir cisimleri olmayan, buna karşın insanlara hoş suretlerde görünebilen latif varlıklara peri denir. Perihan kelimesi, dilimize Farsçadan geçen peri ile ''hükümdar'' manasına gelen han ekinin birleşmesiyle oluşmuştur. Perihan isminin anlamı nedir? Bu isim Kuran'ı Kerim'de geçiyor mu? Perihan isminin özelliklerini detaylı olarak derledik.

Necla isminin anlamı nedir Necla ne demek Necla adının özellikleri, analizi ve kökeni

Necla isminin anlamı nedir? Necla ne demek? Necla adının özellikleri, analizi ve kökeni

Bazı yerlerde ''Nejla'' şeklinde kullanılan Necla ismi, Arapça kökenlidir. Bu isim Arapçada doğmak anlamına gelen ''nücum'' kökünden türetilmiştir. Necla isminin sözlük anlamı yeni doğan çocuktur. Kelimenin mecazen cömertlik anlamında kullanılır. Necla isminin anlamı nedir? Bu isim Kur’an'ı Kerim'de geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Meliha isminin anlamı nedir Meliha ne demek Meliha adının özellikleri, analizi ve kökeni

Meliha isminin anlamı nedir? Meliha ne demek? Meliha adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yeni doğacak çocukları için büyük bir heyecanla isim arayışına giren kişiler, hangi ismi koyma konusunda tedirginlik yaşıyor. Günümüzde popüler isimlerden birisi olan Meliha ismi, insanların beğendiği isimlerin başında geliyor. Meliha ismini koymayı düşünen kişiler, ismin anlamını merak ediyor. Meliha isminin anlamı nedir? Meliha ne demek? Meliha ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Kadriye isminin anlamı nedir Kadriye ne demek Kadriye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Kadriye isminin anlamı nedir? Kadriye ne demek? Kadriye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isimler ülkemizde oldukça popüler hale gelmiş ve isimlerden birisi de Kadriye ismi olarak görülmektedir. Son yıllarda giderek tercih edilen Kadriye isminin çocuğu için düşünen anne ve babalar, ismin anlamını ve kuranda geçip geçmediğini sorgulamaktadır. Kadriye isminin anlamı nedir? Kadriye Ne Demek? Kadriye ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Jale isminin anlamı nedir Jale ne demek Jale adının özellikleri, analizi ve kökeni

Jale isminin anlamı nedir? Jale ne demek? Jale adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yaklaşık 30 ile 50 yıl öncesinde ülkemizde oldukça popüler olan bazı isimler bulunmakta ve bu isimler arasında Jale ismi de yer almaktadır. Jale ismi günümüzde biraz daha az tercih edilse de halen popülerliğini koruyan isimdir. Jale isminin anlamı nedir? Jale ne demek? Jale ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte tüm detaylar.

İsminin ebced değeri nedir İsminin ne demek İsminin adının özellikleri, analizi ve kökeni

İsminin ebced değeri nedir? İsminin ne demek? İsminin adının özellikleri, analizi ve kökeni

Çocuklara isim seçimi yaparken aileler oldukça zorlu bir süreçten geçiyorlar. İlerleyen dönemlerde de kullanılacak olan popüler aynı zamanda güzel anlamlı isimler seçmeye özen gösteriyor. Bu da oldukça zor bir süreçtir. Bu süreci kolaylaştırmak ve ailelerin bebekleri için isim seçimine destek olmak adına, Dora isminin anlamını ve diğer özelliklerini detaylı olarak derledik.

Ada Masalının Haziranı Ayça Ayşin Turan kimdir, kaç yaşında İşte, Ayça Ayşin Turan dizileri

Ada Masalı'nın Haziran'ı Ayça Ayşin Turan kimdir, kaç yaşında? İşte, Ayça Ayşin Turan dizileri

Ekranların yeni yaz dizisi Ada Masalı’nın Haziran’ı olarak hayranlarıyla buluşan Ayça Ayşin Turan, renkli rolü ile izleyenlerden tam not aldı. Çocukluğundan beri oyunculuğa özel ilgisinin olduğunu söyleyen Turan, Haziran rolüyle çok sevildi. Takipçilerinin merak ettiği Ada Masalı’nın Haziran’ı Ayça Ayşin Turan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Ayça Ayşin Turan dizileri ve hakkında merak edilenler…

28.07.2021Hayat
Uzay altyapısını siber tehditlerden korumak için çağrı

Uzay altyapısını siber tehditlerden korumak için çağrı

Kaspersky ve Zayed Üniversitesi'nin "Uzay altyapısının siber tehdit profili" başlıklı raporunda, uzay yolculuğunun siber güvenlik açısından değerlendirilmesi ve güvenliği ihlal edilmiş altyapının insanların uzayı keşfi sırasında yol açabileceği tehditler ayrıntılı biçimde ele alındı.

28.07.2021Teknoloji
Emre Belözoğlu yazlığının bahçesine saha yaptırıyor

Emre Belözoğlu yazlığının bahçesine saha yaptırıyor

Emre Belözoğlu, Bodrum’da aldığı yeni yazlık evinin bahçesine küçük bir futbol sahası yaptırıyor. Yıldız sporcu mini sahada futbol değil, ayak tenisi oynayacak.

28.07.2021Magazin
Forbes listesinde bir Türk Sen ye çocuklar doysun...

Forbes listesinde bir Türk! Sen ye çocuklar doysun...

Türk girişimci Serkan Toso, Japonya’da kurduğu “Byfood Japan” şirketiyle bu sene Forbes dergisinin Asya’daki “30 Yaş Altı Başarılı Girişimciler” listesine giren tek Türk oldu. Toso, 2018 yılında Tokyo’daki restoranlar için kurduğu rezervasyon platformuyla, dünyanın yoksul ülkelerindeki çocuklara okul yemeği yardımı yapıyor. Platform üzerinden verilen her sipariş 10 Afrikalı çocuğa yemek oluyor.

28.07.2021Gündem
His Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar His Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır His Taşı Faydaları Ve Özellikleri

His Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? His Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? His Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Hislerimiz bazen çok karmaşık durumlar sergileyebilir. Hatta o anlarda ne hissettiğimizi bile anlamakta güçlük çekebiliriz. Neyse ki, his taşları bu konuda oldukça işlevseldir. Sadece duygu durumunuzu kavramak için değil, aynı zamanda stresinizi azaltmak için de His taşlarına güvenebilirsiniz. Peki, His Taşı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

28.07.2021İyi Yaşam
Sivilce lekeleri nasıl geçer Sivilce izlerine ne iyi gelir Evde sivilce lekelerini geçiren bitkisel çözümler ve doğal yöntemler

Sivilce lekeleri nasıl geçer? Sivilce izlerine ne iyi gelir? Evde sivilce lekelerini geçiren bitkisel çözümler ve doğal yöntemler

Sivilceler, iyileşirken leke veya iz bırakarak iyileşir. Bu nedenle ciltte meydana gelen izler rahatsızlık verebilir. Stres ve sağlık beslenme gibi durumlar da sivilce oluşumu tetikleyebileceği gibi bazı cilt problemleri de buna neden olabilir. Sivilce lekelerine iyi gelen bitkisel ve doğal yöntemlerle evde çözüm bulunabilir. Peki sivilce lekeleri nasıl geçer? Evde sivilce izlerine ne iyi gelir? İşte sivilce oluşumunun nedenleri ve sivilce lekelerine çözüm olabilecek öneriler...

27.07.2021Sağlık
Akıllı telefonlarda yeni bir dönem başlamak üzere

'Akıllı telefonlarda yeni bir dönem başlamak üzere'

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) TM Roh, Samsung’un yeni ve başarılı çoklu görev yetenekleri ile gelişmiş dayanıklılık sunacak olan üçüncü nesil katlanabilir cihazlarının, dünyanın her yerinde daha fazla kullanıcıya ulaşacağı müjdesini verdi.

27.07.2021Teknoloji
Alaçatı’da gece kulübüne silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Alaçatı’da gece kulübüne silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

İzmir'in Çeşme ilçesinde, Atiye isimli popüler gece kulübüne alınmayan bir grup tabancayla kurşun yağdırdı. Saldırıda müşterilerden Baran Parlak hayatını kaybederken, bir kişi yaralandı.

27.07.2021Gündem
Son dakika... Bitcoinde hareketlilik Kripto paralar güç kazanmaya başladı

Son dakika... Bitcoin'de hareketlilik! Kripto paralar güç kazanmaya başladı

Kripto para birimleri bugün hızlı hareket etmeye başladı. Bitcoin liderliğinde başlayan harekete Ethereum ve Dogecoin de katıldı. Uzmanlar Bitcoin'de kritik direncin 44 bin dolar olduğunu açıkladı.

26.07.2021Ekonomi
Ahtapot salatası nasıl yapılır MasterChef ahtapot salatası tarifi ve kolay yapımı

Ahtapot salatası nasıl yapılır? MasterChef ahtapot salatası tarifi ve kolay yapımı

Ekranların sevilen yemek yarışmalarından MasterChef’in başlamasıyla birlikte, birbirinden lezzetli ve farklı tarifler yeniden gündeme gelmeye başladı. Bunlardan biri de 25 Temmuz Pazar akşamı yarışmacıların hazırladığı ahtapot salatası oldu. Deniz ürünleri arasında özellikle yaz aylarında popüler bir lezzet olan ahtapot salatası nasıl yapılır merak ediyorsanız, işte MasterChef ahtapot salatası tarifi ve kolay yapım aşamaları…

Türkiye’deki kullanıcıların kabusu: Çevrimiçi dolandırıcılar

Türkiye’deki kullanıcıların kabusu: Çevrimiçi dolandırıcılar

Kaspersky’nin düzenlediği ankete Türkiye’den katılanların %68'i sosyal ağlar aracılığıyla kendilerinin veya sevdiklerinin dolandırıcılardan şikayetçi olduğunu vurguladı. Çoğu durumda dolandırıcılar potansiyel kurbanların tanıyormuş gibi davrandılar ve sanki bir arkadaşlarından yardım istiyormuş gibi yaklaştılar (%60).

26.07.2021Teknoloji
Adrasan’ın incisi gönlümün birincisi

Adrasan’ın incisi gönlümün birincisi

Son yılların en popüler destinasyonlarından biri Antalya Adrasan’daki Suluada. Adaya yapılan tekne turları çok gözde. Birçok tekne turuna katıldım ve bu kez katılırken beklentim diğerlerinde yaşadıklarımdan daha yüksek değildi. Ama bu gözler neler gördü! Turkuvaz renkli suları, eşsiz güzellikte koyları ve kaptanın bizim için yaptıklarıyla en değişik ve özeli Suluada yolculuğu oldu.

25.07.2021Seyahat

Yazar Sonuçları

Bir çiçek gerekir

Akdeniz yanıyor. Türkiye, İtalya, Yunanistan, Portekiz, İspanya...

2.08.2021

Yeliz: Gençlik kafasıyla bozuk para gibi harcadım yıllarımı

“Bu Ne Dünya Kardeşim”, “Yalan”, “Beni Vur”... Sesini duyunca “Ajda’dan, Nilüfer ya da Nükhet’ten ne farkı var?” diye sormadan edemiyor insan kendine. Peki kabahat kimde? Yeliz’in kıymetini bilmeyen yapımcılarda mı, kendisinde mi? O kendini suçluyor: “Kıymetini bilemedim mesleğimin. Hep öyle gidecek zannettim. Ama hiçbir zaman pişman olmadım. Yeniden doğsam yine şarkı söylemek ve Yeliz olmak isterdim.”

2.08.2021

Çok kritik noktadayız

Toplumsal bir sorun söz konusu olduğunda “bilgililerin ilgisiz, ilgililerin bilgisiz olduğu” durumlarda beklenenden çok daha büyük ve tehlikeli sonuçlarla karşı karşıya kalırız.

2.08.2021

Rol modellerimizi değiştirmeliyiz

1999 yılında İstanbul’da doğdu. 6 yaşında okçuluk sporuna ilgi duydu ve dersler almaya başladı. Ailesinin de desteğiyle okçulukta ilerlemek için omuzlarını geliştirme amacıyla 8 yaşına kadar yüzme kursuna gitti. Okçulukta koordinasyon sağlamak amacıyla basketbol da oynadı. Görme ve dikkat yeteneğini geliştirmek için bir sene de resim kursuna gitti. Göz ve el koordinasyonuna katkı sağlaması amacıyla piyano kursu aldı ve iki sene de piyano çaldı. Yani sadece sporda değil; sanatın çeşitli dallarında eğitim alarak kendini geliştirdi.

1.08.2021

Sahillerden beşi bir yerde

Bayram kalabalığı çekilince tatil yerleri olağan sahipleriyle mevsimlik hareketlerine geri dönmeye başladı. Tozduman yatışıp ortalık sakinleşince göze daha görünür olan ayrıntılar var. İlgi alanınıza göre siz karar verin: İnsan mı, hayvan mı, mekân mı, ortam mı, masa mı?

31.07.2021

Pandemiye rağmen yükselen Bodrum

Pandemi yüzünden Bodrum’da ev kalmadı.

29.07.2021

İznik Gölü’ne Yüzen Güneş Enerji Santrali olur mu?

Bildiğiniz gibi iklim değişikliği ve küresel ısınma, temiz enerjiye olan ihtiyacı daha da artırdı.

28.07.2021

Bu heykeller Türk Pop-Art’ı olabilir mi?

Diyarbakır'da karpuz, Rize’de çay bardağı, İnegöl’de çatala batırılmış köfte, Gemlik’te zeytin, Amasya’da elma, Korkuteli’nde bazlama...

28.07.2021

Yazlığının bahçesine saha yaptırıyor

Emre Belözoğlu, Bodrum’da aldığı yeni yazlık evinin bahçesine küçük bir futbol sahası yaptırıyor. Yıldız sporcu mini sahada futbol değil, ayak tenisi oynayacak.

28.07.2021

Tenis ve olimpiyatlar

Tenisteki en son olimpiyat şampiyonu 1924 yılında Fransa oyunlarında kaldı.

26.07.2021

Irina Shayk’tan daha kolaydı

Albüm kapaklarında, afişlerde gördüğümüz ünlü fotoğraflarının birçoğunda onun imzası var. Sadece yerlilerle değil, yabancı starlarla da çalışıyor. Bu hafta ikilemli sorularla hayata bir fotoğrafçının objektifinden bakıyoruz. Cem Talu, “Çirkinliği düzeltmek fakirliğin üstesinden gelmekten daha kolay” diyor.

26.07.2021

Neden herkes bir zamanların en kötü adamına konuşuyor

CHP Genel Başkanı’nın eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalının konuğu olmuş.

25.07.2021

Bayramlık Bodrum’dan geriye kalanlar

Böylesi ilk kez oluyor. Gez dolaş bitmiyor Bodrum. İstersen bir hafta kal. Yetmiyor. Bu da güzel bir şey. Hep olması gereken. Ah bir de altyapı şahane olsa! Mekanlar su tankeri kovalıyor, susuz kalmayalım diye. Kısacası Bodrum’da dert de çok, eğlence de... Dolayısıyla izlenim de... Şimdi o izlenimlere buyurunuz.

25.07.2021

Denizi ayrı deniz, havası ayrı hava...

Bir tarafına Ege Denizi’ni, diğer yanına Akdeniz’i alan Datça Yarımadası; zeytini, çamı, balı, bademi, büyüleyici manzaraları, koyları ve tertemiz havasıyla insanın ömrünü uzatan bir yer. Burada denizler, rüzgârlar ve hayaller karışır birbirine ve ‘İyi ki’leriniz arasındaki yerini alır hemen Datça. Bu hafta bu yarımadayı şöyle bir tanıyalım.

25.07.2021