GeriRüya Tabirleri Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuz Almak Ve Yemek Anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuz Almak Ve Yemek Anlamı

Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuz Almak Ve Yemek Anlamı

"Rüyada tuz görmenin manası, güzel kadına, efendi erkeğe ve rızkın bolluğuna delalet eder. Yorumcular, rüyasında tuz gören kişinin, maddi manevi her açıdan kısmetinin açılacağını belirtmişlerdir. Rüyada tuz görmekle ilgili yapılan yorumlar, görülme biçimine göre farklı olabilir. İşte rüyada tuz görmekle ilgili detayların cevapları."

 Rüyada tuz görmek genellikle kişiler için kısmet manasına gelir. Birçok rüya yorumcusu, rüyada tuz görmenin, kişinin kısmetine işaret ettiğini belirtirler.

 Rüyada Tuz Görmek

 Kişi, rüyasında tuz görmüşse, çok kısa bir sürede evlenebilir, çocuk sahibi olabilir veya güzel bir işte başarı elde edebilir. Kısmetinin bol olduğu bir döneme girebilir. Alimler, rüyada tuz görmenin, genellikle iyi durumlara yorumlanabileceğini belirtmişlerdir. Hayırlı bir rüya olan tuz görmek, kimi durumlarda daha değişik tabirlere zuhur eder.

 Rüyada Tuz Almak

 Rüyada tuz almak, zahmet verilmeden elde edilmiş kazanca ve çok hayırlı olan işin sonunun bir türlü gelmemesi olarak yorumlanır. Rüyada tuz aldığını gören kişiler, zahmet vermeden, miras yoluyla kazanç elde edebilirler. Rüya sahibi, tuz aldığını görürse, beklenti içerisinde olduğu hayırlı bir işte daha çok beklemesi gerektiği ifade edilmiştir. Rüyada tuz almak, tam olarak olumlu olarak yorumlanmamış, ancak hakkında net bir şekilde olumsuz rüya denilmemiştir.

 Rüyada Tuz Yemek

 Rüyada tuz yemenin oldukça zıt yorumları bulunur. Kimi rüya yazarı rüyada tuz yemenin zenginliğe gidilen yol demişken, kimisi kişinin fakirlik yaşayacağına işaret etmiştir. Bazı rüya yorumcularına göre ise tuzu nasıl ve ne şekilde yenildiğinin burada önemli olduğunu ifade ederler. Kişi, rüyasında kuru ekmekle birlikte tuz yediğini görüyorsa bu onun için fakirliğin yakın gelecekte olduğunu gösterir. Rüyasında sadece tuz yediğini gören kişi için zenginlik tabiri yapılmıştır. Ayrıca bazı rüya alimleri, rüyada tuz yemenin, mahkumiyete işaret ettiğini belirtmişlerdir.

 Rüyada Tuz Vermek

 Rüyada tuz vermek, bekar kişiler için evlilik ve para anlamına gelir. Borcu olanlar için bir yerden gelecek paraya delalettir. Rüyasında birisine tuz verdiğini görmek, hileli işe girişmek manasına gelir. Kişi rüyasında tuz verdiğini görüyorsa, yakın tanıdığı birisiyle sıkıntı çekmek manasına gelir. Kişi, rüyasında birine tuz verdiğini görüyorsa, elinde olmadan bazı kişileri kırabilir. Alimler, bu rüyayı gören kişinin daha fazla dua etmesini, malından eksik verdiği zekatı varsa bunu tamamlaması gerektiğini belirtirler.

 Rüyada Tuz Almak

 Güzel bir rüya olmakla birlikte, çoğu rüya alimine göre tam anlamıyla neye işaret ettiği belli değildir. Kimi rüya tabircisi, rüyada tuz almanın günah bir işe bulaşmak manasına geldiğini ifade ederken, kimileri sorunların gittikçe gün yüzüne çıkacağını söylerler. İnsanların arasını bozmak için çıkan düşmana işaret tuz alma rüyası için rüya yazarları dikkat edilmesi gerektiğini ifade etmişlerdir.

 Rüyada Kaya Tuzu Görmek

 Rüyada kaya tuzu görmek, sıkıntılara rivayet edilmiştir. Rüya tabirinde bulunan kişiler, rüya sahibinin bir kişiyle yapacağı işten zararlı çıkmasının muhtemel olduğunu rivayet ederler. Bazı alimler, rüyada kaya tuzu görmenin, bereketsizlik olduğunu, kişinin bereket için muhakkak iyi işler yapacağını belirtirler.

 Rüyada Tuz Gölü Görmek

 Rüya yorumcuları, rüyasında tuz gölü gören kişinin bütün dileklerinin kabul olacağını rivayet etmişlerdir. Rüya alimlerinin bir kısmı, rüyada tuz gölü görmenin, kişi için her işinin rast gitmesi olarak tabir edilebileceğini belirtirler. Kimi alime göre rüyada tuz gölü görmenin manası, inşa edilen ilişki, zengin bir eş ve dindar arkadaş manalarına gelir. Genel anlamda rüyada tuz gölü görmenin iyi olarak yorumlandığı rüya yazarları tarafından belirtilir. Kişinin niyetinin temiz olması, bu rüyanın hayırlara vesile olacağına işarettir.

 

False