GeriRüya Tabirleri Rüyada bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada bardak kırmak ve almak anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada bardak kırmak ve almak anlamı

Rüyada bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada bardak kırmak ve almak anlamı
Abone Olgoogle-news

"Rüyada bardak görmenin farklı şekillerde yorumları bulunmaktadır. Rüya sahibinin nasıl bir rüya gördüğüne bağlı olarak değişik yorumlar rüya tabircileri üzerinden ele alınır. Peki, rüyada bardak görmek ne anlama gelir? Rüyada bardak kırmak ve almak anlamı hakkında uzmanların yorumlarını sizler için derledik."

Genel olarak rüyada bardak görmek müjdeli haberler üzerinden yorulmaktadır. Bu haberler iş ya da sosyal yaşantı ile aile üzerinden de ele alınabiliyor. Aynı zamanda rüyanın ne şekilde ve nasıl göründüğüne bağlı olarak olumlu veya olumsuz farklı yorumlar da öne çıkıyor. Siz de aklınıza takılan soruların cevabını farklı rüya yorumları üzerinden inceleme yaparak alabilirsiniz.

 Rüyada Bardak Görmek

 Rüyada bardak görmek müjdeli bir habere işaret etmektedir. Bu müjdeli haberler sadece rüya sahibini değil, aynı zamanda çevresindeki insanları ve sevdiklerini de etkilemektedir. Ayrıca rüya sahibinin sıkıntılı olaylar yaşayacağı ve bu olaylardan kısa süre içerisinde kurtulacağına dair rivayet edilir. Rüyada bardak görmek aynı zamanda rüya sahibinin arkasından konuşan bir düşmanı işaret etmektedir. Bu kişinin yüzüne karşı güleceği arkasından ise konuştuğunu anlatır. Diğer taraftan bardak görmek refah ve huzur anlamına gelmektedir. Rüya ve ahiret işlerinde bazı zamanda zorluk yaşanacağı ancak çoğunda mutluluğun yakalanacağı üzerine rivayet eder.

 Rüyada Bardak Kırmak

 Rüyada bardak kırmak rüya sahibinin etkileneceği bir olay üzerine delalet edilir. Özellikle derinden etkileyecek bir olayın yakın zamanda kişinin yaşayacağını anlatır. Bu durum iş ya da sosyal yaşantı ile beraber aile içerisinde söz konusu olabilir. Çok dikkatli olunması gerektiği ve kötü bir haber üzerine hazırlık yapılması gerektiğine dair de ifade edilmektedir.

 Rüyada Bardak Almak

 Rüyada bardak almak mutluluğa işarettir. Özellikle bekar bir kızın rüyasında bardak görmesi kısmete, çeyize ve yakın zamanda nikah ile beraber evliliğe yorulur. Gönül işlerinden yana bahtın açık olacağına dair delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyasında bardak satın alan kişilerin nazardan ve gözden sakınacağı, maddi manevi yaşadığı zorluklardan kurtulacağı üzerine işaret etmektedir. Ayrıca yapmak istediği bazı işlerde umudunu tam kesmek üzereyken beklediği galibiyeti elde edeceği ve yapacağı işlerde becerikli olacağına dair yorumlanmaktadır. Mağlubiyetin ardından büyük bir güç ile beraber zaferin yanı sıra, rakipleri ve düşmanları geride bırakacağı üzerinden rivayet edilmektedir.

 Rüyada Bardak Kırılması

 Rüyada bardak kırılması rüya sahibinin hem iş hem de eğitim hayatında şansının daima yolunda gideceği üzerine yorulur. Aynı zamanda ailesine düşkün olan hayırlı bir evlat üzerine de ifade edilmektedir. Giriştiği işler üzerinde büyük bir mücadele ile beraber zaferle çıkacağı ve bu zafer neticesinde iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur.

 Rüyada Bardak Yıkamak

 Rüyada bardak yıkamak kişinin daha önce suçlandığı bir durum üzerinden aklınacağı ve kurtulacağı üzerine yorulur. Özellikle hapiste bulunan kişilerin yakın zamanda özgürlüklerine kavuşacağı üzerine delalet eder. Haksız yere itham edilen kişilerin sosyal durumlarını kanıtlayıcağına dair rivayet edilmektedir. Hayatında birçok farklı haksızlıklar ile mücadele edeceği ve bu mücadeleden alnının akıyla çıkacağına işaret eden bir rüyadır.

 Rüyada Bardaktan Su İçmek

 Rüyada bardaktan su içmek mutluluğa ve huzura yakın zamanda kavuşmak anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin hak ettiği helal bir kazanca rivayet eder. Geçimini sağlarken herhangi bir şekilde zorlanmayacağına, ailesiyle beraber mutlu ve refah dolu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda iş hayatında iyi bir mevki sahibi olacağı ve yüksek malvarlığına kavuşacağına delalet etmektedir. Maddi kazancı ile beraber sevdiklerine ve zorda olan kişilere yardım edeceği üzerine yorulur.

 

False