EKSTRA
MENÜ

Lojman

Lojman haberleri sayfasında güncel ve son dakika Lojman hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.538 Lojman haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Lojman Haberleri

O gecenin kaderini değiştiren kahramanlar

O gecenin kaderini değiştiren kahramanlar

Çocukken nerede bir asker görse selam verirdi... Oyunlarında hep askerlik vardı. Derler ya, adeta ‘asker doğmuştu’.

15.07.2021Gündem
Yalnızlık, yabancılaşma, kötülük ve cinnet

Yalnızlık, yabancılaşma, kötülük ve cinnet

Ebru Ojen, romanı ‘Et Yiyenler Birbirini Öldürsün’de yaralı ve arızalı zihinlerde dolaşan öfke yüklü, sıradışı ve rahatsız edici bir hikâye anlatıyor. Yalnızlığı, yabancılaşmayı, kötülüğü ve cinneti görüyor Ojen. Hayata katılmakta zorluk çeken ama keskin gözlemler yapabilen, başkalarındaki kötülüğü ayrıntıda yakalayabilen iki karakterin derinlerine götürüyor okuyucuyu.

9.07.2021Kitap Sanat
En meşhur itfaiyeci Prof. Dr. Abdurrahman Kılıça veda

En meşhur itfaiyeci Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç'a veda

Malatya’da gittiği köy okulunda kurduğu büyük hayallerle İstanbul’a gelen ve itfaiye müdürlüğünden profesörlüğe uzanan hayat hikâyesiyle birçok gence ilham veren Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, 70 yaşında hayatını kaybetti. Abdurrahman Kılıç, Türkiye’nin en renkli ve en çok tanınan itfaiye müdürüydü.

9.07.2021Gündem
‘Beni tanımadın mı’ kavgası: Sen müdürü mü yakacaksın. Bu nasıl ifade

‘Beni tanımadın mı’ kavgası: Sen müdürü mü yakacaksın. Bu nasıl ifade?

Antalya’da asayişten sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Mustafa Hilmi Özgönül ile lojmanda ‘Beni tanımadın mı’ tartışması yaşayan polis memuru Uğur Ergün arasındaki hukuk mücadelesinde soruşturma genişletildi. Tanık Kamile U. ifade verip evine döndükten sonra Mustafa Hilmi Özgönül’ün şoförü Serdal Ş. ve Mehmet. K. tarafından telefonla aranarak, “Sen müdürü mü yakacaksın. Bu nasıl ifade? Hemen karakola gelip ifadeyi değiştir” şeklinde baskı yapıldığı öğrenildi.

7.07.2021Gündem
İşte kamuda tasarruf tedbirleri

İşte kamuda tasarruf tedbirleri

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan genelgeyle kamu kurumlarındaki taşıt sayısı, 2023 sonuna kadar en az yüzde 20 azaltılacak. Hizmet binası, lojman, memur evi, kamp, kreş, eğitim, dinlenme yerleri için arazi satın alınmayacak; kamulaştırma yapılamayacak.

1.07.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan tasarruf tedbirleri genelgesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "tasarruf tedbirleri" genelgesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuda tasarruf sağlanması için bir dizi karar aldı. Bu karara göre, taşıt alımları sınırlandırılacak ve bazılarının satışı gerçekleştirilecek. Cep telefonu faturalarına düzenleme getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu kurumlarının lojman, arsa satın almaları gibi işlemlerin yapılmayacağını duyurdu.

30.06.2021Ekonomi
İstanbul BEDAŞ elektrik abonelik nereden açtırılır CK Boğaziçi Elektrik başvuru için gerekli evraklar / Belgeler nelerdir

İstanbul BEDAŞ elektrik abonelik nereden açtırılır? CK Boğaziçi Elektrik başvuru için gerekli evraklar / Belgeler nelerdir?

Elektrik kullanımında abonelik önemli bir konudur. Çünkü abonelik olmadan günümüzde sunulan herhangi bir hizmetten yararlanılması mümkün olmamaktadır. Sizin için İstanbul BEDAŞ Elektrik abonelik nereden açtırılır? CK Boğaziçi Elektrik başvuru için gerekli evraklar / belgeler nelerdir konu başlıklarını detayları ile derledik.

5.05.2021Araştırma
Bulgur Palas’ın hazin hikâyesi

Bulgur Palas’ın hazin hikâyesi

İBB, yeni satın aldığı Cerrahpaşa’daki Bolulu Habip Bey Konağı’nı kültür merkezi yapmaya hazırlanıyor. İttihat Terakki Bolu Mebusu Habib Bey’in bulgur vurgunundan kazandığı paralarla yaptırıldığı için Bulgur Palas olarak anılan konağın ardında ise derin acılar yatıyor. İşte Bolu Mebusu’nun hazin hikâyesi...

2.05.2021Gündem
14 emekli amiral serbest kaldı

14 emekli amiral serbest kaldı

‘Montrö Bildirisi’ nedeniyle gözaltına alınan 10 emekli amiral ile yaşları nedeniyle ifadeye çağrılan 4 emekli amiral, önceki gece geç saatlerde adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Emekli amiraller ifadelerinde darbe bildirisi suçlamalarını reddederken “104 ziraat mühendisinin kendi alanlarındaki sorunlarla ilgili yapacakları açıklamayla aynı mahiyette” dedi.

14.04.2021Gündem
Emekli amirallerin gözaltı süresi uzatıldı

Emekli amirallerin gözaltı süresi uzatıldı!

Montrö Boğazlar Sözleşmesi’yle ilgili tartışmaların ardından ‘bildiri’ yayımlayan 104 emekli amirale, hükümet yetkilileri ve siyasilerden sert tepkiler gelmişti. Emekli amirallerin sorgusunun sürmesi için gözaltı süresinin 4 gün daha uzatılması için savcılık talepte bulundu. Emniyet işlemleri devam eden amiraller talebin ardından adliyeye sevk edildi. 10 şüphelinin gözaltı süresi 4 gün uzatıldı.

8.04.2021Gündem
104 emekli amirale soruşturma: Dijital izler inceleniyor

104 emekli amirale soruşturma: Dijital izler inceleniyor

Yayınladıkları bildiri nedeniyle gözaltına alınan emekli amirallerin Emniyet'teki işlemleri sürerken ifadeleri alındı. Haklarında işlem başlatılan ve 10’u gözaltında olan toplam 14 amiralin WhatsApp grupları gibi dijital verileri ve cep telefonlarının HTS kayıtları inceleniyor.

7.04.2021Gündem
Bildiride 10 gözaltı

Bildiride 10 gözaltı

104 imzalı bildirinin hazırlanması ve yayınlanmasıyla ilgili olarak emekli amiraller Ergun Mengi, Atilla Kezek, Alaettin Sevim, Ramazan Cem Gürdeniz, Nadir Hakan Eraydın, Bülent Olcay, Kadir Sağdıç, Türker Ertürk, Turgay Erdağ ve Ali Sadi Ünsal dün gözaltına alındı. Gözaltı gerekçesi ‘devletin güvenliğine ve anayasal düzene karşı suç işlemek için anlaşma’ olarak açıklandı. 4 emekli amiral ise ileri yaşları gerekçesiyle 3 gün içinde ifadeye çağırıldı. Gözaltına alınan emekli amirallerin görevdeki subaylarla bağlantılarının araştırıldığı belirtildi.

6.04.2021Gündem
Son dakika... Emekli amirallerin bildirisine 81 ilde suç duyurusu

Son dakika... Emekli amirallerin bildirisine 81 ilde suç duyurusu

81 ilde 910 dernek, 408 vakıf, 27 üniversite, 114 oda, 550 sendika, 46 federasyon, bazı emekli amirallerin bildirisine ilişkin suç duyurusunda bulundu.

5.04.2021Gündem
Son dakika... Bakan Akardan bildiri tepkisi

Son dakika... Bakan Akar'dan bildiri tepkisi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 104 emekli amiralin yayımladığı bildiriye ilişkin, "Bu bildirinin demokrasimize zarar vermekten, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin moral ve motivasyonunu olumsuz etkilemekten ve düşmanlarımızı sevindirmekten başka bir işe yaramadığı açıktır. Bağımsız Türk yargısının gereğini yapacağına inancımız tamdır" dedi.

5.04.2021Gündem
Son dakika... Beştepede kritik toplantı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak

Son dakika... Beştepe'de kritik toplantı! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki değerlendirme toplantısının ardından açıklama yapacak.

5.04.2021Gündem
Güvenlik kaynakları: Emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi

Güvenlik kaynakları: Emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre bildiriye imza atan emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi.

5.04.2021Haber
Son dakika... Güvenlik kaynakları: Emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi

Son dakika... Güvenlik kaynakları: Emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre bildiriye imza atan emekli amirallerin lojman ve koruma hakları iptal edildi.

5.04.2021Gündem
Nevşehirde 41 adet Hazine taşınmazının satış ve kiralama ihalesi yapılacaktır

Nevşehir'de 41 adet Hazine taşınmazının satış ve kiralama ihalesi yapılacaktır

Kamu Konutları (Lojman) ve taşınmazların 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre satış ve kiralama ihaleleri ile 2 adet taşınmazın 51/g maddesi uyarınca İrtifak Hakkı ihalesi Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

23.03.2021Ekonomi
İstanbul’a 2.6 milyarlık projeyle giriş yapacak

İstanbul’a 2.6 milyarlık projeyle giriş yapacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO), İstanbul Beşiktaş Ortaköy arsası için gelir paylaşımı modeliyle gerçekleştirdiği ihaleyi Pasifik İnşaat kazandı.

13.03.2021Ekonomi
Maden işçisine silahlı vahşet 1 ölü

Maden işçisine silahlı vahşet! 1 ölü

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde, maden işçisi Yalçın Karadöngel (43), evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi.

11.03.2021Gündem
Matematiği çok seven öğrenci oranımız düşüyor

'Matematiği çok seven öğrenci oranımız düşüyor'

TÜRK Eğitim Derneği'nin (TED) Düşünce Kuruluşu TEDMEM Koordinatörü Dr. Sabiha Sunar, Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması'na (TIMSS) ilişkin, "Matematiği çok seven öğrenci oranımız ya da matematikte kendine güvenen öğrenci oranımız da düşüyor. Matematik öğretimiyle ilgili değişkenlere odaklanmamız lazım" dedi.

6.03.2021Eğitim
Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden taşınmaz satış ve kiralama ihale ilanı

Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden taşınmaz satış ve kiralama ihale ilanı

Mülkiyeti Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ait ilanda nitelikleri, tahmini bedelleri ve geçici teminatları belirtilen 264 adet taşınmaz malın, 5 adet kamu konutunun (lojman), 6 adet dükkânın satış, 63 adet taşınmazın kiralama ve satış ihaleleri yapılacak.

22.02.2021Ekonomi
Yatırımda en yüksek pay ulaştırma ve eğitime

Yatırımda en yüksek pay ulaştırma ve eğitime

2021 yılı yatırım programı yayınlandı. Buna göre en yüksek pay ulaştırma ve eğitime ayrılırken, Tarım Bakanlığı’nın aşı üretim merkezi programda yer alırken, asit yağmurları araştırmasına da kaynak ayrıldı. Ayrıca Ayasofya Camii’ne bakımonarım projesi de programa girdi.

17.01.2021Ekonomi
Memurlar dikkat Lojman kira bedelleri belli oldu

Memurlar dikkat! Lojman kira bedelleri belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kamu konutlarında kalan memurlara yönelik olarak yeni kira bedellerini belirledi. Buna göre kaloriferli kamu konutlarında metrekare başına kira bedeli 6.3 lira oldu.

6.01.2021Ekonomi
Fransa’da yılın ilk protestosu

Fransa’da yılın ilk protestosu

Fransa’da yeni yılın hükümete karşı ilk protestosu sokakta yaşayan ve olumsuz şartlar altında evlerde oturan kiracılar tarafından gerçekleştirildi.

3.01.2021Avrupa
Bursa, Konya ve Tuncelide restorasyonları tamamlanan 3 müze açılıyor

Bursa, Konya ve Tunceli'de restorasyonları tamamlanan 3 müze açılıyor

Bursa, Konya ve Tunceli'de restorasyon çalışmaları tamamlanan 3 müze, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından videokonferans bağlantısıyla açılacak.

24.12.2020Seyahat
Son dakika haberler: Antalya’da lojman kavgasında şok dava

Son dakika haberler: Antalya’da lojman kavgasında şok dava

Antalya’da asayişten sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Mustafa Hilmi Özgönül ile ‘Beni tanımadın mı’ tartışması yaşayan polis memuru Uğur Ergün hakkında ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlamasıyla kamu davası açıldı.

18.12.2020Gündem
Dedektif nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Dedektif olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Dedektif nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Dedektif olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Sinema filmlerinde gördüğümüz dedektifler günlük yaşamımız içerisinde de var olmaktadır. Gerek yasal süreçlerde kullanılmak üzere gerekse şüphe duyulan olayları ortaya çıkarmak için dedektiflerin hizmetinden yararlanılmaktadır. Ülkemizde dedektiflik mesleğinin nasıl yapılacağı, maaşlarının ne kadar olduğu ve daha fazlasını sizler için derledik.

16.12.2020Meslekler
Bartın’daki lojman davası, Almanya’ya taşındı

Bartın’daki lojman davası, Almanya’ya taşındı

Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletine bağlı Lehrte kasabasına 7 yaşında gelip, birçok alanda 1100 kişiyi istihdam eden KURT GmbH’nin sahibi Hasan Kurtuluş, ikâmet ettiği mahkemeden gelen telefonla şoke olduğunu söyledi.

13.12.2020Avrupa
Kartalkayada 2 otelin çalışanları arasında lojman kavgası

Kartalkaya'da 2 otelin çalışanları arasında lojman kavgası

Bolu'da, Kartalkaya kayak merkezinde 2 otelin ortak kullandığı personel yatakhanesinin paylaşılamaması nedeniyle çıkan kavgayı, jandarma ekipleri biber gazı kullanarak ayırdı. Kavgaya karışan otel personellerinin birbirinden şikayetçi olması nedeniyle yatakhane olarak kullanılan bina mühürlendi.

7.12.2020Gündem
Burası eskiden kömürlüktü

Burası eskiden kömürlüktü

Ağrı'da köy okulunda geçmişte lojman olarak kullanılan kömürlüğü, hayırseverlerin desteğiyle donanımlı bir ana sınıfına dönüştüren öğretmen Duygu Patan, öğrencilerini, en iyi şartlarda geleceğe hazırlamanın uğraşını veriyor.

23.11.2020Eğitim
Yangının sebebi ortaya çıktı: Kötü tesisat

Yangının sebebi ortaya çıktı: Kötü tesisat

İstanbul İtfaiyesi, tarihi Vaniköy Camisi’ni küle çeviren yangının elektrik tesisatından kaynaklandığını açıkladı. Mimar Metin Zeydanlı da “Birileri kendi kafasına göre kontrolsüz biçimde kötü malzeme kullanarak tesisat oluşturmuş. Bu da yangına sebep olmuştur” dedi.

18.11.2020Gündem
Son dakika haberler: İşte itfaiye raporuna göre Vaniköy Cami yangınının sebebi

Son dakika haberler: İşte itfaiye raporuna göre 'Vaniköy Cami' yangınının sebebi

Tarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.

17.11.2020Gündem
CTE idare memuru öğrencisi nedir, ne iş yapar, maaşı ne kadar

CTE idare memuru öğrencisi nedir, ne iş yapar, maaşı ne kadar?

CTE idare memuru öğrencisi, pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan CTE idare memuru öğrencisi pozisyonunda çalışan bir kişi, göreve resmi olarak başlamasının ardından 4 bin 500 TL civarında gelire sahip olmaktadır. 2,5 yıl erken emekli olma imkanına da sahip olan CTE idare memuru, ceza infaz kurumları iş yurdu yönetiminde de elde edilen gelirler doğrultusunda yıllık olarak 2000 – 6000 TL arasında kar payı alabilmektedir. İşte, CTE idare memuru öğrencisi hakkında detaylı bilgiler

12.11.2020Gündem
Tabutta yaşıyoruz

Tabutta yaşıyoruz

İstanbul Kartal’ın Gümüşpınar Mahallesi’nde 10 bin metrekarelik alana 40 yıl önce lojman olarak inşa edilen, 10 bloktan oluşan 100 dairede oturanlar, binaların bir kısmına karot testi yapıldığını, yapıların çürük olduğunun tespit edildiğini söylüyor.

6.11.2020Gündem
Kartalda riskli yapılarda deprem korkusu içinde yaşıyorlar

Kartal'da riskli yapılarda deprem korkusu içinde yaşıyorlar

KARTAL'da riskli olduğu bildirilen binalarda oturan çok sayıda aile evlerinde oturmaya devam ediyor. Korku içinde olan daire sahipleri, riskli yapı olarak ilan edildiğini söyledikleri binalarının bir an önce yenilenmesini istiyor. Riskli binalar havadan da fotoğraflandı.

5.11.2020Haber
Son dakika haberi: İstanbulda büyük korku Beton kum gibi döküldü...

Son dakika haberi: İstanbul'da büyük korku! 'Beton kum gibi döküldü...'

Kartal'da riskli olduğu bildirilen binalarda oturan çok sayıda aile evlerinde oturmaya devam ediyor. Korku içinde olan daire sahipleri,  riskli yapı olarak ilan edildiğini söyledikleri binalarının bir an önce yenilenmesini istiyor. Riskli binalar havadan da fotoğraflandı.

5.11.2020Gündem
Bedenlerimiz tahakküm altında

Bedenlerimiz tahakküm altında

Ebru Ojen yeni romanı ‘Lojman’da etrafımızdaki betonu kırmaya davet ediyor bizi: “Bütün ikili ilişkiler doğal olmaktan uzakta. Bu dengesizlik ve dengesizlikten kaynaklı ruhsal gitgeller bu yüzden. Tahakküm altındaki bedenlerin geldiği nokta bu. Yapılması gereken şey yıkmak. Susadığımız şeye ulaşmak için betonu kırmalıyız.”

29.10.2020Kitap Sanat
Son dakika... TOKİden dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut

Son dakika... TOKİ'den dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) 2020 sonuna kadar 102 bin konut üretilmesi hedeflenirken, 2021'de de 100 bin sosyal konutun inşası öngörüldü.

27.10.2020Ekonomi
Saraçoğlu Mahallesi yenilenen yüzüyle başkentin gözdesi olacak

Saraçoğlu Mahallesi yenilenen yüzüyle başkentin gözdesi olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca uygulanacak projeyle Saraçoğlu Mahallesi, ulaşım kolaylığı, doğayla iç içe konaklama imkanı ve etkinlik alanlarıyla başkentin yeni çekim merkezleri arasında yer alacak.

25.10.2020Ekonomi
Devletin kasasına taşınmazlardan 9.9 milyar lira girecek

Devletin kasasına taşınmazlardan 9.9 milyar lira girecek

Devlet, gelecek yıl 3,1 milyar lira taşınmaz satışı geliri hedeflerken bunun 1 milyar lirasının lojman, 867 milyon lirasının arsa, 578 milyon lirasının ise arazi satışından elde edilmesi öngörülüyor.

23.10.2020Ekonomi
Anadolunun ilk telsiz telgraf istasyonunu restore edilecek

Anadolu'nun ilk telsiz telgraf istasyonunu restore edilecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Osmanlı İmparatorluğu'nun Kuzey Afrika'daki son toprağı Trablusgarp ile tek bağlantısı olan Anadolu'nun ilk telsiz telgraf istasyonunu restore edecek. Patara Ören Yeri'nde bulunan istasyon, müzeye dönüştürülecek.

20.10.2020Teknoloji
Son dakika haberler... Bakan Soylu açık açık söyledi, kira eleştirisi yaptı: Bir polisimiz Bodrumda ev bulsun bakalım

Son dakika haberler... Bakan Soylu açık açık söyledi, kira eleştirisi yaptı: "Bir polisimiz Bodrum'da ev bulsun bakalım"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da İnşaat Emlak Birimleri Eğitim ve Koordinasyon Toplantısı'nda konuştu. Bakan Soylu, lojmanların önemine vurgu yaparak bazı bölgelere ilişkin kiralık ev eleştirisi yaptı. Soylu, "Bizim bakanlığımızda jandarmadan emniyete kadar arkadaşları Türkiye'yi turlattırıyoruz. Bazı yerler var, kiralık ev bulabilmek mümkün değil.' dedi ve Bodrum'u örnek gösterdi. Bakan Soylu ayrıca polis amirlerine "Özellikle kiralık evin zor bulunduğu yerlere tayin olan arkadaşlara yardımcı olun" talimatı verdi.

23.09.2020Gündem
Galata Mevlevihanesi Müzesi Nerede Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Galata Mevlevihanesi Müzesi Nerede? Tarihçesi, Eserleri, Giriş Ücreti Ve Ziyaret Saatleri (2020)

Divan Edebiyatı Müzesi adıyla ziyarete açılan, 2007'de başlayan restorasyon ile 2011'de Galata Mevlevihane'si en çok merak edilen yerler arasında. Bu mevlevihaneyi ziyaret etmek isteyenler için Galata Mevlevihanesi Müzesi nerede? Tarihçesi, eserleri, giriş ücreti ve ziyaret saatleri (2020) konularını sizler için derledik.

8.09.2020Seyahat

Yazar Sonuçları

Bulgaristan’dan ilginç seçim notları

Geçen pazar günkü seçim sonuçlarının yüzde 99’u işlendikten sonra açıklanan verilere göre Bulgaristan 45. Halk Meclisi’ne altı parti girmeye hak kazandı.

8.04.2021

İşte vergiyi azaltan belgeli giderler

Dün belgesiz olarak kira gelirinden düşülebilen götürü giderden bahsettik.

3.03.2021

İlaçta ve tıbbı cihazda pazarlık başladı

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, ABD’nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield’in 2.3 milyar dolarlık ilaç borcu uyarısının ardından Ankara’da pazarlığa başlandığını duyurdu.

25.09.2020