GeriRüya Tabirleri Rüyada sütyen görmek ne anlama gelir? Rüyada sütyen takmak ve denemek anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada sütyen görmek ne anlama gelir? Rüyada sütyen takmak ve denemek anlamı

Rüyada sütyen görmek ne anlama gelir? Rüyada sütyen takmak ve denemek anlamı
Abone Olgoogle-news

"Rüyada sütyen görmenin hangi anlamları taşıdığına dair birçok kişi bilgi almaya çalışıyor. İnternetten yapılan araştırmalar neticesinde farklı rüya yorumcularının tabirleri bulunmaktadır. Peki, rüyada sütyen görmek ne anlama gelir? Rüyada sütyen takmak ve denemek anlamı hakkında okumanız gereken farklı yorumlar."

Rüyasında sütyen görenler bunun hangi manaya geldiğine dair uzman rüya tabircilerinin yorumlarına bakmaktadır. Genelde erkekler ve kadınlar için rüyada sütyen görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda olumlu veya olumsuz biçimde yorumlar ele alınır. Bu doğrultuda rüyanızda sütyen gördüğünüz zaman bunu nasıl ve ne şekilde gördüğünüze bağlı olarak, değişik yorumları okuyabilirsiniz. Aynı zamanda yorumları okumak suretiyle gerekli önlemleri alma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

 Rüyada Sütyen Görmek

 Rüyada sütyen görmek erkek ve kadınlar için değişik biçimlerde yorumlanmaktadır. Kadınlar açısından rüyada sütyen görmenin anlamı başarıdır. Bu durum her açıdan gerçekleşir. İş hayatında, aile ve evlilik hayatı ile beraber sosyal yaşamda başarıyı simgeler. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın huzurlu şekilde geleceğine delalet eder. Tam tersi erkekler için ise yakın zamanda bazı üzüntülü durumların yaşanacağına işarettir. Aynı zamanda rüyasında sütyen gören erkekler çevresindeki insanları koruyup kolladığını anlatmaktadır.

 Rüyada Sütyen Takmak

 Rüyada sütyen takmak hiç iyi olmayacak ve hatalar yapılacak bazı işlerin peşinden koşmak anlamına gelmektedir. Bilerek ve isteyerek boşa kürek çekmek ile beraber aynı zamanda ciddi oranda maddi kayıplar yaşanacağına dair yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin büyük bir sorun ile yüzleşeceği ve bu sorunlar nedeniyle uzun bir süre moral bozukluğu geçireceğine delalet eder.

 Rüyada Sütyen Denemek

 Rüyada sütyen denemek rüya sahibinin hiç bilmediği bir işe girişeceği ve bu iş için bütün sermayesini yatıracağı üzerine yorulur. Buna paralel olarak başarısızlık ile beraber büyük pişmanlık yaşanacağına delalet eder. Olumlu açıdan ise ailesi ile arasının iyi olacağına ve hayırlı bir evlada yorulur.

 Rüyada Sütyen Giymek

 Sütyen giymek hayırlı bir işe girileceği ve bu iş ile başarılı olacağı üzerine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin ailesi ile arasının her daim iyi olacağına delalet eder. Eğer herhangi bir tartışma ya da sorun var ise bunun kısa zaman içerisinde çözüme kavuşacağını işarettir.

 Rüyada Sütyen Vermek

 Rüyada sütyen vermek büyük bir utanca işarettir. Özellikle asla bilinmemesi gereken bazı sırlar açığa çıkacağı ve toplum içerisinde utanılacak bir duruma düşüleceğini delalet eder. Aynı zamanda yaşanacak stresli bir sürecin yakın zamanda rüya sahibini bulacağı üzerine yorumlanmaktadır.

 Rüyada sütyen Saklamak

 Rüyada sütyen saklamak huzurlu ve güzel günlere delalet eder. Kimseye el açmak zorunda kalmadan sıkıntı ve dertlerden kurtulmak, refaha kavuşmak ve iyi bir maddi kazanç elde etmek üzerine yorulur. Ayrıca rüya sahibinin çevresindeki insanların da sorunlarının onunla beraber biteceğine delalet eder.

 Rüyada Sütyen Yıkamak

 Rüyada sütyen yıkamak iş yaşamında büyük bir kâr elde edileceği üzerine rivayet edilir. Maddi sıkıntılardan kurtulmak suretiyle bolluk ve bereket içerisinde, yüksek bir maddi kazanca delalet eder. Aynı zamanda aile ve çevre hayatı açısından da mutlu ve huzurlu bir yaşama uzanacağı üzerine yorulur.

 Rüyada Sütyen Satın Almak

 Rüyada sütyen almak olumlu yorumlanır. Özellikle şık ve renkli bir sütyen satın aldığını gören kişilerin güzel haberler alacağına dair ifade edilir. Demode, kötü ve çirkin sütyen satın aldığını gören kişilerin ise hayal kırıklığı ve kederli günlerle karşılaşacağı üzerine yorumlanır.

 Rüyada Sütyen Askısı Kopması

 Rüyada sütyen askısı kopması rüya sahibinin işlerinin çok daha açılacağını ve iyi bir kazanç elde edileceğine yorulur. İş hayatında zorlu bir mücadele verileceği ve iyi niyetini suistimal edilebileceği üzerine de ifade edilir.

 

False