MENÜ

Devlet

Devlet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Devlet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Devlet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 447.969 Devlet haberi bulunmuştur.

Devlet Haberleri

Ortalık savaş alanına döndü Düğün salonunda taşlı, bıçaklı, sopalı kavga...

Ortalık savaş alanına döndü! Düğün salonunda taşlı, bıçaklı, sopalı kavga...

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde husumetli olan iki aile düğün salonunda karşılaşınca ortalık savaş alanına döndü. Meydana gele kavgada 9 kişi yaralandı.

22.02.2020Gündem
İletişim Başkanı Altun: Sabrımız taştı ama Rusyanın iş birliğine güveniyoruz

İletişim Başkanı Altun: 'Sabrımız taştı ama Rusya'nın iş birliğine güveniyoruz'

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Rusya'nın Esed rejimine verdiği desteğin bölgede insani krizin daha da kötüye gitmesine neden olduğunu belirterek, "Esed rejiminin korkunç eylemleri, masumların hayatlarını kaybetmesi ve bölgemizin istikrarsızlaşmasıyla sonuçlanıyor. Sabrımız çoktan taştı ama Rusya'nın iş birliğine güveniyoruz." ifadelerini kullandı.

22.02.2020Gündem
Dünyaca ünlü tenor Murat Karahandan Gençlerbirliğine yeni marş

Dünyaca ünlü tenor Murat Karahan'dan Gençlerbirliği'ne yeni marş

Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürü tenor Murat Karahan, taraftarı olduğu Gençlerbirliği için marş besteledi.

22.02.2020Futbol
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan İdlib için kritik tarihi açıkladı: 5 Martta bir araya geleceğiz

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan İdlib için kritik tarihi açıkladı: 5 Mart'ta bir araya geleceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'in Bergama ilçesinde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Bizim için İdlib meselesi Afrin kadar, Barış Pınarı Harekat bölgesi kadar önemlidir. Putin'e açıkça ifade ettim. Öğlen sayın Merkel ve Macron'a da ifade ettim. 5 Mart'ta tekrar bir araya geleceğiz ve bu konuları konuşacağız." ifadelerini kullandı.

22.02.2020Gündem
Kızını kurtarmak için suya atlayan baba 18 gündür aranıyor

Kızını kurtarmak için suya atlayan baba 18 gündür aranıyor

Samsun’un Terme ilçesinde ırmağa düşen Gizem Günal’ı (20), kurtarmak için atladığı suda kaybolan babası Gürsel Günal’ı (50) arama çalışmaları 18 gündür devam ediyor. Ara verilmeden çalışma devam ettiren ekipler henüz bir sonuca ulaşamadı.

22.02.2020Gündem
Ortak Türk Tarihi dersi okutulmaya başlandı

'Ortak Türk Tarihi' dersi okutulmaya başlandı

Türk Konseyi devlet başkanlarının aldığı karar üzerine hazırlanan 'Ortak Türk Tarihi' ders kitabını Türkiye'de 30 bin, Kazakistan'da 15 bin, Azerbaycan'da ise 10 bin öğrenci seçmeli ders olarak okumaya başladı.

22.02.2020Eğitim
Libya: Cenevredeki toplantıya gitmeyeceğiz...

Libya: Cenevre'deki toplantıya gitmeyeceğiz...

Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Halid el-Meşri, toplantıya kimlerin katılacağını bilmedikleri için Cenevre'ye gitmeyeceklerini söyledi.

22.02.2020Dünya
Bilal Erdoğan: Etnospor bütün dünyayı ilgilendiren bir misyon

Bilal Erdoğan: Etnospor bütün dünyayı ilgilendiren bir misyon

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, artık geleneksel sporların da hak ettiği değeri görmesini istediklerini belirterek, "Dünyanın geleneksel sporlarını ansiklopedi sayfalarından, kütüphane raflarından kurtarıp yeniden sahalara, yeniden ovalara, yaylalara, sokaklara indirmek istiyoruz." dedi.

22.02.2020Diğer
Bu acının tarifi yok... 6 yıldır gözlerini kırpamıyor

Bu acının tarifi yok... 6 yıldır gözlerini kırpamıyor

Antalya’da dans okulu açmayı planlarken ölümcül SSPE (Subakut Sklerozan Panensefalit) hastalığına yakalanan 29 yaşındaki Halil Özçelik, 6 yıldır göz kapakları kapanmadan yatağa mahkum bir şekilde yaşam savaşı veriyor. Anne Gülsüm Özçelik ise göz kapaklarını kırpamadığı için adeta kan çanağına dönen oğlunun gözlerini, enfeksiyon kapmaması için bantlarla kapatıyor.

22.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Soyadı değişikliği başvuruları e-Devletten yapılabilecek

Son dakika haberi: Soyadı değişikliği başvuruları e-Devlet'ten yapılabilecek

İçişleri Bakanlığı, evli veya boşanmış kadınların kullandıkları veya kullanacakları soyadlarına ilişkin başvuruların, e-Başvuru sistemi kapsamında e-Devlet'ten alınabildiği açıkladı.

22.02.2020Gündem
Ünlü fast food zincirinin açılışına gitmişti Kopan parmağının cezası belli oldu...

Ünlü fast food zincirinin açılışına gitmişti! Kopan parmağının cezası belli oldu...

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ünlü bir fast food zincirinin açılışında parmağı kopan Hatice Kılıç’ın başlattığı hukuk mücadelesi 7 yıl sonra sonuçlandı. Kılıç’ın yıllardır sürdürdüğü mücadelesinin sonunda kopan parmağı için 12 bin TL tazminat ödenmesine karar verildi. Kızının ve annesinin yaşanan olay nedeniyle çok olumsuz etkilendiğini belirten İlknur Kılıç "Kızım hala et yiyemiyor ve hala o günü yaşıyor. Evde et, deri kelimeleri yasak" diye konuştu...

22.02.2020Gündem
Anne ve babasını boğmuştu Cezası bozuldu...

Anne ve babasını boğmuştu! Cezası bozuldu...

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, sarımsak ezici ile başlarına vurduğu anne ve babasını boğarak öldüren hemşirenin eyleminin "canavarca hisle eziyet çektirerek kasten öldürme" olarak değerlendirilemeyeceğine hükmetti.

22.02.2020Gündem
Emine Erdoğan Girişimci Kadın Merkezinin tanıtım toplantısında konuştu

Emine Erdoğan Girişimci Kadın Merkezi'nin tanıtım toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Bir araştırmaya göre, emniyet kemerlerinin takılı olması halinde, kadınlar trafik kazalarında erkeklere oranla yüzde 47 daha fazla yaralanıyorlar. Çünkü emniyet kemerleri erkek sürücülerin anatomisine göre tasarlanıyor. Buradan teknoloji endüstrisinin kadınların aleyhine çalıştığı gibi yanlış bir sonuç elbette çıkmasın. Buradaki sorun kadınlarımızın teknoloji endüstrisine üretici ve tasarımcı olarak az sayıda katılmalarıdır" dedi.

22.02.2020Gündem
Minik Alparslan Alkurt tedavi için destek bekliyor

Minik Alparslan Alkurt tedavi için destek bekliyor

Almanya'nın Duisburg şehrinde yaşayan Fatma ve Yalçın Alkurt çifti, 14 aylık ve tip-1 SMA hastası olan oğulları Alparslan'ın tedavi olabilmesi için destek bekliyor.

22.02.2020Dünya
Hayatın merkezindeki kadınlara ışık tutan oyun: Temiz Ev

Hayatın merkezindeki kadınlara ışık tutan oyun: Temiz Ev

Devlet Tiyatrolarının, 2019-2020 sanat sezonunun iddialı eserlerinden, rejisör Aclan Büyüktürkoğlu'nun sahneye koyduğu "Temiz Ev" isimli oyun, Başkentli sanatseverlerin beğenisini kazandı.

22.02.2020Keyif
Yükseköğretimde 8 milyon öğrenci var

Yükseköğretimde 8 milyon öğrenci var

YÖK tarafından üç ayda bir yayınlanan ‘Yüksek Öğretim’ dergisinde yer alan verilere göre, Türk yükseköğretim sistemindeki öğrenci sayısı, 8 milyon 76 bin 615’e ulaştı.

22.02.2020Eğitim
Son dakika... Koronavirüsle ilgili peş peşe kötü haberler İran’ın ardından İtalyada da bir can daha aldı...

Son dakika... Koronavirüsle ilgili peş peşe kötü haberler! İran’ın ardından İtalya'da da bir can daha aldı...

İran Sağlık Bakanlığı Halkla İlişkiler Sorumlusu Kiyanuş Cihanpur, ülkede 10 Kovid-19 vakasının daha tespit edildiğini ve ölü sayısının 5'e çıktığını belirtti. Ayrıca, İran devlet televizyonunda Tahran 13. bölge belediye başkanının korona virüse yakalandığı haberi verildi. Bu haberin ardından İtalya'dan da ikinci ölüm haberi ajanslara düştü.

22.02.2020Dünya
Antalyadaki cinayette sır perdesi aralandı

Antalya'daki cinayette sır perdesi aralandı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, motosiklet kazasında yaralandığı söylenerek götürüldüğü hastanede hayatını kaybeden kafeterya sahibi Mehmet Gülay'ın (39), eşinin eski nişanlısı tarafından tutulan 3 şüpheli tarafından dövülerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Gülay'ın eşi ve 3 şüpheli tutuklanırken, azmettirici olduğu öne sürülen eski nişanlı hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Tutuklanan şüphelilerden Emine Gülay'ın yakınları, şüphelilerin adliyeden çıkarılması sırasında gazetecilere saldırdı.

22.02.2020Gündem
İçişleri Bakanlığında e-başvuru dönemi başladı

İçişleri Bakanlığı'nda e-başvuru dönemi başladı

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde vatandaşlara daha etkin, daha verimli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için İçişleri Bakanlığınca sürdürülen dijital dönüşüm ve bürokrasinin azaltılması projeleri hız kesmeden devam ediyor. Bu sistem ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar 194 hizmetin daha e-Devlet üzerinden erişimi sağlanacak, böylece e-Devlet hizmeti sayısı 354’e ulaşacaktır.

22.02.2020Gündem
Türkiye, Avrupa 6ncısı oldu

Türkiye, Avrupa 6'ncısı oldu

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, turizmde tüm zamanların rekorunun kırıldığını, Türkiye'yi ziyaret edenlerin sayısında yüzde 12,2 artış yaşandığını belirterek turizm gelirlerinde Türkiye'nin Avrupa 6'ncısı olduğunu bildirdi.

22.02.2020Ekonomi
Son Dakika | Bursaspor taraftarlarını taşıyan otobüs kaza yaptı

Son Dakika | Bursaspor taraftarlarını taşıyan otobüs kaza yaptı!

Erzurumspor BB deplasmanına giden Bursaspor taraftarlarını taşıyan otobüs kaza yaptı.

22.02.2020Futbol
Konut sigortası yaptırarak risklerden korunun

Konut sigortası yaptırarak risklerden korunun

Uzun yıllar çalışarak sahip olunan konutları güvence altına almak için konut sigortası yapılması gerekiyor. Cüzi miktarda primlerle konut sigortası yaptırarak risklerin önüne geçebilirsiniz.

22.02.2020Sigorta
Çocuğunuzun geleceğini güvenceye alın

Çocuğunuzun geleceğini güvenceye alın!

Eğitim sigortası, velinin vefatı halinde çocuğun eğitim hayatının kaldığı yerden kesintisiz bir şekilde devam etmesini amaçlayan bir sigorta çeşitidir. Eğitim sigortası çocuğa sağladığı eğitim konusundaki desteğin yanı sıra, sunduğu vergi avantajıyla da destek sağlıyor.

22.02.2020Sigorta
DASK ile evinizi güvence altına alın

DASK ile evinizi güvence altına alın

Deprem kuşağında bulunan ülkemizde sık sık orta ve büyük şiddette depremler yaşanıyor. Depremin ortaya çıkardığı olumsuzlukları ise Zorunlu Deprem Sigortası bertaraf ediyor.

22.02.2020Sigorta
Polis aracına çarptı: 2si polis, 3 kişi yaralandı...

Polis aracına çarptı: 2'si polis, 3 kişi yaralandı...

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde yaşanan trafik kazasında otomobil polis aracına çarptı. Kazada, 2'si polis, 3 kişi yaralandı.

22.02.2020Gündem
30 yıllık ABD tahvilinde sert düşüş

30 yıllık ABD tahvilinde sert düşüş

ABD'de 30 yıl vadeli devlet tahvili getirisi yaklaşık 8 baz puan azalışla yüzde 1,89'a indi ve tüm zamanların en düşük seviyesini kaydetti.

22.02.2020Ekonomi
Saldırganı kim ateşledi

Saldırganı kim ateşledi

Hanau’da ırkçı motifli saldırıda görünen şu: Yabancı düşmanı bir kişi ateş açtı. 9 kişi öldü. Biri ağır 6 kişi yaralandı. Ölenlerin hepsi göçmen kökenli. Saldırgan tek kişi. Peki ama saldırganı kim ateşledi? Onu kim silahlandırdı?

22.02.2020Avrupa
Muhterem Nur yoğun bakımda

Muhterem Nur yoğun bakımda

2013 yılında vefat eden Müslüm Gürses’in 87 yaşındaki hayat arkadaşı Muhterem Nur hastaneye kaldırdı.

22.02.2020Magazin
Liderlerden telefon zirvesi: Esad İdlib’de akan kanı bir an önce durdursun

Liderlerden telefon zirvesi: Esad İdlib’de akan kanı bir an önce durdursun

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin arasında beklenen telefon görüşmesi gerçekleşti. Erdoğan görüşmede, İdlib’de çözüm olarak Soçi Mutabakatı’nı gösterdi. Merkel ve Macron da İdlib konusunda diplomatik çabalarını arttırdılar.

22.02.2020Dünya
Vatandaşa 240 milyon liralık çağrı

Vatandaşa 240 milyon liralık çağrı

Son 10 yıldır işlem yapılmayan 1 milyon 72 bin hesapta yaklaşık 240 milyon lira unutulurken, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkilileri vatandaşın parasını alması için hesaplarını kontrol etmesi çağrısında bulunuyor.

22.02.2020Ekonomi
‘Her yer erkek’ dedi yönetimi lağvetti

‘Her yer erkek’ dedi yönetimi lağvetti

Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Feyiz, yönetimdeki erkek egemenliğini görünce kolları sıvadı. Yönetimi lağveden rektör, yaptığı devrimi “Bir baktım neredeyse hepsi erkek. ‘Minimum yüzde 50 kadın temsili istiyorum’ dedim. Şu an kadın oranı yüzde 60, bu kadar” sözleriyle anlattı.

22.02.2020Gündem
Dinlemeyi bıraktım, yazmaya karar verdim

Dinlemeyi bıraktım, yazmaya karar verdim

Ceg ve Anıl Piyancı’nın ‘Yeşillendir’ şarkısını dinliyordum. Şarkı sözlerinden anlıyoruz ki hit bir rap parça kaydeden parayı buluyor. Bir an durdum ve hesaplamaya başladım. Sonuç şu: Ben de rap’çi olacağım!

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: En tehlikeli virüs nefrettir ve bunun hesabını verecekler

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy: En tehlikeli virüs nefrettir ve bunun hesabını verecekler

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Ukrayna’da Corona virüsü nedeniyle yaşanan gerginliğe değinirken, “En tehlikeli virüs nefrettir ve bunun hesabını verecekler” dedi.

21.02.2020Dünya
Son dakika haberi: Merkel ve Macrondan İdlib açıklaması

Son dakika haberi: Merkel ve Macron'dan İdlib açıklaması

Almanya Başbakanı Angela Merkel, ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron İdlib hakkında açıklamalarda bulundu. Merkel, "Durumun hızlı bir şekilde iyileşmesini umut ediyorum." derken Macron ise "Merkel ve bana göre durum derhal ateşkes sağlayarak çözülür. Bunu Rusya ve Esed rejiminden istedik." ifadelerini kullandı.

21.02.2020Dünya
SGK emeklilik yaşı sorgulama motoru: Emeklik hesaplama nasıl yapılır

SGK emeklilik yaşı sorgulama motoru: Emeklik hesaplama nasıl yapılır?

Emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında bilgileri öğrenmek isteyen çalışanlar, sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim günleri kapsamında emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili detayları sorguluyor. Özellikle milyonlarca SGK çalışanı, 2020 emeklilik yaşı şartları hakkında bilgi almak istiyor. Emeklilik için gün sayanlar, Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtını resmi kaynakların bilgileri çerçevesinde öğrenebiliyor. Peki, emeklik hesaplama nasıl yapılır? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama motoru ve konuyla ilgili detaylar.

21.02.2020Ekonomi
Bakan Akar ve komutanlardan şehit ailesine taziye ziyareti

Bakan Akar ve komutanlardan şehit ailesine taziye ziyareti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile İdlib'deki hain saldırıda şehit düşen Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

21.02.2020Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putinden İdlib görüşmesi

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin'den İdlib görüşmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İdlib'deki son gelişmelerle ilgili telefon görüşmesi yaptı. Görüşmede taraflar tüm anlaşmalara bağlı olduğunu ifade etti.

21.02.2020Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putinden çok kritik İdlib görüşmesi

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin'den çok kritik İdlib görüşmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İdlib'deki son gelişmelerle ilgili telefon görüşmesi yaptı. Görüşmede taraflar tüm anlaşmalara bağlı olduğunu ifade etti.

21.02.2020Gündem
2020 Bekçi alımında geri sayım: Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli Bekçilik şartları neler

2020 Bekçi alımında geri sayım: Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli? Bekçilik şartları neler?

Bekçilik alımına ilişkin başvuru tarihleri gündeme gelmeye devam ediyor. 2020 yılı bekçilik alımı başvuru tarihlerine yoğunlaşan adaylar, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz'ın 500 çarşı ve mahalle, 172 kır bekçisi olmak üzere 672 bekçi alımına ilişkin detayları sorguluyor. 2020 bekçilik başvuru şartları da adayların araştırdığı bir diğer gündem konusu arasında yer alıyor. Peki, 2020 Bekçi alımı başvuru tarihleri belli oldu mu? Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli? İşte, bekçilik başvuru şartları ve 2020 bekçi alımına ilişkin detaylar.

21.02.2020Gündem
Hepsi tek tek tespit edildi 10 bin kişiye yasa dışı bahis cezası kesilecek

Hepsi tek tek tespit edildi! 10 bin kişiye yasa dışı bahis cezası kesilecek

Kayseri merkezli yasa dışı bahis operasyonunda yakalanan 10 zanlı adliyeye sevk edildi. Operasyonda yasa dışı bahis oynadığı tespit edilen 10 bin kişiye, 10 bin 475 lira ile 41 bin 910 lira arasında idari para cezası verilecek.

21.02.2020Gündem
Virajı alamayınca şarampole yuvarlandı

Virajı alamayınca şarampole yuvarlandı

Aydın'ın Söke ilçesinde, virajda, kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanan otomobilin sürücüsü Burcu Duman (33), yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen jandarma ve sağlık ekipleri tarafından araçtan çıkartılan Duman, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Jandarma, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

21.02.2020Haber
Şarampole yuvarlanan otomobil sürücüsü yaralandı

Şarampole yuvarlanan otomobil sürücüsü yaralandı

AYDIN'ın Söke ilçesinde, virajda, kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanan otomobilin sürücüsü Burcu Duman (33), yaralandı

21.02.2020Gündem
Sigortalı olmak için 10 neden

Sigortalı olmak için 10 neden

Hayatta değer verdiğimiz varlıklar artıkça onları korumak için sigorta yaptırma ihtiyacı hissediyoruz. Bu değerleri bir de çok çalışarak zor edinmişsek sigorta yaptırmak vazgeçilmez bir unsur haline geliyor. Biz de sebeplerini 10 madde halinde sıralayalım istedik.

21.02.2020Sigorta
Gebzede zincirleme trafik kazası: Yaralılar var

Gebze'de zincirleme trafik kazası: Yaralılar var

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kazaya karışan araçlar nedeniyle bir süre trafiğe kapanan yolda uzun araç kuyrukları oluştu.

21.02.2020Gündem
İdlib şehidi Ali Emre Fırıncıoğulları yarın toprağa verilecek

İdlib şehidi Ali Emre Fırıncıoğulları yarın toprağa verilecek

Suriye'nin İdlib şehrinde rejim güçlerinin hava saldırısında şehit olan Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları'nın (24) memleketi Hatay'ın Samandağ ilçesinde yarın törenle toprağa verileceği bildirildi.

21.02.2020Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin ile bu akşamki görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin ile bu akşamki görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına yanıt verdi. Erdoğan açıklamasında "Bu akşam saat 18'de Putin ile görüşeceğim. Görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek" dedi. Erdoğan ayrıca 150 rejim mensubunun etkisiz hale getirildiğini açıklayarak "Rejim İdlib’de bu zulmü durdurmadığı sürece bize oradan çekilmek söz konusu değil" ifadelerini kullandı.

21.02.2020Gündem
AB liderlerinin bütçe zirvesi devam ediyor

AB liderlerinin bütçe zirvesi devam ediyor

Avrupa Birliği (AB) üyesi 27 ülke liderinin, birliğin gelecekteki bütçesinin boyutu ve harcama alanlarını görüşmek için Brüksel'de düzenlediği zirve devam ediyor.

21.02.2020Ekonomi
Konyaray Banliyö Hattının protokolü imzalandı

Konyaray Banliyö Hattı'nın protokolü imzalandı

Konya Büyükşehir Belediyesinin, Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü ile hayata geçireceği Konyaray Banliyö Hattı'nın protokolü imzalandı.

21.02.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

AK Parti, FETÖ’yü kucağında buldu!

Günlerdir, ‘Tencere dibin kara seninki benden kara’ türünden bir tartışma yapıyoruz.

22.02.2020

Herkesin alışveriş yapamadığı, para geçmeyen bir market...

Bir market düşünün. İçinde gıdadan giyime ihtiyacınız olan her şey var. Ama bu marketten herkes alışveriş yapamıyor. Daha da ilginç olanı kasaya ödemeye gittiğinizde ne nakit geçiyor ne de kredi kartı...

22.02.2020