EKSTRA
MENÜ

Naim Süleymanoğlu

Naim Süleymanoğlu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Naim Süleymanoğlu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.013 Naim Süleymanoğlu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Naim Süleymanoğlu 23 Ocak 1967 yılında; Mestanlı, Kırcaali'de doğdu. Bütün otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisidir. Lakabı, yapıca ufak tefek ancak çok güçlü olması nedeniyle Cep Herkülü'dür.

 

Naim Süleymanoğlu Haberleri

Bursa Büyükşehir Belediyespor 75 - 76 Antalya 07 Basket (Maç özeti)

Bursa Büyükşehir Belediyespor 75 - 76 Antalya 07 Basket (Maç özeti)

Antalya 07 Basket, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin ilk haftasında Bursa Büyükşehir Belediyespor'u deplasmanda mağlup etti.

16.10.2021Basketbol
İzleri 21 yılda silinmedi Spor tarihinin en acımasız hilesi ve film gibi bir hikaye...

İzleri 21 yılda silinmedi! Spor tarihinin en acımasız hilesi ve film gibi bir hikaye...

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları 5 Eylül tarihinde sona erdi. Ülkemizin toplam madalya sayısı bakımından tarihinin en başarılı performanslarından birini sergilediği oyunlardan tam 21 yıl önce ise Sidney Paralimpik Oyunları, "spor tarihinin en kötü hilesi" diye nitelendirilen bir olaya sahne oldu. Skandalın merkezindeki isim yıllar sonra ilk kez konuştu...

21.09.2021Dünya
20 Kasım hangi burç ve burcu ne 20 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

20 Kasım hangi burç ve burcu ne? 20 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Eski devirlerden beri insanlar yıldızlara, gökyüzü olaylarına ilgi duymuşlardır. Bunları analiz ederek bazı çıkarımlarda bulunmuşlardır. Böylelikle astroloji binlerce yıllık bir geçmişten günümüze gelmiştir. Kişilerin doğum tarihlerine bazı özel haller atfedilmektedir. İşte, 20 Kasım hangi burç, özellikleri, yükseleni, 20 Kasımda doğan yabancı ve Türk ünlüler kimlerdir, 20 Kasım özel bir gün müdür ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar
19 Kasım hangi burç ve burcu ne 19 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

19 Kasım hangi burç ve burcu ne? 19 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar kendileri için özel günlerin dünya için önemini de merak ederler. 19 Kasım günü de bu günlerden biridir. 19 Kasım hangi burçtur? 19 Kasım yükseleni nedir? 19 Kasımda yaşanan tarihi olaylar nelerdir? 19 Kasımda doğan ünlüler kimlerdir? 19 Kasımda doğan anime karakterler kimlerdir? 19 Kasım ne günüdür? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
16 Aralık hangi burç ve burcu ne 16 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Aralık hangi burç ve burcu ne? 16 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Heyecan ve merak uyandıran bir alandır Astroloji. Astroloji yıldızların, yerdeki durum ve olaylar üzerindeki etkisini belirten ve bu etkileri göz önünde tutarak değişik çıkarım ve değerlendirmeler yapan bir alandır. İşte ilgiyle okuyacağınız 16 Aralık hangi burç, yükseleni, özellikleri, 16 Aralık doğumlu ünlü Türkler, yabancı futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar
Barbaroslar İshak Reis kimdir Yetkin Dikinciler Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı kadrosunda

Barbaroslar İshak Reis kimdir? Yetkin Dikinciler Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı kadrosunda!

İshak Reis’in kim olduğu merak edilen konulardan biri oldu. Her hafta perşembe akşamları ekrana gelecek olan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Barbaros kardeşlerden biri olan İshak Reis’e Yetkin Dikinciler hayat veriyor. Peki, Yetkin Dikinciler kimdir, kaç yaşında? İşte en son Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminde rol alan ünlü isim hakkında bilgiler

16.09.2021Televizyon
2 Eylül hangi burç ve burcu ne 2 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Eylül hangi burç ve burcu ne? 2 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların yıl içinde doğduğu günlere göre bir takım burçlara ve yükselenlere sahip olmaktadır. Bu burçlar ve astroloji durumlarına göre bazı duygu ve olayları ifade etmek mümkündür. Bu durum yılın her günü için farklı yorumlanabilir. Peki, böyle günler içerisinde anılan 2 Eylül tarihinde doğanlar için nasıl bir burç yorumu yapılır? Bu günde doğan Türk ve yabancı kimseler var mıdır? Dünya üzerinde 2 Eylül günlerinde hangi olaylar ile karşılaşılmıştır? İşte, 2 Eylül günü hakkında bilinen gelişmeler.

14.09.2021Burçlar
Hayat Van Eck kimdir Naim Süleymanoğlu’nu canlandıran Hayat Van Eck hakkında bilgiler

Hayat Van Eck kimdir? Naim Süleymanoğlu’nu canlandıran Hayat Van Eck hakkında bilgiler

Hayat Van Eck, Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde onu canlandırıyor. İzleyiciler Naim Süleymanoğlu’na benzerliği ile dikkat çeken Hayat Van Eck’i araştırmaya başladılar. Peki, Hayat Van Eck kimdir, nereli? İşte hakkında merak edilenler

9.09.2021Televizyon
Dizanteri hastalığı nedir Dizanteri hastalığının belirtileri

Dizanteri hastalığı nedir? Dizanteri hastalığının belirtileri

Dizanteri hastalığı gündemde yer alıyor. Naim Süleymanoğlu’nun geçirdiği bir hastalık olan dizanteri, Shigella türlerinin neden olduğu akut bir gastrointestinal enfeksiyon tablosudur. Peki, dizanteri hastalığının belirtileri nedir, nasıl olur? İşte hastalığa dair bilgiler

9.09.2021Gündem
Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu” kimdir, ne zaman öldü Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu oyuncuları

Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu” kimdir, ne zaman öldü? Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu oyuncuları

Naim Süleymanoğlu'nun yaşamını anlatan "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Senaryosunu Barış Pirhasan'ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. Peki, Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu” kimdir, ne zaman öldü? Cep Herkülü “Naim Süleymanoğlu oyuncuları

9.09.2021Televizyon
6 yıllık hayal gerçek oluyor

6 yıllık hayal gerçek oluyor

Yapımcı Mustafa Uslu, 6 yıldır üzerinde çalıştığı projesini hayata geçiriyor. Halk ozanı Neşet Ertaş’ın hayatını beyazperdeye aktarmaya hazırlanan Uslu, konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi. Toplantıda çekimleri ocak ayında başlayacak olan “Garip Bülbül, Neşet Ertaş” filmini anlatan Uslu’ya, Ertaş’ın ailesinden tepki geldi. Aile, halk ozanının bu tip projelere izni olmadığını vasiyet ettiğini söyledi.

28.08.2021Magazin
Neşet Ertaş’ın hayatı film oluyor

Neşet Ertaş’ın hayatı film oluyor

‘Bozkırın Tezenesi’, abdallık geleneğinin son büyük temsilcisi, saz ve söz ustası Neşet Ertaş’ın hayatı film oluyor. Çekimleri yakında başlayacak ‘Garip Bülbül, Neşet Ertaş’ta usta sanatçıyı iki ayrı ozan Bektaş Dolu ve Ramazan Bağgül canlandıracak.

25.08.2021Magazin
Buse Naz Fenerbahçe Başkanı olursa ben de Trabzonspor Başkanı olayım, yemeğe çıkalım

'Buse Naz Fenerbahçe Başkanı olursa ben de Trabzonspor Başkanı olayım, yemeğe çıkalım'

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda ülkemize kadın boksundaki ilk altın madalyayı getirerek tarihe geçen Busenaz Sürmeneli, Spor Arena'nın konuğu oldu. Başarılı sporcu; altın madalyayı kazanma sürecini, sonrasında yaşadıklarını, yeni hedeflerini ve kendisine yönelik merak edilen birçok konuyu Uğur Yapıcı'ya anlattı.

24.08.2021Tokyo2020
Olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli: Benim kitabımda pes etmek yok...

Olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli: "Benim kitabımda pes etmek yok..."

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya kazanan milli boksör Busenaz Sürmeneli, "Keşke hep böyle mutluluktan ağlasak. Ülkemiz bunu hak ediyor. Çok güzel bir ülkemiz var. Yangınlar, seller, her olayda ülkemiz kenetlenmeyi biliyor. İyi ki Türk'üm." dedi.

17.08.2021Tokyo2020
‘Bu çocuktan oyuncu olmaz’ dediler, efsanenin hayatını oynadı

‘Bu çocuktan oyuncu olmaz’ dediler, efsanenin hayatını oynadı

Efsane halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan sinema filmiyle tanıdık onu. Aslında henüz 15 yaşındayken Onur Saylak’ın yönettiği ‘Daha’ filmiyle sinemaya adım attı. Babası Hollandalı annesi Türk olan genç oyuncu Hayat van Eck, 7 yaşındayken çocuk oyuncu olarak ilk kez kamera karşısına geçti. Bir televizyon dizisi çekimlerinde sürekli kameraya baktığı için “Bu çocuktan oyuncu olmaz” dedikleri Hayat, yıllar sonra sadece Naim Süleymanoğlu’na benzerliğiyle değil, gösterdiği oyunculuk performansıyla da kendinden söz ettirdi.

14.08.2021Avrupa
Göndermesek morali bozulurdu... Bir dönem fırtına gibi eserdik... Halterimize ne oldu

'Göndermesek morali bozulurdu...' Bir dönem fırtına gibi eserdik... Halterimize ne oldu?

Türkiye'nin ata sporumuz güreşten sonra, olimpiyatlarda en çok madalya kazandığı spor dalı olan halter, bu defa yüzümüzü güldürmedi. 2020 Tokyo'da genç halterciler Muhammed Furkan Özbek ile Nuray Levent madalyanın uzağında kalarak organizasyona veda etti... Naim Süleymanoğlu ile başlayıp Halil Mutlu ve Nurcan Taylan'la devam eden halter efsanesi, sessiz sedasız spor tarihin satırlarına karıştı. Peki neden? Başkan "Tokyo'da başarısız olduk..." diyor, yaşayan efsane ise "Gördükçe kahroluyorum..." İşte bir dönem göğsümüzü kabartan, halterimizin içine düştüğü durum...

10.08.2021Diğer
Tokyo 2020 Haberi: Türk güreşçilerden Tokyoda 3 madalya

Tokyo 2020 Haberi: Türk güreşçilerden Tokyo'da 3 madalya

Türk güreşçiler Tokyo 2020'yi 3 bronz madalyayla tamamladı. 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na 9 güreşçiyle katılan ve altın madalya kazanma başarısı gösteremeyen Türkiye 3 madalya kazandı.

7.08.2021Tokyo2020
Türk jetine uyuşturucu baskını... Bir dönemin tanığıydı

Türk jetine uyuşturucu baskını... Bir dönemin tanığıydı

Brezilya polisi, bir İspanyol vatandaşı tarafından kiralanan Türk jetine operasyon düzenledi. Uçakta yapılan aramada valizlerin içine gizlenmiş 1.3 ton kokain ele geçirildi. 2016’da özel bir havacılık şirketine satılan uçak, uzun yıllar devlet protokolü tarafından kullanılmıştı. Cumhurbaşkanı Turgut Özal döneminde alınan jet birçok tarihi olaya tanıklık etmişti.

6.08.2021Dünya
Kesişme; İyi ki Varsın Eren filminde rol alan Abdülkadir Ömür: Bana şans verildiği için onur duydum

Kesişme; İyi ki Varsın Eren filminde rol alan Abdülkadir Ömür: Bana şans verildiği için onur duydum

TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminde Trabzonspor’un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür konuk oyuncu olarak yer aldı.

4.08.2021Magazin
Türk sporcular Tokyo 2020de ilkleri başarıyor

Türk sporcular Tokyo 2020'de ilkleri başarıyor

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden Türk sporcular, oyunlarda tarihi başarılarıyla dikkati çekiyor.

3.08.2021Tokyo2020
Tokyo 2020 Haberleri: Halterde Muhammed Furkan Özbek ve Nuray Levent veda etti

Tokyo 2020 Haberleri: Halterde Muhammed Furkan Özbek ve Nuray Levent veda etti!

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden iki genç haltercimiz Muhammed Furkan Özbek ve Nuray Levent elendi.

28.07.2021Tokyo2020
Haltercilerin kokladığı şey nedir Ağırlık kaldırmadan önce haltercilere ne koklatılır

Haltercilerin kokladığı şey nedir? Ağırlık kaldırmadan önce haltercilere ne koklatılır?

Tokyo Olimpiyatları’ndaki başarılarımızla birlikte halterciler Naim Süleymanoğlu ve Halil Mutlu’dan sonra yeniden gündeme geldi. Bunlardan en çok araştırılan konuların başında ise haltercilerin ağırlık kaldırmadan önce kokladıkları şey geliyor. Peki, haltercilerin kokladığı şey nedir? İşte detaylar…

25.07.2021Gündem
Halil Mutlu kimdir, kaç yaşında, neden halteri bıraktı Halil Mutlu’nun hayatı ve son hali

Halil Mutlu kimdir, kaç yaşında, neden halteri bıraktı? Halil Mutlu’nun hayatı ve son hali

Türkiye'nin olimpiyat oyunları tarihinde en başarılı sporcularından olan Halil Mutlu, Tokyo Olimpiyatları’nın başlamasıyla yeniden gündeme geldi. Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu unvanlarını kazanan Mutlu, 52 kg, 54 kg ve 56 kg'da 20'den fazla dünya rekoru kırmıştır. Peki, Halil Mutlu neden halteri bıraktı? Halil Mutlu kimdir, boyu kaç? İşte eski milli halterci Halil Mutlu’nun merak edilen hayatı ve son hali…

25.07.2021Hayat
Çok çalıştılar, çok hazırlar, çok istiyorlar

Çok çalıştılar, çok hazırlar, çok istiyorlar

Cuma günü düzenlenen açılış seremonisiyle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları resmen başladı, artık sahne milli sporcularımızın… Oyunlara 108 sporcuyla katılan Türkiye’nin hedefi en az 13 madalyayla Londra 1948’de (12 madalya) elde edilen rekoru geçmek. Pandemi nedeniyle olimpiyatların bir yıl ertelenmesi sporcularımızın müsabakalara daha iyi hazırlanmasını sağladı. Voleyboldan güreşe, bokstan cimnastiğe pek çok branşta beklentimiz altın madalya!

25.07.2021Hürriyet Pazar

Türkiye'nin olimpiyatlardaki madalya gururları

Milli sporcular, Yaz Olimpiyat Oyunları tarihinde 39 altın, 25 gümüş ve 27 bronz madalya kazandı - Türkiye, olimpiyatlardaki ilk madalyasını 1936 Berlin Oyunları'nda Ahmet Kireççi ile elde etti. Türk sporcular, olimpiyat tarihinde kazanılan 91 madalyanın 63'ünü güreşte kazanırken, halterde 11, tekvandoda 7, boksta 5, atletizmde 3 ve judoda 2 kez kürsüye çıktı. Türkiye, Yaz Olimpiyat Oyunları tarihinde 73 farklı sporcuyla toplamda 91 madalya kazandı.

20.07.2021Avrupa
Olimpiyatlara Naim Süleymanoğlu - Halil Mutlu damgası

Olimpiyatlara Naim Süleymanoğlu - Halil Mutlu damgası

Türkiye'nin olimpiyat oyunları tarihinde en başarılı sporcuları Naim Süleymanoğlu ve Halil Mutlu oldu.

17.07.2021Tokyo2020
Olimpiyatlar tarihe tanıklık ediyor

Olimpiyatlar tarihe tanıklık ediyor

Fransız Baron Pierre de Coubertine'in girişimleriyle ilk olarak 1896 yılında düzenlenen modern olimpiyatlar, tarihi olaylara tanıklık etti.

14.07.2021Tokyo2020
Rizede, ‘Arabalı Sinema’ etkinliğinde renkli görüntüler

Rize'de, ‘Arabalı Sinema’ etkinliğinde renkli görüntüler

Rize'de düzenlenen arabalı sinema etkinliğine ilgi büyük oldu. Dev ekrana yansıtılan sinema filmini otomobilinde izleyenlerin yanı sıra bir aile ise geldikleri kamyonetin kasasına konulan koltuklara oturarak keyifle film izledi.

17.06.2021Haber
Naim Süleymanoğlu Türkiye Halter Şampiyonası, koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi

Naim Süleymanoğlu Türkiye Halter Şampiyonası, koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi

Bursa'da 17-20 Mayıs tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Naim Süleymanoğlu Büyükler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri nedeniyle ertelendi.

6.05.2021Diğer
Naim Süleymanoğlu ne zaman, neden öldü, kimdir Cep Herkülü Naim Süleymanoğlunun hayatı

Naim Süleymanoğlu ne zaman, neden öldü, kimdir? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu'nun hayatı

Naim Süleymanoğlu'nun hayatı ve neden öldüğü merak edilen konular arasında yer alıyor. Naim Süleymanoğlu'nun hayatı Cep Herkülü filmi izleyicileri efsane ismin hayatını araştırmaya başladılar. “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu”, 22 Mart Pazartesi günü TV’de ilk kez TRT 1’de ekrana geldi. Peki, Naim Süleymanoğlu kimdir, ne zaman, neden öldü? İşte Naim Süleymanoğlu'nun hayatı ve ölümü ile ilgili bilgiler

23.03.2021Televizyon
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu oyuncuları kimler İşte Naim Süleymanoğlu’nun hayatıyla ilgili bilgiler

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu oyuncuları kimler? İşte Naim Süleymanoğlu’nun hayatıyla ilgili bilgiler

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu TV'de ilk kez izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yerine Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi TRT1 ekranlarına olacak. Peki, Cep Herkülü filminin oyuncuları kimler? Naim Süleymanoğlu kimdir? İşte Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'nun filmi ve Naim Süleymanoğlu’nun hayatıyla ilgili bilgiler...

22.03.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm açıklaması: Yayınlanmayacak…

Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm açıklaması: Yayınlanmayacak…

TRT 1'in Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin setinde Coronavirus vakasına rastlandığı ortaya çıktı. TRT'den yapılan açıklamada, çekimlere ara verildiği duyuruldu. Sevilen dizinin yeni bölümü ertelendi. Tarihi dizinin yerine 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filminin yayınlanacağı belirtildi. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

17.03.2021Televizyon
Kırıkkalede arabalı sinema etkinliği

Kırıkkale'de 'arabalı sinema' etkinliği

KIRIKKALE'de Yahşihan Belediyesi tarafından koronavirüs tedbirlerine uygun şekilde düzenlenen 'Arabalı Sinema' etkinliğine katılanlar, dev ekrana yansıtılan filmi, araçlarından inmeden izledi.

12.03.2021Haber
Lise öğrencileri Naim isimli güvenlik robotu geliştirdi

Lise öğrencileri Naim isimli güvenlik robotu geliştirdi

İstanbul'da lise öğrencilerinin tasarladığı “Naim” güvenlik robotu, ilk denemesini yapan Özel Harekât Daire Başkanı Selami Türker, Kriminal Daire Başkanı Ogün Vural ve SODİMER Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan tarafından tam not aldı.

21.01.2021Teknoloji
Naim Süleymanoğlunun annesi tedavi için Türkiyeye getirildi

Naim Süleymanoğlu'nun annesi tedavi için Türkiye'ye getirildi

Merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun annesi Hatice Süleymanoğlu, rahatsızlanması üzerine tedavi için Türkiye'ye getirildi.

6.01.2021Gündem
Jimnastikte madalyalar getiren sporcularımız anlattı: ‘Bu iş istikrar ve sabır istiyor’

Jimnastikte madalyalar getiren sporcularımız anlattı: ‘Bu iş istikrar ve sabır istiyor’

Milli jimnastikçilerimiz Mersin’de yapılan Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda takım olarak gümüş madalya aldı. Aynı şampiyonada halka aletinde altın madalya kazanan ve şampiyona tarihimizdeki ilk birinciliği elde eden İbrahim Çolak (25) ve ülkemizde jimnastik sporunun simge isimlerinden olan milli takımın deneyimli ismi Ümit Şamiloğlu (40) ile konuştuk.

20.12.2020Hürriyet Pazar
Türk güreşinin efsane isimlerinden Reşit Karabacak vefat etti

Türk güreşinin efsane isimlerinden Reşit Karabacak vefat etti

Müthiş kuvveti ve kondisyonuyla minderde bir dönem fırtına gibi esen, elde ettiği başarıların yanı sıra mütevazı kişiliğiyle bilinen ve sevilen eski milli güreşçi Reşit Karabacak hayata gözlerini yumdu. ‘Kara Panter’ dün Bursa’da gözyaşları içinde toprağa verildi.

20.11.2020Diğer
Naim Süleymanoğlu, vefatının üçüncü yıl dönümünde anıldı

Naim Süleymanoğlu, vefatının üçüncü yıl dönümünde anıldı

Dünya halterinin efsane ismi Naim Süleymanoğlu, vefatının üçüncü yıl dönümünde kabri başında anıldı.

18.11.2020Diğer
Naim Süleymanoğlu vefat yıl dönümünde anılıyor

Naim Süleymanoğlu vefat yıl dönümünde anılıyor!

Bulgaristan'da 1967 yılında dünyaya gelen efsane halterci Naim Süleymanoğlu, vefatının üçüncü yılında anılıyor. Dünya ve Türk halterine adını altın harflerle yazdıran isim Naim Süleymanoğlu, kariyeri boyunca onlarca madalya kazanan bir isim. İşte, Naim Süleymanoğlu'nun hayatı hakkında bilgiler...

18.11.2020Spor Arena
Basketbolda haftanın programı BSL ve KBSLde 4. hafta, TB1Lde sezon başlıyor...

Basketbolda haftanın programı! BSL ve KBSL'de 4. hafta, TB1L'de sezon başlıyor...

ING Basketbol Süper Ligi ile Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 4'üncü hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 2020-2021 sezonu, ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.

16.10.2020Basketbol
Ankarada lise öğrencileri bomba imha robotu üretti

Ankara'da lise öğrencileri bomba imha robotu üretti 

ANKARA'da lise öğrencileri yaklaşık 2 ay süren çalışma sonrası yerli ve milli imkânlarla bomba imha robotu üretti. Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'ndan esinlenerek 'Naim' adı verilen robot, şüpheli paketleri saniyeler içerisinde imha ediyor.

14.10.2020Haber
Son dakika haberi | Fenerbahçede Elmas ve Muriçten sonra sıra Altayda

Son dakika haberi | Fenerbahçe'de Elmas ve Muriç'ten sonra sıra Altay'da

Fenerbahçe'nin genç kalecisi Altay Bayındır, muhteşem formuyla göz kamaştırıyor.

30.09.2020Futbol
Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedikin hayat hikayesi beyazperdeye taşınıyor

Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayat hikayesi beyazperdeye taşınıyor

Yapımcı Mustafa Uslu, 2017 yılında şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatlarını konu alan bir sinema filmi hazırlığında. TRT’nin ortak yapımcılığında çekilecek film için iki şehidin ailesinden izin alındı.

14.08.2020Magazin
Cristiano Ronaldo, Romarioyu geçti şimdi sıra Pelede

Cristiano Ronaldo, Romario'yu geçti şimdi sıra Pele'de

Hürriyet yazarlarından Ertuğrul Güneş, dünyada haftanın önemli spor haberlerini derledi.

11.08.2020Futbol

Yazar Sonuçları

Garip Bülbül, Neşet Ertaş

Neşet Ertaş’ın hayat hikayesinden Oscar’lık film çıkar mı?

26.08.2021

At ‘fav’a bekle

Bazı zamanlar vardır susarsın.

31.07.2021

Özledik mi Eurovision’u?

Bir Naim Süleymanoğlu halter kaldırırken heyecanlanmıştım, bir de Sertab Erener Eurovision’da birinci olduğunda...

25.05.2021

Dünyaya heveslenme biçimi yeni nesle ilham veriyor

Ceyl’an Ertem’in iki yeni şarkıdan oluşan ‘Dünya Heveslisi’ kaydının tadı damakta kalıyor. İlki, düzenlemesi güçlü, 1990’ları sahiplenen bir şarkı. İkincisiyse içe dokunan bir balad. Dinledikçe rüştünü ispat ediyor.

17.10.2020

Algı tipinizi biliyor musunuz?

Algı tipinizi bilmeniz ve buna uygun bir çalışma sistemini hayatınıza uyarlamanız; hedefleriniz doğrultusunda sizi diğer insanlardan daha avantajlı bir duruma getirir.

14.10.2020