EKSTRA
MENÜ

Eurovision Şarkı Yarışması

Eurovision Şarkı Yarışması haberleri sayfasında güncel ve son dakika Eurovision Şarkı Yarışması hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.712 Eurovision Şarkı Yarışması haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Eurovision Şarkı Yarışması Haberleri

24 Mayıs hangi burç ve burcu ne 24 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

24 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 24 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar toplamda on iki taneden meydana gelmektedir. Bahsedilen bu on iki burcun birbirinden farklı nitelikleri bulunmaktadır. 24 Mayıs tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özellikleri ile birlikte yükselenini, 24 Mayıs tarihinde yaşanmış olan olayları, bu tarihte doğmuş bulunan ünlüleri, futbolcuları ve anime karakterlerini sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
19 Nisan hangi burç ve burcu ne 19 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

19 Nisan hangi burç ve burcu ne? 19 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Günümüzde astrolojiye olan ilgi gün geçtikçe daha fazla artış göstermektedir. Burcu konusunda fikir sahibi olabilmeyi isteyen bireyler yorumlara ve bununla beraber burçların özelliklerine de dikkat etmektedir. 19 Nisan hangi burç olduğunu, yükseleni, özelliklerini, hangi ünlünün 19 Nisan doğumlu olduğunu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

12.09.2021Burçlar
4 Mayıs hangi burç ve burcu ne 4 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 4 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar kuşağı üzerinde toplamda on iki tane burç yer almaktadır. Burçlar insanların kişilikleri hakkında bir takım bilgiler vermektedir. 4 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 4 Mayıs tarihinde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
18 Mart hangi burç ve burcu ne 18 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Mart hangi burç ve burcu ne? 18 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar astrolojinin en önemli konusunu oluşturmaktadır. Günümüzde burçlara ve yorumlarına olan ilgi sürekli artmaktadır. Sizin için 18 Mart tarihinin hangi burcu ifade ettiğini, bu nurcun özelliklerini ve yükselenini, 18 Mart tarihinin önemini, bu tarihte doğan ünlüleri ve çok daha fazlasını derledik.

6.09.2021Burçlar
12 Mart hangi burç ve burcu ne 12 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

12 Mart hangi burç ve burcu ne? 12 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astrolojiye göre belirlenmiş olan 12 adet burç bulunuyor. Yıldızların ve gezegenin konumu ile belirlenen bu burçlar içinde yer alan 12 Mart tarihinde doğan kişiler ise, balık burcu özelliklerini taşırlar. 20 Şubat ve 20 Mart arasında dünyaya gelen kişiler balık burcu özelliklerin, taşır. 12 Mart hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
Bilgen Bengü: Diğer arkadaşlarım şimdi ev hanımı

Bilgen Bengü: Diğer arkadaşlarım şimdi ev hanımı

Cici Kızlar, 1975’te Eurovision Şarkı Yarışması seçmelerinde seslendirdiği “Delisin” şarkısıyla tanındı. Şebnem Aksu, Birnur Bilginoğlu ve Bilgen Bengü’den oluşan grubun 2 yıllık serüvenini Bengü ile konuştuk. Sanatçı, “Eurovision seçmelerinin yaşandığı gece Türkiye’nin en ünlü kıvırcığı oldum” diyor. (Eda SOLMAZ)

11.07.2021Magazin
Aleyna Tilki: Lokal şarkıcı değilim

Aleyna Tilki: Lokal şarkıcı değilim

Türkiye, Eurovision Şarkı Yarışması’na yeniden katılma sinyali verdi. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, 2013 yılından beri katılım sağlanmayan Eurovision’la ilgili tekrar görüşmelere başlandığını açıkladı.

23.06.2021Magazin
Eurovision’a katılma sinyali

Eurovision’a katılma sinyali

Türkiye 34 kez katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması’na yeniden katılma sinyali verdi. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, sosyal medya hesabından Eurovision şarkı yarışması ile ilgili tekrar görüşmelere başlandığını açıkladı.

22.06.2021Magazin
TRT Genel Müdürü açıkladı Teşkilat dizisi İsraile bile satıldı

TRT Genel Müdürü açıkladı! 'Teşkilat dizisi İsrail'e bile satıldı'

Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren ile son dönemde dikkatleri üzerine çeken Teşkilat dizisine ilişkin sohbet gerçekleştirdi. TRT Genel Müdürü Eren, Teşkilat dizisinin İsrail'e bile satıldığını açıkladı.

19.06.2021Gündem
Kanat Atkaya ile müzik sektörü emekçilerinin sorunları  | Hürriyet Bizimle #61

Kanat Atkaya ile müzik sektörü emekçilerinin sorunları | Hürriyet Bizimle #61

Müzik sektörünün emekçileri, sanatçılar, oyuncular, sahne emektarları 16 aydır sahnelerden uzakta! Sektörün tüm sorunlarını, çözüm önerileri ile Kanat Atkaya ile konuştuk. Ayrıca Eurovision şarkı yarışması- Anadolu Efes’in büyük başarısı- Avrupa Futbol Şampiyonası ve bizi nasıl bir yazın beklediğini de masaya yatırdık.

9.06.2021Life Style
Eurovision birincisi yine gündemde... Bir skandal daha

Eurovision birincisi yine gündemde... Bir skandal daha!

65'incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'ndan uyuşturucu kullandığı öne sürülen müzik grubu hakkında gündeme bomba gibi düşen yeni bir iddia geldi.

25.05.2021Dünya
Eurovisiona damgasını vurmuştu... Uyuşturucu iddiaları ile ilgili net mesaj

Eurovision'a damgasını vurmuştu... Uyuşturucu iddiaları ile ilgili net mesaj!

65'incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'ndan uyuşturucu kullandığı ile gündeme gelen kazanan grubun solisti BBC'ye konuk oldu. Müzisyen burada yaptığı açıklamalar ile iddiaları kesin bir dille reddederken 'programdan sonra uyuşturucu testi yaptırmaya gideceğim' dedi.

24.05.2021Dünya
Türkiye yok ama izi var

Türkiye yok ama izi var

İtalya’yı temsil eden rock grubu Maneskin’in, ‘Zitti E Buoni’ adlı şarkısı 524 puanla birinci seçildi.

24.05.2021Dünya
Eurovision 2021 Şarkı yarışmasında uyuşturucu krizi

Eurovision 2021 Şarkı yarışmasında uyuşturucu krizi

Eurovision 2021 Şarkı Yarışmasında, 524 puanla birinci seçilen Rock grubu Maneskin'in baş solistinin kutlamalar sırasında uyuşturucu kullandığı iddia edildi.

23.05.2021Haber
Eurovision 2021 yarışmasında uyuşturucu krizi

Eurovision 2021 yarışmasında uyuşturucu krizi

Eurovision 2021 Şarkı Yarışmasında, 524 puanla birinci seçilen Rock grubu Maneskin'in baş solistinin kutlamalar sırasında uyuşturucu kullandığı iddia edildi.

23.05.2021Dünya
Eurovision Şarkı Yarışmasında kazanan belli oldu Kupayı Maneskin kaldırdı

Eurovision Şarkı Yarışması'nda kazanan belli oldu! Kupayı Maneskin kaldırdı

Hollanda'da bu yıl 65'incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nı, "Zitti E Buoni" adlı şarkısıyla İtalya'yı temsil eden Maneskin rock grubu kazandı.

22.05.2021Dünya
2021 Eurovision finali ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda İşte Eurovision 2021 finali hakkında bilgiler

2021 Eurovision finali ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte Eurovision 2021 finali hakkında bilgiler

Bu yıl 65'incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması için geri sayım hızlandı. Hollanda'nın Rotterdam kentinde yapılacak olan yarışmanın finalinin ne zaman ekranlara geleceği merak konusu oldu. Birkaç aşamada gerçekleştirilen yarışmanın finali bu akşam yapılacak ve kazanan ülke belli olacak. Peki, Eurovision 2021 finali saat kaçta?

22.05.2021Gündem
Hadise: Belçika adına Eurovisionda yarışırım

Hadise: Belçika adına Eurovision'da yarışırım

Kaan Yıldırım'la yaşadığı aşk ile son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Hadise, Belçika’da ‘MNM Radyo’da Peter Van de Veire’in programına konuk oldu.

20.05.2021Magazin
Eurovision 2021 hangi kanalda Eurovision finali ne zaman Eurovisionda heyecan devam ediyor

Eurovision 2021 hangi kanalda? Eurovision finali ne zaman? Eurovision'da heyecan devam ediyor!

Eurovision 2021 yarı final heyecanı devam ediyor. Bu yıl 65'incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda'nın Rotterdam kentinde yapılacak. 39 ülkenin katıldığı yarışma bu yıl 18 ile 22 Mayıs arasında düzenlenecek. Eurovision 2021 büyük finali Mayıs'ta gerçekleşecek. Türkiye'nin en son 2012'de katıldığı Eurovision şarkı yarışmasını ülkemizde takip etmek isteyenler Eurovision 2021 kanal bilgisine odaklandı. Peki, Eurovision 2021 hangi kanaldan izlenecek? İşte, Eurovision 2021 final tarihi ve kanal bilgisi hakkında merak edilen bilgiler.

19.05.2021Televizyon
Eurovisiondan sürpriz karar Bu yıl ilk defa uygulanacak

Eurovision'dan sürpriz karar! Bu yıl ilk defa uygulanacak

Koronavirüs salgını birçok kültür sanat etkinliği gibi ilgiyle takip edilen Eurovision Şarkı Yarışması'nın da vurdu. Geçen yıl gerçekleştirilmeyen yarışmadan sonra bu yıl da ilk kez uygulamaya geçirilecek sert önlemler söz konusu.

17.05.2021Dünya
2021 Eurovision Şarkı Yarışması ne zaman, Türkiye katılacak mı

2021 Eurovision Şarkı Yarışması ne zaman, Türkiye katılacak mı?

2021 Eurovision Şarkı Yarışması'na çevrildi. Yarışmacılar ve heyetlerinin yetkilendirilmiş basın ve hayranlar huzurunda sunulduğu "Turkuaz Halı" ve Açılış Töreni etkinlikleri 16 Mayıs 2021 tarihinde Rotterdam Limanı'nda gerçekleştirilecek. 2021 Eurovision Şarkı Yarışması ne zaman, Türkiye katılacak mı?

17.05.2021Gündem
Büyük açılış: Geri sayım başladı

Büyük açılış: Geri sayım başladı

Dünyanın en eski şarkı yarışmalarından biri için geri sayım devam ediyor. Birkaç aşamada gerçekleştirilen yarışmanın büyük açılışı da dün gerçekleştirildi. Yarışma heyecanı bir yana katılımcıların tanıtıldığı bu etkinlikle renkli görüntüler yaşandı.

17.05.2021Magazin
Şarkıcı Yeliz kimdir, kaç yaşında Özcan Deniz itirafıyla gündem oldu

Şarkıcı Yeliz kimdir, kaç yaşında? Özcan Deniz itirafıyla gündem oldu

Bir dönemin popüler isimlerden Yeliz, Armağan Çağlayan'ın YouTube programı 'Dur Bi Dinle'ye konuk oldu. Yeliz, evliliğini ve Özcan Deniz ile yaşadığı büyük aşkı anlattı. Hilmi Topaloğlu yüzünden ayrıldığını açıklayan Yeliz, o dönemde çok acı çektiğini söyledi. Peki, Şarkıcı Yeliz kimdir, kaç yaşında?

28.04.2021Magazin
Şarkıcı Yeliz gözyaşı dolu hayat hikayesini anlattı: Özcan ile Hilmi Topaloğlu yüzünden ayrıldık... Baba çok acı çekiyorum

Şarkıcı Yeliz gözyaşı dolu hayat hikayesini anlattı: Özcan ile Hilmi Topaloğlu yüzünden ayrıldık... 'Baba çok acı çekiyorum'

Bir dönemin popüler isimlerden Yeliz, Armağan Çağlayan'ın YouTube programı 'Dur Bi Dinle'ye konuk oldu. Yeliz, şöhret yolculuğunu, evliliğini ve Özcan Deniz ile yaşadığı aşkı anlattı...

28.04.2021Magazin
Sana Öğreteceğim dediler, diskalifiye oldular

'Sana Öğreteceğim!' dediler, diskalifiye oldular!

Belarus, 65'inci Eurovision Şarkı Yarışması'ndan diskalifiye edildi. Diskalifiye kararı ülkenin, yarışmanın kurallarını 2 kez ihlal ettiği gerekçesiyle verildiği açıklandı.

27.03.2021Dünya
Şeytana tehdit

'Şeytan'a tehdit

Eurovision’a ‘Şeytan’ adlı şarkıyla katılma kararı Kıbrıs Rum kesimini karıştırdı. Devlet televizyonuna tehdit yağdı.

1.03.2021Dünya
Serpil Barlas kimdir, hastalığı neydi Ünlü popçu Serpil Barlasın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler

Serpil Barlas kimdir, hastalığı neydi? Ünlü popçu Serpil Barlas'ın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler

Ünlü popçu Serpil Barlas hayatını kaybetti. 1970 yılında Altın Ses Yarışması'nda Nilüfer'in ardından ikinci olan Serpil Barla' Oldu Olanlar' adlı parça ile adından söz ettirmişti. Peki, Serpil Barlas neden öldü, hastalığı neydi? Ünlü popçu Serpil Barlas'ın hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler

21.02.2021Magazin
Ünlü popçu Serpil Barlas hayatını kaybetti

Ünlü popçu Serpil Barlas hayatını kaybetti

Türk pop müziğinin yıldızlarından Serpil Barlas yaşamını yitirdi. Özellikle 1980’li yıllarda seslendirdiği şarkılarla tanınan sanatçı 64 yaşındaydı. Barlas'ın cenazesi, 22 Şubat Pazartesi günü Feriköy Mezarlığı'nda anneannesi Macide Balkış'ın bulunduğu aile kabristanına defnedilecek.

20.02.2021Magazin
Barış Manço ölüm yıl dönümünde anılıyor – İşte Barış Manço’nun hayatı ve hafızalara kazınan şarkı sözleri

Barış Manço ölüm yıl dönümünde anılıyor – İşte Barış Manço’nun hayatı ve hafızalara kazınan şarkı sözleri

Anadolu rock ve pop müziğinin önde gelen ismi, besteci, söz yazarı ve TV programcısı Barış Manço, ölümünün 22. yılında anılıyor. 7’den 77’ye herkesin sevgisini kazanan Barış Manço, en sevilen şarkılarının sözleriyle hatırlatılıyor. İşte Barış Manço’nun hayatı ve hafızalara kazınan şarkı sözleri…

1.02.2021Hayat
Doya Doya Modada Linet sürprizi - Linet kimdir, kaç yaşında, nereli

Doya Doya Moda'da Linet sürprizi - Linet kimdir, kaç yaşında, nereli?

Doya Doya Moda'nın yılbaşı özel bölümüne şarkıcı Linet konuk oluyor. Verdiği kilolar ve tarzıyla adından söz ettiren Linet, Doya Doya Moda yarışmacılarını hem eğlendirecek hem de kombinlerini değerlendirecek. Peki, Linet kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte şarkıcı Linet'in hayatıyla ilgili bilgiler...

31.12.2020Televizyon
Linet kimdir, nereli, kaç yaşında İşte Linet hakkında bilgiler

Linet kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Linet hakkında bilgiler

Linet gündemde yer alan isimler arasında yer alıyor. Televizyon programlarında sergilediği canlı ses performansları ile dikkat çeken Linet’in annesi bir dönemlerin önemli Türk Sanat Müziği şarkıcılarından olan Bursalı Leyla Özgecan’dır. İşte ünlü isim hakkında bilgiler

26.12.2020Magazin
İbo Showun bu haftaki konukları belli oldu- İşte İbo Show yeni bölüm konukları

İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu- İşte İbo Show yeni bölüm konukları

İbo Show'un bu haftaki konuları belli oldu. 9 yıllık aradan sonra ekran macerasına geri dönen İbo Show, bu hafta 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. İbo Show’un yayınlanan son bölümünde Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural ağırlanmıştı. Peki, İbo Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte İbo Show yeni bölüm konukları…

22.12.2020Televizyon
Onno Tunç kimdir nasıl öldü

Onno Tunç kimdir nasıl öldü?

Onno Tunç, yaşamı boyunca imza attığı pek çok şarkı ile dikkatleri üzerine çekti. Şarkı söyleyerek başladığı müzik kariyerine söz yazarlığı ile devam eden Onno Tunç, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer ve daha pek çok ünlü isme besteler verdi. Sezen Aksu'yla birlikte uzun yıllar çalışan Onno Tunç, günümüzde de popülaritesini yitirmeyen pek çok şarkıya imzasını atmıştır. Peki, Onno Tunç kimdir, ne zaman ve nasıl öldü? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

16.12.2020Hayat

Anar Agakishiev kimdir nereli kaç yaşında?

Anar Agakishiev, moda dünyasının yakından tanıdığı isimler arasında yer alıyor. Yaptığı makyajlarla dikkatleri üzerine çeken Anar Agakishiev, Türkiye'de pek çok ünlü isimle çalışmış ve yapmış olduğu makyajlarla dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Anar Agakishiev kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

9.11.2020Hayat
Türkiye’nin müzikli tarihi

Türkiye’nin müzikli tarihi

Müzik araştırmacısı ve yazarı DJ Murat Meriç, çarşamba günü internet üzerinden altı hafta sürecek atölye programına başladı. Zoom uygulamasıyla gerçekleştirdiği ‘Şarkılarla Cumhuriyet Tarihi’ adlı programda, Türkiye tarihini şarkılar üzerinden anlatırken o döneme ait şarkıları da dinletiyor. Program öncesinde, Meriç’ten, ‘tadımlık’ bilgiler aldık.

Serhat’tan İspanyolca sürprizi

Serhat’tan İspanyolca sürprizi

Serhat, son Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu temsil ettiği, söz ve müziği kendisine ait “Say Na Na Na” şarkısını İspanyolca seslendirdi.

16.10.2020Keyif
Hadise bu kez 3. oldu

Hadise bu kez 3. oldu

Hadise’nin Eurovision Şarkı Yarışması’nda söylediği “Düm Tek Tek” şarkısı YouTube’da hâlâ ilgi görüyor.

4.10.2020Magazin
Şebnem Paker: Dublin’de  star  gibiydik

Şebnem Paker: Dublin’de star gibiydik

1997 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda üçüncü olan Şebnem Paker, Melis Danişmend’in hazırladığı “Şimdi Neredeler” röportaj serisinin konuğu oldu.

22.07.2020Magazin
Pierce Brosnan:Will’in babasını oynayacak yaşa mı gelmişim

Pierce Brosnan:Will’in babasını oynayacak yaşa mı gelmişim!

“James Bond” serisinin efsane aktörü Pierce Brosnan, Sony Pictures’ın merakla beklenen projesi “Cinderella”nın çekimlerine pandemi nedeniyle ara verilince soluğu Hawaii’de aldı. Şimdilerde “Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi” filmiyle seyirciyle buluşan ünlü oyuncuyla görüntülü olarak sohbet ettik. Hem filmlerini hem de pandemi sürecini nasıl geçirdiğini konuştuk.

19.07.2020Magazin
Eurovision Şarkı Yarışması iptal mi edildi Eurovision iptal olacak mı

Eurovision Şarkı Yarışması iptal mi edildi? Eurovision iptal olacak mı?

16 Mayıs'ta Hollanda'nın Rotterdam şehrinde düzenlenecek 65. Eurovision Şarkı Yarışması'nın iptal edilip edilmeyeceği vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Eurovision yarışmasının sıkı takipçileri, corona virüsü salgını nedeniyle bu yıl yarışmanın iptal edilip edilmeyeceğini sorguluyor. Peki, Eurovision Şarkı Yarışması iptal mi edildi? Eurovision iptal olacak mı?

19.03.2020Keyif
Son dakika... 2020 Eurovision şarkı yarışması iptal edildi

Son dakika... 2020 Eurovision şarkı yarışması iptal edildi

Bu yıl Rotterdam'da düzenlenmesi planlanan 2020 Eurovision şarkı yarışması Corona Virüsü nedeniyle iptal edildi.

18.03.2020Dünya
Anna Kendrick: Çocuklar Poppy olduğumu öğrenince çok şaşırıyor

Anna Kendrick: Çocuklar Poppy olduğumu öğrenince çok şaşırıyor

Oyunculuğa çocuk yaşta başlayan Anna Kendrick, “Alacakaranlık”taki rolüyle şöhreti yakaladı. 2010 yılında “Aklı Havada” ile Oscar’a aday gösterildi. Son olarak 15 Mayıs’ta vizyonda olacak “Troller: Dünya Turu” filminde Kraliçe Poppy’i seslendiren Kendrick’le animasyonu konuştuk.

8.03.2020Magazin
Barış Manço anılıyor

Barış Manço anılıyor

Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve TV programcısı Barış Manço, vefatının 21. yılında anılıyor.

31.01.2020Keyif
Şarkıcı Asya olarak bilinen Tülay Kaygusuz kimdir

Şarkıcı Asya olarak bilinen Tülay Kaygusuz kimdir?

Tülay Kaygusuz ya da eski adıyla Tülay Keçialan olarak bilinen ve Asya ismiyle tanınan ünlü şarkıcı, son günlerin araştırılan isimleri arasında yer almaya başladı. Kariyeri boyunca 6 albüm çıkaran ve bir de teklisi bulunan şarkıcı Asya, bir dönem Türkiye adına Eurovision şarkı yarışmasında da boy göstermişti. Peki, şarkıcı Asya olarak bilinen Tülay Kaygusuz kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

2.12.2019Hayat
Eurovisionun kitabını yazacağım

Eurovision'un kitabını yazacağım

 Sertab Erener, İbrahim Selim ile Bu Gece programında Türkiye'ye birincilik getirdiği Eurovision Şarkı Yarışması'da yaşadıklarını anlattı. Ünlü şarkıcı "Biraz yaşlanınca Eurovision nasıl kazanılır diye kitap yazacağım" dedi.

29.11.2019Keyif
Hollanda imajını yeniden şekillendiriyor: Ülkenin resmi adı Netherlands oldu

Hollanda imajını yeniden şekillendiriyor: Ülkenin resmi adı Netherlands oldu

Hollanda, tarihi açıdan ülkenin batı kıyısındaki bölgesini ifade eden 'Holland' adının yerine resmi olarak ülkenin tamamını temsil eden 'Netherlands' ismini kullanma kararı aldı. Netherlands adı dünya genelinde kullanılıyor olsa da bu isim ülkenin resmi adı olarak kabul edilmiyordu.

6.10.2019Dünya

Yazar Sonuçları

Çok Mu Zor

Yapım aşamasını yakından takip ettiğim, ilk duyduğum anda vurulduğum, sözü ve müziği Onur Özdemir’e ait olan ‘Çok Mu Zor’ isimli şarkı Gülşah Kömür’ün sesinden dinleyici ile geçtiğimiz hafta buluştu.

2.02.2021

Will’in babasını oynayacak yaşa mı gelmişim!

“James Bond” serisinin efsane aktörü Pierce Brosnan, Sony Pictures’ın merakla beklenen projesi “Cinderella”nın çekimlerine pandemi nedeniyle ara verilince soluğu Hawaii’de aldı. Şimdilerde “Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi” filmiyle seyirciyle buluşan ünlü oyuncuyla görüntülü olarak sohbet ettik. Hem filmlerini hem de pandemi sürecini nasıl geçirdiğini konuştuk. 

19.07.2020

Çocuklar Poppy olduğumu öğrenince çok şaşırıyor

Oyunculuğa çocuk yaşta başlayan Anna Kendrick, “Alacakaranlık”taki rolüyle şöhreti yakaladı. 2010 yılında “Aklı Havada” ile Oscar’a aday gösterildi. Son olarak 15 Mayıs’ta vizyonda olacak “Troller: Dünya Turu” filminde Kraliçe Poppy’i seslendiren Kendrick’le animasyonu konuştuk.

8.03.2020