EKSTRA
MENÜ

Neslican Tay

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 83 haberi bulunmuştur.

Neslican Tay Haberleri

Neslican Tay için ölümünün 2nci yılında duygulandıran paylaşımlar

Neslican Tay için ölümünün 2'nci yılında duygulandıran paylaşımlar

Rize’de, sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı yürüttüğü mücadeleyle tanınan ve İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden Neslican Tay (21), 2’nci ölüm yılında sevenleri tarafından anıldı. Sosyal medyada Neslican için duygulandıran paylaşımlar yapıldı.

20.09.2021Gündem
Neslican Tay kimdir, ne zaman öldü Neslican Tay’ın filmi ne zaman vizyona girecek

Neslican Tay kimdir, ne zaman öldü? Neslican Tay’ın filmi ne zaman vizyona girecek?

Neslican Tay ölüm yıl dönümünde anılıyor. Kansere karşı verdiği mücadelesiyle kalplerde yer edinen, acı kaybıyla Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay 2019 eylül ayında hayatını kaybetmişti. Son 1 yılını Rize ile İstanbul arasında gidip gelerek eğitimi ve tedavisi ile geçiren Neslican’ın hayatı, Demir Kadın Neslican filmi ile beyaz perdeye taşınacak. Peki, Neslican Tay’ın filmi ne zaman vizyona girecek?

20.09.2021Magazin
Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? Sarp Levendoğlu’nun sevgilisi Naz Çağla Irmak’ın biyografisi

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu aşklarını sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Çift bir film galasında ilk kez görüntülendi. Peki, Naz Çağla Irmak kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

15.09.2021Magazin
Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlundan aşk pozları

Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan aşk pozları

Aşk yaşadıkları iddia edilen Naz Çağla Irmak ve Sarp Levendoğlu'ndan ilk paylaşım!

1.09.2021Magazin
Anadolu Rockın kahramanı Haluk Levent Kuruçeşmede

Anadolu Rock'ın kahramanı Haluk Levent Kuruçeşme'de

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Anadolu Rock'ın yaşayan efsanesi Haluk Levent'i ağırladı.

29.08.2021Magazin
Demir Kadın Neslican filminin fragmanı yayınlandı  - İşte Demir Kadın Neslican’ın hikayesi

Demir Kadın Neslican filminin fragmanı yayınlandı - İşte Demir Kadın Neslican’ın hikayesi

Demir Kadın Neslican filminden ilk görüntüler geldi. 2022 yılında vizyona gireceği açıklanan Demir Kadın Neslican filminin teaser görüntüleri dikkat çekti. Peki, Demir Kadın Neslican filmi ne zaman vizyona girecek? İşte filmden ilk görüntüler ve filme konu olan Demir Kadın Neslican Tay’ın hikayesi…

26.08.2021Televizyon
Demir Kadın Neslican Tay kimdir İşte kanserle mücadelesiyle ilham olan Neslican Tayın hayat hikayesi

Demir Kadın "Neslican Tay" kimdir? İşte kanserle mücadelesiyle ilham olan Neslican Tay'ın hayat hikayesi

Neslican Tay’ın hayat hikayesi bir beyaz perde projesiyle yeniden gündeme geldi. 'Demir Kadın Neslican', Neslican Tay'ın kanser teşhisi ile başlayan zorlu tedavi sürecini, süreç boyunca ailesinden, çevresinden ve sosyal medya üzerinden kendisine gelen güçlü desteği, hayalleriyle sıkı sıkıya bağlandığı ilham dolu yaşamını konu alacak. Peki, Demir Kadın "Neslican Tay" kimdir? İşte kanserle mücadelesiyle ilham olan Neslican Tay'ın hayat hikayesi

16.07.2021Magazin
Naz Çağla Irmak Demir Kadın için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak Demir Kadın için saçlarını kazıttı

Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınıp sevilen, 15 Eylül 2019’da yaşamını yitiren Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan “Demir Kadın Neslican” filminin çekimleri devam ediyor. Filmde Neslican’ı canlandıran Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı.

16.07.2021Magazin
Naz Çağla Irmak, ‘Demir Kadın Neslican filmi için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak, ‘Demir Kadın Neslican' filmi için saçlarını kazıttı

Kansere karşı verdiği mücadelesiyle kalplerde yer edinen, acı kaybıyla Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan ‘Demir Kadın Neslican’ filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Filmde Neslican Tay’ı canlandıran Naz Çağla Irmak, rolü için saçlarını kazıttı.

15.07.2021Keyif
Naz Çağla Irmak kimdir  ‘Demir Kadın Neslican filmi için saçlarını kazıttı

Naz Çağla Irmak kimdir? ‘Demir Kadın Neslican' filmi için saçlarını kazıttı

Azmiyle kanser hastalarına örnek olan, vefat haberi Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın hayatı Demir Kadın filmiyle beyazperdeye aktarılacak. Kırgın Çiçekler dizisinde Kader karakteriyle tanınan Naz Çağla Irmak, kanser hastası Neslican Tay'ın hayatını konu alan Demir Kadın filminde Neslican'ı canlandıracak. Peki, Naz Çağla Irmak kimdir?

12.07.2021Televizyon
Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek

Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek!

Müthiş yaşam öyküsü ile milyonlara ilham olan, erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsü, beyazperdede ölümsüzleşecek!

11.07.2021Keyif
‘Kimseye müsamaha göstermek zorunda değilim, mecburiyetsizim, varlığım yeter noktasındayım artık’

‘Kimseye müsamaha göstermek zorunda değilim, mecburiyetsizim, varlığım yeter noktasındayım artık’

Kitabını elime aldığımda karar vermiştim. Kütüphanemde bir ‘kanser kitabı’ istemiyordum, okuyup röportajı yaptıktan sonra elden çıkaracaktım. Daha ilk satırları okurken vazgeçtim. Sosyal medyanın çok takipçili kullanıcılarından Demet Işıl Yılmaz ‘Mecburiyetsiz’de “Artık hayat bana bunu da yaşatmaz” derken yakalandığı kanser sayesinde dünyaya nasıl farklı bakmaya başladığını anlatıyor.

17.01.2021Hürriyet Pazar
Ayyüce Çınar öldü mü Kanserle mücadele ediyordu

Ayyüce Çınar öldü mü? Kanserle mücadele ediyordu

Bir süredir kanserle mücadele eden Ayyüce Çınar’dan kötü haber geldi. Daha önce birçok kez operasyon geçiren Ayyüce Çınar, hayatını kaybetti. Acı haber, 25 Kasım 2020 günü Ayyüce’nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu. Hayat enerjisini hiç bırakmayan ve Neslican Tay'ı örnek aldığını belirten Ayyüce Çınar sağ bacağını kanserden kaybetmişti.

25.11.2020Gündem
Keşke hayatta kalmayı seçebiliyor olsaydım

Keşke hayatta kalmayı seçebiliyor olsaydım

Bir bacağı kesilince dahi “Her şeye rağmen hayat o kadar güzel ki” demiş, savaşmaya devam edeceğini söylemişti. 19 yaşında yakalandı kansere ve 21 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Neslican Tay’ın hastalığı boyunca tuttuğu günlüklerden oluşturulan ‘Yaşım 19’ adlı kitap, genç kadının verdiği mücadeleyi gözler önüne seriyor.

27.09.2020Hürriyet Pazar
Kadir Doğulu isyan etti: Neslihan’la reklam yapıldı

Kadir Doğulu isyan etti: Neslihan’la reklam yapıldı

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül’le ilgili gündeme gelen bir konuya açıklık getirdi. Kazak yapımcı Koyanbayev Nurlan’la ortak çektiği “Kazakh Business in Turkey” filminde rol alan Doğulu, çekimler sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

25.09.2020Magazin
Neslican Tay kimdir, kaç yaşındaydı Neslican Tayın biyografisi

Neslican Tay kimdir, kaç yaşındaydı? Neslican Tay'ın biyografisi

Kanserle mücadelenin sembolü olan Neslican Tay'ın hayatının film olacağı ortaya çıkmıştı. Üç kez kanseri yenen ve dördüncü seferinde hayatını kaybeden ‘Demir Kadın’ lakaplı Neslican Tay’ı canlandırması için Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif götürüldüğü ortaya çıktı. Peki, Neslican Tay kimdir, kaç yaşındaydı?

22.09.2020Magazin
Neslican Tayı canlandırması için Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif

Neslican Tay'ı canlandırması için Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif

Kanserle mücadelesiyle tanınan Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Geçen yıl hayatını kaybeden ‘Demir Kadın’ lakaplı Tay’ı canlandırması için ise ünlü oyuncu Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif götürüldü.

22.09.2020Magazin
Neslican Tay ölüm yıl dönümünde anılıyor Neslican Tay kimdir, ne zaman ve neden öldü

Neslican Tay ölüm yıl dönümünde anılıyor! Neslican Tay kimdir, ne zaman ve neden öldü?

Kansere karşı verdiği mücadeleyle Türkiye'nin yakından takip ettiği isim olan Neslican Tay ölümünün 1. yıl dönümünde unutulmadı. 4. kez kansere yakananan ve ölümüyle milyonları derinden etkileyen Neslican Tay, 21 yaşında olmasına rağmen 3 kez kanseri yenmiş, son kez kansere yakalandığında da 'Kaybedersem bile savaşarak kaybedeceğim' diyerek hastalığa karşı mücadelesiyle örnek olmuştu. Peki, Neslican Tay kimdir? İşte, Neslican Tay'ın biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilenler.

20.09.2020Gündem
Neslican Tay, 1’inci ölüm yıl dönümünde anıldı

Neslican Tay, 1’inci ölüm yıl dönümünde anıldı

Rize'de sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı yürüttüğü mücadeleyle tanınan ve İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden Neslican Tay (21), ölümünün 1’inci yıl dönümünde Rize’deki mezarı başında dualarla anıldı. Marmara Adası’ndan çıkarılan mermerden heykeltıraş çift Hakan ve Özlem Şengönül tarafından tasarlanan sol ayağı olmayan güvercin sembollü anıt mezar da Neslican’ın kabrine yerleştirildi. Törene katılan sanatçı Haluk Levent, “Onun yanına, onun mücadelesine destek olmaya geldim. Ona bir anıt mezar sözümüz vardı. Bu sözümüzü tuttuk” dedi.

20.09.2020Gündem
Neslican Tay’ın anısı Beşiktaş’ta yaşayacak

Neslican Tay’ın anısı Beşiktaş’ta yaşayacak

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle Türkiye’nin kolektif hafızasına kazınan Neslican Tay’ın anısını yaşatmak için anıt tasarım çalıştayı başlattı. Çalıştayın ilk aşamasında öğrenci ve akademisyenler Neslican’ın adının verileceği ve anıtının yer alacağı parkı inceledi.

15.02.2020Gündem
Kuşadasından termal turizm atağı

Kuşadası'ndan termal turizm atağı

Kuşadası Belediyesi, Davutlar ve Güzelçamlı'daki termal su kaynaklarının doğru ve etkin bir şekilde kullanılarak bölge turizmine kazandırılması için harekete geçti.

8.02.2020Ekonomi
Müziğin Yıldızları ödülleri sahiplerini buldu

'Müziğin Yıldızları' ödülleri sahiplerini buldu

MüzikOnAir ve Bahçeşehir Üniversitesi Radyosu iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Müziğin Yıldızları" ödülleri sahiplerini buldu.

4.02.2020Keyif
Beyincik erimesi olan Meryem ilacı kullanmazsa yaşamını kaybedebilir

Beyincik erimesi olan Meryem ilacı kullanmazsa yaşamını kaybedebilir

TÜRKİYE’de kansere karşı verdiği mücadeleyle yakından tanınan Neslican Tay’ın babası Fahri Tay (43), ’beyincik erimesi’ olarak bilinen NCL Tip 2 hastası, Manisalı Meryem Karaman’ın (3,5) sağlığına kavuşması için gereken, sadece yurt dışından temin edilebilen ve her dozu 56 bin euro (yaklaşık 370 bin lira) olan ilaca kavuşabilmesi için internette imza kampanyası başlattı.

31.01.2020Haber
Neslican’ın babasından, beyincik erimesi olan Meryem için çağrı

Neslican’ın babasından, beyincik erimesi olan Meryem için çağrı

TÜRKİYE’de kansere karşı verdiği mücadeleyle yakından tanınan Neslican Tay’ın babası Fahri Tay (43), ’beyincik erimesi’ olarak bilinen NCL Tip 2 hastası, Manisalı Meryem Karaman’ın (3,5) sağlığına kavuşması için gereken, sadece yurt dışından temin edilebilen ve her dozu 56 bin euro (yaklaşık 370 bin lira) olan ilaca kavuşabilmesi için internette imza kampanyası başlattı.

31.01.2020Gündem
Neslican Tayı unutturmamak için sözlerini minibüsüne yazdırdı

Neslican Tay'ı unutturmamak için sözlerini minibüsüne yazdırdı

Yalova'da minibüsçülük yapan Özcan Erkul, kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınan ve 20 Eylül'de hayatını kaybeden Neslican Tay'ı unutturmamak için, "Belki kaybedeceğim ama savaşırken kaybedeceğim" sözlerini aracına yazdırdı.

28.12.2019Gündem
Türkiyede Googlea girenler en çok neleri arıyor

Türkiye'de Google'a girenler en çok neleri arıyor?

Google'ın açıkladığı "Yılın Arama Trendleri 2019" listesine göre 2019 yılında Türkiye'de Genel kategoride en çok İstanbul Seçim Sonuçları 2019 arandı.

12.12.2019Teknoloji
Google’da 2019’da neleri aradık

Google’da 2019’da neleri aradık?

Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı.

11.12.2019Magazin
Neslicanın adının okuduğu okula verilmesi teklifine ret

Neslican'ın adının okuduğu okula verilmesi teklifine ret

Rize'de sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı yürüttüğü mücadeleyle tanınan ve İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden Neslican Tay'ın (21) adının okuduğu liseye verilmesi teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı'nca kabul edilmedi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun teklifi, 'Eğitim Kurumlarına İsim Verme Yönetmeliği'ne uymadığı gerekçesiyle reddedildi. Bakanlık, Neslican'ın adının okulun kütüphane ve spor salonu gibi eklentilere verilmesini önerdi.

4.12.2019Gündem
Ustaya veda...

Ustaya veda...

Türk basını usta bir kalemi kaybetti. 1970 yılında Hürriyet’te başladığı gazetecilik yaşamında birçok başarılı habere imza atan Oktay Şengüler (75) hayatını kaybetti.

9.10.2019Gündem
Petival Hayvanseverlerle Buluştu

Petival Hayvanseverlerle Buluştu!

Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde bu kez dördüncüsü düzenlenen Türkiye'nin ilk Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ''Petival'', 20-21-22 Eylül’de Bebek Parkı’nda hayvanseverlerle buluştu.

Türkiyenin ilk evcil hayvan ve yaşam festivali Petival’e büyük ilgi

Türkiye'nin ilk evcil hayvan ve yaşam festivali Petival’e büyük ilgi

Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde bu kez dördüncüsü düzenlenen Türkiye'nin ilk Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ''Petival'', 20-21-22 Eylül’de Bebek Parkı’nda hayvanseverlerle buluştu.

24.09.2019Etkinlikler
Ondan sonuna kadar mücadele etmeyi öğrendik

Ondan sonuna kadar mücadele etmeyi öğrendik

Kansere karşı verdiği mücadele ile tanınan 21 yaşındaki Neslican Tay’ın ölümü tüm ülkeyi yasa boğdu. Konsey, bu onurlu yaşam mücadelesini yorumladı...

23.09.2019Magazin
Neslican Tay son yolculuğuna uğurlanıyor

Neslican Tay son yolculuğuna uğurlanıyor

Sol bacağının kesilmesine neden olan kanser hastalığına karşı yürüttüğü mücadele ile tanınan ve dün İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Rizeli Neslican Tay, Rize’de son yolculuğuna uğurlanıyor. 3 kere kanseri yenen ve verdiği mücadele tanınan Tay’ın cenazesi Rize’de merkez Sahil Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazıyla yine merkeze bağlı Pehlivan Mahallesi’nde toprağa verilecek.

22.09.2019Haber
Neslican Taya veda

Neslican Tay'a veda

Sol bacağının kesilmesine neden olan kanser hastalığına karşı verdiği mücadele ile tanınan ve önceki gün İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Neslican Tay, Rize’de son yolculuğuna uğurlandı.

22.09.2019Gündem
Son dakika... Neslican Tay son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika... Neslican Tay son yolculuğuna uğurlandı

RİZE'de, sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı yürüttüğü mücadeleyle tanınan, milyonların sevgisini kazanan ve İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden Neslican Tay (21), memleketinde gözyaşlarıyla son yolculuğa uğurlandı.

22.09.2019Gündem
Neslican Tay kaç yaşındaydı Kanserden vefat eden Neslican Tayın hayat öyküsü

Neslican Tay kaç yaşındaydı? Kanserden vefat eden Neslican Tay'ın hayat öyküsü

Verdiği kanser mücadelesi ile geniş kitlelerce tanınan Neslican Tay'ın acı haberi Türkiye'de üzüntü ile karşılandı. Daha önce yakalandığı kanser nedeniyle sol bacağını kaybeden Neslican Tay, 7 Eylül'deki son paylaşımında; '3 kere yendim 4'te yolda ben de kendime ve iyleşeceğime çok inanıyorum. İyi ki varsınız' mesajını paylaşarak, birçok kişiye örnek oldu. Neslican Tay'ın acı haberi sonrası hayat öyküsü de merak konusu oldu. Peki, Neslican Tay kaç yaşındaydı? İşte, Neslican Tay'ın hayat öyküsü...

22.09.2019Gündem
Neslican Tayın cenazesi ne zaman

Neslican Tay'ın cenazesi ne zaman?

Kanser hastalığıyla mücadele eden üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Neslican Tay, 20 Eylül Cuma akşamı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmişti. Neslican'ın sevenleri ve sosyal medyadan takipçileri, genç kızın cenaze töreninin ne zaman ve nerede yapılacağını merak ediyor. Peki, Neslican Tay'ın cenazesi ne zaman?

22.09.2019Gündem
Demir kadın mücadelen çok güzeldi

'Demir kadın' mücadelen çok güzeldi

Üniversite sınavlarına hazırlanırken akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Umudunu ve neşesini hiç kaybetmedi. Sol bacağı tümör nedeniyle iki yıl önce alındı. Protez bacakla yeniden yürümeyi öğrendi. Kırmızı rujunu, güzel yüzünü ve gamzelerini ortaya çıkaran makyajını hiç eksik etmeden, birbirinden canlı renklerdeki kıyafetler giyerek kanserle savaşını anlattı. Kendisi gibi hasta olanlara umut aşıladı. Sosyal medya hesabını 1 milyona yakın kişi takip ediyordu. Kendisine ‘Demir Kadın’ lakabını takan, gülen gözleriyle ekrana bakarken çektiği videoda “Belki kaybedeceğim ama savaşırken kaybedeceğim” diye seslenen, kanser hastası bir arkadaşının ardından “Kardeşim yaşında bir arkadaşımın vefat haberini aldım onkoloji koridorunda. Herkes dayanamadı, gücü yetmedi, bilmem ne... Sanki kanserin ne olduğundan, çektiği acıdan haberleri varmış gibi. ‘Mücadelesi çok güzeldi’ diyeceksiniz, dayanamadı değil!” diye yazan 21 yaşındaki Neslican Tay önceki gün gözlerini son kez yumdu.Sol ayağı memleketi Rize’de toprağa verildiğinde o gün Neslican, “Mücadeleyi kaybedersem beni de buraya gömün” diye ailesine vasiyet etmişti. Ailesi Neslican’ın bu isteğini yerine getirmek için cenazesini İstanbul’dan Rize’ye götürdü. Neslican bugün Rize’de, sol ayağının gömülü olduğu mezarda toprağa verilecek.

22.09.2019Gündem
Ersun Yanal: Rakibimize cesaret verdik

Ersun Yanal: Rakibimize cesaret verdik

Ankaragücü’nü mağlup ederek puanını 10’a yükselten Fenerbahçe’de Teknik Direktör Ersun Yanal maçın ardından konuştu. Rakibe cesaret verdiklerini söyleyen Yanal, önümüzdeki hafta oynanacak olan Galatasaray derbisinde de iyi futbol oynamak istediklerini ifade etti.

21.09.2019Futbol
Emre Belözoğlu: Şampiyonlukla veda etmek istiyorum

Emre Belözoğlu: "Şampiyonlukla veda etmek istiyorum"

Süper Lig'in 5. haftasında Fenerbahçe sahasında MKE Ankaragücü'nü 2 -1 mağlup ettiği maçın ardından Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.

21.09.2019Futbol
Fenerbahçe Neslican Tayı unutmadı

Fenerbahçe Neslican Tay'ı unutmadı

Fenerbahçe, Şükrü Saraçoğlu Ülker Stadı'nda Ankaragücü ile oynadığı karşılaşmada 21 yaşında hayatını kaybeden Neslican Tay'ı unutmadı.

21.09.2019Futbol
Fenerbahçe - Ankaragücü: 2-1

Fenerbahçe - Ankaragücü: 2-1

Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Fenerbahçe geriye düştüğü maçta Ankaragücü'nü 2-1 mağlup ederek, zirve yarışını bırakmadı.

21.09.2019Spor Arena
Neslican Tayın Ayşe Arman röportajı: Sen yoksun ama umudum var

Neslican Tay'ın Ayşe Arman röportajı: 'Sen yoksun ama umudum var'

Genç yaşında 3 kez yakalandığı amansız kanser hastalığını yenmesinin ardından 4'üncü kez kansere yakalanan Neslican Tay, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Türkiye onu, 2017 yılında bir bacağını kaybetmesinin ardından sarf ettiği 'Hayallerimin peşinden koşmak için bir bacağa ihtiyacım yok' sözleriyle tanıdı. İşte, Neslican Tay'ın o günlerde Ayşe Arman'a verdiği röportajdan kesitler

21.09.2019Gündem
Ekrem İmamoğlu’ndan Neslican’ın ailesini ziyaret etti..Annesi gözyaşlarına boğuldu

Ekrem İmamoğlu’ndan Neslican’ın ailesini ziyaret etti..Annesi gözyaşlarına boğuldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kansere karşı mücadelesini dün gece kaybeden Neslican Tay'ın ailesini ziyaret etti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Neslican Tay'ın vefat haberinin ardından fenalaşarak müşahede odasına alınan anne ve babaya başsağlığı dileklerini iletti.

21.09.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Neslican bu polemiği hak etti mi?

1 yıl önce kansere yenik düşen Neslican Tay’ın filmi, daha çekimlere bile başlanmadan çirkin polemiğin konusu oldu. Neslican’ı canlandıracağı söylenen Neslihan Atagül’ün rolü reddettiği ortaya çıktı. Yapımcılar PR yapmakla suçlanıyor.

25.09.2020

AB’den ilk coğrafi işaretini alıyor - Milas zeytinyağında atakta

Türkiye’nin coğrafi işaretli ürünlerinden birisi olan Milas zeytinyağına AB’den de coğrafi işaret alınması için Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı başvuru kabul edildi.

1.09.2020

Cennet gülüşlü kız gitti

İnanmakta hâlâ zorluk çekiyorum ama gitti.

24.09.2019

Bu bir Picasso kuyruğu

BU fotoğraf dün sabah erken saatlerde çekildi.

22.09.2019