EKSTRA
MENÜ

Plaka

Plaka ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Plaka haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.755 Plaka haberi bulunmuştur.

Kamyon, otomobil vb. kara taşıtlarına takılan numara levhası.

Plaka Haberleri

Dysondan Anneler Gününe özel hediye seçenekleri

Dyson'dan Anneler Günü'ne özel hediye seçenekleri

Dyson, Anneler Günü'nü annelere özel hediye setleriyle ısı kontrolüne ve saç bakımına odaklanarak kutluyor. Dyson Airwrap saç şekillendirici şık Dyson tasarım seyahat çantasıyla, Dyson Corrale saç düzleştirici de fırça ve taraklarıyla bu değerli güne özel olarak sunulurken sınırlı sayıda üretilen Nikel/Fuşya rengindeki Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ise özel hediye seti ile kısa bir süre için geri dönüyor.

20.04.2021Teknoloji
E-skuter yönetmeliği yayımlandı İşte getirilen yeni kurallar

E-skuter yönetmeliği yayımlandı! İşte getirilen yeni kurallar

Ülkemizde hızla çoğalan ve çoğu zaman trafiği tehlikeye düşürecek şekilde kullanımda bulunanlar nedeniyle Elektrikli Skuter Yönetmeliği yayımlandı.

14.04.2021Ekonomi
Kaza yerinden kaçarken, plakasının da olduğu tampon düştü

Kaza yerinden kaçarken, plakasının da olduğu tampon düştü

BOLU'da, otomobile çarptıktan sonra kaçan sürücünün aracından plakasının da olduğu tamponun kaza yerinde düştüğü belirlendi. Sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldı.

13.04.2021Haber
Antalyaspor, Süper Ligde 13 oyuncudan gol katkısı aldı

Antalyaspor, Süper Lig'de 13 oyuncudan gol katkısı aldı

Antalyaspor’da bu sezon 13 oyuncu gol atarak katkıda bulundu. Kırmızı beyazlı takımda en çok golü geçen hafta sakatlanarak 4-6 hafta sahalardan uzak kalacak 19 yaşındaki Gökdeniz Bayrakdar atarken, en çok gol atanlar ise orta saha isimleri oldu.

13.04.2021Futbol
P Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

P Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

İsim - şehir oyununu 7'den 70'e herkesin severek oynar. Özelliklede boş zamanlarda vakit geçirmenin en iyi aktivitesidir. En az iki yahut üç kişilik oynanmaktadır. Kağıt ve kalem ile zihin geliştirici bir oyundur. Alfabe sayılarak belirlenen harf ile başlayan isim, şehir, hayvan, bitki gibi kategoriler doldurularak oynanmaktadır. İşte, tüm detaylar.

13.04.2021Sözlük
Çorumda plakasını maskeyke kapatan motosikletliye para ve men cezası

Çorum'da plakasını maskeyke kapatan motosikletliye para ve men cezası

Çorum'da trafik polisi ekipleri, motosiklet sürücülerine yönelik kontrol ve denetim gerçekleştirdi. Kent Güvenlik Sistemi (KGS) aracılığıyla ana arterlerde güvenlik kameralarıyla yapılan denetimler sırasında ise bir motosiklet sürücüsünün plakasını maske ile kapattığı tespit edildi. Sürücü E.M.'ye 1128 lira para cezası kesildi, motosikleti de trafikten men edildi.

12.04.2021Haber
Plakasını maskeyle kapatan motosikletliye para ve men cezası

Plakasını maskeyle kapatan motosikletliye para ve men cezası

ÇORUM'da trafik polisi ekipleri, motosiklet sürücülerine yönelik kontrol ve denetim gerçekleştirdi. Kent Güvenlik Sistemi (KGS) aracılığıyla ana arterlerde güvenlik kameralarıyla yapılan denetimler sırasında ise bir motosiklet sürücüsünün plakasını maske ile kapattığı tespit edildi. Sürücü E.M.'ye 1128 lira para cezası kesildi, motosikleti de trafikten men edildi.

12.04.2021Gündem
Uşak Posta Kodu kaçtır Uşak ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Uşak Posta Kodu kaçtır? Uşak ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları ülkemizdeki kargo sistemini düzenleyen 5 haneli kodlardır ve il - ilçe farklılığına göre değişkenlik gösterir. Posta kodları kargoların kısa sürede teslim adresine ulaştırılmasını sağlayan kodlardır. Uşak ilinin posta kodu kaçtır ve Uşak ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? Uşak ili posta kodu ile ilgili merak edilenleri derledik.

9.04.2021Gündem
Tokat Posta Kodu kaçtır Tokat ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Tokat Posta Kodu kaçtır? Tokat ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları günlük hayattaki teslimat işlerinin aksamadan yürümesini sağlayan bir sisteme sahiptir. Posta kodları sayesinde kargo ve belge taşımacılığı gibi adres bilgisi gerektiren hizmetlerin tümü kolaylıkla gerçekleşmektedir. Tokat ilinin posta kodu kaçtır? Tokat ilinde bulunan ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte bütün detaylar.

9.04.2021Gündem
Tekirdağ Posta Kodu kaçtır Tekirdağ ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Tekirdağ Posta Kodu kaçtır? Tekirdağ ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları her şehir için farklıdır. Özellikle internet alışverişlerinde adres bilgilerini girerken karşımıza çıkan posta kodları, daha başka pek çok noktada karşımıza çıkabilirler. Peki, Tekirdağ'ın posta kodu kaçtır? Tekirdağ ilçelerinin posta kodları farklı mıdır? İşte bu konu hakkında tüm merak edilenler.

9.04.2021Gündem
Silivri Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Silivrinin ve mahallelerinin Posta Kodları

Silivri Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Silivri'nin ve mahallelerinin Posta Kodları

Posta kodları kargo, evrak ya da postaların adreslere tam ulaşmasında kullanılmaktadır. Sık bir şekilde günlük hayat içerisinde kullanılmaktadır. Özellikle kullanım alanı ve anlam içeriği bakımından oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Bu sebepten ötürü sizde ne anlama geldiğini öğrenebilir ve günlük hayat içerisinde kullanabilirsiniz. Silivri posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Silivri'nin ve mahallelerinin posta kodu kaçtır? İşte, tüm detaylar.

9.04.2021Gündem
Şanlıurfa Posta Kodu kaçtır Şanlıurfa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Şanlıurfa Posta Kodu kaçtır? Şanlıurfa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları kargo hizmetlerini ve kargo dağıtım sistemini düzenleyen 5 haneli numaralardır. Ülkemizdeki illerin her birinin posta kodu bir diğerinden farklıdır. Şanlıurfa ilinin posta kodu nedir? Şanlıurfa ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte Şanlıurfa posta kodları ile ilgili merak edilen her şey.

9.04.2021Gündem
Samsun Posta Kodu kaçtır Samsun ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Samsun Posta Kodu kaçtır? Samsun ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları kargo hizmetlerinin aksamadan devam etmesi için gerekli numaralardır. Bu numaralar sayesinde il ve ilçelere göre ayrışan kargolar kolaylıkla adrese teslim edilebilmektedirler. Samsun ilinin posta kodu nedir? Samsun ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte Samsun posta koduyla ilgili merak edilen her şeyi derledik.

9.04.2021Gündem
Sakarya Posta Kodu kaçtır Sakarya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Sakarya Posta Kodu kaçtır? Sakarya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları illere göre farklılaşan numaralardır. Bu numaralar 5 sayıdan oluşur ve il ilçe farklılığına göre değişir. Sakarya ilinin ve Sakarya ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte, merak edilen bütün detaylar.

9.04.2021Gündem
Mersin Posta Kodu kaçtır Mersin ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Mersin Posta Kodu kaçtır? Mersin ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları adres bilgilerinde kullanılan, kargo hizmetlerini düzenleyen 5 basamaklı numaralardan oluşan sayılardır. Posta kodları sayesinde önemli belge ve karo taşımacılığı herhangi bir karışıklık meydana gelmeden, kolaylıkla gerçekleşir. Mersin ilinin posta kodu nedir? Mersin ilçelerinin posta kodları nelerdir? Mersin (İçel) ilinin posta kodlarıyla ilgili tüm detayları derledik.

9.04.2021Gündem
Malatya Posta Kodu kaçtır Malatya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Malatya Posta Kodu kaçtır? Malatya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Bir ilin ve ilçenin posta kodları çok önemlidir ve sık sık kullanılmaktadır. Özellikle kullanım alanı ve anlamı ve adresin bulunabilirliği açısından önemli bir yere sahiptir. Sizde il ve ilçelerin posta kodlarını öğrenebilir ve buna göre kullanım sağlayabilirsiniz. Malatya posta kodu kaçtır? Malatya ili ve ilçelerinin posta kodları nedir? İşte, tüm detaylar.

9.04.2021Gündem
Konya Posta Kodu kaçtır Konya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Konya Posta Kodu kaçtır? Konya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Türkiye'de kullanılan posta kodları hayatı oldukça kolaylaştıran sayılardır. Bu sayılar 5 haneli dijital sayılardır ve kargo dağıtım sisteminin sıkıntısız bir şekilde devam etmesi için kullanılırlar. Peki, Konya ilinin posta kodu nedir? Konya ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte Konya posta kodları hakkında bütün merak edilenler.

9.04.2021Gündem
Kocaeli Posta Kodu kaçtır Kocaeli ili ve İlçelerinin Posta Kodları

Kocaeli Posta Kodu kaçtır? Kocaeli ili ve İlçelerinin Posta Kodları

Posta kodlarına her an ihtiyacımız olabilir. Gerek internet alışverişlerimizde gerekse de adres bilgilerimizi vermemizin gerektiği başka alanlarda posta koduna ihtiyaç duyarız. Bu yüzden herkesin yaşadığı bölgenin posta kodunu bilmesi önemlidir. Çünkü adres bilgisinde mutlaka istenmektedir. Peki, Kocaeli'nin ve ilçelerinin posta kodu nedir? İşte bu konu hakkında bilinmesi gerekenler.

9.04.2021Gündem
Karşıyaka Posta Kodu kaçtır İzmirin ilçesi Karşıyakanın ve mahallelerinin Posta Kodları

Karşıyaka Posta Kodu kaçtır? İzmir'in ilçesi Karşıyaka'nın ve mahallelerinin Posta Kodları

İzmir ülkemizin Ege Bölgesinde bulunan önemli illerimizden biridir. Ticaretin fazla olması ve şehrin büyük olması sebebi ile çok fazla göç almaktadır. Pek çok ilçesi olması sebebi ile de bu ilçelerdeki posta kodlarında değişiklik olabilir. Karşıyaka posta kodu kaçtır? İzmir'in ilçesi Karşıyaka'nın ve mahallelerinin posta kodları ile ilgili bilgileri derledik.

9.04.2021Gündem
Kahramanmaraş Posta Kodu kaçtır Kahramanmaraş ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Kahramanmaraş Posta Kodu kaçtır? Kahramanmaraş ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodu herkes tarafından bilinmesi gereken numaralardır ve adreslerde sıklıkla kullanılırlar. Posta kodları 5 sayıdan meydana gelen numaralardır. Bu numaralar illere ve ilçelere özel verilen kodlardır. Kahramanmaraş ilinin ve Kahramanmaraş ilçelerinin posta kodları nelerdir? Kahramanmaraş ilinin bütün posta kodlarını derledik.

9.04.2021Gündem
Kadıköy Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Kadıköyün ve mahallelerinin Posta Kodları

Kadıköy Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Kadıköy'ün ve mahallelerinin Posta Kodları

Posta kodları il ve ilçelere göre farklılaşan 5 haneli kodlardır. Bu kodlar İstanbul gibi büyük illerde mahallelere göre de ayrışırlar. İstanbul Kadıköy ilçesinin ve Kadıköy'de bulunan mahallelerin posta kodları nelerdir? İstanbul Kadıköy ilçesinin ve mahallelerinin posta kodları ile ilgili tüm detayları derledik.

9.04.2021Gündem
İstanbul Posta Kodu kaçtır İstanbul ili ve ilçelerinin Posta Kodları

İstanbul Posta Kodu kaçtır? İstanbul ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodu bir adrese mektup, posta ve herhangi bir şey gönderirken lazım olan basamaklar serisidir. Bir adrese bir şeyler gönderileceği zaman sık sık kullanılmaktadır. Özellikle kullanım alanları ve ne işe yaradığı konusunda önem arz etmektedir. Sizde çeşitli posta kodlarının nereye ait olduğunu öğrenip kullanım sağlayabilirsiniz. İstanbul posta kodu kaçtır? İstanbul ili ve ilçelerinin posta kodları nedir? İşte, tüm detaylar.

9.04.2021Gündem
Isparta Posta Kodu kaçtır Isparta ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Isparta Posta Kodu kaçtır? Isparta ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları 5 haneden oluşur ve bu kodlar dijital sayılardır. Ülkemizde bulunan her ilin posta kodu bir diğerinden farklıdır. Ayrıca illerde bulunan her ilçenin posta kodu da bir diğerinden farklıdır. Isparta ilinin posta kodu ve Isparta ilindeki ilçelerin posta kodları kaçtır? Isparta ilinin posta kodu ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

9.04.2021Gündem
Gaziantep Posta Kodu kaçtır Gaziantep ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Gaziantep Posta Kodu kaçtır? Gaziantep ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları kargo trafiğini düzenleyen 5 haneli dijital sayılardır. Ülkemizde posta kodları il ve ilçelere göre farklılık göstermektedir. Gaziantep ilinin posta kodu nedir ve Gaziantep ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

8.04.2021Gündem
Triko Kumaş Nedir, Nasıldır Ve Terletir Mi Triko Kumaş Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Triko Kumaş Nedir, Nasıldır Ve Terletir Mi? Triko Kumaş Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Moda akımları hızla gelişirken üretilen kıyafetler kullanılan kumaşlar da önem taşıyor. Her kıyafete uygun bulunan kumaşların özellikleri ise dikkat çekicidir. Tekstil sektöründe triko kumaş çok fazla kullanılırken özellikleri de merak ediliyor. Triko kumaş nedir, nasıldır ve terletir mi? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

Erzurum Posta Kodu kaçtır Erzurum ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Erzurum Posta Kodu kaçtır? Erzurum ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları 5 haneli numaralardır. Bu numaralar her il ve her ilçe için farklı olurlar. Erzurum ilinin ve Erzurum ilçelerinin posta kodları nelerdir? Erzurum il ve ilçelerinin tam liste posta kodlarını derledik.

8.04.2021Gündem
Eryaman Posta Kodu kaçtır Ankaranın ilçesi Eryamanın ve mahallelerinin Posta Kodları

Eryaman Posta Kodu kaçtır? Ankara'nın ilçesi Eryaman'ın ve mahallelerinin Posta Kodları

Posta kodları bir il, ilçe ve mahallerin belirlenmesinde çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle kullanım alanı, anlamı ve ne işe yaradığı bakımından oldukça önemli bir etkiye sahip olmaktadır. Sizde posta kodlarının ne işe yaradığı hakkında bilgi edinip günlük hayatta kullanım sağlayabilirsiniz. Sizin için Eryaman posta kodu kaçtır? Ankara'nın ilçesi Eryaman'ın ve mahallelerinin posta kodları nedir? İşte, tüm detaylar.

8.04.2021Gündem
Elazığ Posta Kodu kaçtır Elazığ ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Elazığ Posta Kodu kaçtır? Elazığ ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Postacılık hizmetlerinin aksamadan yapılmasını sağlayan şey her ile ve ilçeye özel olarak belirlenen posta kodlarıdır. Posta kodu sistemi sayesinde ülkemizdeki adres bilgileri ve postacılık işlemleri hatasız gerçekleştirilir. Elazığ ilinin posta kodu kaçtır? Elazığ ilçelerinde hangi posta kodları kullanılır? Elazığ ili ve ilçelerinin posta kodlarının tam listesini sizler için derledik.

8.04.2021Gündem
Eski koca dehşetinde yeni detaylar İfadesi ortaya çıktı

Eski koca dehşetinde yeni detaylar! İfadesi ortaya çıktı

Kayseri'de eski eşi Fatma Abravcı'yı (43) bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Yasin T.'nin (40), cinayeti kıskançlık nedeniyle işlediği ortaya çıktı. Yasin T., "Sürekli kendisinin sosyal medya hesaplarını takip ediyordum. Orada Fatma'nın paylaştığı fotoğraflar nedeniyle kıskançlık yaşadım" dediği belirtildi.

7.04.2021Gündem
Düzce Posta Kodu kaçtır Düzce ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Düzce Posta Kodu kaçtır? Düzce ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları her şehir için önemlidir. Çünkü insanlar herhangi bir noktada posta koduna ihtiyaç duyduklarında, bu posta kodunu yaşadıkları bölgeye göre edinirler. Her şehir ve ilçe için, hatta bazen mahalleler için posta kodları farklıdır. Peki, Düzce'nin posta kodu kaçtır? Düzce'nin ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte Düzce'nin posta kodları ile ilgili bilgiler.

7.04.2021Gündem
Çanakkale Posta Kodu kaçtır Çanakkale ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Çanakkale Posta Kodu kaçtır? Çanakkale ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları ülkemizde her il için ve her ildeki ilçeler için farklı olan 5 basamaklı kodlardır. Bu 5 basamaklı kodlar bazı büyük illerimizde aynı ilçede bulunan farklı bölgeler için de özel olarak verilen numaralardır. Çanakkale ilinin ve Çanakkale ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? Çanakkale il posta kodları ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

7.04.2021Gündem
Bursa Posta Kodu kaçtır Bursa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Bursa Posta Kodu kaçtır? Bursa ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodu günümüzde sıklıkla kullanılan hane ve rakamlardan oluşmaktadır. Kullanım alanı, ne işe yaradığı ve anlamı bakımından oldukça etkili ve önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle posta kodlarının hangi il, ilçe ve mahallelere ait olduğunuz öğrenip buna göre günlük hayatta kullanabilirsiniz. Sizin için cevapları merak edilen Bursa posta kodu kaçtır? Bursa ili ve ilçelerinin posta kodları nedir? Detayları ile derledik.

7.04.2021Gündem
Bolu Posta Kodu kaçtır Bolu ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Bolu Posta Kodu kaçtır? Bolu ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodu farklı iki merkez arasında gönderimi yapılacak postanın adrese kolayca teslim edilmesini sağlayan numaralar bütünüdür. Bu numaralar ülkemizde bulunan her il ve ilçe için farklı olan kodlardır. Bolu ilinin posta kodu kaçtır? Bolu ilçelerinin posta kodları nelerdir? Bolu il ve ilçelerinin tam liste posta kodlarını derledik.

7.04.2021Gündem
Bayrampaşa Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Bayrampaşanın ve mahallelerinin Posta Kodları

Bayrampaşa Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Bayrampaşa'nın ve mahallelerinin Posta Kodları

Posta kodu günlük hayatımızda oldukça yararlı ve faydalı olmakla beraber çok sık kullanılmaktadır. Kullanım alanları, faydaları ve anlamı bakımından oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Bu sebepten dolayı anlamını ve ne işe yaradığını öğrenebilir ve buna göre kullanımını sağlayabilirsiniz. Bayrampaşa posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Bayrampaşa'nın ve mahallelerinin postu kodları nedir? İşte, tüm detaylar.

7.04.2021Gündem
Bahçelievler Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Bahçelievlerin ve mahallelerinin Posta Kodları

Bahçelievler Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Bahçelievler'in ve mahallelerinin Posta Kodları

İstanbul'un pek çok ilçesi vardır. Bu ilçelerin posta kodları da değişiktir. Hatta aynı ilçe içerisindeki mahallelerin bile posta kodları değişiklik gösterebilmektedir. İçeriğimizde Bahçelievler posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Bahçelievler'in ve mahallelerinin posta kodu ile ilgili bilgileri derledik.

7.04.2021Gündem
Aydın Posta Kodu kaçtır Aydın ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Aydın Posta Kodu kaçtır? Aydın ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları ülkemizde adres bilgilerinin en önemli basamağı olarak geçer ve kargo hizmetlerinin sıkıntısız bir şekilde devamlılığını sağlar. Posta kodları 5 haneden oluşur ve illere, ilçelere göre farklılaşır. Peki, Aydın ilinin ve Aydın ilçelerinin posta kodları nelerdir? Aydın ili ve ilçelerinin posta kodlarını sizler için derledik.

7.04.2021Gündem
Arnavutköy Posta Kodu kaçtır İstanbulun ilçesi Arnavutköyün ve mahallelerinin Posta Kodları

Arnavutköy Posta Kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Arnavutköy'ün ve mahallelerinin Posta Kodları

Arnavutköy ilçesi İstanbul'a bağlıdır. İstanbul oldukça büyük bir şehir olması sebebi ile pek çok ilçesi vardır. Bu ilçelere bağlı pek çok mahalle bulunur. İstanbul'un kalabalık ve büyük bir şehir olması nedeniyle adreslerde posta kodunun girilmesi çok önemlidir. Arnavutköy posta kodu kaçtır? İstanbul'un ilçesi Arnavutköy'ün ve mahallelerinin posta kodu ile ilgili bilgileri derledik.

7.04.2021Gündem
Altındağ Posta Kodu kaçtır İzmirin ilçesi Altındağın ve mahallelerinin Posta Kodları

Altındağ Posta Kodu kaçtır? İzmir'in ilçesi Altındağ'ın ve mahallelerinin Posta Kodları

İzmir ülkemizin önemli illerinden biridir. Burada ikamet edenlerin yaşadıkları ilçelere göre posta kodunu öğrenmeleri gerekmektedir. Aynı ilçede bulunan farklı mahallelerde de posta kodları farklı olabilir. Altındağ, Bornova'da bulunan bir semttir. Altındağ posta kodu kaçtır? İzmir'in ilçesi Altındağ'ın ve mahallelerinin posta kodu ile ilgili bilgileri derledik.

6.04.2021Gündem
Afyon Posta Kodu kaçtır Afyon ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Afyon Posta Kodu kaçtır? Afyon ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Ülkemizde kullanılan posta kodları 5 haneli numaralardır ve kargo trafiğini düzenlemek için kullanılırlar. Posta kodları sayesinde kargo hizmetleri devamlı bir şekilde gerçekleştirilir. Afyonkarahisar ilinin ve Afyonkarahisar ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte Afyonkarahisar ilinin posta kodları ile ilgili bütün detaylar.

6.04.2021Gündem
Adıyaman Posta Kodu kaçtır Adıyaman ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Adıyaman Posta Kodu kaçtır? Adıyaman ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları adres bilgisinde ve kargo hizmetlerinde kullanılan numaralardır. Posta kodları toplam 5 haneden oluşur. Bu hanelerden ilk iki tanesi il kodunu, daha sonra yazılan üç hane ise ilçe kodunu simgeler. Adıyaman ilinin ve Adıyaman ilçelerinin posta kodları nelerdir? İşte karşınızda Adıyaman ilçelerinin posta kodları.

6.04.2021Gündem
İzmirde, durdurulan kamyonetten cephanelik çıktı

İzmir'de, durdurulan kamyonetten cephanelik çıktı

İzmir'in Buca ilçesinde oto yolda seyir halindeyken durdurulan kapalı kasa kamyonette yapılan aramada, 40'ı 9, 20'si ise 7.65 milimetre olmak üzere toplam 60 tabanca ele geçirildi.

1.04.2021Haber
Arama yapılan kamyondan cephanelik çıktı

Arama yapılan kamyondan cephanelik çıktı!

İzmir'in Buca ilçesinde oto yolda seyir halindeyken durdurulan kapalı kasa kamyonette yapılan aramada, 40'ı 9, 20'si ise 7.65 milimetre olmak üzere toplam 60 tabanca ele geçirildi.

1.04.2021Gündem
Çelikten 200 kat sağlam ‘üretim’

Çelikten 200 kat sağlam ‘üretim’

İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde Grafen tesisin açılışına katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ileri teknoloji malzeme üretiminde önemli bir yatırımı ülkemize kazandırmanın gururunu yaşadıklarını vurguladı.

31.03.2021Ekonomi
Damperi açılan kamyon, PTS sisteminin bulunduğu taka çarpıp devrildi; o anlar kamerada

Damperi açılan kamyon, PTS sisteminin bulunduğu taka çarpıp devrildi; o anlar kamerada

SAMSUN'da seyir halindeki mıcır yüklü kamyonun açılan damperi, Plaka Tanıma Sistemi (PTS) kamerasının bulunduğu demir taka çarptı. Kamyon devrilirken o anlar aynı yöne giden bir araçta seyahat eden yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

27.03.2021Haber
Kültür mirası bir mumya mı, kusursuz cinayet mi Film gibi bir hikaye...

Kültür mirası bir mumya mı, kusursuz cinayet mi? Film gibi bir hikaye...

TikTok'ta bir kullanıcı, uzun yıllar önce unutulmuş faili de kurbanı da meçhul bir cinayetin yeniden gündeme gelmesini sağladı. Film gibi bir hikaye için hazır mısınız?

27.03.2021Dünya
Görüntüler tepkiye neden olmuştu Şaka gibi savunma

Görüntüler tepkiye neden olmuştu! Şaka gibi savunma

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde, bir köpeği iple otomobilin arkasına bağlayarak çektiği iddiasıyla 1033 TL ceza kesilen kadın sürücü A.S., hayvana eziyet edecek hiçbir şey yapmadığını öne sürdü. A.S., yazılı açıklama yaparak, "Otomobilin bagajına koymak istedik ama girmedi. Biz de çok zayıf bir iple köpeği otomobilin arkasına bağladım. Herhangi bir zorlama olmadı" ifadelerini kullandı

26.03.2021Gündem
Bodrumun başı kuvars tozu ile dertte Kıyıların yüzde 40’ı Maldivler’e döndü ama...

Bodrum'un başı kuvars tozu ile dertte! Kıyıların yüzde 40’ı Maldivler’e döndü ama...

Son iki yıldır Bodrum ve çevresindeki birçok otel ya da işletme, plajlara 'beyaz kum' diye kuvars tozu seriyor. Üstelik verilen cezalara, çıkan haberlere rağmen geri adım atılmıyor. Ancak neden kuvars kullanılmaya devam ediliyor, söz konusu tozun insan sağlığına ve çevreye olan zararları neler? Konunun uzmanları hurriyet.com.tr’ye anlattı.

25.03.2021Gündem
Aydında tepki çeken görüntü İşkence anları kamerada

Aydın'da tepki çeken görüntü! İşkence anları kamerada

Aydın'da bir sokak köpeğinin iple otomobilin arkasına bağlanarak çekilmesi sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntüler sonrası yakalanan A.S.'ye 1033 lira para cezası uygulandı.

23.03.2021Gündem