EKSTRA
MENÜ

Alina Boz

Alina Boz haberleri sayfasında güncel ve son dakika Alina Boz hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 219 Alina Boz haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Alina Boz Haberleri

Paramparça dizisi 1. bölüm ne zaman (Fragman izle)

Paramparça dizisi 1. bölüm ne zaman? (Fragman izle)

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın başrollerini üstlendiği Paramparça dizisi başlıyor. Dizi daha şimdiden İntizar'ın 'Su Gibi Gözlerin Bahar' şarkısı ile adından söz ettirmeye başladı bile. Paramparça dizisi ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?

1.12.2014Keyif
Nurgülün dekoltesi

Nurgül'ün dekoltesi

Ön tanıtımı geçtiğimiz haftalarda Cannes’da yapılan “Paramparça”, izleyiciyle buluştu.

2.12.2014Magazin
Meğer Hazalın annesi...

Meğer Hazal'ın annesi...

“Paramparça”daki Hazal karakteriyle dikkat çeken 16 yaşındaki Alina Boz, hedefe kitlendi.

9.01.2015Magazin
Paramparça dizisiyle dikkat çeken Alina Boz

Paramparça dizisiyle dikkat çeken Alina Boz!

Sevilen dizi Paramparça'nın Hazal'ı Alina Boz'un en güzel fotoğrafları...

4.02.2015Etkinlikler
Paramparçanın fenomen ikilisi Alina Boz ve Leyla Tanlar ilk kez bir arada

Paramparça'nın fenomen ikilisi Alina Boz ve Leyla Tanlar ilk kez bir arada

Hazal ve Cansu... ‘Paramparça’ dizisinin fenomen iki karakteri. O kadar gerçekler ki, oyuncu Leyla Tanlar’ı yolda çevirip teselli ediyorlar, Alina Boz’u da ‘yolmakla’ tehdit ediyorlar. Dizinin bu iki genç yıldızı ilk kez bir arada konuştu.

1.05.2015Hayat
Paramparçanın genç oyuncuları Turkish Extra programına konuştu

Paramparça'nın genç oyuncuları 'Turkish Extra' programına konuştu

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ’Turki Ekstra’ programında ’Paramparça’ dizisinin genç oyuncuları ile yapılan röportajlar yayınlandı.

9.06.2015Magazin
Ameliyata hazırlık

Ameliyata hazırlık

Genç oyuncu Alina Boz, “Paramparça”daki rolü için beline kadar gelen saçlarını kazıtmak zorunda kaldı.

21.06.2015Magazin
Erkan Petekkaya bu sahne için dublör kullanmadı

Erkan Petekkaya bu sahne için dublör kullanmadı

Erkan Petekkaya, “Paramparça” dizisinin yeni sezon tanıtımı için kızını oynayan Alina Boz’la kamera karşısına geçti.

2.09.2015Magazin
Paramparça 36.yeni bölüm fragmanı izle | Dilaranın sürpriz kararı ne

Paramparça 36.yeni bölüm fragmanı izle! | Dilara'nın sürpriz kararı ne?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Paramparça 36.Bölümüyle izleyiciler karşısına çıkacak. Yeni bölümde Dilara sürpriz kararlar alıyor.

12.10.2015Gündem
Paramparça 37. yeni bölümde Cihan çıkmazdan kurtulabilecek mi | Fragman izle

Paramparça 37. yeni bölümde Cihan çıkmazdan kurtulabilecek mi? | Fragman izle

Paramparça dizisi 37. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da tansiyon yükseliyor. Cihan Gürpınar şirketini çıkmazdan kurtarabilecek mi? Paramparça 37. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

19.10.2015Gündem
Paramparça 38.yeni bölümün fragmanı izle Aradan geçen 20 yılın ardından karşılaşan Cihan ve Harunun tepkileri nasıl olacak

Paramparça 38.yeni bölümün fragmanı izle! Aradan geçen 20 yılın ardından karşılaşan Cihan ve Harun'un tepkileri nasıl olacak?

Paramparça dizisi 38. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan hiç bitmiyor. 20 yıl aradan sonra karşılaşan Cihan ve Harun'un tepkileri nasıl olacak? Paramparça 38. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

26.10.2015Bilgi
Paramparça 42. bölüm fragmanı izle | Gülseren neden Cihandan ayrılmak istiyor

Paramparça 42. bölüm fragmanı izle! | Gülseren neden Cihan'dan ayrılmak istiyor?

Paramparça dizisi 42. bölümüyle Pazartesi saat 20.00'de Star'da. Starv Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Gülseren, Cihan'dan ayrılmak istiyor. Paramparça 42. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

18.11.2015Bilgi
Paramparça 42. bölüm fragmanı izle

Paramparça 42. bölüm fragmanı izle!

Paramparça dizisi 42. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Gülseren, Cihan'dan ayrılmak istiyor. Paramparça 42. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

23.11.2015Bilgi
Paramparça 43. bölüm fragmanı izle

Paramparça 43. bölüm fragmanı izle!

Paramparça dizisi 43. bölümüyle Pazartesi saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Harun'un casus programı Cihan'ın başına neler açacak? Paramparça 43. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

25.11.2015Bilgi
Paramparça 43 bölüm fragmanı izle

Paramparça 43 bölüm fragmanı izle

Paramparça dizisi 43. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Harun'un casus programı Cihan'ın başına neler açacak? Paramparça 43. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

30.11.2015Bilgi
Paramparça 44. bölüm fragmanı izle

Paramparça 44. bölüm fragmanı izle!

Paramparça dizisi 44. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Cihan'ın imzaladığı sözleşme Harun'u çıldırtacak. Paramparça 44. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

7.12.2015Bilgi
Paramparça 45. bölüm fragmanı izle

Paramparça 45. bölüm fragmanı izle!

Paramparça dizisi 45. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Dilara Harun'dan hamile. Bu durumu öğrenen Ozan nasıl bir tepki verecek? Paramparça 45. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

14.12.2015Bilgi
Paramparça 46. bölüm fragmanı izle

Paramparça 46. bölüm fragmanı izle!

Paramparça dizisi 46. bölümüyle Pazartesi saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Dilara Harun'dan hamile olduğunu Candan'a söyleyecek. Bu durumu öğrenen Candan, Cihan'dan onu korumasını isteyecek. Paramparça 46. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

16.12.2015Gündem
Dizi biter yavrusu kalır

Dizi biter yavrusu kalır

Batıda ‘spin-off’ denilen dizilerin Türkçede en iyi tanımını Ekşisözlük’te ‘pi’ isimli kullanıcı yapmış: “Dizilerin yavrulaması” diyor. Çok izlenen, sevilen bir diziyi düşünün, oradaki bir yan karakter bağımsızlığını ilan ediyor ve kendi dizisine transfer oluyor. ‘Breaking Bad’in bu yıl izlediğimiz ‘yavrusu’ ‘Better Call Saul’ gibi mesela. Kısa kesip, bizim dizilerimizin olası spin-off’larına geçiyoruz hemen.

18.12.2015Keyif
Paramparça 46. bölüm fragmanı yayınlandı | İzle

Paramparça 46. bölüm fragmanı yayınlandı | İzle!

Paramparça dizisi 46. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Dilara Harun'dan hamile olduğunu Candan'a söyleyecek. Bu durumu öğrenen Candan çılgına dönecek ve Cihan'dan onu korumasını isteyecek. Paramparça 46. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

21.12.2015Gündem
Ertuğrul 1890 filminin galası yapıldı

'Ertuğrul 1890' filminin galası yapıldı

Japonya ve Türkiye’nin ilk ortak sinema filmi olan “Ertuğrul 1890”ın galası önceki gün gerçekleşti. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılan galaya Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu başta olmak üzere sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

25.12.2015Magazin
O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. O Ses Türkiye sahnesinde bu sefer ünlü isimler jüri karşısına çıkacak. O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katılacak?

30.12.2015Gündem
Yılbaşı ekranında neler var

Yılbaşı ekranında neler var

Yeni yıla evlerinde, sessiz sakin bir şekilde girmek isteyenlerin eğlencesine sevdikleri sanatçılar ortak olacak. İşte 31 Aralık gecesinin yılbaşı ekranından bir kesit...

30.12.2015Magazin
Alina Boz: Hazal’ı oynamak avantaj

Alina Boz: 'Hazal’ı oynamak avantaj'

Paramparça dizisinin “kötü” kızı Hazal rolündeki Alina Boz, Shape Türkiye’nin yeni yıldaki ilk sayısı için objektif karşısına geçti. Boz, dizide en iyi anlaştığı arkadaşının Cansu rolündeki Leyla Tanlar olduğunu söyledi.

31.12.2015Magazin
Yeni yılda hangi programlar var Hangi ünlüler hangi kanalda olacak

Yeni yılda hangi programlar var? Hangi ünlüler hangi kanalda olacak?

Bu gece saat 00.00 itibari ile yeni yıla gireceğiz. Yeni yılda kimileri dışarıda plan yaparken, kimileri de evde olacak. Peki, yılbaşı gecesini evde geçirecek olanlar için TV programlarında bu akşam neler var? Hangi programlar, hangi yılbaşı özel şovu yapacak? TV kanallarında bu akşam hangi ünlüler var?

31.12.2015Kelebek
Paramparça 48. bölümü yayınlanacak mı

Paramparça 48. bölümü yayınlanacak mı?

Paramparça dizisi 48. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da heyecan dorukta. Cihan her şeye rağmen Dilara'nın yanında olacak. Candan'ın oyun oynadığını öğrenen Cihan bu durum karşısında ne yapacak? Paramparça 48. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

4.01.2016Gündem
Zafer Algöz ve Emrah Kaman başrolde Kaçma Biraderin ilk fragmanı

Zafer Algöz ve Emrah Kaman başrolde! Kaçma Birader'in ilk fragmanı

Birbirinden garip aile üyelerine sahip olan Yozgatlı Kolçak Ailesi'nin bir Taksim macerasını beyazperdeye taşıyan Kaçma Birader'in ilk fragmanı yayınlandı. Filmin oyuncu kadrosunda sinema ve televizyon dünyasının tanınmış isimleri yer alıyor.

28.01.2016Keyif
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

2.03.2016İyi Yaşam
4 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

4 Mart - Haftanın vizyona giren filmleri

Bu hafta sinemaseverleri 6 yeni film bekliyor.

3.03.2016Etkinlikler
Alina Boz: Oyunculuk yürümezse psikolog olurum

Alina Boz: Oyunculuk yürümezse psikolog olurum

Ekrandaki karakterinin aksine olabildiğine sakin... Rus genlerine sahip ekranın yeni güzeli Alina Boz’la bu hafta vizyona giren ‘Kaçma Birader’ filmi vesilesiyle buluştuk. Ekrandaki fenomen karakteri Hazal’dan hayat hikâyesine kadar her şeyi konuştuk.

4.03.2016Hayat
Paramparça dizisinin Cansu’su Leyla Tanlar bilinmeyenleri anlattı

'Paramparça' dizisinin Cansu’su Leyla Tanlar bilinmeyenleri anlattı

“Paramparça” dizisinin Cansu’su Leyla Tanlar, InStyle dergisinin mart sayısı için modellik yaptı. Lise son sınıf öğrencisi olan genç oyuncu, okul çıkışı soluğu sette aldı, önce geç saatlere kadar sezonun trendy parçalarıyla poz verdi, ardından hayatının bilinmeyenlerini ve hayallerini anlattı.

9.03.2016Magazin
2016’nın ilk televizyon karnesi

2016’nın ilk televizyon karnesi

Bu sene epey dizi yaptı, yeni projelerin önü arkası kesilmiyor. Sadece diziler de değil, gündüz kuşağı işleri, mutfak ve futbol programları da öyle... Yıldız oyuncular, iddialı yapımlar, pahalı senaryolar... Her gün yeni bir işin başlayacağı haberine uyanıyoruz. Bu, birçok planın da tutmadığını gösteriyor. Bu yıldız yağmuru içinde bir soluk alalım dedik. İşte 2016’nın ilk televizyon karnesi...

18.03.2016Keyif
Paramparça 58. bölüm fragmanı Dilara doğum yapıyor - izle

Paramparça 58. bölüm fragmanı Dilara doğum yapıyor! - izle

Paramparça 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Paramparça 58. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda. Büyük merakla beklenen yeni bölümde Hazal’ın psikiyatristi Ayşe Cihan’a karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Hamile olan Dilara doğum yapar. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

21.03.2016Kelebek
Televizyonu yeniden sevdiren genç kadınlar

Televizyonu yeniden sevdiren genç kadınlar

Ekranın dönem dönem yenilenmeye ve kendisini yeniden hatırlatmaya ihtiyacı var, bunda hemfikiriz zaten ama her yeni yüz ekranı yeniden canlandırıp televizyon izleme isteğini körükler mi? Bize yeniden televizyonu sevdiren, kumandayı elimize alıp tüm akşamımızı ayıracağımız üç saate yakın bir maratona başlamayı göze almamızı sağlayan, ekranın genç kadın yüzleri hangileri?

9.04.2016Hayat
Paramparça 64.bölüm fragmanında şoke eden itiraf

Paramparça 64.bölüm fragmanında şoke eden itiraf

Paramparça'da bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek... Cihan  Ayşeyle beraber olduğunu Dilara'ya söyler ve boşanmak ister. Harun'un kafasında soru işaretleri vardır. Çocuğun ondan olmadığı hakkında şüpheleri oluşmaya başlar. İşte Paramparça'nın merakla beklenen 64.bölüm fragmanı...

29.04.2016Kelebek
Paramparça dizisinin 64. bölüm fragmanına Harun damgası

Paramparça dizisinin 64. bölüm fragmanına Harun damgası!

Paramparça 64. bölüm fragmanında herkesi çok şaşırtacak. Paramparça'nın yeni bölümünde Harun ve Dilara arasında kuşku başlıyor. Harun çocuğun kendisinden olmadığını düşünmeye başlar ve kafasında kurdukça kurar. Bunun üzerine Dilara iyice rahatsız olmaktadır. Maide Hanım'ın hain planları bu ikili üzerinde devam etmektedir. peki Paramparça 64. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

1.05.2016Kelebek
Paramparça 64. bölümde şoke eden sahne

Paramparça 64. bölümde şoke eden sahne

Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle izlenen Paramparça dizisi izleyenleri yine ekranları başına kilitledi. Star Tv'de yayınlanan dizide hareketli dakikalar yaşandı. Paramparça dizisi 64. bölümde yaşaanan sürpriz gelişmeler yaşandı.Paramparça dizisi ile ilgili gelişmeler haberimizde...

2.05.2016Kelebek
Paramparça yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişme

Paramparça yeni bölüm fragmanında beklenmedik gelişme!

Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça 65. bölümüyle 9 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00'de Star Tv ekranlarında. Yayınlanan 64. bölümüyle nefesleri kesen Paramparça dizisi bomba gibi bir bölümle geliyor. Cihan tarafından evden kovulan Dilara ne yapacak? İşte Paramparça hakkında merak ettikleriniz.

4.05.2016Kelebek
Ekranın sarışın güzelleri

Ekranın sarışın güzelleri

Farklı ve Avrupai havalarıyla dikkatleri üstlerine çeken ama yetenekleriyle bambaşka kimliklere bürünen, ekranın sarışın güzellerini her zaman ayrı bir yere koyarız. Saçtıkları ışıkla, her daim konuşturdukları farklarıyla, yetenekleriyle… En dikkat çeken, ekranların altın kızlarına şöyle bir göz atalım!

6.05.2016Hayat
Alina Boz: Oyuncu olmaya Rusya’da karar verdim

Alina Boz: Oyuncu olmaya Rusya’da karar verdim

“Paramparça”da canlandırdığı Hazal rolüyle adını duyuran Alina Boz, tatil gününde soluğu Büyükada’da aldı, InStyle dergisi için modellik yaptı. Sezonun trendi folklorik temalı kıyafetlerle objektif karşısına geçen genç oyuncu, çekim sonrası kahvesini yudumlarken soruları yanıtlayıp kendini anlattı.

28.05.2016Magazin
Paramparça ekibi Endonezyada

Paramparça ekibi Endonezya'da

İki sezondur Endonezya’nın ANTV kanalında “Cansu&Hazal” adıyla yayınlanan “Paramparça” dizisine ilgi büyük. Dizinin oyuncuları bu ilgiyi karşılıksız bırakmadı.

5.08.2016Magazin
Alina Boz sevgilisiyle görüntülendi

Alina Boz sevgilisiyle görüntülendi

Genç oyuncu Alina Boz, sevgilisiyle Bebek'teydi.

14.10.2016Magazin
Sibel Arna dizi modasını yazdı

Sibel Arna dizi modasını yazdı

Diziyi takip edenler biliyordur, “Hayat Şarkısı”nın Hülya’sı yani Burcu Biricik dizide hamile kaldı.

8.12.2016Magazin
O Ses Türkiye yılbaşı 1. cisi kim oldu İşte şaşırtan sonuç

O Ses Türkiye yılbaşı 1. cisi kim oldu? İşte şaşırtan sonuç

O Ses Türkiye yılbaşı bölümüyle hem stüdyodakilere hem de ekran başındakileri coşturdu. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da O Ses Türkiye sahnesine bu kez ünlü isimler çıktı. Özellikle Cem Karaca'nın 'Resimdeki Gözyaşları' şarkısını söyleyen Cüneyt Çakır'ın performansı dikkat çekti. Peki, O Ses Türkiye yılbaşı 1. cisi kim oldu?

31.12.2016Televizyon

Yazar Sonuçları

Hamilelik maskülenligi

Diziyi takip edenler biliyordur, “Hayat Şarkısı”nın Hülya’sı yani Burcu Biricik dizide hamile kaldı.

8.12.2016

Kimin bu kazaklar?

Başlıktaki soru Kalben’in “Kimin bu saçlar” şarkısındaki gibi dramatik değil elbet ama yine de şahsım adına merak uyandırıcıydı. Son dönemin en popüler dizilerinin kadın oyuncularının üzerlerinden çıkarmadığı kazakların markasını sonunda buldum.

11.02.2017