Bugün neler oldu?

Kamu Işçisi

Güncelleme Tarihi:

Kamu Işçisi haberleri sayfasında Kamu Işçisi hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 970 Kamu Işçisi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Kamu Işçisi haberleri

DAHA FAZLA #KAMU IŞÇİSİ HABERLERİ

Kamu Işçisi’a ait tüm site haberleri

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalar... Sonbaharda evleri teslim edeceğiz

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalar... "Sonbaharda evleri teslim edeceğiz"

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de düzenlenen Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. 6 Şubat depreminin etkilerine değinen Erdoğan, "Gerçekleştiği alan ve etkilediği nüfus bakımından tarihimizin en büyük afeti olan depremlerin üzerinden henüz 5,5 ay geçti. 180 bin civarında konut ve köy evinin inşa süresi başlamıştır. İnşallah sonbaharla birlikte konutları vatandaşlarımıza peyderpey teslim etmeye başlayacağız." ifadelerini kullandı. "Son haftalarda atılan adımların, depremin artık ertelenemez hale gelen mali yükünü karşılayabilmek için düzeltmeler olarak görülmesi şarttır" sözleriyle ekonomiye ilişkin de önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnsanımızın tasarruf anlayışında döviz ve altın ağırlıklı yer tutuyor. Yastık altında duran bu varlıkların iktisadi işleyişe dolayısıyla istihdama ve üretime katkısı olmuyor. Onun için gelin. Milletime sesleniyorum. Biz verim ekonomisinden yana olalım, israf ekonomisini bir kenara koyalım. Bu ne milletime ne de devletimize hiçbir faydası yoktur." dedi. Enflasyonla mücadeleye ilişkin ise Cumhurbaşkanı, "Enflasyon başta olmak üzere ekonomideki sıkıntıların üstesinden geleceğiz. İstihdamı artıracak, enflasyonu düşürecek, finansal düzenlemeyi sağlayacak tedbirleri alacak, sonuçlandıracak, ortaya çıkan zenginliği milletimizin her bir ferdine yayacak politika izliyoruz." şeklinde konuştu.

#Kabine Toplantısı