EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Fırınlar

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.135 haberi bulunmuştur.

Fırınlar Haberleri

Çevre

Çevre

21.11.2000Ege
TSK, krizde özel kurumlardan da yararlanacak

TSK, krizde özel kurumlardan da yararlanacak

Türk Silahlı Kuvvetleri, gerginlik ve kriz dönemlerinde özel kurum ve kuruluşlardan yararlanabilecek.

7.07.2001Gündem
Vergide kara tablo

Vergide kara tablo

Türkiye ekonomik darboğazdan kurtulmaya çalışırken, en önemli iç kaynak olan vergiden istediği sonucu alamıyor. Vergi beyannamelerine göre çok kazananlar az, az kazananlar çok vergi ödüyor.

15.07.2001Ekonomi
BM: 3 milyon Afganistanlı ciddi tehlike altında

BM: 3 milyon Afganistanlı ciddi tehlike altında

BM yetkilileri Afganistan’da en az üç milyon kişinin ‘ciddi tehlike’ altında olduğunu açıkladı. Bu insanlar açlığın yanı sıra barınak ve ilaç sorunu da yaşıyor.

1.10.2001Dünya
Kıyamet gibi

Kıyamet gibi

Sağanak yağmur ve şiddetli fırtına tüm yurtta etkisini sürdürüyor. Mersin'de sel nedeniyle 3 kişi hayatını kaybetti, Kayseri'de evlerin çatıları uçtu, İzmir'de ağaçlar devrildi.

3.12.2001Gündem
2002ye giriş rehberi

2002'ye giriş rehberi

Eğlence sektörünün en yoğun günleri. Her otel, lokanta ve eğlence mekanı, ilginç bir yılbaşı gecesi hazırlamak için kafa patlattı, uğraştı, didindi. İşte size kısa bir rehber...

21.12.2001Seyahat
Mutfak mikseri aslında elektronik bir canavar mı

Mutfak mikseri aslında elektronik bir canavar mı?

Baz istasyonları, cep telefonları, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, yüksek gerilim hatları, mikro dalga fırınlar ve elektrikli cihazlarla kuşatılmış durumdayız...

26.01.2002Spor
Kendinizi radyasyondan koruyun

Kendinizi radyasyondan koruyun

Günlük yaşantıda kullanılan cep telefonundan, bilgisayara, saç kurutma makinasından mikro dalga fırınlara kadar elektrikli aletlerin tamamı, insan sağlığı için zararlı olan ''elektromanyetik radyasyon'' (EMR) yayıyor. Ancak uzmanlar basit önlemlerle korunmanın mümkün olduğunu belirtiyor.

29.01.2002Gündem
Compex Digital Yaşam Fuarı başlıyor

Compex Digital Yaşam Fuarı başlıyor

Ev ve işyerlerinde kullandığımız teknolojiler sürekli gelişiyor, yenileniyor. Bu başdöndürücü değişimle ilgili yenilikler, son çıkan ürünler "Compex Digital Ev ve İş Teknolojileri Fuarı"nda sergilenecek. Türkiye’de ilk kez düzenlenen Compex Digital, 07-10 Şubat tarihleri arasında Harbiye Lütfü Kırdar'da ziyaretçilerini bekliyor. Fuara giriş davetiyeleri internet ortamından ücretsiz alınabiliyor.

5.02.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Almanya gibi yapsalar banka patronu olmazdım

SABANCI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Sabancı, Egebank'a el konulduğu günlerde şöyle dedi:

23.12.2001

Karlar da ihtiyarlar

Bildiğiniz gibi İstanbul şehri, Afrika'nın Kenya bölgesinde olup halkının tamamı doğma büyüme Afrikalı'dır. Bu nedenle de çok sıcak kanlı insanlardır. Başka insanlarda normal beden ısısı 36 santigrat dereceyken, İstanbullularınki 40 dereceden aşağıya düşmez.

13.01.2002

Ekmek Kur'an hakkı için (Nán-ı Azîz'in Mısır'da başlayan öyküsü)

ARTUN ÜNSAL'ın Nimet Geldi Ekine-Türkiye'nin Ekmeklerinin Öyküsü araştırması, önce buğdayın, sonra ekmeğin Mısır'da başlayan öyküsünü, çeşitli uluslardaki tarihini, Türkiye'de çeşitli dönemlerdeki yerini, bize has ekmek lezzetinde veriyor.

1.02.2002