EKSTRA
MENÜ

Hümeyra

Hümeyra ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hümeyra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.557 Hümeyra haberi bulunmuştur.

Hümeyra Haberleri

Pendikte rehin alınmıştı... Şoke eden ifade

Pendik'te rehin alınmıştı... Şoke eden ifade

Pendik'te  bir okulda nişanlısı Umut Demirkaya (22) tarafından rehin alınan 19 yaşındaki Hümeyra K., polis sorgusunda nişanlısını sevdiğini belirterek şikayetçi olmadığını söyledi.

11.09.2018Gündem
Okuldaki kâbus dakikalarının sebebi gizli Facebook hesabıymış

Okuldaki kâbus dakikalarının sebebi gizli Facebook hesabıymış!

İstanbul Pendik’te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen Umut D. isimli asker, okul aile birliğinde çalışan nişanlısı Hümeyra K.’yı bıçakla tehdit ederek rehin aldı. Yapılan müzakere sonucu Umut D. ikna edilirken, olayın sebebinin kıskançlık krizi olduğu ortaya çıktı

11.09.2018Gündem
Okulda kızgın nişanlı paniği

Okulda kızgın nişanlı paniği

Piyade er Umut Demirkaya, birliğinden izin alarak, aralarında bir süredir sorun olduğu öğrenilen nişanlısı Hümeyra K.’nın sekreter olarak görev yaptığı Pendik Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi üzerinde bulunan Melek Aknil Çok Programlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gitti.

10.09.2018Gündem
Okuldaki rehine krizinde son dakika gelişmesi: Teslim oldu

Okuldaki rehine krizinde son dakika gelişmesi: Teslim oldu!

İstanbul Pendik'te bulunan Melek Aknil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gelen bir uzman erbaş, nişanlısını rehin aldı. Yaklaşık 1,5 saatlik ikna çalışmalarının ardından uzman erbaş az önce teslim oldu ve rehine krizi sona erdi...

10.09.2018Gündem
İsrail, 72 Türk’e giriş izni vermedi

İsrail, 72 Türk’e giriş izni vermedi

İSRAİL, özel seyahat acentesiyle Kudüs’ü ziyarete giden 90 Türk’ten 72’sinin ‘vizeleri olmadığı’ iddiasıyla ülkeye girişine izin vermedi.

30.07.2018Dünya
Akıl almaz kaza Organ Nakil Koordinatörünün başına geldi

Akıl almaz kaza! Organ Nakil Koordinatörü'nün başına geldi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakli Merkezi’nin Organ Nakil Koordinatörü Recayi Madaslı, açmak istediği soda şişesinin kapağının gözüne çarpması sonucu görme yetisini kaybetti. Kornea nakliyle bulanık da olsa gören Madaslı, yaşadığı olay sonucu herkesin bir gün organ bağışına ihtiyacı olabileceğini bir kez daha anladığını belirtti.

1.07.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Ayşegül harikalar diyarında

80’leri 90’lara bağlayan en sağlam köprülerden Ayşegül Aldinç’in ikinci albümü ‘Benden Söylemesi’, LP olarak basıldı. 45’lik formatını Modern Folk Üçlüsü’yle seslendirdiği Eurovision şarkısı ‘Dönme Dolap’la yakalayan sanatçı, böylelikle diskografisinin format hanesine LP’yi de kattı.

24.08.2018

Feminizme pop katkısı

Gençlik-güzellik takıntısı, kadın/erkek fark etmez, herkesi önüne katmış sürüklüyor. Bu çağ böyle bir çağ. Her şey bu takıntının yanında yaya kalıyor. Şarkı mı kalmayacaktı?

3.08.2018

‘Narcos’u düşük bir film...

Onca dizi ve belgesele rağmen Pablo Escobar’ın hayatına hâlâ vâkıf olmayanlar için yeni bir seçenek var huzurlarımızda: Ünlü uyuşturucu baronuyla gazeteci sevgilisinin yaşadıklarını anlatan ‘Pablo Escobar’ı Sevmek’... Vasatı aşamayan filmde iki ana karakteri gerçek hayatta evli bir çift olan Javier Bardem ve Penélope Cruz canlandırıyor...

20.07.2018