EKSTRA
MENÜ

Naz Çağla Irmak

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 28 haberi bulunmuştur.

Naz Çağla Irmak Haberleri

“Demir Kadın Neslican” vizyon için hazır

“Demir Kadın Neslican” vizyon için hazır

19 yaşında kanser teşhisi konan Neslican Tay’ın, hastalıkla mücadelesini konu alan “Demir Kadın Neslican” filminin çekimleri tamamlandı. Film, 7 Ocak 2022’de vizyona girecek.

18.10.2021Magazin
Naz Çağla Irmak: Aşk, Juliet gibi beni de olgunlaştırıyor - Deniz Can Aktaş: Âşık olurken Romeo’ya benziyor olabilirim

Naz Çağla Irmak: Aşk, Juliet gibi beni de olgunlaştırıyor - Deniz Can Aktaş: Âşık olurken Romeo’ya benziyor olabilirim

Onlar yeni neslin parlak isimlerinden. Biri 8 yaşında set ışıklarıyla tanıştı. Diğeri mühendislik okumuşken kanına girdi oyunculuk. Yetenekleri kadar fizikleriyle de dikkat çektiler. Sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaştılar. Şimdi karşımıza tiyatro sahnesinde Romeo ve Juliet olarak çıkıyorlar. Deniz Can Aktaş ve Naz Çağla Irmak’la buluştuk. Onlarla aşkı, hayat yolculuklarını ve oyunculuğu konuştuk.

Çakallarla Dans 5 filminin konusu ne İşte Çakallarla Dans 5in oyuncuları ve konusu

Çakallarla Dans 5 filminin konusu ne? İşte Çakallarla Dans 5'in oyuncuları ve konusu

Murat Şeker'in yönetmenliğini yaptığı; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez ve Naz Çağla Irmak'ın başrollerinde yer aldığı "Çakallarla Dans 5" 2018'de izleyici ile buluştu. Şimdi ise TV ekranlarına geliyor. Peki, Çakallarla Dans 5 filminin konusu ne?

12.10.2021Keyif
Bu hafta hangi filmler vizyona girecek İşte bu hafta vizyona girecek filmler

Bu hafta hangi filmler vizyona girecek? İşte bu hafta vizyona girecek filmler

Hafta sonu tatili öncesi sinemaseverlerin film araştırmaları hız kazandı. Bu hafta vizyona girecek filmleri ve konularını merak eden filmseverler, araştırmalarına hız verdi. Peki, Bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

16.09.2021Keyif
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu ilk kez film galasında görüntülendi

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu ilk kez film galasında görüntülendi

Aşklarını sosyal medyada ilan eden Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu, ilk kez “Amacı Olmayan Grup” filminin galasında görüntülendi.

16.09.2021Magazin
Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu aşklarını sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Çift bir film galasında ilk kez görüntülendi. Peki, Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

15.09.2021Magazin
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlundan aşk pozları

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan aşk pozları

Aşk yaşadıkları iddia edilen Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan ilk paylaşım!

1.09.2021Magazin
Demir Kadın Neslican filmi oyuncuları kimdir Demir Kadın Neslican oyuncu kadrosu

Demir Kadın Neslican filmi oyuncuları kimdir? Demir Kadın Neslican oyuncu kadrosu

Demir Kadın Neslican filmi oyuncuları fragmanın yayınlanmasının ardından merak ediliyor. Ocak ayında vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturuyor. Peki, Demir Kadın Neslican filmi oyuncuları kimdir? İşte oyuncu kadrosu

26.08.2021Televizyon
Naz Çağla Irmak Demir Kadın için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak Demir Kadın için saçlarını kazıttı

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen, 15 Eylül 2019’da yaşamını yitiren Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan “Demir Kadın Neslican” filminin çekimleri devam ediyor. Filmde Neslican’ı canlandıran Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı.

16.07.2021Magazin
Naz Çağla Irmak, ‘Demir Kadın Neslican filmi için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak, ‘Demir Kadın Neslican' filmi için saçlarını kazıttı

Kansere karşı verdiği mücadelesiyle kalplerde yer edinen, acı kaybıyla Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan ‘Demir Kadın Neslican’ filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Filmde Neslican Tay’ı canlandıran Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı.

15.07.2021Keyif
Naz Çağla Irmak kimdir  ‘Demir Kadın Neslican filmi için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak kimdir? ‘Demir Kadın Neslican' filmi için saçlarını kazıttı

Azmiyle kanser hastalarına örnek olan, vefat haberi Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın hayatı Demir Kadın filmiyle beyazperdeye aktarılacak. Kırgın Çiçekler dizisinde Kader karakteriyle tanınan Naz Çağla Irmak, kanser hastası Neslican Tay'ın hayatını konu alan Demir Kadın filminde Neslican'ı canlandıracak. Peki, Naz Çağla Irmak kimdir?

12.07.2021Televizyon
Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek

Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek!

Müthiş yaşam öyküsü ile milyonlara ilham olan, erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek!

11.07.2021Keyif
NN Kadınlar Günü Mesajını ‘Kalben’in Sesiyle Ulaştırdı

NN Kadınlar Günü Mesajını ‘Kalben’in Sesiyle Ulaştırdı

NN Hayat ve Emeklilik, ‘Önce Sen, Çünkü Başka Sen Yok’ mottosu kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Kalben ile reklam filmi hazırladı. Geçen yılki “Önyargılara takılma, kendin ol” söyleminin devamı niteliğindeki reklam filminde bu kez “Kendi eşsiz hikayeni korkmadan anlat” mesajı vurgulanıyor

‘Bu dönemde sadece sanata sarılabiliyoruz’

‘Bu dönemde sadece sanata sarılabiliyoruz’

Hepimiz gibi onların da hayatı pandemiyle beraber altüst oldu ama onlar bu dönemi üreterek değerlendirmeyi ihmal etmedi. Kimi yıllardır ertelediği projesini çıkardı masanın üstüne, kimi gündemdeki haberleri... Yaşadığımız kafa karışıklığını, endişeyi, sıkışmışlığı anlatan birbirinden yaratıcı işler ürettiler. Yeni neslin en parlak sanatçılarına salgında yarattıkları eserleri sorduk.

Naz Çağla Irmak, Kırgın Çiçekler kızları ile yurt dışında ne yaşadı

Naz Çağla Irmak, Kırgın Çiçekler kızları ile yurt dışında ne yaşadı?

Kırgın Çiçekler dizisi ile pik yapan ve şimdilerde "Tövbeler Olsun" dizisinde oynadığı 'Aylin' karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Naz Çağla Irmak hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Annesi de kendisi gibi oyuncu olan Çağla Irmak aslında gerçek adının ne olduğundan tiyatro sevgisine kadar her konuda samimi yanıtlar verdi. Güzel oyuncu mesleğinin nihai amacının tiyatro oynamak olduğunu söylüyor.

25.11.2020Magazin
Naz Çağla Irmak | Gerçek Adı Ne | Kırgın Çiçekler Kızları İle Yurt Dışında Ne Yaşadı

Naz Çağla Irmak | Gerçek Adı Ne? | Kırgın Çiçekler Kızları İle Yurt Dışında Ne Yaşadı?

Kırgın Çiçekler dizisi ile pik yapan ve şimdilerde "Tövbeler Olsun" dizisinde oynadığı 'Aylin' karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Naz Çağla Irmak hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Annesi de kendisi gibi oyuncu olan Çağla Irmak aslında gerçek adının ne olduğundan tiyatro sevgisine kadar her konuda samimi yanıtlar verdi. Gerçek adı ile ilgili de ilk kez bir itirafta bulunan Irmak, Kırgın Çiçekler dizisinden rol arkadaşı Aleyna Solaker ile yurt dışında yaşadığı anıyı anlatırken nefesleri kesti. İşte o anlar...

23.11.2020Life Style
Tövbeler Olsun hangi günler yayınlanıyor, oyuncuları kimler İşte Tövbeler Olsun oyuncu kadrosu

Tövbeler Olsun hangi günler yayınlanıyor, oyuncuları kimler? İşte Tövbeler Olsun oyuncu kadrosu

Yeni TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun ekran macerasına başladı. Ekran dünyasının tanıdık simalarının yer aldığı Tövbeler Olsun dizisinde bir mücevher imalatçısının ‘pintilikten’, ‘cömertliğe’ giden ‘büyük değişimi’ ve bu değişim sayesinde, kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar anlatılacak. Peki, Tövbeler Olsun dizisinin oyuncuları kimler? Tövbeler Olsun hangi günler yayınlanıyor?

11.08.2020Televizyon
Tövbeler Olsun dizisi ne zaman başlayacak İşte Tövbeler Olsunun konusu ve oyuncuları

Tövbeler Olsun dizisi ne zaman başlayacak? İşte Tövbeler Olsun'un konusu ve oyuncuları

TRT 1'in çekimleri kısa bir süre önce başlayan yeni aile komedisi "Tövbeler Olsun"dan ilk teaser yayınlandı. Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can'ın yer aldığı 'Tövbeler Olsun' dizisi, ilk tanıtımıyla büyük beğeni topladı. Peki, Tövbeler Olsun ne zaman başlayacak? İşte İşte Tövbeler Olsun'un konusu ve oyuncuları...

14.07.2020Televizyon
Yeniden sahnedeler

Yeniden sahnedeler

DasDas’ın yeni sezon oyunlarından ‘Westend/Batının Sonu’ Anadolu Efes’in işbirliğiyle sezon boyunca tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

14.02.2020Keyif
Ve sahne

Ve sahne!

Klasiklere güncel yorumlar, yerli yazarlardan yeni metinler, dünyadan çağdaş seçkiler, müzikaller... Tiyatro sezonu yüzlerce oyuncu, 300’den fazla yeni oyunla başlıyor. Sahneleri hareketlendirecek oyunlarla ilk tanışma tadında bir seçki...

3.10.2019Kitap Sanat
“Manik Atak” ın prömiyerine ünlü yağdı

“Manik Atak” ın prömiyerine ünlü yağdı

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Devrim Yakut ve Bihter Dinçel’in paylaştığı bir zamanda yolculuk hikayesini anlatan “Manik Atak” ın prömiyeri Bkm’de gerçekleşti.

25.10.2018Keyif
HazMot bizim  Güzin Abla’mız

HazMot bizim Güzin Abla’mız

“Kırgın Çiçekler” dizisinin genç oyuncuları Hazar Motan, Aleyna Solaker ve Naz Çağla Irmak, Emre Saygı’nın “Hadi Be” programına konuk oldu.

26.11.2017Magazin
Misli.com Sultanlar Ligi: Bolu Belediyespor 0-3 Fenerbahçe Opet

Misli.com Sultanlar Ligi: Bolu Belediyespor 0-3 Fenerbahçe Opet

Misli.Com Sultanlar Ligi'nin ilk hafta açılış maçında Bolu Belediyespor, Fenerbahçe Opet'e 3-0 yenildi.

8.10.2021Voleybol
Çocuk ve Medya Kongresi’ne 115 çocuk delege seçildi

Çocuk ve Medya Kongresi’ne 115 çocuk delege seçildi

1. Türkiye Çocuk ve Medya Kongresi’nin çocuk delegeleri belli oldu. Bütün çocukların doğal üye olacağı kongrede 115 çocuk, çocuk komisyonlarında görüşlerini açıklayacak ve Kongre Genel Kurulunu yetişkin delegelerle birlikte yönetecek. Kongrenin çocuk delegeleri, “Ben ve İletişim Araçları” başlığı altında, sözlü ve yazılı sunum, karikatür, poster, fotoğraf ve filmle görüşlerini açıklayacak.

16.09.2013Eğitim

Yazar Sonuçları

Sezon açık havada devam ediyor

Pandemi nedeniyle sezonu erken kapatan tiyatrolar, sayıları şimdilik kısıtlı olsa da açık hava etkinlikleriyle yeniden seyirciyle buluşuyor. Topluluklarla dayanışma göstermek, yalnız olmadıklarını hissettirmek, özlediğimiz sahnelere kavuşmak için bu oyunlar bulunmaz fırsat...

1.08.2020

Bir yönetim biçimi olarak narsisizm!

Tam olarak ne istediğini de, rahatsız olduğu şeyleri nasıl değiştireceğini de bilmeyen insanların öyküsü ‘Westend’. Durmadan beğenilmek, refah içinde yaşamak arzusu da var oyunun katmanları arasında, Avrupa’ya sığınan Suriyeliler de, savaşlarda ziyan olanlar da...

7.03.2020

Uçakta mahsur kaldı

Geçen hafta sonu Monte-Carlo Rolex Masters Tenis Turnuvası’nı izlemek üzere Monaco’daydım.

24.04.2012